Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Gryfowianka
moj numer gg 7086470 pocieszcie zestresowaną kobietę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Gryfowianka W pensjonacie rozliczasz sie w ostatni dzien pobytu a pieniazki za operacje dalam doktorowi przed operacja, ale mozliwe tez ze bedziesz mogla wplacic mu na konto - ale tego nie wiem dokladnie - musialabys zadzwonic i zapytac.:-) Mansueta Doktor pyta Cie co chcialabys z nosem zrobic. Ale teraz to juz wiem, ze to ma byc odpowiedz szybka i konkretna, jak np. pozbyc sie garbka, zwezic kosc, podniesc, skrocic, zmniejszyc dziurki, itp.... jak zaczynasz mowic od rzeczy dr szybko sie niecierpliwi (juz taki jego urok...) Masz racje gazetek z celebrytami nie przywoz bo nie sadze, ze wezmie to pod uwage - nie z kazdym nosem mozna zrobic bo by sie chcialo, ale jak masz jakis nos, ktory on robil i ktory podoba Ci sie to myse, ze nie jest zlym pomyslem aby to zdjecie zabrac... W moim przypadku to byla katastrofa, nie znalam doktora (tylko mailowo), poczytalam tylko o nim ale z racji tej ze lubie sobie pogadac to pomyslalam, ze nie bede miala problemu, ze siade tam i przez godzine bede mu tlumaczyla co i jak no i niestety ale tak nie bylo. Doktor nie jest jakims niemilym czlowiekiem. Kto tak pisze to nie ma racji. Ma po prostu specyficzny sposob bycia i moze nie potrafi sie tak dobrze sprzedac jak Szczyt czy Latkowski - co nie oznacza, ze jest zlym chirurgiem (tak na marginesie to on zarzadza Latkowskim w szpitalu:-) ) Wojcicki nie jest wylewny, nie bedzie Ci przytakiwal, usmiechal sie. Jest mily ale bardzo konkretny, dobrze zatem gdybys miala wizje swoiego noska dobrze sprecyzowana, przemyslana i zebys mogla to przekazac krotko i zwiezle. Zycze Ci powodzenia i gdybym w jakis sposob mogla pomoc to pisz smialo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny...." Dziekuję Ci bardzo ;) bardzo cenne uwagi ;* na pewno wezmę to pod uwagę. W razie czego się odezwe jeszcze, zresztą mam bardzo duzo czasu. Zabieg mam dopiero w wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkabiedronka
Do Gryfowianka Hej. ja też mam zabieg 15.03. A już myślałam,że będę sama:( Do Polanicy zapewne przyjadę 14.03 więc do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
stonkabiedronka to świetnie! A ja juz się zmartwiłam, że nie bedzie do kogo buzi otworzyc. ja jestem z okolic jeleniej gory,na miejscu bede 15 ok godz 12. ciekawe ktora pierwsza pojdzie pod mlotek hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
stonkabiedronka daj mi jakis namiar do siebie-gg albo coś, to sie ugadamy co do 15 marca :) albo jak bys miala ochote to napisz pierwsza to moj numer gg 7086470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
stonkabiedronka daj mi jakis namiar do siebie-gg albo coś, to sie ugadamy co do 15 marca :) albo jak bys miala ochote to napisz pierwsza to moj numer gg 7086470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mansueta Myślę że się spotkamy w Polanicy, bo doktor obiecał mi zostawić termin na początek sierpnia, jeszcze mi konkretnie nie napisał, którego bo u mnie trzeba wykonać dodatkowe badania, ale skoro mi obiecał to napewno mnie "nie wystawi" :] Ja mam zamiar konkretnie powiedzieć doktorowi czego oczekuję, bo to mój nos, moja twarz i chcę być zadowolona:) Wiadomo że nie wszystka da się zrobić tak jak sobie wymarzymy, ale podobnie to napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geraldina I co wyszperałaś więcej nosków dr Wójcickiego? Ja naliczyłam że ma 17 :) Powiem Ci że się nie mogę doczekać operacji. A Ty masz już termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją są tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Fredzia :) :* bedzie nam raźniej w tych cieżkich chwilach hehe ;) Ktoś z Tobą przyjedzie jeszcze? ze mną bedzie mama :) a co do oczekiwań to trzeba sobie ulożyć krótką i konkretną wypowiedź z oczekiwaniami, jak dziewczyny mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mansueta Mam termin dzień po Tobie. Ja nie wiem z kim jeszcze będę, albo z moim facetem albo z mamą, no mam nadzieję że nie wyląduję tam sama:) Wiesz, ja znalazłam dwa noski w wykonaniu dr Wójcickiego, które mi się nawet podobają (choć nie wiem czy sobie podaruję pokazanie mu noska Angeliny Jolie:x ), mam też jeden w jego wykonaniu , który mi się kategorycznie nie podoba i też mam zamiar mu go pokazać z zaznaczeniem, że absolutnie nie taki nos! :) Odezwij się do mnie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa80
Hejka Napiszcie mi proszę o której mniej więcej jest ściągany gips i można się zawijać do domku??? Czy jest to jakaś stała pora czy jak Dr pasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa Z tego co wiem to gips jest zakładany dwa razy, najlepiej jest zostać tam tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
zwykle 15-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na forum, czytam wypowiedzi wasze dziewczyny od dłuższego czasu, tez sie zdecydowalam na korektne noska(boje się strasznie), od dawnych lat jest to kompleks i postanowiła temu zaradzć. Dzwoniłam dzisiaj do kliniki dr Wójcika bo myślałam, że konsultacje chociaż te pierwsze uda mi się załatwić drogą emailową ale nistety trzeba przyjechać na miejsce, więc w środę wyruszam. Ciekawi mnie wogóle jakie terminy są jescze wolne bo chcę mieć to za sobą jak najszybciej. Bardzo bym prosiła osoby które miały operację u doktora aby przesłały mi fotki nosków przed i po zabiegu(jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż zastanawiałam sie też nad dr Łątkowskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa80
Dzięki Zaczynam mieć pełne gacie :) 6 kwietnia coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
do kwietnia jest jeszcze duzo czasu, ja ide pod mlotek 15 marca, takze zanim pojde na stol, to najpierw wybadam gdzie w razie czego mozna leciec sie "odstresowac" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
truskawkowa80 Wszystko bedzie dobrze. Nie taki diabel straszny... uwierz mi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tez bym chciala miec wyznaczony termin, a dopiero w srode jade na pierwsza konsultację mam nadzieję, że będzie jakiś wczesny termin, bo do następnego roku na lipiec juz potzrbuję być z nowym noskiem:) bardzo proszę te osoby ktore juz przeszly operacje, prześlijcie mi fotki proszęęę:) maarrttaa83@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuseta dzieki za namiary rzeczywiscie sporo zdjec a co do noskow niektore sliczne niektore takie w miare jak mam byc szczera nie wiem od czego zalezy efekt koncowy dziewczyny oladalam na youtube Martyne Wojciechowska w Wenezueli i nasze oczekiwania co do noskow to pikus Tak ze huurra do Polanicy dzwonie w srode do doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie jestem nowa na forum chociaż przeczytałam je kilka razy i to Wasze wypowiedzi zmobilizowały mnie do ponownej operacji nosa oraz podjęciu decyzji ,że to właśnie dr. Wójcicki będzie tym , który mam nadzieję doprowadzi mój nosek wreszcie do porządku.Jestem ponad 10 lat po pierwszej operacji, ale niestety to nie jest to czego oczekiwałam i naprawdę nie są to moje fanaberie,wprawdzie garba si ę pozbyłam ,ale tezraz nos jest niesymetryczny i skrzywiony na jedną stronę.17 marca jadę do Polanicy na konsultację z dr. wolę żeby obejrzał ten nos w rzeczywistości niż tylko na zdjęciu(dosyć sporo chrząstki zostało wycięte podczas pierwszej operacji).Mam tylko ogromną prośbę do dziewczyn po operacji ,czy któraś może przesłać mi zdjęcia,Kasieńka ,Frost to Wasze noski były najbardziej zachwalane,jeżeli to nie stanowi dużego problemu to proszę o fotki(ania5133@op.pl)może to mnie utwierdzi w tym ,że dobrze robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryfowianka
do Anula1975 Ja 15 marca bede miala operacje poprawkowa. 10 lat temu takze mialam operacje nosa, niestety z oplakanym skutkiem. Z kazdym miesiącem wyglad nosa diametralnie ulagal zmianom,niestety na gorsze. Mam nadzieje, ze to wlasnie dr Wójcicki sprawi, ze w koncu bede wygladala i czula sie jak kobieta,oraz wroci pewnosc siebie sprzed laty... Gdyby ktos mogl, to prosze napiszcie mi konkretnie badania trzeba zrobic? i w jakich godzinach zmieniane sa opatrunki, i kto to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera...tak czytam dwa ostatnie posty i trochę mi się czoło spociło...Jestem 1,5 miesiąca po i mam nadzieję,że będzie ok...bo różowo jeszcze nie jest...:( Jeśli chodzi o wybór lekarza to polecam wszystkim i mi się dziewczyny nie bać bo jest fajnie...mogę jeszcze raz ale nie poprawiać:))))Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trebuh a co sie dzieje nie tak? 1.5 miesiaca to juz chyba widac co dr stworzyl z Twojego noska ? Pozdrawiam nie mowie ze bedzie dobrze bo zupelnie nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampaula
Witam Was serdecznie! w przyszlym roku chcialabym sprawic sobie nowy nosek. Mam pytania odnosnie konsultacji u dr. W , czy one kosztuja? jezli tak to ile? ile czasu mija od konsultacji do terminu operacji? a! i czy któraś z odpimpowanym nosem nie chcialaby wyslac mi fotek? pcytanp@wp.pl Pozdrawiam i trzymam kciuksy! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkabiedronka
Witam:) Gryfowiankate badania to morfologia krwi,grupa krwi,czasy krzepnięcia-APTT, INR, anty Hbs jeśli szczepiłaś się kiedyś na wzw typu b i to chyba wszystko. Ja jeszcze zrobię sód i potas tak dla pewności. To taki nasz szpitalny zestaw badań przedoperacyjnych. Nie pamiątam czy ob i badanie ogólne moczu też trzeba. Z tego co napisałaś to już nie jesteś po 1 operacji. Doświadczona kobieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×