Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Ann8989
obecnie 8tys. + 500zł ewentualna resekcja skrzydełek + 500zł pierwsza doba w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda101
hey ja jestem 8 miesiecy po operacji, jest lepiej ale nie do konca, ma dwa rozne skrzydelka i to rzuca sie w oczy, nos nadal przekrzywiony w lewo, zastanawiam sie nad poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
magda 101 hey a czy moglabys przespal mi swoje zdjecie? planuje operacje u doktora i chcialabym zobaczyc jego dzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8989
Mam całkowitą korekcję 27 marca i prawdopodobnie zakwateruję się w Malwie. Będzie ktoś miał operację w podobnym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
Ja jestem dopiero przed konsultacja na 8ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Ja ma 26 marca operację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8989
Talie i jak Twoje nastawienie do operacji? nie masz wątpliwosci? będziesz może "mieszkać" przez jakiś czas w malwie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huuuura!!!!!ja mam operacje 26 marca i juz zarezerwowalam sobie pokoik w Malwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze P. Wojcicki przeprowadzi 2 operacje w ciagu dnia:/ na to wyglada:/ pewnie Talie bedziemy razem w pokoju i bedziesz jedyna osoba ktora mnie ujrzy z masakrowana twarza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Prawdę mówiąc to myślałam, że zostanę u Doktora, tylko że chce przyjechać z chłopakiem i w sumie to nie pytałam się czy on by mógł być ze mną w pokoju. Więc chyba będę musiała czegoś poszukać ale się nie orientuję gdzie by było najlepiej:) Czy mam obawy?? trochę nie mogę w to uwierzyć, że w końcu naprawdę przejdę tą operację. Myślę, że będzie ok, jestem pozytywnie nastawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy inaczej sie zobaczymy.ja przez 8dni bede sama.mam nadzieje ze bedzie fajnie.juz sie doczekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy inaczej sie zobaczymy.ja przez 8dni bede sama.mam nadzieje ze bedzie fajnie.juz sie doczekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejj dziewczyny
ile kosztuje u dr, korekta samego czubka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8989
też nie mogę się doczekać całkowitej korekcji:) a w Polanicy będę dzień przed czyli 26 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima 2011
hej kasiulm , ja mam blizne na grzbiecie nosa i wyglada to tak jak by zapadla i jest dziura,doktor musi mi teraz wstrzknac moj tluszcz albo kwas hialuronowy zeby linia grzbietu byla prosta,jak jest u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzimy sie w marcu w Malwie!Ja bede tez dzien przed zabiegiem czyli 25-go;) to do zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej zima 2011, Ja mam blizne po wypadku z dziecinstwa wiec nic z nia nie robie. To nie jest wina ani operacji ani doktora, po prostu pozostalosc z dziecinstwa ;) Nie przeszkadza mi ona, wazne ze nosek jest prosty i malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima 2011
ja mialam robiony czubek powycinal chrrastke ile sie dalo ale mam gruba skore z wagrami i mimo to czubek jest taki sam szeroki jak przed operacja niewiem czy naciecie skrzydelek by pomoglo moze ktos wie a pozatym moze ktoras ma tak jak ja dziure w srodku nosa na wylot z jednej dziurki do drugiej dziurki wystraszylam sie ale laryngolog powiedzial mi ze tak niektorzy maja po operacji plastycznej a wojcicki powiedzial ze zalatac ja jest niezwykle trudno a wrecz niemozliwe jak jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti27
Witam serdecznie juz dawno chciałam napisac cos o tym Panu ciesze sie ze trafiłam na te forum. Dziesiec lat temu poszłam na operacje nosa do doktora Łatkowskiego na poczatku by miły mozna tak powiedziec bo chciał klienta a kasa nie mała za operacje, wyznaczył termin i zaczeło sie, mało tego ze smiał sie ze mnie jaki ja mam nos i jak ja wygladam to zmasakrował mnie strasznie wygladałam ja bokser po 10 rundach nie widziałam na oczy wcale, wymiotowałam miske krwi przez 4 dnie nie mogłam jesc, oczy miałam czarne nie mogłam dojsc do siebie przez bardzo długo, Nastepnie czas na sciagniecie gipsu, myslałam ze jak przeszłam taka meczarnie to juz bedzie dobrze a tu, masakra nos wygladał strasznie był krzywy i z garbem nie wiem co zrobił ale to nie jest lekarz, kazał mi przyjechac na poprawke przyjechałam i zrobił jeszcze gorzej. Na nosie zaczeła rosnac okostna nos zaczoł sie deformowac gdy do niego pojechałam z tym co zrobił pokazac mu to powiedział ze to nie on ze nos był ładny kłamał beszczelnie i chciałam go oskarzyc o bład w sztuce to groził mi ze ma dobrych prawnikow co za facet. Mineło 10 lat i chodziłam z takim nosem okazało sie ze tak zrypał ze ciezko naprawic narobił odpryski kosci i tak starł kosc ze zaczeła sie sama tworzyc,teraz jestm po 3 operacji ale juz nie w Polsce i u tego typa za 2 dni sciagam gips i mam nadzieje ze juz bedzie dobrze. Przemyslcie to jak chcecie u niego robic POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neti27
Wójcicki jest pewnie spoko ale nie Łatkowski !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam miec operacje 5 marca .Czy ktos z Was ma tez taki termin?czy ktos mógłby mi wysłac swoje zdiecie po operacji to jest moje gg 41227727 .Czekam na jakiekolwiek informacje bo jestem zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamka1
Jesteś "zielona" (mam rozumieć niedoinformowana) a mimo to zdecydowałaś się na operację????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem duzo na temat operacji tylko ,ze mam ja miec u Doktora Wójciciego czy ktos mógłbymi powiedziec cos na jego temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Też będę w Malwie 26marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talie masz juz rezerwacje w pensjonacie?kiedy bedziesz wplacac reszte pieniazkow za nosek?po operacji!?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majesia1977
mam 36,8 i drapie mnie gardło a jutro operacja :( czy to może mnie wyeliminowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majesia1977
bardzo proszę o odpowiedź, strasznie się martwię, nie mam kataru, ale gardło piecze i nie wiem czy dopuszczą mnie do zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×