Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Hej :) Ja też zdecydowałam się na operację u doktora Wójcickiego. Mam termin na 29 czerwca, może któraś z was również? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
Ja za osiem dób pobytu w Oliwii zapłaciłam 480 zl. Doba kosztuje 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooperaczjna789
mam pytanie do osob po operacji nosa. chcialam prosty nos. czy tez mialyscie po operacji nosa takie zadarte nosy, z widocznymi dziurkami, jak swinka ?? odpiszcie prosze, czy mam sie denerrwowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
Takie nosy przypominajace swinke, to normalna sprawa. To wszystko jest przez obrzęki. Ja jestem 3 tygodnie po operacji i jeszcze troche mam takie wieksze dziurki.Ale widze ze to sie zmniejsza, bo kilka dni po wygladalam nie jak swinka tylko jak dobry prosiak hehe Takze nie denerwuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Moja operacja się zbliża jeszcze tylko tydzień, a już zaczynam tęsknić za swoimi skarbami (synkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolek wyslim mi tez prosze fotki, ja czekam na maila od Dr. Wojcickiego w sprawie terminu operacji. Trzymajcie kciuki by byla jak najszybciej. Ile sie czeka na termin mniejwiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka0007
Hej Jolek23. Czy moglabys mi rowniez podeslac fotki dziela doktora? Ja sie jeszcze wacham czy cos kombinowac przy tym moim nosie czy nie :-) Pozdrowionka i z gory wielkie dzieki. Moj e-mail: olivka0007@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin doktor wyznaczył mi na konsultacji jakoś w lutym, tylko ja powiedziałam, że chcę żeby to było po zakończeniu roku szkolnego :) więc trudno mi powiedzieć ile się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela303
WITAM.DWA LATA TEMU WOJCICKI PORAWIAL MI NOSEK.MIAL GO ZWEZIC SKRÓCIC I USUNAC GARBEK.SKROCENIE I USUNIECIE GARBKU MU WYSZLO ALE NOS POZOSTAL TAK SAMO SZEROKI JAK PRZED ZABIEGIEM.TERAZ MAM ŚMIESZNA ZADARTĄ TRUSKAWE."KULFON!!!!"PLANUJE POPRAWKE U DR.STĘPNIEWSKIEGO PONOC ON ROBI NAPRAWDE LADNE MALE NOSKI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolek, wiem ze byly swieta ale ja jeszcze nie dostalam od ciebie zdjec Pozdrawiam paula674@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolek, moge rowniez Cie prosic o przeslanie mi fotek Twojego noska przed i po. Ja co prawda jestem juz po operacji, ale przymierzam sie do poprawki. Moj e-mail to bbielska@hotmail.co.uk Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj e-mail konczy sie na .co.uk. Nie wiem dlaczego pojawily sie te znaki po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chionachos
Jolek23 czy ja tez moge prosic o fotki, bede wdzieczna. Ja bylam na konsultacji u Łatka, mowil ze to co wyjmie z nosa wsadzi do brody;) bo mam mala i lekko cofnieta... razem z 10 dniowym pobytem bede musiala zaplacic 10tys:/ zastanawiam sie tez aby pojechac na konsultacje do wojcickiego... nonserviam@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
LAYLA, odwiedzasz jeszcze to forum? Jak kochana Twój nosek. Minął nam już rok od operacji tzn Tobie minął mnie upłynie 16 kwietnia Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
Hej. Od ponad pół roku śledzę to forum i waham się czy zrobić sobie operację plastyczną. Obawiam się skutków ubocznych, tzn. jeszcze gorszego nosa niż mam:( to byłby koszmar. Powiedzcie mi proszę jeżeli chcę się skontaktować z dr Wójcickim pocztą elektroniczną to powinnam wysłać mu 3 zdjęcia noska z każdego profilu i z przodu? i czy też zdjęcie z dołu? A i czy muszę iść wcześniej do laryngologa sprawdzić czy mam krzywą przegrodę i czy w ogóle mogę mieć taką operację? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lose_control
Witaj, ja także kontaktowałam się drogą elektroniczną (mieszkam w woj. mazowieckim, niełatwo mi o osobiste stawienie się na konsultację). Wysłałam kilka zdjęć, z przodu i z obu profili bez uśmiechu i z uśmiechem, bo wtedy nos wygląda inaczej. Napisałam krótko, rzeczowo, że chcę się poddać operacji plastycznej nosa, przesyłam zdjęcia, proszę o wycenę i wyznaczenie terminu operacji. Decyzję podjęłam niezależnie od opinii laryngologa, więc nie wiem, czy trzeba się udać do niego w tej sprawie ;) Pozdrawiam, Lose_control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny miałam mieć jutro operację ale pan dr. W zadzwonił do mnie i odwołał. czy jest ktoś kto miał albo ma taką samą sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki: ann-go@o2.pl,ania5133@op.pl,margarettt86@yahoo.co .uk ,paula674@gazeta.pl,karolina83@gmx.at,nonserviam@wp.pl Fotki wyslane:) Przepraszam ze, tak dluga ale mialam pewne perturbacje... Nosek ma sie dobrze, wyglada coraz ladniej a ja jestem juz calkiem podobna do siebie z przed operacji. Zobaczycie fotki z mascia na twarzy to stwierdzicie ze, przypominam napuchnietego misia koala ale mam nadzieje ze, pozniej juz bedzie lepiej;) Do dziewczyn ktore sie wahaja....jezeli chodzi o mnie to byla to najlepsza decyzja jaka podjelam. Mialam wiele obaw ale ta radosc ...teraz kiedy sie widze jest niewyobrazalna. Czasami warto ryzykowac:) pozdrawiam, J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyciu
hej, proszę o polecenie noclegu w Polanicy, w czerwcu mam termin u dr Łątkowskiego ale te noclegi które znalazłam strasznie drogie, poza tym napiszcie czy lepsze są te pensjonaty które maja pielęgniarki.... góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka0007
hej Jolek23 :-) A ja?? :( Nie dostalam fotek, a tez do Ciebie wczesniej pisalam. Pewnie nie zauwazylas, a wiec ponawiam prosbe o przeslanie dziela dr na moj adres mailowy: olivka0007@interia.pl. Z gory wielkie dzieki :-) Pozdrowionka i szybkiego powrotu do pelni formy zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolek23!! ja dostalam fotki ale sprzed operacji nie dostalam po :(( musze stwierdzic ze mam taki saaaaaam nos jak ty z profilu gdzie bylasw tej czerwonej bluzce!!!!!!:)czekam na fotki po :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Jolek za fotki,muszę powiedzieć,że nosek jest super,naprawdę całkiem inna osoba w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Piękny. Do Gryfowianka, a jak Twój nonio się czuje ,obrzęki schodzą ? Pierwszy miesiąc rekonwalescencji za Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×