Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Dziewczyny....
Sadze, ze jest taka opcja aby mieszkac samemu ale pewnie bedzie drozej. Czy sie myle frost?? Dziewczyny jednak wola byz w grupie bo weselej. Mam jeszcze jedno pytanie: Z racji tej, ze nie placi sie zaliczki to jakby, nie daj Boze, zrezygnowalo sie z operacji to nic sie nie traci, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Heja dziewczyna Przepraszam ,że się nie odzywam ale w drodze na operację dostałam miesiączki i operacja przełożona. Cały poniedziałek ryczałam i dopiero dziś tak na prawdę się pozbierałam. Ale na szczęście nowy termin w przyszłym tygodniu, więc wciąż rozterki w głowie i oczekiwanie na krojenie...a tu za oknem nie zła śnieżyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Cześć dziewczyny , oczywiście miało być...już senna chyba jestem...albo ta zima za oknem mie muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze mozna wziac pokoj 1-osobowy ok 90 zl.,ale odradzam!! w grupie weselej i ze tak powiem szklanke wody ma kto przyniesc:) jak zrezgnujesz nie ma zadnych konsekwencji. pozdro:) Edi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 700tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Dzieki frost:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
hej ja płaciłam za nocleg 70 zl za dobę. Byłam w dwu- osobowym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jestem tutaj nowa. staralam sie przeczytac forum od poczatku i juz siedze 2 h przed kompem troszke tych stron jest i kilka niestety ominelam na operacje zdecydowalam sie juz kilka lat temu. tyle ze wtedy jeszcze nie pracowalam i nie mialam nawet na to pieniazkow. teraz juz pracuje i moge sobie pozwolic. jak naarzie jestem na etapie zbierania calej kwoty. juz mam odlozone 3000 wiem, ze musze miec okolo 10000 liczac razme z pobytem tam wyzywieniem paliwo etc. zastanawiam sie jaki jest okres oczekiwania na operacje. cala kwote bede miala juz nazbierana kolo maja. i teraz nmie wiem czy juz mam dzwonic do doktora umawiac sie na maj. czy dopiero jak juz nazbeiram cala kwote i np w kwietniu zazdwonie i umwoei sie rozniez na maj. napiszcie mi prosze jeszcze czy nie ma problemu z wystawieniem L4, poniewaz ja nie bede mogla wziasc tak dlugiego urlopu a raczej cala opuchnieta nie pojde do pracy, poniewaz w pracy mam cioiagly kontakt z ludzmi PROSZE FORUMOWICZKI O ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MartwiacaSieLila...
zapodaj ten link jesli mozesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaklozetowa:) oczywiscie ze mozesz juz dzwonic.i zarezerwowac miejsce na maj...calkiem mozliwe ze sa juz teraz takie terminy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz....
sa terminy na luty (konic lutego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz....
mialo byc "koniec". Sorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Potwierdzam, to co mówi frost! Doktor JUŻ nie wystawia L4! Mi też odmówił... Poza Tym jeśli chodzi o termin to najlepiej zarezerwować go wcześniej. Ja nie miałam uzbieranej pełnej kwoty, zgłosiłam się na konsultację w połowie stycznia i zaklepałam termin na koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Frost, jak tam Twój śliczny nosek? Mój wreszcie przestaje się zatykać po kawie i alkoholu i pomału schodzi kartofelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kasienka
Gdzie mozna obejrzec Twoj nosek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do frost
Czy zdalas sie na lekarza czy Ty mu powiedzialas jak ma Twoj nosek wygladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Podaj maila, to wyślę fotki przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkowicie zdalam sie na Mistrzunia:) nosek musi pasowac do twarzy..wyczarowal mi cudenko:)) Kasienka..powiem tak...moge w koncu wysmarkac nosek:) jest jzu prawie oki:) drozny calkowicie,spie z zamknieta buzia.:) kurcze...zaczynam myslec co by jeszcze poprawic:)) hihihihihi za jakis czas pojda cycuchy pod noz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczki, Jakiś czas mnie tutaj nie było, ale teraz mój termin zbliża się wielkimi krokami i znowu całe podekscytowanie wróciło. Już nie mogę się doczekać - operacja już 14 grudnia. Frost jesteś świetna i szalona - rozbawiłaś mnie tymi cycuchami ;) Dziewczyny macie któraś jeszcze termin na grudzień. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka;) Jestem pewna ze bedziesz zadowolona z nowego noska..a te cycuchy..kto wie kto wie:) moze na 50 -urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jestes TYYYYYYYYYY
na tym zdjeciu. Wygladasz bosko. Gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,tez przymirzam sie do op.nosa ,zbieram info.Dlugie sa kolejki na konsultacje do dr. i jaki koszt zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M artwiaca..
a czy nos tez miałas operowany u Wójcickiego czy to twój od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frost..
Widziałam twoj nosek w galerii na Beauty:) nie dziwie sie ze jestes zadowolona, Sliczny nosek!! Niestety mnie czeka poprawka czesci chrzestnej :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się urodziłam prawa część przez rozszczep została spłaszczona. Normalnie, jakby mnie ktoś czołowo uderzył ;D dr. Łaątkowski mi go operował :) Bolały zatoki, łaskotało pod gipsem, ale dałam radę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Operacje miałam 13.10.08r. Ponoć grube 2h leżałam na bloku xD Kiedy się obudziłam marudziłam, że chce wrócić na oddział xD Pielęgniarka zadzwoniła >>Zabierzcie tą marude!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×