Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość gość
Hey, Jestem wlasnie tydzien po operacji nosa, jutro bede miala sciagany gips wiec emocje sa:D. Czy to prawda, ze teraz przez 3 miesiące nie mozna wykonywac zadnych cwiczen, nawet tych najlzejszych, trzeba spac w pozycji siedzacej i rowniez przez 3 miesiace nie pic alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitownica
Witam, czy orientujecie się moze jaki jest koszt konsultacji i jak długo od konsultacji czeka się na zabieg;)? Ile po operacji nie mozna uprawiać sportów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie uświadamiamy sobie ilu z nas walczy z łuszczycą. Niewielu przyznaje się do tego. Jednak ważniejsze jest poznać etiologie, metody leczenia i historie ludzi, którzy maja już za sobą uporczywe objawy tej choroby. http://goo.gl/T8FtiX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy, ja czekalam na zabieg 2 miesiace poniewaz doktor wyjechal na urlop. Aktualnie jestem po zdjeciu gipsu i jestem przerazona...Nos wydaje sie ok,pomimo iz spuchniety, ale ta opuchlizna? Jak mialam gips to wygladalam ''normalnie'', a teraz po jego zdjęciu wygladam naprawde strasznie spuchnieta... czy to normalne ? Po samym zabiegu mialam minimalne since , ktore juz znikly, czy opuchlizna rowniez nie powinna zniknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opuchlizna to indywidualna sprawa, ale wiem że może utrzymywać się długo.. Ja jestem 5 tygodni po i mam cały czas spuchniętą końcówkę nosa, boki i okolice oczu. Pod makijażem dla innych jest to niezauważalne, ale ja to oczywiście cały czas widzę. Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to lekarz powiedział, ze i tak jestem mało spuchnięta, bo nie miałam praktycznie sińcow pod oczami. Przeraża mnie tylko to, ze nos wydaje się taki opuchnięty, a co za tym idzie, mam rownież opuchliznę na kości miedzy oczami, co sprawia, że oczy są jakby dalej od siebie i wyglądam, jakbym miała zeza:(. Póki miałąm gips to wszystko wyglądało ok, mam tylko nadzieje, ze to zapadnięcie co było wcześniej powróci i grzbiet nosa się zwęzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też praktycznie nie miałam siniaków i mając gips wyglądałam normalnie. Nie chce Cię martwić ale ta opuchlizna pomiędzy oczami między nosem a czołem cały czas się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zszokowana tym jak manipuluje się tu na forum!!! Pod koniec września dodałam poeta z opinia pooperacyjna i jak widze ZOSTALA SKASOWANA!!! Coś paskudnego! Dziewczyny nie wierzcie w cuda... Niepochlebne,a PRAWDZIWE opinie są kasowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktor W. Kroi w swojej przydomowej rzeźni. I wysyła od razu do zapyzialego pensjonatu. Bez żadnej umowy niczego co mogłoby pacjentowi w przyszłości i w razie jakiegoś błędu lekarskiego pomoc w dochodzeniu praw np.w sadzie! Apeluję! Operujcie się u uczciwych chirurgów,którzy nie boja się podpisywać umów! Życzę mądrych wyborów! To wasze zdrowie i wasza twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felonia
ja miałam operacje 8.07.2013 nos jest super, mimo że również wyczuwam nierówności jak go dotykam to one nie są w ogóle widoczne!!!, Nos w porównaniu z poprzednim jest super. Z wielkiego garbatego mam malutki zgrabny nosek. Byłam u laryngologa, żadnych komplikacji nie mam po operacji, profesor również wyprostował mi przegrodę. Mam nadzieję że ten nos już taki pozostanie jaki jest teraz :) I że nic złego sie z nim nie stanie. Wiadomo że trzeba czekać około roku na końcowy efekt, ale fajnie by było żeby był taki jest teraz bo jest rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani gość
a co miałaś operowane....dlaczego usunięto twoją wiadomość. tyle ile się nacierpiałam po op nosa....to już mi się odechciewa żyć...po op mam wieczne problemy ze zdrowie poza tym mój nos jest neirówny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sprubój sobie zrobić zdjęcie wieczorem telefone z bliska w ciemnym pokoju z lustrem podświetl sobie nos tel popatrz jak nos wygląda w np witrynach sklepowych jak odbija się w lustrze pod wpływem światła jak wygląda krzywo jak nałożysz puder ja na początku też mówiła ,że to tylko nierówności...ale jak mam wytłumaczyć ludzią,że mój nos zamiast jednej kosteczki ma kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ponad 2tyg po operacji i mój nos wygląda już naprawdę dobrze. Jedynym problemem jest czubek nosa, ktory wydaje mi sie spuchniety co sprawia , ze jest wieksza na tle reszty nosa, gdzie opuchlizna juz praktycznie zeszla. Gdzies wyczytałam, ze czubek nosa jest najdluzej opuchniety, ale wkoncu ta opuchlizna schodzi, wiec mam nadzieje , ze i w moim przypadku tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunięto mojego poeta,bo jak widać komuś się nie podobalo napisanie prawdy. Miałam operowany nos- calkowita korekta. Doktor W. Operował mnie 2 razy. Na op.wydalam kilkanaście tysięcy i niestety lekarz ma gdzieś to,ze niestety spieprzyl mi ten nos! Przed op.nie miałam absolutnie żadnych kłopotów z oddychaniem. Po 1 op.nie dosyć,ze nos miałam krzywy..to doszło do tego,ze mam jedna dziruke zupełnie niedrozna! Poddałam się op.poprawkowej na której dr W. Miał wyrównać nos i przede wszystkim udrożnić jedna z dziurek! Tak się nie stało jak się położyłam na stol tak i mam teraz z oddychaniem - jedna dziurka nadal totalnie zablokowana!!! Wziął kasę za op.poprawkowa a nie zrobił nic!!! Jeśli chodzi o efekt estetyczny po 2 op.to jest gorzej niż po 1 op. Bo mam jeszcze bardziej krzywa jedna stronę!!! Lekarz ma wypieprzone totalnie!!! P.s. Byłam na konsultacji u laryngologa i chirurga plastyka i zgodnie stwierdzili,ze mam popieprzone w nosie po tych operacjach i ten kto mi to zrobił to konowal,a nie lekarz. Na dzień dzisiejszy B.zaluje,ze nie poszłam do kogoś innego... I zaluje,że nie mam umowy,aby moc podać tego pożal się Boże lekarza do sadu!!! Pozdrawiam i życzę mądrych wyborów kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nitowinica - konsultacje kosztują100 zł a czas oczekiwania to różnie w zależności kiedy Tobie pasuje i czy są wolne terminy - mi prof wyznaczył operację za niecałe 2 miesiące od konsultacji :) a czy mogłabyś podac maila? chciałabym się skontaktować, skoro piszesz o tych nieudanych operacjach, zaczynam się martwić. pozdrawiam P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey, Co prawda nie jestem po korekcie nosa u tego pana, ale mysle, ze odpowie mi ktos na pytanie, jak to jest z ta opuchizna czubka nosa? Jestem okolo 3 tyg po operacji i jedyna opuchlizna jaka mi zostala to wlasnie opuchlizna czubka nosa. Wszystko by bylo ok, gdyby nie fakt, ze z gornej czesci nosa ona juz mi zeszla, tak wiec wygladam troche jak kulfon;(. Czy z czubka nosa ta opuchlizna schodzi znacznie dluzej? Prosilabym o odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann8989
opuchlizna z czubka nosa schodzi najdłużej. U mnie utrzymywała się ponad 2 miesiące. Wydaje mi się że ważna jest pora roku kiedy nosek się goi. W moim przypadku jednego dnia miałam fajny nosek a następnego puchł jak oszalały (wtedy w pomieszczeniu były temperatury + a na zewnątrz - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann8989
więc cierpliwości :-) trzeba tylko czekać aż zejdzie opuchlizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja nie wiem jak to sie dzieje,ze jednej doktorek nos zrobi cudownie,a innej spartoli,przeciez on tego raczej nie robi specjalnie,jaki to mialoby sens?przeciez to sie odbija na jego reputacji...sama sie przymierzam do operacji i mam na oku dwoch lekarzy,dr-a W. i dr-a S.na innym forum dr S. ma ogromne grono wielbicielek,praktycznie nie ma niezadowolonych klientek,ale ostatnio ktos wrzucil watek,ze po tym lekarzu zapadaj sie skrzydelka,i to nie odrazu,ale po kilku latach,z tego wniosek ze nie ma cudotworcow :) nos to nie plastelina,nie ulepi sie szablonowo... Wezcie np taka Kayah...babeczka ma kasy jak lodu,wiec sie na pewno operowala u najlepszego...i co?przeciez jej nos to porazaka,po operacji bylo jeszcze jako tako,ale teraz jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosik
Witam, Po jakim czasie po operacji nosa mozna sie spodziewac jego faktycznego wygladu? Zdaje sobie sprawe, ze nawet i do roku nos sie formuje, ale chodzi mi bardziej o taka zmiane ktora na 99% juz praktycznie zostaje?:). Moj nos aktualnie troche przypomina skocznie,moze troche przegiełam, ale chcialam to uzmyslowic:) I teraz nie wiem , czy to jest juz aktualny stan, czy spowodowane to jest tym, iz chyba caly czas czubek nosa jest spuchniety i wplywa to na nierownosc?(2 tyg. po operacji) Czy po zejsciu opuchlizny nos zrobi sie jakby bardziej ''ostrzejszy''?, bo aktualnie to wyglada troche jak taka kulka na czubku nosa, co tez wydluza mi ten nos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosik
Witam, Po jakim czasie po operacji nosa mozna sie spodziewac jego faktycznego wygladu? Zdaje sobie sprawe, ze nawet i do roku nos sie formuje, ale chodzi mi bardziej o taka zmiane ktora na 99% juz praktycznie zostaje?:). Moj nos aktualnie troche przypomina skocznie,moze troche przegiełam, ale chcialam to uzmyslowic:) I teraz nie wiem , czy to jest juz aktualny stan, czy spowodowane to jest tym, iz chyba caly czas czubek nosa jest spuchniety i wplywa to na nierownosc?(2 tyg. po operacji) Czy po zejsciu opuchlizny nos zrobi sie jakby bardziej ''ostrzejszy''?, bo aktualnie to wyglada troche jak taka kulka na czubku nosa, co tez wydluza mi ten nos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparkmassage
Witam! Mam wyznaczony termina operacji nosa u dr Wójcickiego na 13 stycznia 2014 i szukam kogoś, kto ma zabieg w podobnym czasie. Mój mail sparkmassage@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mailam operacje 28 sierpnia, czyli prawie 2 miesiace temu. Na poczatku moj nos byl straszny i duzy przez okolo 4 tygodnie( balam sie ze tak sostanie). Opuchlizna sie stopniowo pomniejszala i jak na ten moment moge powiedziec ze nosek jest maly i wiekszosc opuchlizny zeszla, ale niestety czubek nadal troche spuchniety. Wiedze ze opuchlizna schodzi z tygodnia na tydzien :) Trzeba czekac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie dokumentacji medycznej - przykry obowiązek czy niemy świadek? Jakie istnieją sposoby udostępniania dokumentacji medycznej? Czy miałeś problemy z dostaniem swojej dokumentacji? Ważne wiadomości http://goo.gl/HNOAQs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofeina1985
3 miesiące temu miałam robioną plastykę brzucha u Wójcickiego. Okropnie żałuje swojej decyzji! Brzuch wygląda jak koszmar, wszystko, co było można zrobić źle - zrobiono. Pępek jest bardzo nisko osadzony, za mały i odchylony w bok, na dole mam okropną bliznę po zszyciu wcześniejszego pępka a pod nią ciągnącą się wzdłuż poziomej blizny - oponę, fałd skórny, który odstaje od brzucha. Kształtem to wszystko przypomina tzw. "kotwice" tyle tylko, ze ja miałam bardzo dużo skóry i spokojnie można było to ściągnąć tak, aby uzyskać idealny efekt. Poza tym jeśli chodzi o sam pobyt, straszne utrudnienia, zła organizacja a kwota jaką zapłaciłam to 16tys! ps. myślałam, że chociaż nosy wychodzą, ale jak czytam to aż się normalnie płakać chce! Czy ktoś myślał o podaniu go do sądu? W razie pytań itp. proszę piszcie marlen.ka@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 tys. ?! chyba zartujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niestety nie żartuje! Jeśli policzyć wszystkie koszty to tyle wychodzi, a ramki cenowe profesorek miał też wysoko ustawione od 12.000 do 17.000!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny, Mozecie mi powiedziec, jak to jest faktycznie z tym piciem alkoholu? jestem miesiąc po zabiegu i wlasnie szykuje mi sie dosyc duza impreza, czy moge sobie juz pozwolic na cos wiecej? Czy faktycznie trzeba czekac te 3 miesiace? jakie moga byc konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×