Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

hey dziewczyny:) ahh bardzo dawno mnie tu nie bylo. Jestem po operacji u Wojcickiego. Juz w sume 3 lata minely, rany jak ten czas leci. Bachelor baczula- ja mialam ten sam problem co ty. Nos mi sie podobal po operacji bardzo ale niestety pozniej zaczal sie robic brzydki! Jakies dziwne wglebienia, dziury i te dziwne "kosteczki", nos byl jak ty to mowisz niejednolity. To bylo straszne! w sumie olalam to myslac ze i tak nie mam pieniedzy na poprawke a nos i tak wygladal lepiej jak przed operacja gdzie byl duzy i garbaty. O dziwo jakies 3 miesiace temu zauwazylam ze wszystkie te nierownosci z mojego nosa zniknely. Nos zrobil sie stabilny. To bylo dla mnie bardzo dziwne ale bardzo sie ucieszylam nie powiem:) Wniosek z tego ze moze warto jeszcze poczekac zeby zobaczyc efekt koncowy. U mnie trwalo to niestety 3 lata ale warto bylo poczekac uwierz mi:) Pozdrawiam serdecznie:) Przepraszam ze nie uzywam polskich znakow ale nie mam mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 8 lipca.... :P a wiecie może na ile dni jedzie się do malwy? zarezerwowałam już sobie termin ale nie powiedzieli mi na ile tam zostanę to jest 7 dni czy 10 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, teraz musimy czekać trzy lata - chyba na zaakceptowanie tych wszystkich nierówności,... Niedługo napiszecie, że po 10 latach już wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachelor baczula
moniakot12.... wiesz dzięki za wpis ale ja już w to nie wierzę....zreszta dr sam powiedział,że to już nie zejdzie.... ale cieszę się,że tobie się udało.... świetnie to ujełaś...na początku człowiek nie zwraca uwagi na te nierówności bo nie ma garba i to go cieszy... ale potem jeśli miałaś te nierówności to wiesz o co chodzi...nos jakis taki dziwny ,sztuczny itd... smutek i nadal głowa w dół.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc- no wiesz nie nikt nie mowi ze musisz czekac 3 lata. Nie kazdy organizm jest taki sam. W moim przypadku akurat tak bylo i dzieki Bogu bo nie mialbym kasy na poprawke.. Bachelor baczula- ah naprawde mi Ciebie szkoda myslalam ze chociaz troszke uda mi sie Cie pocieszyc:( Moj nos po operacji byl naprawde super. Miesiac z miesiacem zaczal brzydnac. Nos byl naprawde straszny ruszal sie jak galaretka i te dziury i w ogole nie wygladalo to wszystko dobrze. I o dziwo gdzies po okolo 1,5 roku zrobil sie znowu garbaty!- wszyscy to zauwazyli! Na to wychodzi ze moj nos musial przejsc dluga droge zeby wrocic do normalnego stanu. Mnie sie akurat udalo czego i Wam wszystkim zycze.. Bachelor baczula trzymam za Ciebie kciuki zebys i Ty w koncu byla szczesliwa bo zaslugujesz na to jak i wszyscy tutaj na tym forum bo nie oszukujmy sie to nie sa male pieniadze zeby wydawac je na kolejne poprawki xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka krakowska
Dziewczyny,od mojej operacji mijają właśnie 3miesiące. I szczerze mówiąc bardziej podobał mi się jakis miesiąc po niż teraz. Był zdecydowanie mniejszy, zgrabniejszy. Oczywiście i tak wygląda lepiej niż przed operacją,ale już nie tak ładnie jak wcześniej. Czy to ta druga opuchlizna? Wróci do poprzedniego stanu?Jakie są Wasze doświadczenia? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachelor baczula
Agatka krakowska...ja bym na tym etapie za dużo o tym nie myślała bo tylko sobie zdrowie zepsujesz... daj sobie tak na luzie to pół roku....jak wczesniej pisała koleżanka nos może dochodzić 3 lata itd. w moim przypadku było podobnie na początku ładny nosek po o.k 3 mies nierówności i niestety już zostały.... Dużo też zależy jaki miałaś nos wcześniej i jak podchodzisz do defektów.... Ale na ten moment moja rada daj sobie conajmniej pół roku lub nawet rok i nie analizuj tego za duzo. Ja ma nosek super dojsć do siebie do kiedyś dojdzie...a jak nie...to już będziesz mieć całe życie na kompleksy i smutek tak jak niestety ja. Trzymaj się...na tym etapie nie powinnas się jeszcze zbytnio martwić ani też zbytnio cieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rah,ela
Ktory jest lepszy Kobus czy Wójcicki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej ooboje sa niezli , z tego co sie orientuje najlepsi chirurdzy od NOSOW sa w Polanicy Zdroj i Sczyt ma najwieksze wziecie, ale to prawie chyba kazdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani nosek
Kobus najlepszy. Miałam u niego operację niecały rok temu. mój nos jest piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze byloby pokazać to co chwalicie. Samo pisanie o niczym nie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachelor baczula
do gość a tobie też operacja się nie udała czy jesteś przed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola321
Czy ktoś planuje operacje w połowie sierpnia u Wójcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość co chce żeby pokazać
Drogi gościu, O ile się orientuję nie ma tu możliwości dodania zdjęć. To po pierwsze. Po drugie-jeżeli uważnie czytasz-to nie wszyscy jednak chwalą(wystarczy przeczytać kilka postów na ostatniej stronie!). Po trzecie-jeśli masz ochotę pooglądać sobie zdjęcia przed i po-wystrczy napisać, podać swojego maila-być może znajdzie się ktoś to chętnie wyśle Ci swoje prywatne foty. Po czwarte-istnieją portale o medycynie estetycznej w Polsce, gdzie są zamieszczane zdjęcia przed i po operacjach. Nie szukasz tu gdzie trzeba. To jesst FORUM DYSKUSYJNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich....ja jestem juz dwa lata po operacji noska u Wojcickiego i musze potwiedzic to co pisza dziewczyny....na efekt koncowy trzeba czekac kilka lat bo nos ciagle sie zmienia....moj odrazu po operacji byl bardzo malutki,dziurki byly tak male ze nawet palca nie bylo mozna tam wetknac,po okolo roku stalo sie cos dziwnego bo dziurki zrobily sie okropnie duze nawet moi znajomi zwracali uwage na to ze mam jakies dziwnie duze otwory nosowe:-))) nom a teraz po dwoch latach staly sie naturalnych rozmiarow,czyli ani za duze ani za male,sa w sam raz....takze cierpliwosci dziewczyny.....dodam jeszcze ze Wojcicki lubi robic noski lekko zadarte i moze nie kazdemu to odpowiadac,moj wlasnie taki jest i na ta chwile wiem ze jednak wolalabym aby byl maly,ladny i prosty a nie zadarty,ćhociaz nie jest brzydki napewno juz go nie poprawie gdyz balabym sie ze efekt bedzie gorszy niz przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-0)
do gośc z 2013-06-20 10:49:57 Czy dziurki w nosie masz widoczne jak u swinki ;) czy są niewidoczne z profilu wprost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z nierównościami... dużo osób na to narzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate81
Witam wszystkich! Dziewczyny, czy ktoras z Was powiekszala sobie piersi u dr Wojcickiego? Wiem, ze noski robi super, ale jak jest z piersiami? Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wcale te noski nie robi tak super...cała prawda wychodzi jak wszystko się zagoi tak po ok roku... Dziewczyny te które miały nosy robione macie coś takiego,że nie możecie po op normalnie oddychać...cały czas zatkany nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
Ja miałam krzywą przegrodę i jedną dziurkę prawie całą zatkaną. Po operacji ok,dziurka sie odetkała i normalnie przez nią mi się oddycha. Z kolei druga dziurka przez którą przed op.normalnie oddychałam teraz zatkana i jakoś nie zanosi się, że to się zmieni. Pewnie taka specyfika operacji, różne reczy wychodzą z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość22 a oprócz tego masz równy nos czy też pojawiły ci się nierówności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
Mam małe nierówności, dla innych raczej niewidoczne,dla mnie wyczuwalne przede wszystkim,gdy przejadę palcem. Najbardziej przy lewym oku.Ogólnie nos zrobił mi się brzydszy niż był jakiś miesiąc czy półtora po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość 222
a czy znasz kogoś kto ma po op takinormalny nos...czyli jedna równa koć,czubek i normalne oddychanie...czy zawsze jest coś za coś ? nie ma się garba ale dostaję się zle oddychanie i nierównośći...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
Nie znam zbyt wielu osób po operacjach nosa, jedynie dziewczyny z którymi poznałam się w Polanicy...Wiem, że jednrej zrobił się garbek(nie wiem czy zanikł czy nie), inna miała jakieś dziury czy wgłębienia...ale dokładnie nie wiem na jakim one są teraz etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8989
za 2 tygodnie minie rok po operacji i nie mam ani nie miałam problemu z nierównościami (może trochę na początku jak nierówno schodziła opuchlizna lecz nie było to zbyt widoczne), dziurki są ok, miałam problem z oddychaniem (czasem się zatykały a nie byłam przeziębiona) przez pierwsze trzy miesiące po operacji. Wydaje mi się że to normalne bo wtedy nosek się goi, teraz nie mam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKAPECHOWIEC
Ile,średnio, czekałyście na odpowiedz, na e.mail. od Doktora ? Czy czasem Dr nie jest na urlopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKAPECHOWIEC
Przyszła odpowiedz od Profesora, dzisiaj rozmawiałam z nim i w najbliższym czasie jadę na konsultacje. Trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinolkia26
Mam operacje we wtorek dopiero teraz mnie ogarnal strach :Omam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze napisze jak juz bede po!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wójcicki rzadko ma takie wielkie wpadki..... ale niestety równiez rzadko u niego wyjść ze natuarlnym nosem. Razem z koleżanka miałyśmy operację w odległości 4 mies...op nosa. Ja jestem po 8 mies ona po roku i 2 mies....i niestety ja mam poważne problemy z oddychaniem a ona cały nierówny grzbiet....u wójcickiego nierówności to norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×