Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

nurse83 Oj! to niedobrze ze jeszcze masz ten katar, ale badzmy dobrej mysli mam nadzieje ze Ci przejdzie. Do 10 sa jeszcze 4 dni.. Ja niestety jeszcze sie mecze z moja chrypka i modle sie o to, zeby juz nic mnie nie zlapalo, bo zawsze po przylocie do Polski jestem chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa.... przeslicznie wygladasz... utwierdzilas mnie tylko w przekonaniu ze wybralam najlepszego specjaliste.... za 2 tyg jestem umowiona na konsultacje u dr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa80
Laski dzięki za miłe słowa... :) Nie jestm przyzwyczajona do tego, że komuś podoba się mój profil ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trskawkowa, wielkie dzieki. Ciesz sie, ze sa dziewczyny ktore dziela sie swoimi doswiadczeniami. To bardzo pomaga. Ahh i oczywiscie nosek super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainia
do truskawkowa 80 hej czy ja tez moge prosic zdjecie ainia8@gazeta.pl ,bardzo prosze o przeslanie bo nie widzialam jeszcze takiego nosa po zmianie,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe!!!! Zaglądasz tu czasem:)...Boże tyle czasu tu mnie nie było...a jeszcze nie tak dawno otwierałam rano oczy,robiłam kawę i siadałam przy kompie:)Nos ok,niby 4 mieszki po a już nie pamiętam,że go poprawiałam..:)Co sobie przerabiamy w tą naszą mrożną ,długą zimę???Pozdrawiam i jak zwykle całuję cudny nosek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh - kochana to chyba jakas telepatia :) dwa miesiace chyba tu nie bylem i dzisiaj stwierdzilem ze obiecalem Ci kiedys zdjecia a przy okazji zajrzalem tutaj zobaczyc co pisza idące pod młotek nosy:P i czy ty sie jeszcze udzielasz. No i oczywiscie trebuh na czolowej pozycji jeszcze z postem do mnie:P. maly wczoraj podczas snu potraktowal mnie z bani tak ze az mi w glowie zadzwonilo ale nos chyba jest na swoim miejscu. mnie nos nadal boli jak sie dotykam tzn chodzi o czesc chrzestna, z koscia jest ok. juz sie chyba do tego przyzwyczailem ale troche mnie to niepokoi. u Ciebie to minęło???? nie mam nawet czasu zeby isc do laryngologa, a musze jeszcze z tymi zatokami porządek zrobić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kye
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Truskawkowa80 Jestem równiez zainteresowana i chcialabym zobaczyc zdjecia Twojego noska z przed i po ;) iwuska19@o2.pl to moj adres e-mail ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Wszystkie już pod młotek poszły, to się nie odzywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Truskawkowa Przeslij i mnie Twoje fotki fiume69@aol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszlym tygodniu mam konsultacje u dr wiec Kasienka jeszcze nie wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa80 Ja też bardzo bardzo proszę o zdjęcie :) :** Jak się wogóle czujesz, jak samopoczucie? :)) Pozdrawiam malami102@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa80 - świetna robota, widze że nosek ładnie się goi do tego wygląda naturalnie! Teraz jeszcze bardziej nakręcam się żeby zrobic to samo ze swoim ;-) A wiecie jak długo teraz trzeba czekać na termin i ile kosztuje obecnie zabieg bo z tego co tu wyczytam podrożał. I jeżeli jest osoba juz długo po operacji po ilu znika całkowicie opuchlizna, ustępuje ból itd ?? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
No niestety, opuchlizna całkowicie zanika po około pół roku a siniaki już po 2-3 tygodniach. Ja jestem już prawie 11 miesięcy po zabiegu i rano nosek czasami jest opuchnięty do tej pory. Poza tym często zatyka się po kawie czy alkoholu... Nie zawsze ale jednak bywa. Wcale nie jest to taki "pikuś" jakby się wydawało. Sam zabieg jest rzeczywiście mało bolesny ale niestety później czuje się, że cały nochalek był "miażdżony". Ale mimo wszystko nie żałuję, wręcz przeciwnie! Uważam, że była to jedna z najlepszych moich życiowych decyzji :) Pozdrawiam noski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor50
Hey dziewczęta - wkońcu załozyłam sobie tutaj konto:) przez ostatnie lata tylko czytałam czytałam i marzyłam. Teraz juz mam mysle odpowiednie lata 21:) i mozliwosc uzbierania pieniążków . Interesuje mnie operacja nosa u Wójcickiego lub Łątkowskiego:). Jeszcze nie zdecydowałam operacje najwcześniej zamierzam za ok 5,6 miesięcy- musze dozbierac pieniązki.Czy jak będe chciałą sie umówic na wizyte za ok 2 miesiace to po tych 2 miesiacach wyjdzie mi ta operacja tak za te 3 miesiące??:) Chcę sobie zrobić całkowitą operację bo mam za gruby szeroki i długii. Pewnie mnie to trochę wyniesie:P:) no ale cóż. tak piszę tu bo szukam tez takiej osoby która chciałąby zrobic sobie tez operacje - zebyśmy pojechały tak razem itp - napewno raźniej będzie gdyz trochę się boję itp a ktos kto ma ten sam problem to wiadomo inaczej. nie chce zeby ktos wiedizał o mojej operacji - mysle ze np mama sie nie skapnie ? tak myślicie - raczej nie mam z nia dobrych kontaktów i tak sie widzimy raz na dzien jak przychodzę z pracy pare słów i tyle. Jakby jakas tez tak zamierzałą to odezwijcie się:) jestem z okolic wrocławia. I powiedzcie mi ile musiałąbym spędzić tam czasu zebyw rocic w miąre normalnie do domu:>? A i jeszcze ja noszę okulary - poradźcie mi co musze zrobić?? soczewki cz bede mogła po operacji jakos nosić okulary itp?? po jakim czasie. Czekam na jakies wasze wsprcie . pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor50 jesli dobrze rozumiem, licząc od teraz chcialabyś zabieg za ok 5 miesięcy, tak? Myślę, że dało by tak radę. Jednak lepiej bedzie jak skontaktujesz się z wybranym przez siebie lekarzem. Koszta wynoszą około 8 tyś zł. Na resztę pytań znajdziesz odpowiedź na forum o chirurgii plastycznej: www.beautywpolsce.com Multum informacji, warto się zarejestrować! Z pewnością znajdziesz tez osoby, które wybierają się na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka 22.06 dzieki za informacje :D najbardziej boje sie samego zabiegu i ..narkozy. A pozniej to juz tylko czekac na efekt koncowy :-) Do Amor50 Hej tez mysle o operacji w tym terminie jakos pazdziernik, listopad zeby do nastepnego lata wygladalo juz to w miare ladnie i oczywiscie dozbierac do 8 tysiakow ;p jestem ze slaska do Polanicy mam kawalek ale jak czytam to do tej pory przewaznie same pozytywne opinie i widzialam juz pare noskow po operacji wiec mysle ze ze swojego rowniez bede zadowolona :D co do soczewek z tym pewnie nie powinno byc prblemow gorzej z okularami bo one jednak maja stycznosc z noskiem ale soczewki to bardzo przyjemna sprawa;P Tak więc zbieraj kase mozliwe ze trafimy na siebie a razem napewno przez to przejdziemy wytrwale!! ;-) pozdrawiam Ciebie i wszystkie forumowiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Sposoby obrony przed manipulacją.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ, czy może ktos z WAS wybiera się na operację za tydzień do dr Wojcickiego?? Jeżeli mogę prosić o kilka informacji to gdzie ja się mam po tym zabiegu zatrzymać?? sami mnie tam zatrzymają na ileś czasu czy jak bo w zasadzie tego nie wiem?? i czy duży to jest koszt takiej przyjemności??Z waszych opinii wynika że mogę liczyć na fachową robotę noska :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Jakie badania po powiększeniu piersi implantami? http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty. eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunka27
cześć dziewczynki, ja jestem po konsultacji u łątkowskiego, który stwierdził, że nos kwalifikuje się do całościowej korekty, ale jakoś specjalnie zaufania mojego facet nie wzbudził, bo od razu przeszedł do tematu darmowych poprawek, jakby stały się one juz tradycja u niego, zdecuduje sie wiec chyba na wojcickiego, prosze, a nawet bardzo prosze o wasze zdj po operacji pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunka27
podaję adres do wysyłki fotek asiunka27@o2.pl dzieki dzieki dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor50
hey ja tez bym bardzo prosiła parę zdjęc musze wybrac wojcickiego albo latowskiego. jakby ktos mógł przesłać :) amorek1989-89@o2.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunka27
do amorek hej a ty bylas moze na konsultacjach u łątka, jakie w ogole opinie o nim slyszlas? bo ja sie ciagle wacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×