Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

mika 11 Ja na 100 % dla bezpieczenstwa nie korzystalabym z rok, ale to moja opinia. Wolalabym odczekac niz pozniej plakac oczekujaca12 W cene pobytu w Oliwii nie masz wliczonego jedzenia, tylko sam pobyt. Jedzenie zalatwiasz sobie na wlasna reke. Poza tym jest duzo dobrych chirurgow w Polsce jak wlasnie wspomniany dr Wojcickie, dr Szczyt, Skupin. kazdy ma ciut inny styl a wiec w zaleznosci od tego co Ci sie podoba (chociaz to tez nie zawsze. Nie zawsze bowiem mozna zrobic z noskiem to co chcialabys. Fizycznie jest po prostu niemozliwe) i wlasnej intuicji - wybierasz doktorka. trzeba to jednak zrobic rozsadnie. Nie sugerowac sie cena na przyklad, tylko faktem ile dany lekarz zropbil operacji noska, itp. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca12
do The Art. Dziekuję Ci bardzo. Właśnie sama nie wiem jakiego lekarza mam wybrać. A ty u kogo robiłaś operację?(Czy tu nie robiłaś?) A masz jakieś zdjęcia żeby mi wysłać? Kurcze żadna dziewczyna nie wysłała mi zdjęcia a ja bardzo jestem ciekawa jak po operacji wyszło. A może wiesz gdzie sprawdzić jakieś zdjęcia na stronkach z operacjami dr Wójcickiego? pozdrawiam i czekam. pa. MÓJ E-MAIL: karolineczkaxxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam operacje u dra Wojcickiego i jestem zadowolona. Nosek nie jest moze malutki, (bo mialam bardzo przerosnieta czesc chrzestna, a to sa trudne nosy do zrobienia) ale bardziej proporcionalny. Nie mam zadnych obecnych zdjec (az trudno uwierzyc) ale takie zaraz po operacji. Pozdrawiam i zycze udanego wyboru. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca 12
do The Art Jestem Ci bardzo wdzięczna za udzielananie mi informacji. To jak byś mogła to prześlij mi te zdjęcia po op. Kurcze bo nie dostałam od żadnej z dziewczyn żadnego zdjęcia. No na tych dwóch zdjęciach z tej stronki to ładnie zrobił. A jak chcesz innych lekarzy zdjęci operacji poogladać to na jakie stronki wchodzisz. Pozdrawiam. Ile kilometrów miałaś do Polanicy Zdrój? To fajnie że jesteś zadowolona:) A bardzo Cię bolało po operacji i czy mocno zapuchnięta byłaś? POZDROWIONKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.drszczyt.pl/twarz_nos.htm - tutaj masz zdjecia strony Szczyta http://www.chp.pl/index2.php?status=3&podst=1&jezyk=1 --- Latkowskiego w Polanicy Skupin nic na swojej stronie nie pokazuje Bylam dosc mocno zapuchnieta bezposrednio po zabiegu i w kolorach teczy;-) Operacja nosa nie boli, na serio. Przynajmniej taka jest moja opinia. W pierwszych dwoch dobach jest Ci troszke "niewygodnie" bo masz setony w nosie i musisz oddychac ustami, pozniej po wyciagnieciu setonow jest juz lepiej. W czwartej chyba dobie (jesli dobrze pamietam) Wojcicki zmienia gips na nowy i wtedy przez chwile mozesz nosek zobaczyc. Pozniej zdejmuje Ci gips chyba w 8 lub 9 dobie. Czy mialam daleko do Polanicy --- hmmm no troche, bo nie mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
Hej dziewczyny, mam pytanie. Odebrałam dzisiaj wyniki badań morfologię, grupę krwi,badanie moczu, krzepliwość krwi i wyszło mi, że mam anemię :( (na szczęście lekką). Byłam na konsultacjach u lekarza rodzinnego i dowiedziałam się , że nie jest to przeciwwskazaniem do operacji nosa, ale decyzję ostateczną podejmuje lekarz, który przeprowadza operację. Jak myślicie dr Wójcicki nie będzie miał zastrzeżeń?? Proszę o pomoc, czy ktoś miał podobną sytuację? Operację mam 23.11.2010. chyba zeskanuje wyniki badań i prześlę do Wójcickiego. A i jeszcze jedno w jakich godzinach można do niego dzwonić? Wiem, że w środy po 17,00, a w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
heheh przecież środa też jest dniem tygodnia:) Mały zoonk myślę, że wiecie co miałam na myśli. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probuj zawsze po poludniu. On tam jest i operuje. Moze zatem odbierze. Jesli nie to wyslij mu maila. Bardzo szybko odpisuje. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy do współpracy z Portalem FeelBeauty.eu. Zostań naszym Expertem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wspolpraca@feelbeauty.eu Dziedziny wiedzy: WSZYSTKIE Z WIDOCZNYCH KATEGORII NA PORTALU feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca 12
Do The Art Witam Cię serdecznie. Dziękuję za zdjęcia ale szczerze ci powiem ze nie miałaś swojego nosa strasznego. Ten garbek był mały ja myślałam że naprawdę jakiś duży no ale ładnie ci poprawił. Kurde a z tym ile kilometrów miałaś to się udałam ja zapomniałam ze ty nie z Polski jechałaś.Na pewno nikomu nie pokarze bardzo się cieszę że mi je dałaś. Kurde ja zapomniałam że to też badania trzeba robić.Dziękuję również za stronki. Już bardzo bym chciała mieć całą sumkę mieć nazbieraną bo to z 10000 tys wyjdzie i mieć już ładny nosek, tylko się boję że będzie jeszcze gorszy niż mam to bym się jeszcze gorzej załamała. POZDROWIONKA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca 12
DO The Art. Witam cię serdecznie. Od razu z początku dziękuję za przesłanie mi zdjęć. Powiem ci szczerze że nie miałaś swojego nosa takiego złego ja sobie wyobrażałam że naprawdę straszny. Twój garbek nie był w cale duży.Ale ładnie ci poprawił. Dzięki za stronki. A z tymi kilometrami to dowaliłam zapomniałam że ty nie z Polski. Ja też już bym chciała mieć nazbieraną całą sumkę (bo to z 10000 tys trzeba chyba? ) i mieć już ładny nos. Ale ja to trochę się boję że mi wyjdzie jeszcze gorszy niż mam i dopiero się załamie. POZDROWIONKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca 12
DO The Art. teraz masz 2 podobne odpowiedzi bo coś nie dało się wysłać skasowało sie napisałam od nowa wysłałam a tu patrze że wcześniejsze jest. he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim nosie nie chodzilo tyle o garba ile o taki opadajacy w dol nos. Jak te zdjecia sobie porownasz to zobaczysz, ze jest roznica. Nie jest to moze najladniejszy nos na swiecie, ale jest 100 razy lepszy od starego. Poza tym do operacji trzeba podchodzisc troche twardo, ze tak powiem. Pamietaj, ze nie zawsze uda sie osiagnac taki wynik jaki chcialabys i to niekoniecznie z winy lekarza. Po prostu pewne nosy sa trudniejsze do zoperowania. Trzymam za Ciebie kciuki. Daj cynk kogo ostatecznie wybierzesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czytam ostatnio na forum beauty wypowiedzi dziewczyn, że Wójcicki robi brzydkie przody nosa. Bardzo proszę o jakieś info na ten temat od dziewczyn, które miały operację u dr, a raczej profesora. Ja jestem oczekującą i zaczynam się denerwować....Wspomnę tylko, że mam garbaty, krzywy nos. Jeśli ktoś kiedyś miał podobny i jest po operacji u Wójcikiego to będę ogromnię wdzięczna za jakieś foty. Mój mail to: jagna85@interia.pl. Z góry wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
Cześć Forumowiczki, minął miesiąc od mojej operacji i jestem bardo zadowolona z wyboru lekarza i z wygladu mego noska. Każdego dnia piękniejszy- maly zgrabny, teraz bardzo lubię siebie w lustrze, trzymajcie się dziwczyny i nie bójcie się zabiegu !! Profesor jest artystą potrafi wyczarować śliczny nosek jak marzenie, pozdrawiam Was i życzę powodzenia... zastanawiam się nad dietą i witaminami, które wspomogą proces gojenia się, macie może jakieś sugestie? Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Aga 0323.. Ja mialam operacje w pazdzierniku. Mialam garbaty i krzywy nos duzych gabarytow. Jest dopiero miesiac po a efekt super. Jeszcze sie ma zmniejszyc i zejsc opuchlizna. Nie wybralabym innego lekarza! Tez sie balam i czytalam kilka nieprzychylnych postow, ale 99% byly pozytywne. Twoj wybor ale ja naprawde polecam Wojcickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
Kasiu, kiedy dokładnie miałaś operację, bo może się widziałyśmy w Polanicy, ja 21 października, byłam w Malwie, również miałam poprawiany duzy, garbaty , przerośnięty w części chrzęstnej nos - opis prof. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Ewa ja mialam operacje 11 pazdziernika. Opis nosa mialam podobny do Twojego i tez bylam w Malwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
Ja jestem ponad 3 miesiące po operacji i pewnie pisze to z setny raz ale z czystym sumieniem polecam profesora. Tak jak the art wspomniała trzeba do tego podejść twardo . Ja akurat miałam takie nastawienie i wszystko przebiegło bezboleśnie. Nos to nie glina i nie można z niego wyrzeźbić czego się chce. Zanim wybrałam polanice przewertowałam wszystkie fora jakie istnieją , i zaufałam opinii innych. I nie żałuje :) I nawet ostatnio sięgając pamięcią do tego okresu przypomniałam sobie przygotowania do operacji tzn rozmowę z panią anestezjolog. To był mój pierwszy zabieg chirurgiczny , a odczuwałam tak niesamowity spokój jakbym co najmniej wzięła pół opakowania tabletek na bazie relanium. Wydaje mi się , że moja mama stresowała się za mnie ;). Mówię to bo mimo, że jestem odważna to jednak nie ufam lekarzom . A oddając się w ręce doktora miałam 100% zaufanie . :) To co najbardziej mi się podobało w jego osobie to konkretność. 0 lania wody, obiecywania rzeczy niemożliwych . Stawia sprawę jasno co się da a co nie . Nos cały czas się zmienia, ostatnio wspominałam nawet o opuchliźnie lekkiej w części chrzęstnej no ale to normalne (chociaż lekka panika była ;>). Na ostateczny efekt muszę jeszcze trochę poczekać . Póki co jestem bardzo zadowolona. Zarówno z efektu estetycznego jak i zdrowotnego. Bo komfort oddychania jest teraz 100 razy lepszy . Intuicja w wyborze lekarza mnie nie zawiodła , życzę żeby w przypadku innych również tak było. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło się czyta takie posty przed operacją:) Ja mam 20 stycznia ale czas leci, dlatego proszę Was jeszcze o radę co brać przed operacją? Rutinoscorbin, itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
Hej. Operacja już jutro. Rozmawiałam z dr Wójcickim telefonicznie odnośnie mojej anemii. Mam przyjechać do Polanicy do 11.00 mają mi jeszcze raz zrobić badania i na stół:) mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Teraz siedzę w pracy i myślę, że jeszcze pakowanie mnie czeka (nic nie przygotowane), jak zwykle na ostatnią chwilę:) Ps. tak sobie czytam, ze trochę osób nocuje w Malwie. We wrześniu jak się konsultowałam z dr to zaproponował mi nocleg albo w zaprzyjaźnionym pensjonacie, z którym od lat współpracuje (dobra reklama) albo w hotelu. Okazało się że Oliwia to pensjonat a Malwa hotel. Na tamtym etapie nie widziałam tu na forum żadnych opinii gdzie jest lepiej. Wybrałam pensjonat. Oby był to dobry wybór. Boje się tylko o wyżywienie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Majka 82 Jesli nocujesz w Oliwii to o wyzywienie sie nie martw. Mozesz zrobic jakies zakupy przed operacja. Oni tam maja lodowke, czajnik na herbatke, mikrofalowke... a pozniej jak bedziesz potrzebowala czegos jeszcze lub jjakis goracy obiad to poprosisz Pana Michala, on na 100% Ci nie odmowi. Po kilku dniach bedziesz mogla wychodzic to sama pobiegniesz na obiad, np. do knajpki "Pod kominkiem". Nie jest to moze najlepsza knajpka na swiecie, ale jest polozona niedaleko Oliwii, jedzonko niezla i cena suuuuper. Acha, pamietaj zeby zakrywac nosek zeby go nie daj Boze nie odmrozic czy cos takiego. Przez pierwsze 3 miesiace uwazaj na niego. Powodzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
Nie zaszkodzi przyjmowanie preparatów i kremów uszczelniających naczynia krwionośne np. rutinoscorbin, również można przyjmować aescin na min. dwa tygodnie przed zabiegiem . Kremy na skórę naczyniową. A jeśli chodzi o wybór pensjonatu to Malwa to sanatorium, ale również prywatnie wynajmują pokoje poza turnusem leczniczo - rehabilitacyjnym. Miejsce w pokoju jednoosobowym kosztuje 60 zł można kupić również wyżywienie, ponieważ mają stolówkę, wtedy za pelne wyżywienie zapłacimy 100 zł - przez pierwsze dni przynoszą do pokoju. Można również zamawiać tylko obiad lub tylko śniadanie lub kolację. Miejsce w pokoju dwuosobowym kosztuje 50zl bez wyżywienia a z wyżywieniem 90 zł.Sanatorium mieści się na tej samej ulicy co klinika profesora, czyli Wojska Polskiego, również zawożą na operację, potem po operacji do pensjonatu i na zmianę i ściąganie gipsu. Ja jestem zadowolona z pobytu w Malwie, tylko najlepiej powiedzieć prof. w którym pokoju jesteście , żeby później mógł Was odnależć , bo na recepcji pracują takiee zakręcone babki , które są do tego stopnia nie przytomne , że jak prof. zadzwonił na recepcję to jedna z nich powiedziała , że mnie w ogole nie ma w pokoju , także zrobilo się małe zamieszanie , na szczęście wszystko się wyjaśniło. Ja pierwszą noc po operacji spędzilam w domu prof. dla bezpieczeństwa, bo w Malwie nikt niee przychodzi do pokoju , na zmiany opatrunków trzeba samemu przychodzić do pielęgniarki. więc jeśli przyjechałyście same to nie wybierajcie Malwy, bo tam nawet jakbyście zasłabły w pokoju to nikt z personelu się wami nie zainteresuje. Natomiast Oliwia to prywatna willa , ktorej właślicielką jest pielęgniarka i jej goście to wyłącznie pacjenci prof. Wójcickiego i prawdopodobnie łatkowskiego więc na pewno jest raźniej i weselej, a akurat tak się zlożyło że kiedy ja byłam w Malwie, byli tylko kuracjusze z turnusu ... Najlepiej jak odnośnie Oliwii wypowie się ktoś kto tam nocował , bo ja mogę się wypowiadać tylko na temat Malwy. Ja jestem zadowolona, bo chciałam zostać u prof. bezpieczniej z pielęgniarką.... A nie wstawać po godzinie od operacji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
do The Art i ewa30 Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majka Trzymam kciuki za nosek,odezwij sie jak będziesz po. Ja szykuję się na operację u Prof.Wójcickiego w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej! Ja nocowalam w Malwie i jestem bardzo zadowolona! Pielegniarki same przychodzily i sie pytaly jak sie czuje. Zmienialy opatrunki i przynosily jedzenie do pokoju wiec nie trzeba bylo sie martwic. Po mnie tez dzwonil doktor i zawsze mialam tel. do pokoju o ktorej godzinie mam byc gotowa. Transport do kliniki tez byl zalatwiony. Mi sie o tyle podobalo, ze byly tam inne dziewczyny po operacji i byl wspolny temat ;) Gdybym byla tam sama to chyba bym zwariowala. Mialysmy podobne objawy i przynajmniej wiedzialysmy, ze tak ma byc skoro kazda miala to samo hehe. Ja osobiscie polecam Malwe! Aaaa i warunki tez bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi250
Jestem trzy tygodnie po operacji. Ja bylam w Oliwii i niestet warunki tam nie sa najlepsze, spalam na wersalce chyba dwudziestoletniej ahh naprawde wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wersalki to maja przedpotopowe, szczegolnie w tej starej czesci pensjonatu. Najlepiej zatem jak jak rezerwujecie sobie pokoj w Oliwii pytac o miejsce w NOWEJ czesci. Tam jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×