Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość termin
Powiem Ci tak.... jak Ci się spieszy to można spokojnie się z nim dogadac, czasami ktoś zrezygnuje... albo po prostu On się postara na ten kiedy Tobie pasuje... a ogólnie to tak z 3,4 miesiące.... najlepiej zadzwonic, umówic sie z nim i zoabczyc co powie:) Jest ugodowy więc wszystko idzie ustalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE kosztuje poprawka ?
Orientuje sie ktos moze ile Dr bierze za poprawkę nieudanej operacji noska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
bardzo bym chciala poddac sie zabiegowi ale do konca nie jestem tego pewna ciezko mi rowniez wybrac specjaliste, duzo opini jest zaa oraz przeciw nie oczekuje idealu jak z obrazka ale czy mozecie napisac czym mam sie kierowac wybierajac specjaliste? z gory uprzejmie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaoan
a masz aż taki zły nos? napisz do mnie na emaila to CI wysle mój z przed i po, mozesz wyslac swój, to CI powiem czy rzeczywiscie jest coś do poprawy (moja opinie) i CI dokladnie wszystko powiem co i jak - elzbietapiaszczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaoan
a z tego co wiem to poprawka obejmuje sam koszt narkozy plus noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE kosztuje poprawka ?
a ile kosztuje obecnie narkoza przy takim zabiegu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
Czy bylby ktos tak mily i moglby mi wyslac swoje zdjecia z przed i po operacji noska u dr. Wojcickiego? bylabym wdzieczna gdyz chcialabym zobaczyc wiecej jego dziel zanim sie zdecyduje na zabieg czarnolisa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkaruda
Czesc , czy mogła by mi którasz dziecyna wysłać zdj , bo chciala bym sobie zrobic i jak narazie to przekonana jestem do Dr, Wójcickiego.. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sacet
Witam. Odnośnie dr Wójcickiego. Urodziłem się z rozszczepem wargi i podniebienia, nie zbyt przyjemna wada po kilku mc. od urodzenia przeszedłem pierwszą, drugą a w wieku 15 lat trzecią operację i po prostu dzięki temu lekarzowi dzisiaj wyglądam jak normalny facet ! oczywiście zawsze są jakieś skazy, małe bilizny, lekkie zakrzywienie.. ale widziałem osoby z tą wadą po kilku operacjach u innych lekarzy i przy nich ( co żal przyznać) wyglądałem jak normalny zdrowy facet. I dzięki temu doktorowi taki właśnie się czuje i nigdy nie miałem kompleksów ze sobą i w kontaktach z innymi dziewczynami. Ukłony wielkie dla tego Pana. A Polanica Zdrój i ten nowy szpital, jest po prostu piękny... bardzo lubię tam wracać, mimo że to szpital świetnie się tam czuje. Pozdrawiam i polecam tego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrzestna
Witam, jestem rok po operacji. Wszystko jest ok tylko mam wrazenie ze moj nos wczesniej byl wezszy. Tzn aktualny nos jest grubszy, jestem ciekawa czy nadal trzyma mnie opuchlizna czy to efekt koncowy. Po jakim czasie moge stwierdzic ze to juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
niechrzestna wydaje mi sie ze opuchlizny po tak dlugim okresie juz nie powinno byc moze u ciebie ten etap trwa dluzej. moze skontaktuj sie z doktorem? a co wogole mialas robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej, U mnie a pazdzierniku minal rok i opuchlizny juz nie mam. Dziwne, bo przeciez lekarz nie poszerza nosa i po operacji powinien byc mniejszy albo taki sam. Wydaje mi sie, ze Twoja perspektywa sie zmienila i teraz Ci sie wydaje, ze jest szerszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrzestna
Mialam prostowana przegrode I operacje na czesci chrzestnej, zmiana ksztaltu platkow nosowych. Jak ogladam zdjecia to nos jest grubszy I to mnie tez dziwi bo przeciez on go nie poszerzal stad wlasnie moje pytanie czy po roku juz jest efekt koncowy czy moze nos jeszcze sie bedzie zmienial (?!) Ogolnie jestem zadowolona z operacji I nos mi sie podoba, ale wolalabym zeby byl cienszy tak jak mialam przed operacja! Wiem ze u niektorych inaczej to mija dlatego mniej wiecej chcialam wiedziec do kiedy ostatecznie sie ksztaltuje,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima 2011
mam z dziecinstwa blizne na grzbiecie nosa i teraz po operacji gdy nos sie zmnieszyl blizna jest bardzo widoczna .doktor powiedzial ze blizna jest bardzo stara i ze nawet laserem nie pomoze .moze ktos wie gdzie mam sie udac.z gory dziekoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej zima! Ja tez mam blizne z dziecinstwa na nosie. Mam ja na gorze gdzbietu nosa w poprzek ale osobiscie mi sie podoba. Nie ukrywam, ze na poczatku tez rzucila mi sie w oczy bo moj nos sie wyprostowal i blizne jakby wskoczyla w centrum uwagi. Szczerze mowiac mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkaruda
Cześć, ja jestem dopiero kilka dni po operacji ale mój nosek wygląda o niego lepiej miałam garba, i krzywa przegrodę mam prosty zgrabny nosek co prawda jeszcze opuchnięty i dość duży ale i tak już mi się bardzo podoba a co do doktora to naprawdę polecam , wie co robi, i nie sugerujcie się samym netem bo , bardzo dużo to nie prawda... o doktorze, ja jestem bardzo zadowolona , i koleżanka która po mnie miała operacje również, ma inny nosek niż ja bo mamy inny owal twarzy, ale obie jesteśmy bardzo zadowolone a to już coś.. pozdrawiam i powodzenia dla tych co dopiero się decydują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
Marchewkaruda A czy to prawda ze doktor sie nie sugeruje naszymi wyobrazeniami co do przyszlego nosa? robi on tak jak to on widzi czy moze razem z pacjentka probuje znalesc rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa+mleko!
hej dziewczyny, któraś z was będzie miała operowany nosek w styczniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkaruda
trudno mi powiedzieć, bo ja nie oczekiwałam cudów ale mam prosty ładny nosek i już teraz mi każdy mówi ze śliczny jest, a jeszcze opuchlizna nie zeszła...ja tez nie wymagałam wiec ciężko mi powiedzieć objaśnił dr co mi zrobi ale rysować nie rysował. porostu zaufałam mu i nie żałuje...naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojołka
marchewkaruda? sama sie zdecydowalas na tą operacje? skad znalas wójcickiego? bo ja wlasnie sie zastanawiam i jedni piszą tak drudzy tak i nie wiem sama co mam myslec na ten temat... odpisz, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
marchewkaruda a co mialas robione? i jak to wogole wszystko wyglada? ciagle sie zastanawiam nad operacja i chyba brak mi odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
marchewkaruda a czy moglabys wyslac mi zdjecia po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkaruda
ja zastanawiałam się dosłownie tydzień, po prostu wróciłam z Anglii i postanowiłam coś zmienić. I nie żałuje, a co do doktora to też na necie go znalazłam po prostu poczytałam o nim na jego stronie udało mi się popisać z jego klientka i tak zadzwoniłam nawet nie byłam na tej wstępnej wizycie, pojechałam w ciemno, a miałam całkowitą zmianę bo miałam duży garbaty, krzywy, z krzywą przegrodą, szeroki.. mam ładny prosty, wąski co prawda jeszcze widzę opuchliznę ale i tak już mi się podoba... piszą o nim czasem złe ale ja tego nie zrobię, bo jestem zadowolona i to bardzo konkretny lekarz. mój mail marchewkaruda@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynka76
Ja jestem 3 tygodnie po zabiegu i jestem bardzo zadowolona.Nos jest jeszcze opuchnięty i dość duży.Decydując się na zabieg wiedziałam że dochodzenie do normalnego wyglądu potrwa min.6 miesięcy!!!więc cierpliwie czekam.Jeśli chodzi o doktora Wójcickiego jest bardzo konkretny,pytał czego chcę to była normalna rzeczowa rozmowa bez "napusznia "się przez doktora. Zdecydowałam się bo moja koleżanka 2 lata temu robiła zabieg i wygłąda bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekbodek
Witam wszystkich mam zabieg 20 lutego, spędzę tam około tygodnia więc jeżeli jest ktoś kto też będzie miał tą samą przyjemność w tym terminie to można się odzywać wiecie jak to jest "w kupie siła" 12249154 gg Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekbodek
lepiej podajcie namiary na siebie bo moje gg odeszło w zapomnienie jak zeszłoroczny śnieg ;/ mlodybod@wp.pl to mój mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taxipolanica
Zajmujemy się transportem osób, rzeczy na terenie miasta Polanica Zdrój, a także całego kraju. Dodatkowo realizujemy każde indywidualne zamówienia:zakupy na telefon,dojazd PKS PKP LOTNISKA tel.509449060 www.taxi.yoyo.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBELEK 87
Czesc, zajrzałam tu bo 17 stycznia minie rok od mojej operacji, teraz mam piekny prosty nosek, nie mogę uwierzyć że to już rok, w ogóle na codzień nawet nie pamiętam że miałam operację, tak bardzo zżylismy się z moim nowym noskiem :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozeszz
napisac ile kosztuje u dra pelna korekta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×