Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Kasiulum i wszyscy czytający
i co z tego że jest chirurgiem??!! (myślę ze nie jest akurat to powód do wstydu) Ale na tej tylko podstawie rozgłaszać plotki ze to ona operuje ??!! to kompletna głupota! I co z tego ze podaje gips, albo narzędzia??!! Jako chirurg w szpitalu myślę ze ma dużo ciekawsze zajęcia i obowiązki, a Wojcickiemu po prostu czasem pomaga przy takich bzdetach zamiast pielęgniarki. OPERUJE ON I TYLE- to jest oczywiste, a reszta personelu ( nie ważne kto) ważne ze z kwalifikacjami -robi pozostałe. Branie udziału w tej dyskusji to bezsens, bo temat właśnie JEST WYSSANY Z PALCA. Oprócz tego że jest to próba zepsucia zasłużonej, wieloletniej reputacji ŚWIETNEMU SPECJALIŚCIE to przez takie bezczelne kłamstwa , ludzie- którzy faktycznie szukają dobrego fachowca ( szukając informacji na forach) mogą podjąć zła decyzję wybierając innego na podstawie tych oszustw tu wypisywanych. Myślę że osoby które wchodzą na forum chcą rozwjać swoje wątpliwości co do wyboru chirurga. Więc lepiej chyba jest pisać o efektach operacji- czy jest się zadowolonym czy nie , nos wyszedł ładny albo brzydki itp.A nie przez kilka stron wypisywać kłamstwa i zniechęcać ludzi którzy są przed podjęciem ważnej decyzji. Dobrze że nie weszłam na to forum wcześniej i nie czytałam tych oszczerstw , bo może nie wybrałabym dra Wójcickiego i dzisiaj miałabym spartolony nos przez innego którego bym wybrała zamiast. Jestem wdzięczna , szczęśliwa i mam piękny nos!!! Zgadzam się z Kasiulum WOJCICKI to MISTRZ!! Pozdrawiam wszystkie "Noski " i życze podejmowania słusznych decyzji:) Ps. Wszystkim Kłamcom, Oszustom i Niemającym Nic Do Roboty zycze rychłego znalezienia zajęcia i celu w życiu- czas wam przez palce ucieka a poza tym oczy się psują od gapienia w ekran, aha!! NAJGORSZE to nieczyste sumienie!!!::)) Odczepcie się od uczciwych ludzi i przestańcie się powtarzać bo to jest po prostu nudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba córeczka doktora
poczytuje nasze forum i się już udziela! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDZIĘCZNA PACJENTKA
Nie córeczka a WDZIĘCZNA PACJENTKA - Ania . Każdy kto napisze mu dobrą opinię jest powiązany z Wójcickim??? Ja już zamknęłam ten rozdział w moim życiu i nie mam nic więcej do dodania . Wszystko co myślę napisałam , i dalej nie zamierzam brać udziału w tej chorej dyskusji o córce Wójcickiego . Życzę wszystkiego najlepszego a przede wszystkim pięknych nosków !:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że córuchna doktorka
o tym forum wie, to wiemy a ta ostatnia "klinetka" coś za bardzo interesowna, więc stawiam, że to córuchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zssa zssa
lepszy jest dr Jamont z Zielonej Góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2010
W mojej opinii NIE TYLKO osoby szczerze zachwycone efektem końcowym mają prawo tu pisać. Takie ich posty potwierdzają mistrzostwo doktora, no i fajnie, zapracował na to przez lata. Ale ponieważ zdarzają się i nie najlepsze "dzieła noskowe", forumowicze, którzy doświadczyli, tego na sobie też mają prawo o tym napisać. Pozytywne opinie dają nadzieję i pomagają podjąć decyzję co do wyboru chirurga. Opinie neutralne i negatywne uświadamiają, że różnie może być i że powinniśmy się liczyć z ryzykiem mniejszego czy większego niepowodzenia. Dlatego nikt nie prawa żądać "zamknięcia ust" forumowiczom o innej opinii od naszej własnej. A jeśli piszą tu i kłamcy - czy to fałszywie wychwalając, czy podle oczerniając - to my na to nie mamy wpływu, bo niby jak ich rozpoznać, skoro doświadczenia po operacji są zróżnicowane? Niech zostaną z własnym sumieniem, a ten wątek ma już tak długą historię, że tak czy siak widocznie mimo wszystko jest potrzebny. Osobę, która ma do mnie pytanie (post gdzieś tam powyżej), proszę o napisanie go tutaj, na forum. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosny 2010
Wiosna, ja też mam do Ciebie pytanie, mianowicie - długo po operacji nastąpił u Ciebie efekt końcowy?? tak, że już potem nie było żadnych zmian?? Po np. miesiącu i po roku duże były różnice w wyglądu nosa??? Po jakim czasie przestał Cię całkiem bolec? Ja mam trochę zadarty nos jeszcze i nie wiem czy to może przez opuchliznę czy tak zostanie na zawsze już i mam taki gruby czubek i nierówne dziurki, myślisz, że to wszystko się wyrówna i zmniejszy?? bardzo proszę Cię o odpowiedź, pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiosny 2010
w wyglądzie nosa tam miało byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2010
Aniu, z tego, co wyczytałam na forach i od specjalistów, na efekt końcowy czeka się do 3 lat, w tym czasie nosek cały czas "pracuje", choć my tego nie dostrzegamy na co dzień. Podkreśla się między innymi, że na początku nos jest zwykle zbyt zadarty, ale potem leciutko opada aż do naturalnego wyglądu - dlatego tym się nie przejmuj. Nierówne dziurki mogą być spowodowane nierównomiernie rozłożoną opuchlizną na czubku właśnie - gdy ona zniknie, najprawdopodobniej wszystko się wyrówna i będziesz zadowolona. Tymczasem, możesz mieć wrażenie dużej nierówności także dlatego, że w jednej z nich jest gulka pozostała po wprowadzaniu narzędzi w tym miejscu - jeśli faktycznie taką widzisz, to ona teraz optycznie zmniejsza pole dziurki, ale z czasem to powinno ulec zmianie. Nie wiem, na ile - moja gulka jest zauważalnie mniejsza, ale nadal spora, bez trudu dostrzegam ją na zdjęciach. Co do innych zmian u mnie: Już po 1 miesiącu opuchlizna nie rzucała mi się w oczy, teraz jest jedynie leciutka - nadal mam trochę opuchnięty czubek, ale widzę to tylko wtedy, gdy dokładnie wpatrzę się w swoje odbicie w lustrze. Jednak tak na początku, jak i teraz dziurki są zdecydowanie nierówne. W moim przypadku nie wyrówna się już raczj nic, ponieważ ta leciutka opuchlizna jest równomierna i to nie ona za bardzo podciąga jedno ze skrzydełek, po prostu najwidoczniej zostało ono podcięte krócej. Bólu nie miałam w ogóle, nawet tuż po operacji. Jedynie wrażenie dużego napięcia skóry między nosem a górną wargą, która mniej więcej przez pół roku nie unosiła się swobodnie, przez co uśmiech był troszkę mniejszy, a brzmienie mowy nieco inne - lecz nie było to dla mnie uciążliwe, a teraz to już wróciło do normy. Pozdrawiam wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
Moj nowy nosek ma juz 10-m,Jezeli komus sie chce to moze przeczytac moje opinie z tamtego okresu,ale zapewniam,ze zdania nie zmienilam.Dr.jest fachowcem pod kazdym wzgledem,a czepianie sie JEGO CORKI zakrawa na celowe robienie zamieszania.Tak uwazalam wtedy i widze ze mialam racje.Jezeli chodzi o gojenie sie noska to juz moge smialo powiedziec TO TRWA NAPRAWDE DLUGO.Jest ladny.nawet bardzo ladny,ale ciagle sie zmienia.Moja siostra pare dni temu powiedziala.ze dopiero teraz widzi jak ladnie zostal zrobiony moj nosek.Opuchlizna na czubku jeszcze jest i to zalezy od dnia,raz wiecej raz mniej.Dalej czuje nie wiem jak to nazwac,gnieceni .sciaganie,tak jakbym dalej miala scisniete gipsem z tym ,ze to nie boli i nie przeszkadza.Wyglada na to .ze dalej sie wszystko obkurcza i uklada.Czubek juz wrocil do normy,nie jest juz zadarty,chociaz akurat to mi sie bardzo w nim podobalo.Wiec dziewczyny CIERPLIWOSCI ,na koncowy efekt naprawde czeka sie dluuuugo.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
DO EVA 30 jezeli czasami tu zagladasz napisz co slychac jak TWOJ NOSEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2010
Gojenie się i związane z tym podkrwawianie wcale nie trwa długo, o ile ktoś nie ma pecha i predyspozycji do problemów z tym związanych. Ale że długo trwa modelowanie się nosa już po operacji, to się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkamila
hejka, a miał ktoś po operacji taki głupi uśmieszek?? nie mogę się śmiac bo wyglądam jak klaun!! Niech ktoś napisze czy tak samo miał!!!! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
Klopoty z usmiechem przez jakis czas mial chyba kazdy kto mial resekcje szkrzydelek,ja musialem sobie usta zaslaniac reka przy usmiechu .Bolaly mnie nawet zeby.Ale to wszystko mija.CIERPLIWOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkamila
a długo czekałaś, żeby przeszedł ten głupi uśmiech??? też zasłaniam usta ręką gdy się śmieje :((( potem to już wygląda normalnie?? bo mam wrażenie, że mi już tak zostanie :(( dzięki za odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
Tak prawde powiedziawszy, to nie pamietam.ale chyba miesiac albo troche wiecej.Z tym, ze z uplywem czasu bedzie coraz lepiej.Nie przejmuj sie ,naprawde te wszystkie niedogodnosci znikaja,a nosek robi sie coraz ladniejszy .CIERPLIWOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elakamila
dzieki za odpowiedzi:) Mam nadzieje, że w moim przypadku bedzie tak samo. Mam jeszcze jedno pytanie- otóż wydaje mi sie, że dziurki mam za duże.. czy to możliwe ze to jeszcze przez opuchlizne? ( op. mialam ok 2 miesiace temu) jest szansa, ze sie jeszcze zmniejsza?? Poza tym wydaje mi się ze w miejscu gdzie mialam garbek malutki to mi wyszedl jakby z powrotem on tylko mniejszy troche ;/ to tez moze byc opuchlizna?? wczesniej wydaje mi sie ze mialam calkiem prosciutkie jak od linijki a teraz to :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza z obrazka
jak mialyscie prostowana przegrode nosowa to zakladal tampony czy bandaz dl na 3 m ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaak
ja miałam bandaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza z obrazka
ja tez mialam tylko bandaz i jak sie miala przegroda wyprostowac?Jest dalej taka krzywa jak byla.Moj maz mial 15 lat temu tampony.Moze teraz jest inna technika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamamama
Mam jeszcze jedno pytanie- otóż wydaje mi sie, że dziurki mam za duże.. czy to możliwe ze to jeszcze przez opuchlizne? ( op. mialam ok 2 miesiace temu) jest szansa, ze sie jeszcze zmniejsza?? Poza tym wydaje mi się ze w miejscu gdzie mialam garbek malutki to mi wyszedl jakby z powrotem on tylko mniejszy troche ;/ to tez moze byc opuchlizna?? wczesniej wydaje mi sie ze mialam calkiem prosciutkie jak od linijki a teraz już nie... Proszę, niech ktoś mi odpowie na to moje pytanie!!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KASIULM
hej Kasiulm, pisałaś wcześniej na forum, że masz po operacji garbka małego, czy zszedł Ci już on?? już nic nie masz w tym miejscu?? Bo ja przed operacją miałam garbka(małego), po operacji miałam nos można powiedziec jak od linijki, nic w tym miejscu, a teraz mam małego garbka znowu!!! i już sama nie wiem co mam myślec o tym??!! czy to spuchnięta kosc, czy to ta kostnina?? bo co to jest ta kostnina? czy co??? proszę odpisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaliza z obrazka
hej napiszcie jak wygladalo u was prostowanie przegrody.Przecinal i zszywal ?U mnie nic nie zrobil i jest dalej przekrzywiona na lewa strone .Oddech mam swiszczacy.Jestem zla .Odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej, Ja nie mam garbka. Myslalam, ze mi sie pojawil ale przygladalam sie przez jakis czas i pytalam znajomych i to nie jest garbek. Ja mam malutka blizne na zlaczeniu nosa a czola (z dziecinstwa) i przez to wydaje sie jakby byl garbek jak sie patrzy z jednego profilu. Z drugiej strony nie widac blizny i nosek jest prosty. Ja jestem prawie rok po operacji (11 pazdziernika) i nosek sie wiele zmienil od tamtego czasu. Wyszczuplal i zesmuklal. Naprawde potrzeba na to czasu :) Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva-30
Witam cieplutko - faktycznie, nie zaglądałam tu - czuję się wspaniale, nosek cudeńko , nie mam żadnych - "ale" Nie wyobrażam sobie mieć nos sprzed operacji ... wydaje mi się że "nosek" jest taki od zawsze i jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem , nie mam problemów z oddychaniem, ostatnio byłam przeziębiona i miałam mega katar- egzamin dla noska zdany na medal ;-)) pozdrawiam Cię serdecznie ITUM i pozostałe forumowiczki i forumowiczów życzę tylko zadowolenia i zdrowia a co u Ciebie Kochana ? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
witam. czy mogłby mi ktos napisac jaki jest koszt zmiany calego ksztaltu nosa? bylabym wdzieczna z gory dziekkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszty operacji
A więc tak.... 8 000 - całkowita korekcja + 500 - resekcja skrzydełek + 500 - pierwsza doba (opieka) + koszty pobytu w pensjonacie (w Magnolii 80 zł z wyżywieniem) = min 9500 trzeba miec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
dzieki wielkie za info:) a czy ktos moze mi napisac czy dlugo (mniej wiecej) czeka sie na termin u dr. Wójcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×