Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Kasieńka 22.06
Siniaki całkowicie zeszły 3 tygodnie po operacji. Ale jak jechałam do domku (czyli 10 dni po...), już dały się całkiem zamalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasienka 22.06
to i ja poproszę o fotki twojego ładnego noska :) z góry dzięki :) laguna520@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliiaa
Kasiu wyślesz mi też zdjęcia? Ja mam zbieg 10 grudnia. Twoje zdjęcia na pewno dodają pewności, decyzji którą podjęłam. Bardzo proszę jeśli to możliwe: natalia.byk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Mam pytanko do dziewczyn po opercji Czym najlepiej czyscic sobie nos ?? bo jestem juz miesiac po operacji i czyszcze gruszka ale wolalbym co innego Pozdrawiam p.s zachecam na operacje nosa do Dr Wojcickiego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
kasienka1410 mi doktor powiedział, żeby w tym nosie za bardzo nie grzebać, więc nie grzebałam :) Czyściłam nosek patyczkiem i przegotowaną wodą. Na noc przez miesiąc smarowałam dodatkowo maścią LINOMAG i wszystko ładnie się zagoiło, szwy powypadały zrosty się nie porobiły, więc myślę, że ta Twoja gruszka jest zupełnie zbędna :D Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliiaa
Kasiu bardzo dziękuje, za zdjęcia. Śliczny masz nowy nosek i co najważniejsze bardzo pasuje do Twojej twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Kasienka 22 06 No to miałaś chwilkę do Polanicy...Ja mam ponad 500km!!! Ponoć Polanica jest piękna. O siebie się nie martwie ale ważne by przynajmniej mąż się nie zanudził przez te dni. W czwartek ide na badania krwi i zleci w try miga do operacji... Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
Hej! Ja juz jestem po i w domku. Nosek mi sie podoba ale jest jeszcze bardzo spuchniety na efekty niestety jeszcze trzeba poczekac. Samej operacji nie pamietam nie wiem nawet kiedy zasnelam na stole operacyjnym. Sam nos po operacji mnie osobiscie nie bolal az tak mocno spodziewalam sie wiekszego bolu. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę szybkiego i łagodnego gojenia...ja już nie mogę się doczekać operacji. Chciałabym już być po! Na szczęście praca dom praca dom itd , więc czas szybko leci. Lada chwila weekend jeden ...drugi i myk na stół. Najbardziej teraz przerażają mnie te dni oczekiwania na zdjęcie gipsu. To w sumie 9 dni niepewności! Jak zapełniałyście sobie ten czas. Dodam ,że będe w pensjonacie a nie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to kolonie.. lezalysmy sobie..gadalysmy..och co to byly za rozmowy:) czas mijal bardzo bardzo fajnie... Nasza grupa chodzila w miasto:) na gofry,fajne jedzonko..do parku...kawa..lody...no ale to byl lipiec:) Mialysny ze soba laptopy..jest tam internet. no i oczywiscie coraz w lustrze i ciekwe jaki bedzie ten nosek:) Bardzo milo wspominam ten czas:) Pozdrawiam dziewuszki moje kochane..Monie.Agnieszke.Martynke..Gosie..Anie...buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaalliiaa
A w jakich godzinach miałyście zabieg ? Przed zabiegiem rozmawiałyście z dr? Jak potwierdzałam termin Pani w rejestracji powiedziała mi, że przed zabiegiem mam jeszcze rozmowę z anestezjolog i dr Wójckim. Jak ta rozmowa wygląda? Drżą mi dłonie na samą myśl o zbiegu, a z drugiej strony przepełnia mnie radość. Jest ktoś jeszcze na 10 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
Hej zabiegi sa przewaznie po poludniu okolo godziny 15 00 bo Dr pracuje w szpitalu. moj nos dalej opuchniety a juz chcialabym zobacyc jak bede wygladac ale jak na razie pozostaje cierpliwie czekac. A jak dlugo wy czekalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
mi doktor mówił ,że gips jest ściągany 9 dni po operacji... to czekanie to musi być koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminaka ja jestem ponad 3 miesiace po zabiegu...opuchlizny juz prawie nie ma..ale to jeszcze nie to;) nosek mam calkowicie drozny,spie juz z zamknieta buzia. Opuchlizna schodzi bardzo powolo,ale zejdzie!! czasami wydaje sie ze nie..a.le wierz mi zejdzie calkiem:) powiem tak...nosek mam za.....sty:) ale nie jest tak latwo przyzwyczaic sie do nowej twarzy...chociaz jest oba ladniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Czy moze wiecie z doswiadczenia lub slyszenia czy dr Wojcicki poprawia krzywa przegrode razem z plastyka nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Dziekuje frost:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Mi poprawił, więc chyba tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
frost Jest przemilo jak dziewczyny takie jak Ty chca podzielic sie wrazeniami aby pomoc tym, ktore sa przed. Dzieki z serca. Mam dlugi, opadajacy do dolu nos, z malym garbkiem i krzywa przegroda. Zastanawialam sie pomiedzy Szczytem a Wojcickim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem jak to jest czekac na zabieg i sie denerwowac....wiem jak trudno dokonac wyboru lekarza,ja duzo czytalam na beauty polska,widzialam noski roznych lekarzy...i wybralam Mistrzunia Wojcickiego:) i to byl sluszny wybor. I TY napewno dokonasz slusznego ,celnego wyboru:) Mi ladnie skrocil chrzastke...zgrabnie:) I TY bedziesz miala piekny nonio...trzeba sie tylko odwarzyc zrobic pierwszy krok....napisac do dr:) caluje Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
frost Jestem po konsultacji u Szczyta. Napisalam do Wojcickiego, wyslalam mu foty ale napisal mi zeby wiedziec co z moim nosem moze zrobic MUSZE przyjechac na konsultacje. Z jednej strony to dobrze ale z drugiej... nie mieszkam w Polsce i nie bardzo moge wyrwac sie na 1 lub dwa dni:-( Nie wiem co mam zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli intuicja Ci podpowiada ze powinien to zrobic Wójcicki ,to nie masz wyboru..i musisz sie wyrwac na jeden dzien do Polski:) Szczyt slyszalam ze tez jest dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz chyba Cleopathre jest w Polanicy. Cleopathre odezwij sie jak juz bedziesz po. co do wyboru doktora to prawda ze jest to indywidualna decyzja, a tak ciekawi mnie czy doktor Wojcicki wiedzial, ze mieszkasz za granica? i to pewnie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Geraldina Nie napisalam mu ale sadze, ze sie domyslil bo moj e-mail konczy sie na uk a nie pl. Napisalam mu drugiego e-maila ale poki co nie odpisuje. Albo uznal, ze wyjasnil sie jasno, albo dlatego, ze dzisiaj jest niedziela. Jasne, ze wybor doktora to indywidualna deczzja ale najgorzej jest jak miotasz sie miedzy dwoma:-( Dlugo czekalyscie dziewczyny na operacje od konsultacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Geraldina Nie napisalam mu ale sadze, ze sie domyslil bo moj e-mail konczy sie na uk a nie pl. Napisalam mu drugiego e-maila ale poki co nie odpisuje. Albo uznal, ze wyjasnil sie jasno, albo dlatego, ze dzisiaj jest niedziela. Jasne, ze wybor doktora to indywidualna deczzja ale najgorzej jest jak miotasz sie miedzy dwoma:-( Dlugo czekalyscie dziewczyny na operacje od konsultacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Geraldina Nie napisalam mu ale sadze, ze sie domyslil bo moj e-mail konczy sie na uk a nie pl. Napisalam mu drugiego e-maila ale poki co nie odpisuje. Albo uznal, ze wyjasnil sie jasno, albo dlatego, ze dzisiaj jest niedziela. Jasne, ze wybor doktora to indywidualna deczzja ale najgorzej jest jak miotasz sie miedzy dwoma:-( Dlugo czekalyscie dziewczyny na operacje od konsultacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Geraldina Nie napisalam mu ale sadze, ze sie domyslil bo moj e-mail konczy sie na uk a nie pl. Napisalam mu drugiego e-maila ale poki co nie odpisuje. Albo uznal, ze wyjasnil sie jasno, albo dlatego, ze dzisiaj jest niedziela. Jasne, ze wybor doktora to indywidualna deczzja ale najgorzej jest jak miotasz sie miedzy dwoma:-( Dlugo czekalyscie dziewczyny na operacje od konsultacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Geraldina Nie napisalam mu ale sadze, ze sie domyslil bo moj e-mail konczy sie na uk a nie pl. Napisalam mu drugiego e-maila ale poki co nie odpisuje. Albo uznal, ze wyjasnil sie jasno, albo dlatego, ze dzisiaj jest niedziela. Jasne, ze wybor doktora to indywidualna deczzja ale najgorzej jest jak miotasz sie miedzy dwoma:-( Dlugo czekalyscie dziewczyny na operacje od konsultacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×