Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Witajcie:) Jak najbardzijej polecam Pana Dr .WÓJCICKIEGO:)jednym słowem jest MISTRZEM!!! Jestem pod głebokim wrazeniem .Miałam dzis sciagany gips i juz jest rewelacja a co dopiero jak bedzie efekt koncowy ....(szał) nie załuje swojej decyzji .Ciesze sie bardzo ze jednak podjełam własnie taka decyzje i wybrałam tego lekarza(na dzien dzisiejszy niezamieniłabym na innego poniewaz do jest Mistrz ) Pan Dr. jest bardzo miły , uprzejmy ( ma poczucie humoru )Gorąco pozdrawiam te osoby które sie jeszcze nie zdecydowały ,i powiem wam jedno nie ma sie czego obawioac poniewaz Dr . wie co robi . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak siniaki? no i mnie najbardziej interesuje Malwa. ile w koncu wyniosl cie caly pobyt ? no i kiedy pieniazki wplacilas za sanatorium a kiedy P.Wojcickiemu?!ciesze sie Twoim szczesciem. Ja jeszcze 16 dni:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monkar:) Powiem Ci tak szczerze , ze kazdy innaczej to przechodzi .Ja np na samym poczatku nie miałam zadnych sianików dopiero wyszły mi na 2 -3 dzien .Wiadomo kazdy z Nas ma inny organizm .Ogólnie nie jest zle .Ja raczej przejmowałam sie tym ze głowa mnie praktycznie nom stop bolała ...Dr płacisz przed zabiegiem , a za pensjonat to płacisz w oststni dzien .Płacisz 100 zł za dzien za zmiane opatrunków nic nie płacisz wycofali to :) Warunki sa super ...Na pocztku były 3 osoby a teraz ja sama zostałam wiec jest troche nuda.Ale z tego co wiem to jak Ty bedziesz tu to maja przyjechac 6 osób no to napewno bedziesz miała wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dzieki kochana za informacje! chyba juz wszystko wiem!?jestem taka zniecierpliwiona i podekscytowana ta operacja!!!zycze ci cudownego efektu koncowego! pozdrawiam p.s . a czy malwa dysponuje internetem wi-fi? lol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie...ale sa 2-3 komputery do dyspozycji na korytarzach :)Wiem co czujesz , bo ja tez sie bardzo bałam i odliczałam kazdy dzien ,ale naszczescie juz mam to za soba :)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Malwie jest wi-fi, ale tylko na parterze i w pokojach pierwszym piętrze, brunetka 897 pozdrawiam Cie serdecznie, poznałyśmy się w Malwie, byłam razem z mondeo 250 na operacji nosa,cieszę się, że jesteś zadowolona, mówiłam Ci że super będziesz wyglądać )))))))))))))))) ja też jestem zadowolona chociaż nos strasznie opuchnięty i z przodu dziwnie wyglądam, ale profil super)poza tym mam jeszcze siniaki pod oczmi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) od jakiegos czasu sledze wasze pogaduszki I to wlasnie dzieki wam zdecydowalam sie na zmiane doktora na Wojcickiego:) Mam juz ustalona date korekty nosa na 8 Maja ( calkowita korekta). Mam pytanie: doktor powiedziala, ze mozliwe, ze zoperuje mi rowniez skrzydelka, co to oznacza I jaki to ma wplyw na koncowy wynik? Jezeli ktos sie orientuje bardzo prosze o pomoc:) I jeszcze jedno, napiszcie mi jak wyglada typowy dzien w hotelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka 897 odezwę się tylko muszę gg zainstalować, jak coś podaję maila do mnie mariposa36@tlen.pl )) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juZ po.mam gips na nosku,ale tak sie ciesze!!!!w malwie jest super.panie pielegniarki i panie na recepcji przekochane!dziadki z sanatorium patrza sie na nas(bo sa jeszcze 2 noski ze mna)i zadaja pytania.osrodek jest czysty,jedzonko pyszne!pan doktor jest profesjonalista i co prawda mam gips jeszcze i nie widze koncowego efektu,ale juz wiem ze mam sliczny nosek!podziwiam jego prace!nie bojcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1717
Witajcie . Mam na imię Gosia mam 17 lat , w lutym miałam złamany nos , nastwili mi , dzisiaj byłam u laryngologa na wizycie , powiedział , że jest bardzo dobrze nastawiony , chociaż po lewej stronie mam jakąs niby narośl czy nie wiem co aczkolwiek trochę gorzej mi się oddycha i dał mi skierowanie do szpitala znowu , jak sądzicie co będą mi z tym robili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA12
hej,mam zamiar zrobic korekte nosa u dr Wojcickiego.Moim marzeniem jest "zwezyc" czubek nosa.Kosc mam prosta,chodzi tylko o chrzastke.Czy ktoras z was robila juz taki zabieg?ile moze to mniej wiecej kosztowac?Chcialabym sie tez dowiedziec ile kosztuje konsultacja u doktora.Pobyt w Malwie ,z tego co wyczytalam, ok 100zl za dobe ,czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak zadzwonisz do pana profesora i wyslesz mu swoje zdjecia mailem.ja tak robilam,bo nie bylam w stanie przyjechac na konsultacje.on ci poda co trzeba robic i okresli cene.pobyt w malwie to koszt 100zl za dobe.strasznie tu fajnie!!!polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA12
dzieki za odp,juz umowilam sie na konsultacje w srode,mieszkam godzinke od Polanicy takze mam blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Witajcie, mialam miec teraz 26 operacje ale tydzien wczesniej dostalam ostre zapalenie spojowki i musialam przelozyc termin:( teraz mam 12 kwietnia.Monkar jak sie czujesz, gips juz sciagniety zadowolona z noska??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama operacja nic nie boli!wogole nic mnie nie bolalo!pan prof.jest mistrzem i niesamowicie zabawnym i cieplym czlowiekiem.po narkozie bolalo mnie jedynie gardlo bo bylam intubowana i widocznie ta rurka mi uszkodzila migdal.warto wiec zaopatrzyc sie w hallsy albo strepsils to po pierwsze!i nie zapomnij tez chusteczek higienicznych - czasem cieknie z noska.czuje tylko dyskomfort oddychania i mialam spuchniete i purpurowe oczka.z kazda doba obserwuje zmiany.teraz jestem np zolciutka jak jajeczko wielkanocne.tak strasznie sie ciesze ze to zrobilam!malwa jest fantastyczna.przygotuj sie ze pensjonariusze beda zadawac ci setki pytan,ale nie boj sie wychodzic z pokoju!panie na recepcji,panie pielegniarki i panie z kuchni sa przekochane i bardzo pomocne.przez pierwsze 3doby mialysmy przynoszone posilki do pokoju.bede milo wspominac pobyt tutaj.powodzenia.w razie pytan pisz smialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taxiyoyo
witam!Oferujemy usługi taxi,zakupy na telefon,dojazdy na dworce PKS,PKP i lotniska,wycieczki.więcej na taxi.yoyo.pl. tel 509449060. Wrocław 240 zł,Katowice 550zł,Poznań 600,Praga 550zł,Kudowa 90zł,Duszniki 40zł,Kłodzko od 40zł,zakupy na telefon 15zł,dojazd z PKS Polanica do kliniki 10zł.ZAPRASZAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
monkar- dziekuje za super odpowiedz:) zrobilam sobie mala przerwe od czytania kafeteri i beauty w polsce, bo powoli wariowalam:/ dzisiaj odebralam wyniki badan krwi, bo obawialam sie, ze jakas anemia mogla sie mi nawinac ale na szczescie wszystko wyszlo pozytywnie, czyli moge juz przygotowywac sie do operacji. to jeszcze m-c ale juz od tygodnia lykam 4 rutinoskorbiny dziennie i jem duzo pomaranczy, zeby uszczelnic naczynka, bo mam genetyczny problem z zylakami ( ja naszczescie ich nie mam ale moja mama i tato maja straszne), wiem, ze do operacji ubiera sie specjalne skarpetki, mama nadzieje, ze one zapobiegna jakimkolwiek powiklaniom:( dla mnie ta cala operacja to jak wielka przygoda, aktualnie przebywam poza Polska, w Malwie bede dzien przed operacja, mam do Ciebie pytanie, czy klinika jest daleko od Malwy? Jak bede mogla sie dostac z Malwy do kliniki i co najwazniejsze, jak po pierwszej dobie od operacji wroce do Malwy, bo domyslam sie, ze bedzie mi ciezko sie poruszac? przepraszam za tak duzo pytan ale nigdy tam nie bylam, jade tam sama i troche sie martwie, jak to wszystko bedzie wygladalo, mam 28 lat a trzese sie jak nastolatka:) mam jeszcze pytanie odnosnie obieki po operacji, czy pielegniarki czesto cie dogladaly, czy pomagaly np. w myciu wlosow (ja myje je codziennie, dlatego sie boje, ze nie dam sobie rady), czy powinnam zabrac tabletki przeciwbolowe, czy lekrz mi da jakies? jakich kremow uzywalas po operacji (ja mam bardzo wrazliwa skore i z tego co czytalam, to dziewczyny uzywaja loton 1000 i tym podobne mocne zele, ja ich niestety nie moge nakladac), jaki krem uzywalas do masowania nosa. ja wszystkie leki musze sprowadzac z Polski, dlatego bede bardzo wdzieczna za pomoc:) napisz mi prosze, jak ty sama poradzilas sobie z opuchlizna, czy masz jakies osobiste wskazowki jak efektownie zaopiekowac sie noskiem po operacji?:D dziekuje xxxxx aha bralas moze aescin przed???:) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZABELLA , POZWÓL ŻE cI ODPOWIEM: monkar- dziekuje za super odpowiedz zrobilam sobie mala przerwe od czytania kafeteri i beauty w polsce, bo powoli wariowalam:/ dzisiaj odebralam wyniki badan krwi, bo obawialam sie, ze jakas anemia mogla sie mi nawinac ale na szczescie wszystko wyszlo pozytywnie, czyli moge juz przygotowywac sie do operacji. to jeszcze m-c ale juz od tygodnia lykam 4 rutinoskorbiny dziennie i jem duzo pomaranczy, zeby uszczelnic naczynka, bo mam genetyczny problem z zylakami ( ja naszczescie ich nie mam ale moja mama i tato maja straszne), wiem, ze do operacji ubiera sie specjalne skarpetki, ??? PIERWSZE SŁYSZE ? mama nadzieje, ze one zapobiegna jakimkolwiek powiklaniom dla mnie ta cala operacja to jak wielka przygoda, aktualnie przebywam poza Polska, w Malwie bede dzien przed operacja, mam do Ciebie pytanie, czy klinika jest daleko od Malwy? blisko OK. 10 MINUT SPACERKIEM Jak bede mogla sie dostac z Malwy do kliniki i co najwazniejsze, jak po pierwszej dobie od operacji wroce do Malwy, bo domyslam sie, ze bedzie mi ciezko sie poruszac? PRACOWNICY MALWY ZAWOŻĄ I PRZYWOŻA PACJENTÓW PROFESORA przepraszam za tak duzo pytan ale nigdy tam nie bylam, jade tam sama i troche sie martwie, jak to wszystko bedzie wygladalo, mam 28 lat a trzese sie jak nastolatka mam jeszcze pytanie odnosnie obieki po operacji, czy pielegniarki czesto cie dogladaly, PIELEGNIARKI W MALWIE SA CAŁA DOBĘ, 3 RAZY DZIENNIE CHODZISZ DO NICH NA CZYSZCZENIE NOSA czy pomagaly np. w myciu wlosow NIE, MYŚLE ZE MYCIE WŁOSÓW PO OPERACJI CODZIENNIE JEST LEKKĄ PRZESADĄ(ja myje je codziennie, dlatego sie boje, ze nie dam sobie rady), czy powinnam zabrac tabletki przeciwbolowe, czy lekrz mi da jakies? DOSTANIESZ NA MIEJSCU akich kremow uzywalas po operacji (ja mam bardzo wrazliwa skore i z tego co czytalam, to dziewczyny uzywaja loton 1000 i tym podobne mocne zele, ja ich niestety nie moge nakladac), ŻEL ARNIKOWY jaki krem uzywalas do masowania nosa. NOSA NIE WOLNO MASOWAĆ , ZRESZTĄ MASZ GIPS !!!ja wszystkie leki musze sprowadzac z Polski, dlatego bede bardzo wdzieczna za pomoc napisz mi prosze, jak ty sama poradzilas sobie z opuchlizna, CZEKASZ AŻ ZEJDZIE , NIC NIE ROBISZ EWENTUALNIE SMARUJESZ SIĘ MAŚCIĄ NA OPUCHLIZNĘ czy masz jakies osobiste wskazowki jak efektownie zaopiekowac sie noskiem po operacji? NIE WIEM CZY MOŻNA ZAOPIEKOWAĆ SIĘ EFEKTOWNIE NOSKIEM PO OPERACJI ?, BO WYGLĄDASZ JAKBY cIĘ KTOŚ DOTKLIWIE POBIŁ,MASZ GIPS, A PO JEGO ŚCIĄGNIĘCIU TRZEBA BARDZO UWAŻAĆ NA NOS I NAJLEPIEJ TO GO NIE DOTYKAĆ dziekuje xxxxx aha bralas moze aescin przed??? xxxxx NIE , PO OPERACJI ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje marzanna za pomoc w odpowiedzi. ja nie uzywalam zadnych kremow bo mialam plaster na srodku twarzy.wlosy mylam raz i nie masowalam nosa ani nie stosowalam zadnych kremow.duzo spalam i tylko tyle.skarpetek zadnych nie mialam.haha.nie boj sie dziewczyno.tez sie balam,ale naprawde nie warto sie stresowac bo oddajesz sie w rece profesjonalistow.serio!!ja juz jestem w domu co prawda mam spuchniety nos ale kocham go!!!jest moj i pomimo opuchlizny juz wyglada na maly.tak sie ciesze!pan wojcicki jest perfekcjonista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bristol
Witam Wszystkich. Natknałem sie na to forum zupełnie przypadkiem. Mam umówiony termin operacji na czerwiec razem z pobytem w Malwie. Chciałem się dowiedzieć paru rzeczy od osób, które przechodziły juz operację nosa u prof. Wojcickiego. Mam miec całkowitą korekcję nosa. Mam krzywą przegrodę nosową i garb do likwidacji. Na konsultacji prof. tak ogólnie powiedział, co będzie robił i w związku z tym mam pytanie. Czy prof. przed operacją szczegółowo omawia jeszcze raz z pacjentami wszystkie detale operacji w sposób bardzo szczegółowy? Chodzi mi o to, czy jeśli prof. podczas pierwszej konsultacji nie wspominał np. o czubku nosa tzn. że nie będzie go operował czy po prostu, że na tym etapie nie ma co gadać, a takie szczegóły to dopiero przed samą operacją? Poza tym chciałem się zapytać o Malwę. Czy jest tam po prostu fajnie. Przydzielili mi miejsce w dwójce i chciałem się zapytać, czy osoby, ktore byly po operacji nosa nie były skrępowane tym, że ktoś patrzy na ich opatrunek z nosem? ;) Jak długo dochodziliście do siebie? Poza tym wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Hej monkar! Dzieki za slowa otuchy:) ja juz powoli przestaje sie bac I z dnia na dzien coraz bardziej nie moge sie doczekac tego dnia:) jak tam twoj opuchniety, nowy nosek??? :) napisz, jak go pielegnujesz itp:) cisze sie, ze masz juz to za soba i jestes zadowolona:):) ja juz na sama mysl o nowym nochalku mam lzy w oczach:D gdybym tylko mogla przyspieszyc czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Hej monkar! Dzieki za slowa otuchy:) ja juz powoli przestaje sie bac I z dnia na dzien coraz bardziej nie moge sie doczekac tego dnia:) jak tam twoj opuchniety, nowy nosek??? :) napisz, jak go pielegnujesz itp:) cisze sie, ze masz juz to za soba i jestes zadowolona:):) ja juz na sama mysl o nowym nochalku mam lzy w oczach:D gdybym tylko mogla przyspieszyc czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani!moj nosek z dnia na dzien pieknieje.mam jeszcze szwy w nosku ktore sie nie rozpuscily ale stosuje zalecenia pana profesora ktory prosil abym szpatulka taka do ucha rozmiekczala te nitki.koncowki nadal nie czuje ale jestem dopiero 2tyg po operacji.nosek ma osiagnac ostateczny wyglad po ok 6miesiacach.malwa jest fajna.bardzo sympatyczni pracownicy,pensjonariusze.pokoiki czyste,jedzenie smaczne.ja bylam przydzielona do pokoju z jeszcze jedna dziewczyna ktora miala tez nosek robiony i bylo mi razniej z nia.no bo szczerze mowiac w tym pensjonacie mi sie nudzilo.nic nie moglam czytac bo oczy mialam spuchniete,spacerki odpadaly ze wzgledu na to ze bylysmy slabe a poza tym moglysmy zlapac przeziebienie,a to nie bylo by wskazane.sa komputery na korytarzu i wi-fi w glownym hallu na parterze.podejrzewam ze w czerwcu bedzie ladniej wiec nie bedzie obaz z wyjsciem na zewnatrz.ja spalam i ogladalam tv.powodzenia!nie ma sie co bac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Hej:) mam pytanie do dziewczyn "po";) Czym smarowalyscie nozdrza: Alantanem czy nitrofurazonem??? Z gory dziekuje I pozdrawiam nowe noski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka897 zaraz napisze:)) izabelaa ja uzywam zwyklej wazeliny bialej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka897 cos mi sie porobilo z poczta na telefonie i nie wysyla mi wiadomosci.poniewaz jestem dalej na urlopie nie mam dostepu do kompa az do niedzieli.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×