Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość in2you
A szczepienie jest konieczne? I jak to się przeprowadza, ile czasu przed zabiegiem?? Kurcze forum beauty mi nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Ola!! Spokojna głowa!! Wcale się nie zagapiłaś!! Szczepienie jest KONIECZNE!! Po co ryzykować. Przed wszelkimi operacjami/zabiegami musimy przyjąć 2 dawki szczepionki. A trzecią dopiero po pół roku od pierwszej. Trzecie uodparnia nas na całe życie. Drugą szczepionkę "bierze się" po 30 dniach od pierwszej. Więc spokojnie w styczniu załatwicie sobie te dwie WAŻNE dawki :) Ja pierwszą szczepionkę dostałam 2 grudnia, jutro idę na drugą, a operację mam 13 stycznia. Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Zapomniałam jeszcze dodać, ze jedna szczepionka kosztuje około 30 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
Od drugiej szczepionki do operacji muszą minąć ok. 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1818
wielkie dzięki dziewczyny nie wiem co bym bez Was zrobiła :) termin wielkimi krokami nadciąga a mnie na przemian paraliżuje strach i euforia nosy mi sie po nocy śnią hehehhehehe i to nie żarty czy któraś z was operowała sobie nosek o dużej i mięsistej końcówce? ja właśnie taki mam i chciałabym sie dowiedzieć o efekty takiej przemiany pozdrawiam i wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA*************************
aNIESZKA 73 DZIEKI ZA ZYCZENIA PISALAM CI NA GADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST MOJ NR ODEZWIJ SIE 4408234!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 CZEKAM NA WIADOMKE OD CIEBIE PS TERAZ TO DOPIERO ODCZYTALAM BO MNIE NIE BYLO ZYCZE SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
do O L A mi tez dr Wojcicki bedzie operowała b. mięsisty nosek ;-) Ale Ty będziesz pierwsza u niego "pod nożem" :-) Ja mam termin w marcu. Mam nadzieje, że na bieżąco będziesz tutaj relacjonowała wszystko :-) hihii Bo Twój przypadek szczególnie będzie mnie interesował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. czy przy naszych zabiegach w narkozie wymagana jest obecność intensywnej terapii, i czy u Wójcickiego ewentualnie owa jest??? Zaczynam się bać.., termin się zbliża:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985aga
W gabinecie na 99% nie ma żadnej aparatury do intensywnej terapi. Po wybudzeniu po ok 1h., zostajesz ubrana i przewieziona samochodem marki Lanos do pensjonatu gdzie najczęściej po narkozie wymiotujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOS TEZ
Podnosiłam ten temat już wcześniej - wyposażenie gabinetu kiepściutkie a ceny !! Oszczędza na nas i tyle! Jak można przewozoć pacjenta po narkozie do pensjonatu a jak się coś stanie np.duże krwawienie Byłam w kilku gabinetach w Polsce i niektóre robią wrażenie Ale liczy się magia miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję się dowiedzieć, czy gdziekolwiek w tego typu klinikach posiadają Intensywną Terapię.......czy raczej normą jest jej brak?! Ale racją jest, że zabieg jest bardzo drogi a gabinet nie w pełni wyposażony! Czy ktoś wie więcej na ten temat, proszę piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985aga
Parę praktycznych uwag. Zabieg korekcji nosa trwa od 2-3 godz. (łącznie od wyjazdu z pensjonatu do powrotu). Na zabieg jedziecie z Panem Zacharem i po również z nim wracacie. Reakcja organizmu po zabiegu bardzo różna uzależniona od cech osobowych i tak może być wszystko OK juz po paru godzinach a można się fatalnie czuć (wymioty) nawet i 24h. Powrót do normalnego oddeychania od 14 dni wzwyż Moja ocena w skali od 1-6: - profesjonalizm Pana dr. Wójcickiego =6, - efekt zabiegu= 6, - kontakt z lekarzem=2, - warunki w pensjonacie(brak neta!)=3, -opieka w pensjonacie=5,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a czy ktoś bliski będzie tam na miejscu aż tak bardzo konieczny- potrzebny...czy raczej pacjenci przechodzą przez to wszystko sami? planowałam pierwszą dobę mieć przy sobie męża, ale prawdopodobnie nie dostanie urlopu, więc tylko mnie zawiezie na miejsce, buzi-buzi:) i na stół, już sama:( pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
no właśnie, ja też się zastanawiałam czy kogoś zabierać ze sobą...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985aga
Witajcie. Jeśli możecie to obecność drugiej osoby będzie bardzo cenna chociaż przez pierwsze 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
Dziewczyny! Czy Wam też dr Wójcicki kazał dzwonić okolo 2 miesiace przed planowaną operacją w celu potwierdzenia terminu operacji?? Ja umawiałam się na poczatku wrzesnia na marzec i kazał mi zadzwonic 14 stycznia w celu potwierdzenia. A ile czasu wcześniej trzeba dzwonić do pensjonatu żeby zarezerwować sobie pokój???? Termin op. mam 9 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985aga
Najlepiej po telefonie do dr. Wójcickiego zadzwoń do pensjonatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAYLA*************************
tak tak mi tez tak Pan Doktor kazał 2 miesiące przed więc mam dzwonic tam w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka45
Hej dawno do Was nie zagladalam ale mysle nadal o korekcie mojego nochala, wyslalam moje fotki, lekarz zaraz odpisal ze prawdopodobnie totalna korekta nosa, co to znaczy?? ja nie mam garba nochal moj jest za dlugi i gruby, odpowiedz byla krotka i ze najlepiej przyjechac na konsulatacje, to musze jechac, ale nie wiem kiedy, nic wiecej nie dowiedziałam sie, czy przez telefon jakies informacji wiecej mozna uzyskac??dziewczynki poradzcie bo nic nie sie dowiedzialam a pytalam o cene tez, jaki jest telefon i ile sie czeka na rejestracje do konsultacji a potem dlugo na operacje, zalamuje sie bo po 2 tygodniach musze isc do pracy to jak ja ukryje jak ja wam zazdroszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka45
napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Layla padło mi gg jak tylko naprawią mi tego grata to znajdę Cię na komunikatorze, dzieki za numer Dziewczyny ja też mam dzwonić w lutym z potwierdzeniem a zabieg mam na kwiecień. Do pensjonatu dzwoniłam w grudniu, ale pani kazała zadzwonić w marcu, Layla wiesz, że zabieg mamy w Wielkim Tygodniu- święta spędzimy w Polanicy. Bedziesz miała kogoś przy sobie? Do mnie dojedzie w Wielki Piątek mąz z córką. Chyba, że mieszkasz niedaleko i wrócisz do domu. Ja przyjeżdżam z małopolski, trochę daleko... Pozdrwiam Was Wszystkie i bardzo serdecznie. Acha, śnią i sie koszmarne nochale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8181
ja bylam w Oliwii u Zacharow, bylo ok, bez luxusow, Pani Wiesia jest pielegniarka wiec ona sie zajmuje pacjentkami, wszystko jest ok, na sali jest doktor, anestezjolog, i ze dwie pielegniarki, jak ktos chce zostac jedna noc po zabiegu w klinice to musi wybrac Latkowskiego bo u niego tak jest, nie u Wojcickiego, wiec trzeba to rozważyć, najlepiej wejdzcie na forum Beauty w Polsce a tam wszytsko jest dokladnie opisane. Polanica jest mala, szpital jest 5 minut od kliniki, jeszcze nigdy sie nie zdarzyło, aby na stole u Wojcickiego ktos mial krwotok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8181
i to nie klinika ma robic wrazenie a umijetnosci, tak mi sie chyba wydaje, sprzet ma dobry, nic nie mozna zarzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganka28
Witam wszystkich, najlepszego w Nowym Roku :) z tego co widzę to miałam wyjątkowe szczęście z terminem operacji. 29 grudnia wysłałam maila do doktora ze zdjęciami oraz prośbą o ocenę mojego nosa oraz o ustalenie możliwie najszybszego terminu. Rzeczywiscie, był megabłyskawiczny- 5 luty ;) Ktoś tutaj też miał chyba na początek lutego...Dzisiaj więc muszę dostać pierwszą dawkę szczepionki, i 04 lutego kolejną... wszystko na styk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak należy dawkować Aescin przed zabiegiem? Na ulotce informują, że 2-3 razy dziennie 2 tabletki..sporo! Pewnie uzależnione jest to od różnych sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8181
tak jak piszesz, jest to wyciad z kasztnowca, wiec nie zadna chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam z kimś z kliniki Wójcickiego na temat Rutinoskorbinu i innych, zalecanych na forach do łykania przed zabiegiem - i dowiedziałam się od kobiety, że \"nie trzeba nic brać\"! Ale to pewnie tak jak i ze szczepionką WZW B, wg uznania???!!! pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka45
nic do mnie nie napisaliście, no nic trudno się mowi, to ja juz tez nic nie będę pisać nic udanych nosówwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Nataszka brakowało tu tego ciepła, które wniosłaś:) cieszę się, że masz piękny nosek i tak dobrze zniosłaś pobyt w Polanicy...bo to może również oznaczać, że i mnie się uda:) hiihi Nataszko a jak Twoje gardło się miało po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj się dodzwoniłam, mam się stawić 21 na konsultację. 5 lutego- bardzo szybko, szczęscie masz, tez tak chce ;p Czytając to forum od str. 1, opierając sie na wypowiedziach dziewczyn (tez), nabrałam pewności, że ten lekarz na pewno. W poprzednim roku trzeba było czekać po 6, 7 miesięcy na operację, nie licząc czekania na konsultację. Ale możliwe,ze ja tyle szczęscia miec nie będę, śr 14 to cały dzień przyjmowania pacjentów,co będzie opóźniać mój termin. Jestem tak podekscytowana... radość mnie rozpiera, a dopiero wykonałam jeden telefon ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×