Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Hej kobiety.Jestem po wizycie u doktora:)Termin operacji na styczeń.Operuję nos i umieram ze strachu,pewnie dlatego,że to pierwsza operacja w moim życiu.Bardzo boję sie samego zabiegu,narkozy i całej tej otoczki:(((Ogólnie należe do odważnych ludzi ale ...Jak możecie to proszę opiszcie jak to wygląda.Pewnie za dużo oglądam filmów na necie:)Będę miała robioną część chrzęsną i kostną więc myślę,że będzie to tragiczna sprawa....cholera tak się boję ale cóż...muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
witaj Trebuh:) poczytaj od samego poczatku i wszystkiego sie dowiesz. Wszystko zostalo tu napisane..pisaly dziewczyny przed a pozniej po zabiegu:) przyjemnej lektury. Dodam ze ja jestem juz po i MEGA zadowolona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
Witaj trebuh my wszyscy się strasznie boimy, ja mam operacje 12. 10 i czuje ze żołądek mi się kurczy jeszcze kilka dni brrrrrr... staram się o tym nie myśleć. Boje sie okropnie, ale wierze ze bede w dobrych rekach przeciez jest tyle pozytywnych opini o Dr. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem dziewczyny,że tyle się pisze co i jak ale to chyba taki krzyk paniki i chęć ponownego dodania otuchy:):(.Nie ma tu nic o momencie ułożenia mnie na stole...brrr...czy czuje się to klepanie kości...o boże,brzmi jak piła2,hehe.Poprostu boję się i lubię wiedzieć wszystko ze szczegółami.Sama kiedyś pracowałam przy zabiegach plastycznych ale teraz dotknie to mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
trebuh, jeśli chodzi o narkozę, to wierz mi, jest to najprzyjemniejszy moment :) Robi Ci się niesamowicie błogo i odpływasz, budzisz się z gipsem na nosie. Nic nie czuć, nie słychać, nie widać :) Ja też okropnie się bałam narkozy, też była to moja pierwsza operacja. Wspominam wszystko bardzo miło, beż bólu i sensacji typu wymioty. Jestem przeszczęśliwa, że zdecydowałam się na operację bo nosek mam jak marzenie, nawet nie przypuszczałam, że dr będzie w stanie coś takiego wyczarować. Trzymam kciuki! Na pewno będziesz bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasieńko...już się nie boję:)Nie wiem jak mam rezerwować miejsce w pensjonacie na to 9 dni.Czy po samym zabiegu zaraz idę do Oliwi czy jakąś dobę zostaję w klinice?I jeszcze takie głupie pytanie:)))...czy w trakcie zabiegu jesteś ubrana w pidżamkę:))) czy całkiem sote...wiem,wiem takie pikusiowe ale bardzo istotne pytanie:)))?Ojjjj jak ja Wam zazdroszczę,że jesteście już po....Mam 1100km do Polanicy i muszę się dobrze przygotować by nie puścić jakiegoś babola....A ile trwa taki zabieg???Zabieram ze sobą swoje małe dziecko,będzie pod opieką babci bo umarłabym z tęskonoty.Ja pocierpię o maleństwo zmieni klimat....Kocham Was za odwagę i wszystkie gorąco pozdrawiam.Dzięki Wam czuję,że z dnia na dzień oczekiwania na zabieg będzie bardziej wyluzowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
dostajesz zielone ubranko i zakładasz je przed samym zabiegiem : ) Nie stresuj sie bo ta cała operacja to nic wielkiego i strasznego ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
aaa.. po zabiegu nie zostajesz w klinice. Jak dojdziesz do siebie po narkozie to przyjeżdża pan Michał i zabiera Cię do Oliwii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula266
Dziewczyny czy moglaby ktoras z was napisac jak w tej chwili jest z terminami u doktora?Planuje przyjechac do polski w maju i wtedy tez chcialabym sie poddac operacji, nie wiem czy to nie za wczesnie wysylac juz maila do doktora ze zdjeciami?Wczesniej czytalam, ze czekalo sie 6-8 miesiecy, jak to jest teraz? A moge sama zaproponowac doktorowi maj?Doradzcie bo nie wiem czy czekac jeszcze z tym mailem czy juz czas pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo...teraz już wiem wszystko.Fajny ten Pan Michał:))))Ja to zawsze sobie znajdę pytanka,hehe.Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do KASIENKA 1410: co do mojego garbka to jednak nie schodzi a ja już 5 mies. po operacji.... Jest minimalny ale ja go widzę, jednak nie przeszkadza mi wcale, i tak mam piękny nosek w porównaniu z tym poprzednim :) i niczego nie załuję, no i nawet jak mi nie zejdzie to nie będę robić poprawki... W lutym jadę jeszcze raz do doktora na operację powiek :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktore jestescie po, dajcie cynk, czy wasze nosy nie sa zadarte, bo wlasnie przed chwila przeczytalam na forum korekcja nosa, ze dr Wojcicki robi zadarte, Az mi sie nie chce wierzyc Frost jakos nie moge dostac sie na te galerie zamknieta /Tak, ze poki co polegam na Waszych wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabska kuchnia
http://www.allegro.pl/item763611285_tajin_ta jine_tagine_tadzin_arabski_garnek_maroko.html zdrowe i egzotyczne gotowanie w marokanskich naczyniach ceramicznych ... na gaz, na plyte, na grila lub do piekarnika ... dla wielbicieli arabsiej kuchni ... jako niepowtarzalny i oryginalny prezent ... Dostepne na aukcjach allegro uzytkownika Marokostyle oraz w naszym sklepie rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami robi kacze nosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Doktor robi z nosem, co komu będzie pasowało :) Ja mam prościuteńki, nie zadarty nosek i jestem przeszczęśliwa, że zdecydowałam się na zabieg :D Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Geraldina, podaj maila to Ci wyślę fotki przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja wlasnie zdecydowalam sie na operacje, mam konsultacje 21.10 i szczerze mowiac nie boje sie operacji, bardziej przepelnia mnie radosc ze, To sie narescie stanie:) Czy wiecie ile moge czekac na operacje od dnia konsultacji?_ jak bylo z wami??? Czy moge dostac od któres zdjecie jej pieknego noska w celu uspokojenia mnie i zapewnienia ze, juz niedlugo bede wygladac bosko??? Bedziemy w kontakcie;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by the way... Moj nos jest dlugi, garbaty i generalnie do dupy, przy moejej dzieciecej twarzy wyglada jak cos doczepianego z plasteliny;) Jakbym chciala przebrac sie za babe jage:P Tak sie zastanawiam czy moge ew, rzucic dr.jakas sugestie typu "Blagam blagam pod niebiosa! zrob mi prosze zadarty"?:D a wy jakie macie noski?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Fotki wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Kasieńka ja mam operację u dr za 4 tygodnie. Możesz mi też podesłać fotki. Mój mail magdalena.dyb@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziala
dziewczyny napisalam emaila do dr. z zalaczonymi zdjeciami, odpisal po dwoch dniach z zapytanie ''co by pani chciala poprawic'':o dodam, ze na zdjeciach widac dokladnie z czym mam problem.do was tez tak pisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alquaa
nie, u mnie odrazu napisał ,że potrzebna cała rekonstrukcja nosa. Aaaa dziewczyny ja już mam operację za parę dni , czy ma ktoś może też w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziala
nie boicie sie narkozy? ja wlasciwie boje sie tylko tego, nigdy nie bylam w szpitalu i na same slowo 'narkoza' sciska mnie w dolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
cleopatre, fotki poszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
U mnie też od razu "całkowita korekcja" :) Nos był wysoki, garbaty, opadający czubek jak u wiedźmy... do tego jeszcze cała piramida przesunięta w lewo z powodu wypadku. Wierzcie mi, udało się wszystko naprawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×