Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

siemka wszystkim, mam termin w czerwcu na calkowita korekcje, w sumie to dzieki wam sie zdecydowalam, dziekuje za pomoc wyborze doktora mam nadzieje, ze nie bede zalowac. Strasznie sie boje, mdleje juz przy glupim pobraniu krwi, wiecie moze czy dostane cos na uspokojenie? Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Shokhudagi myślę, że nie będziesz żałować wyboru lekarza, ja jestem bardzo zadowolona , miałam op 28.02.2012 r, i też tak jak Ty bardzo się bałam, zresztą krew też mam pobieraną zawsze na leżąco)) przed operacją nie możesz sama brać żadnych środków uspokajających , dostaniesz na miejscu zastrzyk i odlecisz )) wcześniej musisz być przytomna, bo masz rozmowę z profesorem a później z anastezjologiem, ja chciałam wziąźć coś na uspokojenie przed op, ale dzień wcześniej rozmawiałam telefonicznie z profesorem i powiedział, że mam nic nie brać, że wszystko dostanę na miejscu) nie bój się , strach ma wielkie oczy) ja tak panikowałam, że nie chciałam w ogóle wyjść z Malwy i jechać na operację , a po rozmowie z prof , to w super humorze robiłam sobie ostatnie zdjęcia ze starych nosem i z uśmiechem kładłam się na stół operacyjny)) nie się nie bó, będzie dobrze))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Witam ponownie, potrzebuje pomocy. Zapodzialam gdzies liste wymaganych badan a operacje mam juz niedlugo. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje:) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzieki marzanna3369 za slowa otuchy, takie komenatrze bardzo duzo dla mnie znacza, naprawde mnie uspokoilas:)dziekuje Mialas calkowita korekcje robiona? Prosze napisz cos wiecej, jak sie czulas i jak bylo po korekcji, ja juz nie moge sie doczekac mojego nowego noska, na moj patrzec dluzej nie moge;) Mialam byc na poczatku z kolezanka operowana, to by bylo nam razniej, ale jej maz sie nie zgadza i pewnie bede sama, dlatego tez sie boje. Czekam do jutra, bo ma sie ostatecznie zdecydowac, raz mowi jedno raz drugie. Po ilu dniach bede miala sciagniety gips? Rozumiem, ze w Malwie musze byc dzien przed planowana operacja czy wystarczy tego samego dnia i spedze tam 10 dni? Z gory dziekuje za odpowiedz, buziole, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA12
Jak to jest?Jade prosto do Malwy ,zostawiam bagaze i jade do kliniki na operacje-zostaje tam jedna noc i wracam do Malwy?Czy jade prosto do kliniki-zostaje noc i na drugi dzien dopiero do malwy?Profesor przyjmuje pieniadze w gotowce czy przelewami? Z gory dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie noski! badania potrzebne do operacji to:grupa krwi, krzepliwosc krwi, morfologia. jesli chodzi o malwe to ze mna bylo tak:operacje mialam w poniedzialek wiec zjawilam sie w osrodku dzien przed.w poniedzialek (dzien operacji)nie wolno nic jesc pamietajcie o tym! poniewaz jedna dziewczyna miala operacje w ten sam dzien co ja ona poszla pod noz jako pierwsza ok 14:30-16:30. ja czekalam w malwie az pan profesor zadzwoni na recepcje i poprosi o przybycie.ja mialam transport wiec nie musialam prosic o odwiezienie przez nikogo z pracownikow malwy. moja operacja odbyla sie o 17-19:30. na nastepny dzien ok 7 rano zjawil sie pan kierowca z pania pielegniarka zeby nas zawisc do osrodka. wszystko perfekcyjnie rozplanowane i powiem wam ze obchodza sie z nami noskami jak z jajkiem.bardzo pomocni i przyjazni. mowie wam jak ja sie balam narkozy, a nawet nie wiem jak to sie stalo a obudzilam sie z nowym noskiem! trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Dziekuje monkar x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Shokhudagi miałam robioną całkowitą korektę, przed op miałam dosyć duży nos, lekko garbaty i zwisający, jak się uśmiechałam to końcówka nosa zjeżdżała mi do wargi, jednym słowem czarownica )) teraz mam zgrabny, prosty i proporcjonalny nosek, jestem dosyć wysoka i dr od razu mi powiedział, że nie mogę mieć malutkiego nosa bo nie będzie mi pasował, właśnie najlepsze w dr jest to , że ma niesamowite oko, potrafi dobrać pasujący nos, jest rozsądny i nie ulega namowom pacjentek , nie zrobi nosa np. ze zdjęcia , który nie będzie danej osobie pasował. Ja tą całą korektę zniosłam bardzo dobrze zarówno fizycznie i psychicznie.Operacja nic nie boli, jak się obudziłam byłam w b. dobrym humorze, doktor zaglądał do mnie parę razy, cały czas była też pielęgniarka, w razie czego dostajesz kroplówkę. Zmiana gipsu jest chyba czwartego dnia po operacji, wtedy po raz pierwszy zobaczysz nowy nosek, oczywiście bałam się tego momentu w nocy przed, nie mogłam spać. Ale jak zobaczyłam nos, to przeżyłam szok, byłam taka zadowolona, oczywiście jesteś cała posiniaczona, opuchnięta, ale na zmianie gipsu już widać jaki będzie ten nosek, powiem Ci, że nawet przy zmianie gipsu zareagowałam lepiej niż przy ściągnięciu, bo przy ściągnięciu gipsu nos wydał mi się za mały. Oczywiście była to bzdura, ale jak masz całe życie wielki kichol to już się do tego przyzwyczajasz i później Ci czegoś brakuje na twarzy)0 ja do Malwy przyjechałam w dniu operacji, ok. godz. 12, a ok. 14.30 zawieżli mnie do kliniki, i operacja zaczęła się ok 16, jak założyli mi wenflon to popatrzyłam na zegar i była 16, jak się obudziłam to była 17.40. w Malwie byłam od wtorku do środy w nast. tygodniu., w Malwie jest ok, czas Ci szybko minie, tym bardziej że będziesz miała pewnie pogodę, posiedzisz sobie na dworze, okolica jest fajna, lasek, rzeczka, ja miałam gorzej bo op w lutym, zimno i raczej siedziałam w hotelu, przynajmniej pierwsze dni. Generalnie całą operację i pobyt w Malwie wspominam bardzo miło, naprawdę nie ma czego się bać)) Jestem bardzo zadowolona że poddałam się tej operacji, wyglądam o wiele lepiej, jak patrzę na stare zdjęcia to nie mogę uwierzyć, że miałam taki nos. Jedyny minus tego wszystkiego jest taki, że po ściągnięciu gipsu masz okropną cerę, skóra się błyszczy, mnóstwo pryszczy i ale to też mija, teraz po 2 miesiącach jest już ok, jedynie nos się błyszczy, ale kupiłam bibułki matujące i jest ok. Także nic się nie bój, napewno będziesz zadowolona, warto się trochę pomęczyć, żeby później bez kompleksów patrzeć w lustro )) buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Witam ponownie:) czy ktos z was bral moze tabletki z arniki przed operacja? Jak tak, to jakie dawki I ile dni przed zabiegiem? Slyszalam, ze sa swietne na siniaki. Z gory dziekuje za pomoc:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaxx
Witam dziewczynki. Mam pytanko. Po mniej więcej jakim czasie Wam zeszły tzw" ślady wyglądające jak od okularów" ? ;) . Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim, dziekuje Ci serdecznie Marzanna3369 za odpowiedz i szczegoly. Ja tez wygladam jak wiedzma;) tz mam garba do usuniecia i zly kat miedzy nosem, a gorna warga. Rozmawialam z Prof w tym tygodniu i juz mam wszystko dokladnie ustalone na 18 czewca, do polunia bede na miejscu, a po poludniu juz op, wiem, ze nie mam sie czego bac, ale jednak mam lekkiego stracha, najbardziej przed ta narkoza, kto bedzie jeszcze w klinice okolo 18 czewca, prosze sie odezwac, razem zawsze razniej:) Wiecie, ja nosze okulary ma to jakis negatywny wplyw na gojenie sie noska? Pozdrowionka i buziole dla wszystkich, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Shokhudagi, slyszalam, ze przez pierwsze 3 tygodnie nie jest wskazane noszenie okularow, bo nos sie moze zle uformowac... szkoda, ze nie bedzie cie w maju, ja mam calkowita korekte 8 maja I wyglada na to, ze bede sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mozna nosic okularow przez 2miesiace od sciagniecia gipsu,tak mi pan prof powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaxx
Ja jestem po zabiegu 1,5 miesiąca i się jakoś boję założyć okulary tym bardziej,że mam na nosie ślady takie jak od okularów (prawdopodobnie od osteotomii) mam nadzieję,że to zejdzie bo zaczynam mieć coraz większe obawy,że tak zostanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA12
ja mam operacje na 19 czerwca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b...
ja rowniez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak odleegle
terminy ma doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA12
od terminu konsulatacji do operacji mniej wiecej 2 i pol m-ca. Przynajmniej ja tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko999
Witam! Po jakim czasie można wrócić do pracy o operacji nosa? Jestem niezdecydowana co do wyboru lekarza, czy mogę iczyć na jakieś zdjęcia efektów Waszych nosków, może wtedy będzie mi łatwiej. koko999@onet.pl Z góry dziękuję koko999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taxiyoyo
Zapraszamy na,miejscu do korzystania z taxi nr1.Transport osób,zakupy na telefon,wycieczki,dojazdy na dworce PKS PKP i lotniska.Wrocław 240 zł,Katowice 550,Praga 550,zakupy na telefon 15 zł.ZAPRASZAMY +48 509 449 060. taxi.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie ......
w jakie dni operuje wojcicki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOKOKO Euro spoko
Ja wróciłam do pracy po 2 tygodniach, miałam jeszcze siniaki, ale dało się je ukryć korektorem, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę do dzięwczyn które miały już operacje nosa u dr wójcickiego aby ( jesli to oczywiście nie problem) wysłały mi swoje zdj z przed i po operacji...byłabym niezmiernie wdzięczna to dla mnie bardzo wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
hej, chcialam podziekowac wam dziewczyny za dostarczenie tak cennym informacji, dzieki wam zdecydowalam sie na korekte nosa u dr. Wojcickiego. w sierpniu mam zabieg i nie moge o niczym innym myslec, chyba dostane swira do tego czasu :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???czy ktos moze pomoc???
czy mozna pokazac doktorowi zdjecie jaki efekt chcialobysie uzyskac? czy doktor podpowiada? doradza? dzieki serdecznie za pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim!dawno tu nie zagladalam:)))ja jestem dokladnie 2 miesiace po sciagnieciu gipsu i powiem Wam ze efekt jest genialny!!!Moj nosek robi sie coraz bardziej mieciutki i malutki:)nie mam zadnego garbka, tylko koncowka jest jeszcze lekko nabrzmiala. KOCHAM MOJ NOSEK! wszyscy moi znajomi nawet nie zauwazyli zmiany,poniewaz idealnie pasuje do mojej twarzy.jest naturalny i taki jak ma byc!Idealny! ciesze sie ze nie sugerowalam sie zadnymi zdjeciami gwiazd tylko poprosilam Prof. Wojcickiego o taki ktory bedzie pasowac do mojej buzi!polecam z czystym sumieniem!pozdrawiam Was noski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???czy ktos moze pomoc???
Hej Monkar, czy moglabys mi powiedziecz czy przed zabiegiem doktor mniej wiecej powiedzial Ci jak ten nos sie zmieni, bo chcialabym miec tylko prosty nos bez opadnietego czubka wlasnie jak napisalas taki naturalny ale boje sie czy nie obudze sie z mikroskopijnym lub zadartym jak skocznia noskiem, niewiem czy poprostu mam tak kompletnie zaufac doktorowi czy naprowadzic co bym chciala naprawic. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Nie zrozum mnie zle ale uwazasz, ze doktor (profesor z ponad 20 letnim doswiadczeniem) 'zrobi' ci nos z 'opadnietym' czubkiem albo jakis tam 'mikroskopijny'? Jezeli nie jestes w stanie zaufac doktorowi to znaczy, ze jeszcze nie doroslas do tej decyzji. Ja mialam swoja operacje ponad m-c temu, kompletnie zaufalam profesorowi Wojcickiemu ( w koncu dlugo zastanawialam sie kogo wybrac) I nie zaluje. Nie poszlam na konsultacje z zadnym wycietym z gazety zdjeciem, bo wg mnie to jest 'glupie'. Chcialam pozbyc sie garba I miec krotszy nosek I taki tez teraz mam. Profesor jest bardzo konkretny, dokladnie tlumaczy, co nalezy zmienic I wie, co bedzie pasowalo do poszczegolnej twarzy. Moj nosek wyglada bardzo naturalnie, idealnie do mnie pasuje. Osobiscie, z czystym sumieniem, moge polecic profesora Wojcickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??? czy ktos moze pomoc???
nierozumiem twojego ataku braku zrozumienia Izabella, niesadze zeby ktokolwiek kto poddaje sie operacji plastycznej w tak znaczacym miejscu nieobawial sie choc troche rezultatow, i napewno niejedna osoba bije sie w myslach czy zaufac czy doktor bedzie wiedzial dokladnie jaki nos mi pasuje? Niewierze tez ze bez przanalizowania opini innych ktos kladzie sie pod noz zeby doktor robil co uwaza za slusznie (pomimo stazu) Dlatego potrzebuje opini osob takich jak ty ktore moga potwierdzic ze byly i czy naprowadzaly doktora na rezultat jaki chca osiagnac czy nie. Przeczytalam kilka stron i widze ze duzo dziewczyn jest zadowolonych jakkolwiek strach gdzis sie czai. I nie ma to nic wspolnego z dorosnieciem do decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Mam inne zdanie na ten temat, wg mnie do tej decyzji nalezy dorosnac. Szczerze zycze ci wszystkiego najlepszego I polecam konsultacje u Profesora, sama przekonasz sie, ze nie na sie czego obawiac. Ja mialam konsultacje droga mailowa oraz rozmawialam z doktorem przez telefon. Jezeli masz jakies watpliwosci to zadzwon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×