Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Kasienka:) i ja poprosze przod..poczywiscie wysle swoj tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka no właśnie...jak to jest z przodu? Jak znajdziesz chwilkę wrzuć i na mojego maila. Z boku jest bajecznie. Choć Ty jesteś tak ładną babeczką,że gdyby Tobie przyczepić marchewkę zamiast nosa i tak by było pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Frost dzieki za zdjecia z przodu... Twoj nos wyglada baaaaarzdo naturalnie. Tak jakby nalezal do Ciebie od zawsze. Gratulacje i dzieki za fotki.:-) Kasienka mnie tez wyslalas profil ale zapodaj tez przod jakbys mogla;-) Cleopathre jak sie masz po operacji. Jutro sciagasz gips no nie? Jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI dzieki za zdjecie. jestescie takie ladne!!!! macie takie piekne noski' ja wam tez wysle zdjecia mojego nochala ale ostrzegam ze sa to zdjeciA TYLKO przodem bo ja z profilu nie posiadam zdjec... a i na tych z przodu tak nie widac garba... poszukam zdjec i wysylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka mozesz mi rowniez wyslac swoj piekny nosek. Jakbys mogla to profil, z przodu i oczywiscie jak bylo przed. Ja wprawdzie jestem juz po operacji, ale bardzo sie nie zachwycam. Po prostu jest ok. Mam tez kostnine na miejscu poprzedniego garbka, czyli nowy garbek, no i czubek nosa jest nadal ciut za duzy. moj e-mail to bbielska@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zejde z tematu,bedac na konsultacji u dr.Kasprzyka bylam pewna,ze zrobi takie piers jak ja chce,przeciez ja place i wymagam.Chcialam okragle i wieksze,wyperswadowal mi ta moja wizje od razu,powiedzial,ze nie podejmie sie op.,bo nie beda mi pasowac,beda za duze,sutki patrzace w podloge i sztucznosc bedzie bila na km.Dopasowal piersi wielkoscia i ksztaltem do figury,sa cudne,jak moje.Moglabym powiedziec,ze z op.jestem niezadowola,gdyz nie dostalam czego chciala,tak pewnie by bylo,gdyby lekarz wykonujacy zabieg trzymal sie moich zalecen .Dokladnie tak jak z nosem.nie kazdemu bedzie pasowal taki sam nos,ktos ma wysokie czolo,duze usta ,okragla buzia,male oczy itd.Najwazniejsze proporcje-takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do janess i innych wspolczuje Ci ale tez chyba rozumiem mam nadzieje ze poprawka sie uda All the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka:) sluchaj dziewczyno...nosek rzeczywiscie jest do "roboty" ,ale mimo tego jestes bardzo fajna.:) U Ciebie nie bedzie trudna praca doktora....Jestem pewna ze powalisz wszystkich na kolana po zabiegu:) caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jakis dr.ktory wykonuje poprawki bez doplaty?choc moim zdaniem powinno tak byc w sytuacji,gdzie jest spartaczony i wina lezy po stronie dr.inaczej jesli pacjentka jest niezadowolona,bo to czy tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) wlasnie rozmawialam z kolezanka z liceum ktora okolo rok temu tez miala robiona plastyke nosa. ona robila we wroclawiu u dr barnasia. jest mega zadowolona. dodatkowo dr wystawia l4 bez problemu. jutro jestem z nia umowiona na pogaduchy wiec wszystkkiego sie dowiem.:) musze wkoncu zdecydowac sie na jakiegos lekarza... najparwdopodobniej pojade na konsultacje i do jednego i do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Laseczki, fotki wysłane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Kasienka... z przodu nos rownie piekny jak z profilu. Podobnie jak u frost wygladacie jakbyscie sie urodzily z tymi nowymi nosami. Pieknie. Dzieki z serca za zdjecia i przede wszystkim za to, ze jestescie tutaj i pomagacie. Nawet nie macie pojecia jak wiele to dla nas, ludzi przed operacja, znaczy. Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Czuje się ok ,choć niestety po operacji dopadł mnie mega giga katar i strasznie się męczyłam. Pierwsze dwa dni po operacji zniosłam ciężko. Właściwie non stop spałam i byłam bardzo słaba. Zsiniałam i spuchłam bardzo. Jeszcze dziś jestem podpuchnięta i mam siniaki na oczach i pod. Po narkozie pawie. Dziś ściąganie gipsu ale na pewno nosek będzie bardzo spuchnięty ,bo jak reszta wciąż jest to nie może być inaczej. Do tego wciąż zatoki zapchane a gips je ściska. Ale sama forma powoli wraca do normy. To jednak poważna operacja a nie sielanka i nikt na pewno po niej nie jest w pełni sił. Za to każdy odpocznie sobie solidnie zanim nadejdzie czas powrotu do codziennych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Kasieńko...co do nosa to podpisuje się pod innymi...jakby zawsze był Twój. 1sza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam operację u dr 11 stycznia i mam lekkie obawy, otóż to mój pierwszy tak poważny zabieg i zastanawiam się czy na prawdę nie czuję się bólu i czy mogę się obudzić w trakcie operacji albo co gorsza nie wybudzić się??? Proszę niech ktoś opisze swoje przeżycia, jak długo go bolało itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
KOMA18, Nie wiem dlaczego ale mam problem z wysłaniem maila do Ciebie. Ciągle mi wraca :( Ten adres z kafeterii na pewno jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mozecie mi powiedziec jak dlugo czeka sie na operacje i czy nalezy wczesniej zrobic jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa1985
Czesc Dziewczyny, Chcialam sie podzielic z Wami moimi wrazeniami dotyczacymi operacji nosa1 ktora odbyla sie 8 dni temu. Nie pisalam wczesniej bo nie chcialam zapeszac. Dzisiaj milam zdejmowany gips i mimo tego ze nosek jest jeszcze opychniety to jestem bardzo zadowolona z efektu. Zaczynajac od poczatku..Operacja trwa nie wiecej niz poltorej godziny. Mowiac szczeze, nie minela chwila od czasu kiedy znalazlam sie na stole operacyjnym..Kiedy przebudzalam sie to mialam wrazenie, ze jestem caly czas przygotowywana do operacji (niesamowite uczucie) Zero bulu, dyskonfortu czy innych dolegliwosci!! Narkoza ktora jest podawana jest bardzo dobra i z pewnoscia najlepsza jaka moze byc. Doktor Wojcicki jest cudowny. Bardzo konkretny, fachowy i co tu duzo mowic - mistrz w samej osobie!! Czytajac posty pisane przez niektore z was, wnioskuje ze czasami probujecie narzucic swoja wole doktorowi...Nie robcie tego poniewaz dr Wojcicki ma bardzo dobre oko i to On wie jak nos ma wygladac.Dopasuje kazdy nosek do ukladu twarzy, tak aby wygladal naturalnie. Wracajac do samej operacji wspominam ja naprawde pozytywnie. Po operacji bylam w samej klinice kolo 2 godzi i pozniej zostalam przewieziona do pensjonatu. Wynajelam sobie razem z moja mami pokoj w pensjonacie Oliwia. Cudowne miejsce do powrotu do zdrowia, bardzo spokojne, dobrze urzadzone i co najwazniejsze prowadzone przez przemilych ludzi Pania Wiesie (pielegniarke) i jej meza pana Michala. To wlasnie jemu zawdzieczam bezstresowe przewozy do kliniki na operacje, na zmiane gipsu i nawet na zrobienie badan potrzebnych na operacje. Mowiac o badaniach to potrzebne sa ogolne badania krwi, badanie krwi na krzepliwosc i grupa krwi. Badania miala robione na miejscu dzien przed operacja poniewaz nie wyrobilam sie wczesniej poniewaz nie mieszkam w Polsce. Pobyt wspominam bardzo dobrze. Nawet wyszlam na spacer pare razy z moja mami, z gipsem na nosie. Musicie sie przygotowac na wieksze lub mniejsze obrzeki, opuchlizne i kolory teczy pod oczami hehe. Mnie osobiscie zaczelo wszystko schodzic w miare szybko. Nie mialam sliwek pod oczami hehe, ale troszke byly napuchniete zwlaszcze na poczatku.Polecam zel z Arniki na opuchniecia itp Genialny!!!!.... Pare godzin temu mialam zdejmowany gips. Jestem caly czas w szoku i trzese sie chyba gorzej niz przed operacja, ale tylko dlatego ze jestem bardzo szczesliwa ze to juz koniec i co najgorsze juz jest za mna. Dostalam pelno zalecen od doktora. Najwazniejsze sa nastepne cztery tygodnie po operacji. Trzeba uwazac zeby sie nie uderzyc w nosek - nawet lekko!!! Chrzastka jest bardzo delikatna i wszystko sie dopiero zrasta. Trzeba unikac zroznicowaych temperatur, nie pic alkoholu i ogolnie trzymac sie na bacznosc przez nastepne tygodnie. Dziewczyny nie ma sie czego bac! Co do terminow to z tego co wiem to u doktora jest duzy ruch. Osobiscie maialam bardzo duze szczescie, poniewaz planowany zabieg mial byc dopiero na poczatku lutego! Jednak doktor wynalazl dla mnie wczesniejszy termin tylko dlatego ze jedna z pacjentek musiala przesunac swoj termin operacji...Pamietam jak skakalam z radosci i odliczalam dni..To wszystko tak szybko sie zadzialo... Poniewaz przyjechalam tu z moja mami to mialam pelna pomoc przez 24 godziny na dobe, ale nawet jesli decydujecie sie tu zostac same to panstwo ktorzy prowadza pensjonat Oliwia sami zapewniaja opieke. Pan Michal dowozi pyszne obiadki z restauracji obok i w ogole mozna sie tu poczuc jak w domu. Glowa do gory dziewczyny!!! Nie czekajcie na nic tylko decydujcie sie na operacje. Obiecuje, ze jesli mi sie cos waznego przypomni to zaraz Wam napisze.. Chcialam podziekowac za wpisy tych z Was, ktore dzielily sie swoimi spostrzezeniami poniewaz to wlasnie Wam zawdzieczam moja ostateczna decyzje ktorej nigdly nie bede zalowac...Koncowy efekt bedzie dopiero za 6 miesiecy, poniewaz obrzeki musza zejsc calkowicie ale juz jestem bardzo zadowolona z efektu..Moj nosek juz jest maly z porownaniem do mojego wczesniejszego, a doktor mowil ze i tak jest bardzo spuchniety i 30% to sama opuchlizna hehe. Trzymajcie sie kochane w te zimne listopadowe dni ( chociaz w Polanicy na dzien dzisiejszy jest sliczna pogoda)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka moj email to bbielska@hotmail.co.uk Wszystko powinno byc ok.Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka moj email to bbielska@hotmail.co.uk Wszystko powinno byc ok.Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×