Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Layla*****************
Doktor jest mistrzem świata! jestem pól roku , prawie 7 miesiecy po operacji ;)_jeszcze jest spuchniety ale jak wczoraj ogladalam zdjecia sprzed to normalnie nie mogłam uwierzyc ze to mojbył nossssssssss! doktor dopasował idealnie do mojej twarzy , miałam wielki nochal a teraz jest nawet mały i zadarty! własnie ładnie delikatnie zadarty! zaraz po operacji był troszke bardziej;) mi odpowiada jestem super zadowolona. nie zastanawiajcie sie dziewczyny! Frost jestem ciekawa Twojego noska! soprzed i po! może sie wymienimy na maila? ja Ci wysle mojs tary i nowy...? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla******
do jasminaka przepraszam ze wczesniej nie odpisałam! ale nie zauwazyłam wpisu.. jak długo walczyłam z opuchlizna? hmmm' nawet do tej pory walcze 'ale tak ogolnie to ta pierwsza najbardziej dokuczliwa opuchlizna ustepuje po 6 tyg a po pół roku masz już taki nosek fajny o wiele mniej opuchniety to zalezy dużo od organizmu ja puchłamm strasznie ale hestem zadowolona naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Kasienka... A nie ma przypadkiem Twoich zdjec na Beauty w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Nie ma na Beauty, miałam problemy z zarejestrowaniem i dałam sobie spokój z tą stronką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
layla:) wejdz na beauty i w moich postach znajdziesz nos przed i po nick Edyta401 pozdrawiam:) i czekam na Twoj nonio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Kasienka.... Szkoda bo moj mail jest z imieniem i nazwiskiem i nie bardzi chcialabym go wstawiac na kafeterii:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
mialo byc "nie bardzo" - sorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartiwącaSieLila Dziękuje za odpowiedź! mam nadzieje,że wszystko bedzie ok. Co do tej sanacji jakmy ustnej, to co m.in.robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAWNO MNIE NIE BYLO NO COZ PRACA PRACA A PRZEZ TO WIEKSZA SZANSA NA ZABIEG BO PRACA = KASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frost w koncu Cie znalazlam na Beauty mialam wolne od pracy i jakies przejasnienie w moim mozgu nosek sli......czny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) moge juz smarkac:))) ech jakie to przyjemne...smarkanie nowym slicznym noskiem:) a jak dziewczyny po...Wy sie czujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Mój mail to katka1984@op.pl jak ktoś nie chce udostępniać swojego, to piszcie do mnie, chętnie się pochwalę nowym noskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do janess i innych...
Ja na twoim miejscu bym sie nie przyłaczała do tego klubu jesli jestes przed operacja, poczekaj kilka miesiecy po- wtedy dopiero wyskakuje szydło z worka, tak było w moim przypadku, Wojcickiego po raz pierwszy poznałam w programie dokumentalnym Klinika Cudów, byłam zachwycona wynikami oper. nosów. Jak wychwalałam to teraz mam koszmar na twarzy!!! , wszystko inaczej niz miało byc, obrzydactwo, nos do poprawki a jeszcze nie wiadomo co z niego bedzie, a wiec przestrzegam wszystkich- nie chwal dnia przed zachodem słonca.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zszokowana tym wpisem wyzej!!! prosze udostepnij zdjecia !!! przezd i po. kasienka wyslalam ci maila prosze o maila zwrotnego ze zdjeciami przezd i po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zszokowana tym wpisem wyzej!!! prosze udostepnij zdjecia !!! przezd i po. kasienka wyslalam ci maila prosze o maila zwrotnego ze zdjeciami przezd i po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do janess i innych..
Nie myslicie chyba ze doktor jest Bogiem i wszystkie nosy robi super, jest tylko człowiekiem. czasem jak czytam to forum to az niedobrze mi sie robi takie jest przesłodzone, prosze osoby równiez niezadowolone o wypowiedzi, poszukajcie tez w necie innych rozmówek na jego temat. oczywistym jest ze tylko osoby zadowolone, ktorym sie powiodło z operacja pisza pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Ale to jest oczywiste, że decydując się na zabieg jest prawdopodobieństwo, że coś się nie uda. Nawet jak idziesz do dentysty i prosisz o gaz rozweselający to niechcący może Cię zabić... Dr Wójcicki ma stosunkowo niewiele negatywnych opinii. Nie ma lekarza, któremu wszystkie nosy wychodzą przewspaniałe. Ja, frost, dziewczyny, z którymi byłam w pokoju i wiele, wiele innych jesteśmy wdzięczne losowi, że trafiłyśmy właśnie tam i bardzo proszę nie rób niepotrzebnego zamętu i nie strasz dziewczyn, które są zdecydowane na operację, bo uważam, że lepszego specjalisty w Polsce nie znajdą! AMEN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam... juz teraz zglupialam dziewczyny naprawde... wiem ze doktor to tez czlowiek...ale nie chce byc niezadowolona pacjentka... jesli dr to tylko czlowiek to chyba kazdemu lekarzowi moze sie zdarzyc nie udany nos??? wiec nigdy nie ma pewnosci... wiec wybieramy tego lekarza gdziue tych negatywnych opinii jest najmniej... bardzo ci wspolczuje jesli rzeczywiscie jest az tak zle z twoim nosem jak piszesz :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
kakaklozetowa1, wysłałam Ci fotki, tak na potwierdzenie słów moich i frost...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIENKA JESTES PIEKNA!!!! A TWOK NOSEK JESZCZE PIEKNIEJSZY. twoj nos nawet przed operacja byl maly,... moj jest wielki niestety... jestem pod wielkim wrazeniem jejku ten nosek jest jak z jakiegos magazynu jest jak ze snu ja marze o takim... jest po prostu mega mega!!!! bardzo mi sie podoba naprawde moim zdaniem to jest mistrzostwo swiata!!! w ogole jestes piekna kobieta naprawde sliczna z ciebie dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
KAKAKLOZETOWA1, Dziękuję za miłe słowa :) wierz mi, że mój nochal był dość kłopotliwy, bo całą piramidę miałam przesuniętą w lewo po wypadku, no i ten paskudny garb... odkąd pamiętam ten nos był moim największym kompleksem, dr Wójcicki jak widziałaś stworzył na mojej twarzy coś, o czym nawet w najpiękniejszych snach nie marzyłam :) Głowa do góry, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Dopisuje sie i ja. Nosek Kasienki jak i ona sama - przecudni. Dzieki za zdjecia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Ajjj, dziewczyny, przestańcie, bo się rumienię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do janess i innych..
ja nikogo nie strasze tylko stwierdzam fakty, szczesciary jestescie jak widac, nie musicie poprawiac,. Z tego co wiem to poprawki sa odpłatne i to słono a doktor nic na ich temat nie powie jak zapytacie wprzod, zreszta niech decyzja nalezy do was przyszle pacjetki, zycze powodzenia , którego mi zabrakło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Szczerze Ci współczuję, na pewno jesteś rozżalona i wściekła ale wydaje mi się, że jeżeli ktoś już jest zdecydowany na operację, to parę negatywnych opinii (które ma każdy lekarz) nie zniechęci. Ja stwierdziłam, że cokolwiek mi nie zrobią to gorzej być nie może... Zawierzyłam doktorowi i i miałam szczęście bo wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIENKA cZyli twoj nosek byl powypadkowy?? mnie niestety natura takim garbem obdarzyla chyba genetycznie bo w oogole nosy w mojej rodzinie sa wszystkie brzydkie jednak moj i tak prowadzi ten wyścig brzydoty :P:P ale juz niedlugo:P oby do maja... mam nadzieje ze sie spelni... mysllam zeby zrobic wczesniej to.. pozyczyc od rodzicow pieniadze...ale chyba nie chce mi sie im tlumaczyc (a szczegolnie) ojcu po co dlaczrego mi sie nie podoba... ciagle slysze tylko jeden staly tekst "twoj nos to twoja cecha charakterystyczna, jak go zmienisz to juz nie bedziesz ty" no i nie cierpie takich slow bo to znaczy ze jestem kojarzona tylkko i wylacznie z tym nosem. jak ktos o mnie mowi, to nie mowi "kojarzysz kaske? tą, tą z (np.) ladnymi oczami?" tylko mowi "kojarzysz kaske?? tą z wielkim na pol twarzy kinolem wygladajacym jak klamka" wiem ze to okropne co pisze ale mam nadzieje ze choc niekotre z was z doswiadczenia przyznaja mi racje mojego toku myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
KAKAKLOZETOWA1 Tak, mój nos był powypadkowy. Idąc do szkoły upadłam nosem na krawężnik i przesunął się w lewo, ale pewnie sam z siebie byłby garbaty. Moja mama też jest po operacji nosa, więc doskonale mnie rozumiała i wspierała przez cały czas oczekiwania. Nie masz pojęcia jak doskonale Cie rozumiem, też słyszałam: "a po co, jesteś oryginalna z tym nosem, dodaje Ci "pazura" itp... " a mi się wydawało (dokładnie tak jak Tobie), że jak ktoś mnie opisuje to w stylu "wiesz, ta z tym wielkim, krzywym nosem..." Trochę bałam się reakcji znajomych, którzy odradzali mi zabieg, ale utwierdziłam się w przekonaniu, że to był strzał w dziesiątkę po słowach kolegi, który widząc mnie po operacji powiedział: "Kasia... myślałem, że już ładniej nie można wyglądać... Myliłem się :D" To był najpiękniejszy komplement, jaki w życiu usłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×