Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość ???ckmp???
Ja rowniez uwazam ze do decyzji trzeba dorosnac, jednak czasem trudno usidlic strach. Ale im wiecej slysze ze pacjenci oddaja nos w rece doktora z pelnym zaufaniem jakos mnie podnosi na duchu. Ciesze sie ze jestes zadowolona z nowego noska ja rowniez jestem bliska zdecydownia sie na wlasnie tego doktora :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
ckmp, jak juz wczesniej pisalam, osobiscie polecam Profesora Wojcickiego. Sama przed zdecydowaniem sie na 'niego' przeczytalam chyba wszystko co bylo na jego temat odstepne:) nie ukrywam, ze bardzo denerwuja mnie osoby, ktore umieszczaja " bezsensowne" komentaze typu " a co jak"... Ja sama balam sie tej operacji, przede wszystkim narkozy, bo wiadomo, ze "wszystko moze sie wydarzyc". Kazda z nas jest inna I inaczej zareaguje na ta operacje. Ja osobiscie dlugo dochodzilam do siebie, bylam oslabiona itp ale nigdy nie narzekalam.. Wg mnie jak ktos zdecydowal sie na operacje, to przeczyta to forum I kilka innych od deski do deski a gwarantuje, ze znajduja sie tutaj odpowiedzi na wszystko;) powodzenia I jak masz jakies 'normalne' pytania- chetnie ci pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???ckmp???
niewiedze nic nienormalnego w moich poprzednich pytaniach, bo przeciez po to jest to forum zeby wymieniach sie informacjami i doswiadczeniami a nie zadzierac nosa. Skoro ktos pyta "jakie badania sa potrzebne" po raz enty na forum to znaczy ze nie przyczytal forum od deski do deski. Hipokryzja. Zakoncze ta potyczke slowna bo do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Ja rowniez uwazam, ze 'taka potyczka slowna' z Toba do niczego nie prowadzi. Mam tylko nadzieje, ze postanowisz zadzwonic do doktora I on 'rozwieje' Twoje wszystkie watpliwosci, bo jezeli masz kopleks na punkcie swojego noska ( tak jak ja mialam), to nie ma na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
Do dziewczyn po zabiegu! Czy ktoras z Was leciala moze samolotem po sciagnieciu gipsu i moglaby mi powiedziec czy jest jakis dyskomfort zwiazany zmiana cisnienia podczas lotu po operacji? bo niewiem na kiedy brac powrotny bilet czy moze troche poczekac?? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ma ktoś zaplanowaną operację na 13.08.12 r. Dajcie znać to będzie raźniej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
hej ja mam 21go wiec sie zobaczymy :-) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Mika, ja lecialam dzien po sciagnieciu gipsu. Lecialo sie normalnie. Nos nie bolal, jakkolwiek byl bardzo wrazliwy, nawet na najmniejszy podmuch wiatru, wiec polecam jakas apaszke, zeby w razie czego oslonic sie lekko. Nie polecam dzwigania czegokolwiek (Ja mialam 10kg podrecznego bagazu I musialam go nosic po schodach-masakra). Zycze powodzenia x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
dzieki Izabelaa w takim razie moge spokojnie kupic bilet. Ja wlasnie tez tylko podreczny biore, boze jak ja sie zapakuje??? no coz majtki, koszulka, apazka (zeby bylo lekko) i jakos tam bedzie ;-) grunt ze nosek nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
A gdzie sie zatrzymujesz po operacji? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogness
do malaxx Powiedz mi jak te Twoje ślady na nosie takie jak od okularów zeszły Ci już ? Ja jestem miesiąc po operacji i właśnie coś takiego mi się zaczyna robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
w Malwie, juz mam zarezerwowana, a ty gdzie nocowalas tez w Malwie? jak bylo? a sluchaj czy przewozilas leki i masci w podrecznym? czy nie bylo problemow? a powiedz mi czy bralas aescin przed zabiegiem czy tylko po? sorki zasypalam sie setka pytan :-) ale dlamnie bardzo pomocne beda twoje informacje. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Mika, spoko, pytaj o co chcesz:) w Malwie wszyscy sa mili itp, pierwszych pare dni jest ok, bo jest sie oslabionym itp, ale pozniej mozna z nudow umrzec. Ja myslalam, ze oszaleje, wiec zaopatrz sie w ksiazki, gazety, gry komputerowe itp.: (ja ukladalam pasjansy przez trzy dni:) a co do masci, to mialam zel z arniki w malym pojemniczku (jest bardzo wydajny, wiec wez tylko troszke + super dziala, nie podraznia skory I oczy nie lzawia ale nie uzywaj go dluzej niz 5-6 dni). Ja mialam strasznie 'podbite oczy' ale jak opuszczalam malwe, to juz praktycznie po niczym nie bylo sladow. Tabletki bralam na trzy dni przed operacja ( tabletki tez z arniki) w dzien operacji nie bralam, ogolnie zajadlam tylko kromke na sniadanie I bardzo mala kolacje dzien przed, bo balam sie wymiotow po narkozie:) Ja po zabiegu czulam sie dosc slabo, wiec nie bralam tabletek, dopiero po dwoch dniach, przez ok 3 dni ( ale jak ty bedziesz sie dobrze czula, to polecam branie jeszcze tego samego dnia, po sniadaniu). Po 4 dniach od operacji, podczas zmiana gipsu, doktor powiedzial, ze mam bardzo malo opuchlizny, pewnie dzieki tym tabletkom:) bedziesz leciala tego samego dnia, kiedy bedziesz miala sciagany gips?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
:-) Fajnie ze juz masz za soba, i ze ladnie cie sie goi nosek - to najwazniejsze, ja na nude najwyzej na miejscu gazety na czas pobytu sobie zakupie, bo faktycznie musze poradzic sobie z dzwiganiem pozniej. Na poczatku lipca bede miala dostarczone leki i modle sie zeby niezlapac jakijs grypy i zeby winiki byly dobre. Zabieg mam dopiero podkoniec sierpnia i chcialabym juz czas przyspieszyc. tak domniemam ze gips bede miala sciagany w srode tydzien po zabiegu (zabieg mam we wtorek) wiec raczej nie dam rady dotrzec na lotnisko tego samego dnia no chyba zeby gips sciagany byl wczesnie rano. Ale wrazie czego zakupilam bilet na nastepny lot ktory bedzie w piatek wiec spedze dodatkowy dzien w polanicy. A powiedz mi jak twoj nowy nosek czy spodobal ci sie odrazu, czy juz przyzwyczailas sie do swojego nowego odbicia w lustrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
A czy uzywalas wody utlenionej???? bo niewiem czy trzeba brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Nie uzywaj wody utlenioneeeeej!!!!!:) w Malwie pielegniarki uzywaja BORASOL do czyszczenia nosa oraz wazeliny bialej kosmetycznej z Ziaja. Ja kupilam sobie to samo I nosek ladnie sobie zdrowieje ( Ja uzywalam tego Borasolu przez dwa tygodnie po powrocie, bo podobno nie mozna za dlugo, pozniej uzywalam przegotowanej, zimmej wody, tak polecil doktor I wazelinke do nawilzania, Ja ladowalam duzo, zeby sie szybciej strupki rozpuscily:) przez pierwsze trzy tygodnie nosek czyscilam trzy razy dziennie I nigdy mi 'brzydko' nie pachnial:) pytalam sie kiedy lecisz, bo ja lecialam dzien po operacji I jak sie rano obudzilam, to bylam w szoku, bo nosek strasznie opuchl, wiec sie nie przestrasz:) doktor mowil, ze opuchlizna wyjdzie ale latwo jest o tym zapomniec:) tak jak pisalam, Ja to dosyc ciezko przechodzilam, pewnie dlatego, ze przed operacja zlapalam lekki katar:/ jak powiesz doktorowi, ze masz lot powrotny, to on ci sciagnie gips tak jak mi, ok 15.00 Ja tez mialam operacje we wtorek:) o 14.30:) I tak jak mowisz, sciagniecie gipsu bedziesz miala w srode ale wczesniej, w sobote, bedziesz miala zmiane gipsu I po raz pierwszy zobaczysz swoj nowy nosek:) moj nosek jest teraz o nieboooo ladniejszy, ciagle lekko opuchniety I swiecacy ale piekny:) jak znajde troche wiecej czasu, to wysle ci fote przed I po na maila:) a co do odbicia w lustrze, to przyznam sie, ze troche to potrwalo zanim sie przyzwyczailam. Bylo mi ciezko, gdyz nosek byl bardzo opuchniety I wygladalam zaupelnie, jak 'nie ja'. Opuchnieta gorna warga, policzki, luszczaca sie skora ale dzien po dniu bylo coraz lepiej I teraz jestem bardzo zadowolona:) aha I nie uzywaj zadnych kropli do nosa- lepiej sie przemeczyc nawet m-c z zapchanym noskiem. Doktor powiedzial, ze nos szybko przyzwyczaja sie do kropli I pozniej trzeba ich uzywac non stop. Tak mi sie przypomnialo:) mam nadzieje, ze czas ci szybko zleci, pij duzo soku pomaranczowego, wycinaj rutinoskorbin I nie martw sie o grype:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
o widzisz dobrze ze zapytalam o ta wode, to wtakim razie musze do listy zamowien dopisac Borasol, bo wazeline juz dopisalam. Jestem Ci ogromnie wdzieczna Izabelaa za wszystkie informacje, ktore czytam po sto razy dziennie zeby zapamietac jak najwiecej :-) pomagaja mi zorganizowac sie i przygotowac psychicznie na wszystkie etapy przed, wczasie i po zabiegu :-) (i szok jak mi nos spuchnie na pol twarzy ..haha..) nieukrywam ze troche boje sie wlasnie tego momentu przyzwyczajania (zaakceptowania) do nowego odbicia w lustrze ale chyba grunt to uzbroic sie w cierpliwosc. Fajnie ze mozesz juz cieszyc sie nowym niebianskim noskiem ;-) nie moge doczekac sie kiedy dolacze do twojego grona. Ze zdjeciami to 'niesmialam' pytac ale pewnie bardzo prosze, chetnie chcialabym zobaczyc :-) moj email xmika78@yahoo.co.uk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaxx
Bogness nie zeszły mi jeszcze te ślady.. ale wydaje mi się że zaczynają schodzić ;) chyba powoli się do nich zaczynam przyzwyczajać bo ludzie i tak tego nie zauważają :P. Wole mieć te ślady niż mój poprzedni nos;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! śledzę od jakiegos czasu forum, ponieważ sama planuję korektę nosa u dr Wójcickiego, planowany termin zabiegu mam na 14.08, może ktoś tez w tym dniu bedzie operowany?? Jeśli ktoś mógłby sie podzielić ze mna informacja typu co warto zabrac ze soba na ten długi pobyt do Malwy to bede bardzo wdzięczna! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b pdk
cos do czytania, laptop jesli masz ogolnie wszystko co zabije ci wolny czas i pozwoli zapomnac o meczacych setonach w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za odpowiedz, na zabicie nudy jestem juz w sumie przygotowana ( ksiazki, laptop, filmy..) bardziej chodziło mi o jakies praktyczne porady, co warto zabrac ze soba, kosmetyki, jakie ciuchy.. nie wiem jak wygladac bedzie mój przykładowy dzien w klinice.. wiem, ze to pytanie moze wydawac sie banalne ale wolałabym wziac rzeczy ktore naprawde mi sie przydadza a nie po to zeby leżały nieużywane w walizce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b pdk
Z ubrań to najlepiej wygodne spodnie, bluzki rozpinane lub rozsuwane z przodu tak, żeby było Ci wygodnie je założyć mając gips... jeśli uda Ci się trafić na rozmowną inną pacjentkę Profesora to nie będziesz się nudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieje, że bede miala sie tam do kogo odezwac. Jutro mam kosultację telefoniczna, jestem bardzo ciekawa efektów rozmowy, tak ogólnie wstepna data operacji to 14.08 - mam ogromną nadzieje ze dojdzie ona do skutku i efekt bedzie zadowalający.. czytam duzo forum ale momentami mam wrazenie ze mi sie miesza od tego w głowie. dzisiaj zakupiłam wazelinę i Wit. C 1000, jak sądzicie bedzie ona lepsza od rutinoscorbinu? Czy w Malwie oferują jakies wyzywienie? Nie wiem jak to wyglada, bo ja osobiscie raczej wypuszczac sie na miasto nie zamierzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukita
Hej , Przestalam czytac forum tak tylko z ciekawosci wpadlam i nie wiem czy dobrze robie-czy mnie nie wciagnie znowu. wszyscy tyko o duperelach -przepraszam gazety,waciki ,masciki itp, nikt nie pisze co bedzie miec robione lub bylo ,czrgo robic czego nie. Jestem ponad 2 lata po i jakbym miala odwage to bym sie pod pociag rzucila za wybor dr i zmarnowania sobie zycia. A wiec podchodzcie do tego z wieksza powaga ,mi doradzono ,ze to dory wybor bo moja op miala sie nie odbyc z jakiegos nieznanego powodu dr . Pytalam co mam robic zostac czy nie ,posluchalam Pani W.zostac i bardziej jeszcze podpowiedz panny ktora miala miec poprawiany nos po innym z przeszczepem .zalezalo mi bardzo cale zycie staralam sie zbierac kase na to a nie mialam kompleku ze jest garbaty tylko tego ,ze ktos zmarnowal mi nos w dziecinstwie,. Czytajac te fora pomyslalam ahhh nie tylko ja borykam sie z takim ciezarem bedzie ok i niestety:( Zapytajcie sie same siebie co w was sie podoba a co nie i to mu wbijcie do glowy skoro juz go wybralyscie. Wiem ,ze bede przekrzyczana przez te udane mniejszoci ale ja wam naprawde zycze zadowolenia z zycia !!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nukita
neti27-one zyja narazie swoim rytmem ,nikt nie slucha zlych rad -Latek i Wojcicki jedna branza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
Nukita, jestem przed zabiegiem, dokladnie przemyslalam co chcialabym mniec zrobione i mam nadzieje doktor dostosuje sie - doradzi czy taki efekt moge osiagnac gdyz niechce jakiej drastycznej zmiany w wygladzie. Czy moglabys mi powiedziec czy twoje rozczarowanie wynika nie z takiego jaki oczekiwalas rezultatu czy z powodu kaplikacji po zabiegu? Twoj post nie jest powodem do zakrzyczania, uwazam ze jest bardzo cenna inforamcja ktora trzeba dobrze przeanalizowac bo jakby nie bylo jest to decyzja wazaca na reszte naszego zycia. Dzieki i pozdrawiam (moj email xmika78@yahoo.co.uk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8989
Polecam po operacji krem do twarzy Alantan. Fajnie matuje i dobrze nawilża skóre. Dostępny w aptece za mniej niż 9zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaa
Mikasierpien, jak tam po operacji? Mam nadzieje, ze wszystko przebieglo dobrze I szybko dochodzisz do siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasierpien
Hej Izabelaa, musze zmienic nicka na mikalistopad :-( jaki do ciebie adres mailowy, napisze cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.b
Hej, napisz prosze tutaj, albo skrobnij do mnie tez, bo obserwuje temat od dluzszego czasu i także jestem blisko zdecydowania sie na op.. moj mail maja.biedronska@gmail.com thx!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×