Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość kasiam81
Hej dziewczyny! Ile kosztuje doba w Malwie (z wyzywieniem i bez) i czy mozna zaplacic przelewem? W sierpniu mam operacje i moze ktos bedzie 20 sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiam81 ja będę miała operowany nos 19-08 więc się spotkamy:) Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam81
hej Paula! No to super! :) Bedziesz nocowala w Malwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w malwie, nocleg mam już zarezerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam81
To ekstra Paula! Bedzie mozna sobie pogadac ;) Ja nie wiem czy bede w stanie sie ruszac, bo mam operacje piersi. Ja zostane prawdopodobnie do 28 sierpnia, chyba, ze doktor pozwoli mi wczesniej. Powiedzial wstepnie, ze 7-8 dni. Zobaczymy. Ale fajnie, bedzie mozna sobie porozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, jeśli masz maila, którego możesz podać na forum, to napisz- odezwę się. Ja niestety mam maila, w treści którego widnieje im. i naz. więc wolałabym go tutaj nie rozpowszechniać:) P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam81
to załóż konto bez nazwiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam81
Hej Paula! To ostatnie zdanie to nie pisalam ja.. Ktos sie podal za mnie. Ja nie uzywam polskich liter.. Za chwile zaloze maila i Ci podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam81
Hej Paula to moj email: kasiul81@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, chyba zabezpieczylam moj login i mam nadzieje, ze juz nikt inny nie bedzie mogl uzywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja u wójcickiego w 2008
Prawda jest taka im gorszy nos tym efekt u Wójcickiego lepszy i łatwiej znieść małe komplikacje. Od lat panuje opinia, że robi dobrze duże garbate nosy, wtedy musi skrócić skrzydełka. Mój nos przed operacją nie był zły, miał być idealny, a jest taki jest. Operację przechodziłam razem z 5 osobami 3 z nich mają identyczny nos jak ja - mały zadarty z okrągłą końcówką i identycznymi nierównościami z czego jeden to mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja u wójcickiego w 2008
rzadko tutaj bywam, ale odnajdę posty i specjalnie wytnę swój nos i prześlę, może uchronię kogoś przed Wójcickim i skieruję do łątkowskiego, albo gorbleny z gdańska, która w swojej karierze nie spotkała się z ani jedną komplikacją nosa o której tutaj piszemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co ja bym jeszcze chciała dodać -mój post jest ogólny nie dotyczy tylko w. jeśli ktoś nie ma nosu baby jagi i zostaje mu mniejszy nos z nierównościami to jaka to zamiana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica żadna, a nos z nierównościami wygląda dziwnie, jak po wypadku ( widać że było coś majstrowane przy nosie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokia26
Moj nos jest idealny Profesor Wojcicki jest najlepszy! :))))))) Moj nosek goi sie blyskawicznie lepiej mi sie oddycha Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bardzo co przeszkadzają te nierówności ? bo mi niestety bardzo...nigdy by mi do głowy nie przyszło,że po operacji nosa grzbiet nosa może być tak pokiereszowany,rzeczywiście to trochę jak po wypadku.... zostawisz maila do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooodi91
miałam już nie zaglądać na forum po operacji, ale może warto się podzielić opinią... w poniedziałek minie 3 tygodnie od operacji, z zewnątrz nie dostrzegam już żadnej opuchlizny, pod palcami nie czuję też nierówności, oddycha się ok, z nosa jak u "baby jagi" powstał "jak u aktorki" :P także na ten moment mogę napisać tylko: DZIĘKUJĘ PROFESORZE :) i mam ogromną nadzieję, że przez kilka następnych miesięcy nic złego z nim się nie stanie i będę mogła powtórzyć tą opinię. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooodi91
* mała pomyłka: 4 tygodnie... ten czas za szybko mija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooodi91
ogólnie proces gojenia był zaskakująco szybki, gdyż już na dzień po zdjęciu gipsu mogłam pokazać się "wśród ludzi" :) po czytaniu forum, byłam nastawiona na gorsze przeżycia związane z operacją, ale zapewne to osobiste predyspozycje do szybkiego gojenia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrost kości następuję w okolicach 3 mies...więc wcześniej nie mogą wystąpić nierówności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednakże literatura wskazuje, że jest to miesiąc... stąd miesiąc nie można się w żaden sposób uderzyć, gdyż wtedy kości się zrastają, co mogłoby zaburzyć ich odpowiedni zrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie masz to napisane,że mies ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzniePinokia26
Jestem juz miesiac po operacji wszystko w porzadku :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was takie pytanie, miałam operację na początku lipca a dalej mam te szwy w środku nosa, czy to normalne że sie jeszcze nie rozpuściły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po operacji u dr Osucha nie ma szwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzniePinokia26
Tez mam jeszcze jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzniePinokia26
To nie temat o jakims Osuchu reklame robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzniePinokia26
Jeszcze tak bezsensownego tekstu nie czytalam ! Wojcicki jest bardzo dobrym Chirurgiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystawia się opinię po roku po mies to każdy był zadowolony a potem dochodziły skrzywienia i problemy z oddychaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×