Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Magda101
hey Martamia, dzieki za odpowiedz, od razu mi lepiej przy okazji tych spartalonych nosow nie jest latwo mi tego czytac szczegolnie 2 tygodnie przed operacja! szkoda ze nie umowilam sie do dr.Latkowskiego, znajoma miala robiny nos u niego 2 lata temu i wyglada fantastycznie tez mam skrzywiona przegtode i bardzo mi zalezy zeby nos byl prosty, miejszy i krotszy, ehhh zobaczymy..... czy ktos ma operacje w kwietniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@ (The Art)
Dopiero teraz przypomnialam sobie, ze pisalam zawsze pod nickiem The Art. Sorki ale zupelnie o tym zapomnialam. The Art i HmHmHmHm@@ to ta sama osoba;-);-) Sorki raz jeszcze do Magda101 Magda tak to nie mysl. Widzialam nosy od Latka, ktore w ogole mi sie nie podobaly chociaz robi tez przesliczne. Najlepiej w ogole nie spieszyc sie z operacja tylko dobrze ja przemyslec i starannie wybrac doktora. Poumawiac sie na wizyty, zobaczyc jaki doktor jest, co proponuje, jak widzi nasz nos. Ocenicz czy jestesmy w stanie mu zaufac. Pozniej pytac innych dziewczyn, ogladac zdjecia i wierzyc intuicji. Wojcicki generalnie robi bardzo ladne nosy, dobrane do twarzy. Niestety ma tez wpadki jak kazdy inny doktor. Powodzenia. mam nadzieje, ze bedziesz miala nosek jak marzenie. do BOOMBEL 87 Pierwszy raz slysze, ze nie mozna roscic pretensji do doktora jesli nos jest zepsuty, oszpecony itp..... Podpisujemy, ze zostalysmy poinforwowane o ewentualnych kostninach, krwotokach, itp ale na pewno nie o tym ze jak nos doktor zepsuje to za niego nie odpowiada. Za granica zawsze zwracaja uwage zeby pamietac jak szuka sie lekarza o tym aby zapytac go czy opieka pooperacyjna i ewentualna poprawka sa w cenie operacji, bo cos takiego moze sie zdarzyc i zebysmy pozniej nie doznaly szoku jak nam wyskoczy z jakas cyfra. ja przyznaje szczerze, ze nie zwracalam na to uwagi bo myslalam tak jak wiekszosc (Niepoprawnie) ze moja operacja na pewno sie uda. Udala sie, nie mam krzywego nosa. mam taki zwykly a nie wielki nos ale nie oznacza, ze zgadzam sie z tym,ze poprawka powinna byc platna. do Martamia Zastanawiam sie czy w ogole kierowac do Ciebie jakies slowa. Mam nadzieje, ze przeczytasz jeszcze raz uwaznie co napisalas i zastanowisz sie nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja bede miala poprawke u doktora 18.04 i baaardzo sie boje, ze mnie rowniez sie nie uda i pozostane juz na zawsze z brzydkim nosem. Bardzo i szczerze wspolczuje Ci spartolony nosku, wiem przez co przeszlas. Moj nos jest teraznormalny (dla otoczenia, ale nie dla mnie), w ogole nikt ze znajomych nie zauwazyl, ze mialam operacje. Nie mam juz takiego wielkiego kompleksu na jego punkcie, ale ma on sporo mankamentow, zebym go pokochala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki KOMA18 widziałam Twój nos, będzie super zobaczysz, powodzenia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga, tak bardzo bym chciala aby moje marzenie w koncu sie spelnilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 881
do Aga ok poczekajmy jeszcze aż miną Ci 3 miesiące mam nadzieję że będziesz zadowolona, a ja będę wpadać na forum i pisać o ewentualnych zmianach:) pozdrawiam a co do martmanii to rzeczywiście nie jesteś mądra dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nortje
Kurcze dziewczyny ale straszycie ja mam operacje za niecale 3 tyg. Co z ta corka doktora? Bommel pisalas ze Ty Wojcickiego nie widzialas. Jak to? nie mialas z nim rozmowy na temat zakresu operacji zaraz przed? Ale mam pierta znowu watpliwosci.do spartolony nos-czy naprawde jest tak strasznie?czy wyslalabys zdjecie na email?bylabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jak Ciebie przygotowuja do operacji doktor tez przygotowuje sie do OP w pokoju obok. Ze mna tez tak bylo ale corka mnie nie operowala bo byla chora;-) Zreszta ja nie wierze zeby corka operowala, moze asystuje, podaje cos tam, przyglada sie ale nie wierze zeby operowala. U mnie byla przy zmianie gipsu i podawala doktorowi wszystko co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to uwierz
skoro córkę chce wprowadzić do zawodu, to prędzej czy później będzie jej dawał pacjentów do zoperowania, a ci pacjenci na pewno nie będą wiedzieli kto ich operował. Ja wierzę, że ona już operuje. Życzę szczęscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nortje
No, tylko to powinno byc za zgoda pacjenta bo inaczej jest nielegalne. Wiem ze tak bywa znam przyklad z dentysta, ale kurcze tu to strasznie niewporzadku bo pacjent jest nieswiadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nad tym zastanawiałam przed moją operacją i wątpię żeby tak było. Mój nos na pewno robił Wójcicki bo córka była wtedy w Warszawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofija M.
to masz szczęscie, że córki nie było. No, ale tak na chłopski rozum skoro już asystuje przy operacjach to cholera wie czy tych operacji czasem nie wykonuje. Przecież asystuje po to, żeby póxniej te operacje robić. Niestety pacjent w narkozie tego nie będzie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartolony nos
widziałam ją na sali jak miałam operację :( dzisiaj robiłam sobie fot. mojego nosa , do akt, po prostu masakra, jest zdeformowany :( :( :( , jak przegram to znaczy je prawo juz nie istnieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahhahaha
córeczkę doktor wprowadza do zawodu. Wiadomo praktyka czyni mistrza, za xxx razem na pewno uda jej sie nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahhahaha
najgorsze, że tego udowonić po prostu nie można kto wykonywał operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 881
9 kwietnia będzie 4 miesiące od operacji a nos coraz bardziej krzywy... jestem załamana i coraz bardziej wkurzona!!!! co do córki to jak pisałam wcześniej jak jak weszłam na sale to ona już tam była, a dr nie.....masakra. z jednej strony to niewiarygodne żeby ona operowała ale z drugiej wątpię żeby dr o tak dobrych opiniach zrobił mi tak okropny nos... nos z przodu robi się gorszy niż przed operacją jest cały przekrzywiony w jedną stronę tylko dół jest prosto....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nortje
Widze ze ktos jeszcze uzywa tego samego Pseudonimu co ja wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartolony nos
Aniu 881, podaj emaila , wymienimy sie fot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przerażasz mnie, mój nos też nie jest całkiem prosty....Może wymieniłybyśmy się fotkami wcześniej? Co Ty na to? Mój mail: jagna85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mówiłyście dr że chcecie
proste nosy? he? może krzywe do was pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z pewnością:):):) Rozumiem, że sama masz krzywy i Ci pasuje?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Nie powiedziałyśmy doktorowi żeby je bardziej skrzywił...takiej wrednej osoby to ja jeszcze nie znałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Aga wyśle Ci zdjęcia tylko muszę je zrobić postaram się jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamandra
Jestem 6 miesiecy po operacji u Wojcickiego,nosek mam dosc prosty i dos ladny fakt ze nie idealny ale ogolnie jestem zadowolona.A chcialam powiedziec ze jezeli chodzi o corke doktora to na wlasne uszy slyszalam gdy mialam zmieniany lub zdejmowany gips w tej chwili juz nie pamietam, jak doktor mowil do swojej corki ze chcialby aby podczas operacji robila cos wiecej. Nie wiem jaki nieszczesnik byl operowany i co ona dokladnie wiecej miala robic,ale wspolczuje operowanej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrzestna
bardzo was prosze o nie rozprzestrzenianie plotek, i co z tego ze kazal jej robic cos wiecej , skad wiesz co?? moze mial na mysli pomoc przy operacji, noszenie narzedzi, zwracanie wiekszej uwagi podczas operacji jesli sie uczy. Dr nie jest juz pierwszej mlodosci, ale na pewno wie co robi, nie pozwolilby sobie na zmarnowanie opinii na ktora zapracowal przez tyle lat. tego typu komentarze doprowadzaja mnie do wrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na pewno chodziło
mu o noszenie narzedzi :-(. Na litośc boską pomyśl trochę, pogłówkuj zamin te bzdury napiszesz! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Zapraszamy do Konkursu ZŁOTE STRONY ROKU 2010 tygodnika WPROST WYŚLIJ SMS O TREŚCI WWWR6 NA NUMER 7155 KOSZT SMS TYLKO 1,22 ZŁ Z VAT Głosuj na naszą stronę i wygrywaj cenne nagrody. LISTA NAGRÓD obejmuje m.in. preparaty do zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyki kolorowe DIOR, CHANEL oraz bieliznę SPRAWDŹ LISTĘ NAGRÓD http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/43/Zagłosuj_i_wygraj_cenne_NAGRODY_!!!_Do_30.04.2011.html Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartolony nos
nie daruję im tego, zmarnowania mi życia osobistego ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamandra
Niestet wlasnie ta opinie sobie psuje tym ze jego corka uczestnicz podczas operacji!!! Nikt nie ma ochoty byc krolikiem doswiadczalnym... Decydujemy sie na wspanialego fachowca jakim niewatpliwie Doktor jest,a nie na niedoswiadczona praktykantke! Niestet wzmianke na temat jego corki czytamy coraz czesciej na tym forum i ja tego sobie nie wymyslam aby zepsuc mu opinie.To forum jest po to aby wymieniac zarowno te negatywne i pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×