Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Maja.b
Hej mika, jak operacja? Z tego co pamietam mialas byc juz dzis po, wiec pewnie juz sie czujesz lepiej? Boze, ja juz cala w nerwach, termin sie zbliza nieublaganie... Jak wrazenia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polanicy moge polecić dr Łątkowskiego, doskonały fachowiec. Robiłam u niego nos ponad rok temu. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
hej tak jestem juz po, dzis mnie jeszcze glowa boli ale ogolnie to daje rade :-)Maja nic sie nie boj, wszystko bedzie dobrze, doktor naprawde przemily, opieka w Malwie wspaniala. Juz wkrotce sama sie przekonasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.b
No nie moge sie doczekac a jednoczesnie boje sie jak... ale przeciez bede pod najlepsza opieka. Poza tym mnie tez glowa juz boli, ale od czytania jak sie tu jeszcze przygotowac i co zabrac itd. Wolalabym miec to juz za soba :-) pozdrawiam i kuruj sie szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
Dzis czwarta doba i duzo lepsze samopoczucie, poza powyzszymi informacjami mi przydaly sie na pierwsze 2 dni jedzonka/desery w sloiczkach dla niemowlakow. Bo ciezko sie je z zatkanym nosem i spuchnieta warga, pozatym woda, woda i jeszcze raz woda bo usta czesto zasychaja (mozna ja kupic tez w sklepiku na dole lub jak kto woli przegotowana z czajnika -sa w pokojach) no i gumka do wlosow. Dozobaczenia i kto wie, moze bedziemy razem w pokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oana
cześć dziewczyny :) powrotu do zdrowia :) ja jeszcze przed ... ale już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.B
Hej, jestem już po operacji. Nie ma wcale takiego strachu, ból jest nieduży. Mnie głównie bolał nosek tuż nad ustami, ale to dlatego że mieszkałam w pokoju z drugą zwariowaną dziewczyną i ciągle się śmiałyśmy. Tak to pewnie by mnie nic nie bolało :P Tylko okropne jest to że nie można oddychać przez nos. W dzień jeszcze można ścierpieć, bo się mówi, oblizuje więc usta ciągle sobie nawilzamy, ale przez sen tego nie robimy, więc ja budziłam się z buzią suchą na wiór. Okropne uczucie, więc przy łózku warto mieć ciągle cos do picia (fajnie działa sok bo nawilza a nie tylko spływa po suchym gardle). No i Hallsy stały się moim wiernym przyjacielem :D Także bardzo mi się przydały Borasol i wazelina na miejscu. Pielęgniarki dbają i czyszczą nosek, ale my to sobie też robiłyśmy same, bo nie chciało nam się ciągle, szczególnie w pierwszych dniach biegać do pielęgniarek, żeby lekko oczyścić samą końcówkę nosa, a ciągle coś ciekło, fuuu. Tylko pamiętajcie żeby to robić bardzo ostrożnie. Po dwóch zabiegach u pielęgniarek wyczaicie o co chodzi:-) Poza tym brałam aescin od środy przed zabiegiem (miałam w poniedziałek) i smarowałam maścią z arniki już 2 tygodnie przed. Mi to bardzo pomogło, siniaki schodziły aż miło patrzeć, dziś (1,5 tyg po zabiegu) mam lekką kreseczkę pod jednym okiem, której w zasadzie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorkaaga
Czemu taka cisza.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, a ja mam pytanie do osób po operacji przegrody nosowej, czy miałyście takie zalecenia aby wkładać przez ok 2 tyg rurkę w celu prawidłowego gojenia? jak się z tym uporałyście? czy bardzo kichaliście przy zakładaniu? czy smarowałyście ją wcześniej jakąś maścią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaMONIKA...
tez mysle nad operacja nosa u profesora, zatsanawiam sie jeszcze nad Latkowskim. Dziwczyny jak jest w tej malwie? Ladnie , czysto tam? Nie moge wejsc na galerie zdjec pokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwa
wiosną, latem jak jesienią i zimą jest tam pięknie. Wokół tego miejsca rozciąga się nienaruszony niczym krajobraz. Idąc szlakami odzyskuje się poczucie wolności i odrębności. Nieraz to miejse może przypominać, przywoływać rózne wspomnienia do których wraca sie po latach. To chyba tłumaczy niezwykłą popularność i magię tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy wiesz
jak jest w tym pensjonacie ? Czy ladnie w pokojach, czysto? Nie ma zdjec. Ogolnie Polanica jest bardzo ladna.Podoba mi sie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziesz się tam leczyć czy na wakacje, że pytasz o takie głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majab
pokoje są ok. Ja mieszkałam chyba w najgorszym (pokój szefa :D) a i tak było w porzadku, tylko drzwi do łazienki przesuwane (porażka). Ale ogólnie pokoje w porządku, łóżka czyste, dostajesz ręczniki pościel itp, więc nie ma potrzeby zabierać swojej. Pozostałe pokoje są w ogóle bardzo ładne (byłam u chłopaka który miał w tym samym czasie operację). Jest tv ale odbiera tylko kilka kanałów z czego dwójka była bez fonii :P Poza tym cały pensjonat jest ładny, zadbany, ciągle po trochu odnawiany, widać w nim kobiecą rękę dyrektorki. Posiłki są naprawdę smaczne i sycące. Ogólnie myślę że pensjonatem nie trzeba się przejmować, zadanie wypoczynku podaczas dochodzenia do zdrowia spełnia bardzo dobrze. opilka, pierwsze słyszę o jakiejś rurce. My (ja i dziewczyny które były w tym samym czaie) miałyśmy setony które profesor włożył podczas operacji. Wyjmowane były po 2 lub 3 dniach i potem już nic nie wkładałyśmy do nosa. Zresztą wątpie by już pomijając ból który musiałby temu towarzyszyć dałabyś radę je włożyć do noska... Monika, ja miałam odwrotnie, trafiłam na Łątkowskiego, zaczęłam czytać opinie i w kilku kolejnych przeczytałam że jest świetnym chirurgiem ale w nosach lepszy jest Wójcicki bo się specjalizuje. Łątkowski chyba bardziej zna się na innych operacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na ile
dni wy tam jedziecie? Operacja nosa to raptem jedna noc i kto w takiej chwili myśli o telewizji? Naiważniejszy jest dobry wybór lekarza, to juz 100% SUKCESU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowqqq
Prof Wójcicki specjalizuje sie w operacjach nosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowqqq
Ja jak bym tam jechała to na 9 dni. Oczywiście ze wybór lekarza to nr 1 , ale to gdzie i w jakich warunkach spimy tez jest ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no za takie
pieniądze to powinien być pięcio gwiazdkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowqqq
Glopia! Zapytać nie mozna?! Na kafeteri to większość ludzi jest tak nie miła ze aż odechciewa sie pisać! Jak lubisz mieszkać w chlewie to mieszkaj jak Ci to odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam prostowaną przegrodę nosową a więc stąd to zalecenie przez 2 tyg na noc umieszczać rurkę w celu prawidłowego gojenia i nie zarastaniea się , niestety nie jest to przyjemne ale trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikamonika....
Ogladalyscie ten film klinika cudów ? Chciałabym obejrzeć ale nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinika cudów
jest w Twoich snach naiwna kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwqwq
Jak nie wiesz to sie nie udzielaj. Niewdzieczna kobieto! Był taki film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinika cudów
niewdzięczna, a za co mam byc ci wdzięczna? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartonbaxton
Ja proponuje nie udzielanie sie nie w temacie! Zasmiecacie tylko temat! Jak macie zly dzien to proponuje isc wyzyc sie na rodzinie a nie na forach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinika cudów
jak najbardziej jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
Wesolych Swiat oraz Szczesliwego Nowego Roku dla Wszyskich Nochalkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jestem tu nowa ale mam taki sam problem jak wy więc proszę o pomoc. Zdecydowałam się na operację plastyczną nosa w Polanicy Zdrój, tylko waham się między dr Łątkowskim a Wójcickim. Ile teraz kosztuje taka operacja u tych lekarzy i jak długo się na nią czeka? z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadajecie dziwne pytania
Czy do tego lekarza to nie można zadzwonić czy umówić się na wizytę i zapytać o ewentualne koszty i termin operacji? Chyba lekarz będzie wiedział najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaMarta999
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i chciałabym Was prosić o pomoc. Nadal zastanawiam się nad operacją nosa (całkowitą korektą) u dr. Wójckiego. W internecie znalazłam mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat jednak było również parę negatywnych. Zdjęcia na jego stronie robią naprawdę ogromne wrażenie, niestety nie ma się nigdy pewności czy są prawdziwe czy po prostu były to jego najbardziej udane pacjentki. Jeśli któraś z Was miała operacje u tego doktora i chciała by się podzielić swoimi własnymi zdjęciami przed i po o operacji byłabym bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo wdzięczna. Chodzi mi jedynie o sam nosek, bo jestem ciekawa czy efekty operacji innych osób będą podobne do tych z jego strony. Chciałabym również zapytać się Was ile czeka się na konsultacje i operacje? Czy są to jakieś bardzo odległe terminy? Podaje swojego maila: martamarta999@interia.pl naprawdę będę wdzięczna za jakiekolwiek zdjęcie, abym mogła w końcu podjąć tą decyzję, którą ciągle odwlekam bo nie jestem pewna. Serdecznie Was pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×