Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

az mi siełezka zakreciła ze wzruszenia ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie Dominique lozka Hestens w Anglii..???? bo szczerze mowiac mielismy lozko z Ikea zaraz jak sie wprowadzilismy i i jakos nam nie podeszlo...ale moze dlatego ze to bylo to jedno z tanszych bo kasiorki duzo wtedy nie bylo... a ponoc Ikejowsie dobre lozka to SULTAN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo lozko to fakt - wazna sprawa;) ja osobiscie nie wyobrazam sobie spac na wodnym lozku... jak to musza wygladac przytulanki na takim cztms, testowala juz ktoras?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poszukam tego sutana:) A w lozku t chyba najwazniejszy materac jest i postanowilismy, ze jesli chodzi o samo rame to nie bedziemy szalec, ale za to kupimy dobry materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jajnik dalej boli...w tym miesiacu lewy...minione dwa pracowal prawy. Przydaloby sie czym siebie znieczulic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uzupełnij niedobór procentów we krwi ;) u mnie susza juz w następnym kieliszku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda, ja lubie twardy materac... u nas mamy dwie kanapy w salonie i jedna stara, jeszcze z Polski juz chyba z 8 lat ma, poplamiona, wydeptana i wygnieciona ale mamy taki sentyment do niej i tak sie na niej dobrze siedzi i spi;) czasem ze szkoda wyrzucac.... co do SULTANA Dominiczku to i znajomi maja i my kiedys spalismy u nich...i naprawde dobre lozko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no wlasnie - kolejny raz powiem - LUXOR NASZ MA RACJE - NIEDOBOR PROCENTOW WE KRWI DOMINIQUE;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak do jajnika wracajac;) sory ze tak truje ale przeczytawszy ostatnio sporo materialu na ten temat to wiem ze raz z jednego jajnika sie jajeczko uwalnia raz z drugigo i wlasnie bol obwieszcza to z ktorego to jajnika ma to miejsce....i moze byc ze pare miesiecy z prawego a w nastepnym z lewego:) a np. mnie w tym miesiacu prawy jajnik tak napitalal zreszta Luxorka chyba tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie prawy chyba jest dominujacy...i tak z zaciekawieniem obserwowalam siebie w tym miesiacu. Czy kolejny raz bedzie prawy czy moze lewy dla odmiany. No i chyba prawy sie zmeczyl juz, bo zaczal dzialac lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba prawy,tak to on tym razem dał do wiwatu :o mi się juz wszystko pomieszało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dobrej nocy zycze bo czas na horror;) maz jakis filmik pozyczyl i ide sie troche \"pobac\" a potem niespac pol nocy bo ja tak mam... zawsze najmocniejsze momenty takich filmow z poduszka na oczach przegapie...;)juz taka bojazliwa jestem;) a wiec kobietki ... Dominiczku oby ta wpadka okazala sie wpadka a efekty tej wpadki zobaczymy za 9 miesiecy;) a Luxorku my do wtorku albo srody sie przemeczymy, nie???nie takie burze sie przechodzilo.... 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼❤️ dobrej nocki :) 🌼 ❤️[k🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ wiatek] ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uziekam. U mnie teraz maz przejmuje stery za komputerem. Milej pogawedki dziewczyny i do jutra. Spokojnej nocki zycze. pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nawet na bajce \"Dolot...\" oczy rękoma zasłaniałam :D mąż do dzis się śmieje :P miłego oglądania w takim razie :) 🌼🌼🌼🌼 a nam nic innego nie pozostało :) tylko czekanie na @ ;) oby dopiero po Walentym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie wszystkie poszły spać.. Pizza była dośc duża ale po prostu mąz u mnie siedział od 19 do teraz prawie, wczoraj się prawie nie widzieliśmy, to sobie porozmawialiśmy. O teście mu nic nie powiedziałam, chyba by sie znowu denerwował, że nie mam co robić ,na co pieniędzy wydawać, no i ze w ogóle przesadzam..itp. Na razie chodza ludzie po jakies rzeczy na przeziębienie głównie oraz po prezerwatywy bo to przecież piątek.. Rzyczcie mi spokojnej nocy co by mi spac dali,Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Widze, ze dzis pierwsza jestem:) Ja juz od 7-mej nie spie. Obudzilam sie mierzyc tempke i juz zasnac nie moglam. Przewracalam sie z boku na bok tylko. Nawet chcialam stac, ale stwierdzlam, ze to wariactwo wstawac tak wczesnie w niedziele, wiec tak sobie lezalam do 8-ej, ale juz potem nie wytrzymalam i wstalam. Za duzo czasu na myslenie mialam:) A teraz juz brzuszek burczi i domaga sie czegos do strawienia, wiec chba nie bede czekac ze sniadankiem na meza i pojde cos przekasiec. Umieram juz z ciekawosci co nam dzis tu bega napisze... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my pospalismy dzis wyjątkowo, ale po wczoajszym wieczorze u rodziców to fajnie sie spało!, wczoraj testowałam tą owulacje , narazie jej nie widać wiec dzis znowu wieczorem, ale jestem zadowolone, fajne te testy, zobaczymy jak mi pokaże sama jestem ciekawa czy ja to dobrze wyliczałam, pozdraiwiam wszystkie, miłego dzionka kochane kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten mrozny poranek, olu, a ktory to dc? i jaki dlugi jest ciebie przewaznie? ponoc testy owu powinno sie zaczac uzwywac w dniu, ktory wylicza sie tak: od najkrotszego cyklu w ciagu ostatnich 6 miesiecy odejmuje sie 17 dni-wtedy pierwszy test. ciekawa jestem czy te wszystkie teorie sie w praktyce sprawdzaja ja dopiero wstalam, niedlugo do pracy, buuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staranka u mnie grzecznie co drugi dzien, wczoraj nawet swiece robilam...10 min!moj M. stwierdzil, ze zwariowalam....:) :) podbrzusze mnie boli jak na @, zaluje ze nie zakupilam tych testow owu jeszcze, bo tak z ciekawosci bym przetestowala czy to u mnie rzeczywiscie wtedy jest owu. dodam, ze sluz mnie w tym miesiacu totalnie olal, nic z niego wyczytac nie mozna, ciagle jest taki \"lekko plodny\". ach, szkoda gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam oststnio 27 dniowe, ale jak kupisz testy to tam jest ulotka i pieze ze w zaleznosci od długości cyklu dodajesz ileś tam dni (w moim porzypadku 10) począwszy od pierwszego dnia miesiączki, no i w tym dniu juz testujesz, jest ich 5 w opakowaniu i testujesz aż pokaże owu, ja dziś robię następny, ale kup sobie bo fajne są, ja zapłaciłam w aptece 24 zł za opakowanie 5sztuu, ale są też duzo drozsze, najtaniej na allegro,Brydziu pozdrawiam serdecznie, buziaczek dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś mam 11 dzień cyklu, a po tym wiesiołku to leci śluz jak niewiem co!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ze sluzu nie zawsze widać i dlatego ja kupiłam je zeby też zobaczyć kiedy mi to wypada, i czy wtedy kiedy ja myślę ze już jest, no i zobaczymy narazie pokazał ze nie ma i muszę dziś znów,,a le wyodne w użyciu, proste i wogóle fajne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jak pojade do polski to kupie sobie tez tego wiesiolka, choc tak do konca nie wiem czy chce zeby ze mnie lecialo....;) ogolnie nie jestem \"sucha\" podczas dni plodnych. u mnie dzis 12 dc, znowu na tym samym wozie ola!:) buziaka oddaje 👄 testy kupie na ebay, zestaw 15 owu plus 5 ciazowych kosztuje 10 eur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz na testach jedziecie to rzeczywiscie wstrzymujecie sie z sexikiem kilka dni przed owu tak? na zasadzie \"zlotego strzalu\" ;) ?? bo tak chyba powinno sie z nich korzystac...masz cos o tym na ulotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tam pisze tylko tyle ze jak bedą dwie krechy to znaczy ze w ciagu 24-36 godzin pojawi się owu i w tym czasie trzeba odbyc stosunek, wczoraj mieliśmy przerwę, a dzis to juz chyba do boju, ja je kupiłąm zeby zobaczyć czy dobrze obliczasm , mozesz na zasadzie złotego strzału, pewnie, ale ja narazie to co drugi dzień stawiam męża wgotowości, tak na wszelki wypadek, jak nie wyjdzie nam teraz to chyba trochę wyluzuję Cieszę sie ze znów jedziemy tym samym wozem Brydziu!!! trzymam za ciebie kciuki, mocno!!!mocno!!!! Właśnie kliknęłam na jakis topik gdzie dziewczyny opisywały ze poród to ból prawie nie do przeżycia, oj trochę sie wystraszyłam! Ale co tam chęć posiadania dzidzia jest mocniejsza, chyba nic nie moze byc gorsze od wizyty u dentysty która od lat wpedza mnie w najgorsze stresy jak juz idę to wychodzę ledwo żywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×