Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

sliczna dziewczyna z Ciebie,ja na zadnej fotce nie widzialam sladu po zozszczepie ,nie bierz sobie do serca gadania takich plytkich ludzi,bo tylko tacy moga smiac sie z czyjegos nieszczescia i glowa i nosek do gory,pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam na konsultacji to zapytała mnie się lekarka czy miałam repozycje czy coś takiego. Nie wiem o co chodzi, ale fajnie brzmi i na pewno mnie nie ominie... Jak ktoś się zna, mógłby mi to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widać śladu, bo lubię fotoszopa ;) A zdjęcia robię z tego lepszego profilu, a potem odbicie lustrzane i po krzyku ;) Pozdrawiam janess :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
hej :) dziewczyny nie wiecie po jakim czasie od operacji można chodzić na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczenie narządów jamy ustnej, należące do zadań stomatologii; obejmuje leczenie wszelkich chorób zębów, przyzębia, śluzówki jamy ustnej.:) z netu wzielam:) a do zabiegu..wszystko zostalo juz opisame..poczytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess kochana kurcze a dwa tygodnie strcza mi na cala opefacjer i rekonwalescencje?? mi sie wydaje ze to nie fair ze tytle place siana za taka operacje a dr nawet mi l4 nie wystawi to jest smieszne...ja pracuje w sklepie w duzej galerii najwieszej w wojewodztwie jest tam wielu wielu ludzi i co ja bede z siniakami p[od oczami chodzila:(:(:((:( jestem zalamana... chyba jutro zadzwonie do doktorrA I Z NIM POROZMIAWIAM O l4 KURCZE.... nie dam rady tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana..ale to jest upiekszanie:) Nie jest to zabieg ktory musi byc wykonany...niestety tak jest..dr rodzinny napewno da Ci zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatrwiacaSieLila NAPRAWDE SLICZNA Z CIEBIE DZIEWCZYNA") PIEKNIE WYGLADASZ TAK JAK TWOJ NOSEK JA ROWNIEZ NIE WIDZE SLADU PO ROZCZEPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno...po 2 tyg juz nie bedziesz miala siniakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie bedzie juz sianiakow.... i oby lekarz rodzinny dal mi zwolnienie... ja wiem ze to zabieg upiekszajacy i to jakby jest nieobecnosc w pracy tylko i wylacznie z mojego widzi mi sie...ja wiem ze to tak jest odbierane...ale dla mnie to cos wiecej to jest moje marzenie... i teraz okazuje sie moga mnie zwolnic za to ze chce spelnic marzenie... no trudno bede cos kombinowac... szkoda ze moj kierownik to facet... jakby to byla kobieta to moze by cos jeszcze zrozumiala... m,usze wkoncu zadzwonic do dr i z nim porozmawiac... umowic sie na wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie bedzie juz sianiakow.... i oby lekarz rodzinny dal mi zwolnienie... ja wiem ze to zabieg upiekszajacy i to jakby jest nieobecnosc w pracy tylko i wylacznie z mojego widzi mi sie...ja wiem ze to tak jest odbierane...ale dla mnie to cos wiecej to jest moje marzenie... i teraz okazuje sie moga mnie zwolnic za to ze chce spelnic marzenie... no trudn nie bedzie juz sianiakow.... i oby lekarz rodzinny dal mi zwolnienie... ja wiem ze to zabieg upiekszajacy i to jakby jest nieobecnosc w pracy tylko i wylacznie z mojego widzi mi sie...ja wiem ze to tak jest odbierane...ale dla mnie to cos wiecej to jest moje marzenie... i teraz okazuje sie moga mnie zwolnic za to ze chce spelnic marzenie... no trudno bede cos kombinowac... szkoda ze moj kierownik to facet... jakby to byla kobieta to moze by cos jeszcze zrozumiala... m,usze wkoncu zadzwonic do dr i z nim porozmawiac... umowic sie na wizyte... o bede cos kombinowac... szkoda ze moj kierownik to facet... jakby to byla kobieta to moze by cos jeszcze zrozumiala... m,usze wkoncu zadzwonic do dr i z nim porozmawiac... umowic sie na wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak sadzisz ze kobieta bardziej zrozumie??:) tu bym polemizowala...:) my kobietki to zazdrosnice okropne..:) nie martw sie na zapas..naprawde po 2 tyg bedziesz nadawala sie do pracy..teraz sa tak dobre fluidy ze zamaskujesz...ja wrocilam po 2 tyg:) i bylo oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frost mam nadzieje ze tak bedzie... zrobie co bede mogla zeby zrealizowac moje najwiesze marzenie... tylko wlasnie ja sie tego boje bo ja mam bardzo wrazliwa skore i nawet jak sie lekko uderze to od razu mam wielkie siniaki... taka wrazliwa mam skore... i artwie sie ze pewnie bede miala takie sianki na twarzy ze ho ho... no ale jesli tak bedzie to pojde do lekareza rodzinnego i jak mnie zobaczy to przeciez wypisze mi l4 no kurcze badzmy ludzmi przeciez nikt mi nie bedzie kazal z takimi siniaki chodzic do lekarza... kobietki dzieki temu ze przeczytalam to forum wiem ze nie jestem sama na swiecie,... wiem ze nie jestem prozna majac takie wlasnie marzenie a nie inne. choc wielu ludzi uwaza to za proznosc.... dzieki wam jeszcze bardziej tego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaklozetowa popytaj w aptece o masci na siniaki (z heparyna).ja nie wiem czy 2 tyg.wystarczy ,wiem tylko ,ze wystarczy,aby powrocic do pracy po operacji piersi;),ja dopiero sie przymierzam do nosa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no wlasnie... a juz dzwonilAS do doktora MASZ USTALONY termin?? kurcze mam nadziieje ze sie uda mi z tym nosem jak narazie oszczdzema i odkladam kazdy grosz na to::):) mysle ze do maja bede miala cala kwote:) szkoda ze nie uzbieram calej kwoty przezd koncem marca//... bo mi zostalo 26 dni urlopu w tym roku jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie nie na temt. jestem tu nowa... i nie wiem czemu ciagle przy moim nicku widnieje moj mail... nie chce zeby bylo go widac bo to moje imie i nazwisko... hm... i nie wiem jak sie tego pozbyc mozecie pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaklozetowa najlepiej zmien ustawienia w mailu i usun nazwisko z maila nie mam jeszcze nawet konsultacji ustalone,a boje sie okropnie,moze nie tak bolu-choc jestem panikara,jak efektu koncowego,cycuszki zawsze "ubrane",a nos?Tez robisz u Wojcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj adres maila bedzie sie pojawial po zalogowaniu i wyslaniu drugiej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko... ten portal jest dziwny nie widxze tu nigdzie w ogole zaloguj wyloguj...wkurzylam sie... glupio mi pisac bo w tym momencie juz nie jestem anonimowa... kurcze... dobranoc dzieki za rozmowe jannes i frost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Kwas borowy... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz powinnam brac kwas borowy?? czy to sie łyka (smaruje?) po operacji?? chcialam wejsc w galerie nosow dr wojcieckiego na beuty lecz jeszcze nie moge bo mam za malo postow.. tzn nie mam jeszcze zadnego bo dopiero co tam sie zarejestrowalam. ale juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze jegoi dziela... jak narazie widzialam tylko te dwa ktore ma na swojej stronce www i przeczytalam tyle wspanialych opinii o nim ze juz chyba raczej jestem pewna ze to wlasnie on zajmie sie moim nochalem i sprawi ze to bedzie piekny nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×