Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość ewro
a ja szukam jak dotad lekarza w polanicy na konsultacje.... czytam czytam i juz sama nie wiem...tez po 2tyg urlopu musze wrocic do pracy...i jakos w miare wygladac w biurze mam czesty kontakt z klientami///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleeectra
Witam ponownie! Minal kolejny tydzien i zaczynam wygladac jak normalna osoba,a nie ktos kto zderzyl sie z pociagiem.Nie mam zamiaru nikogo straszyc ale siniaki na twrzy utrzymuja sie do 3 tygodni sa dosc rozlegle i z kazdym dniem zmieniaja kolor,poczawszy od ciemnego fioletu skonczywszy na jaskrawym zółtym..Ja dopiero po 2,5 tygodnia bylam w stanie zrobic makijaz ,ktory w miare tuszowal sinaki pod oczami..odwazylam sie wyjsc po 2óch tygodniach"miedzy ludzi"ale czulam sie jak by cos siedzialo mi na glowie,wszyscy dziwnie spogladali na mojego męza...:)w swietle dziennym,czy tez w jaskrawych pomieszczeniach nie pomaga najlepszy makijaz.Nie moge jednak generalizowac poniewaz kazdy goi sie inaczej,niektorzy juz po tygodniu wygladaja ok. Jednak mimo wszystko dziewczyny WARTO ...mi juz bardzo podoba sie nosek,ktory zrobil mi doktor Wójcicki.....Nie zastanawiajcie sie 10razy...JA CZUJE SIE TERAZ SWIETNIE,JAKAS BARDZIEJ KOBIECA I PEWNA SIEBIE,NIE WKURZA MNIE JAK KTOS PATRZY NA MNIE Z PROFILU..A WRECZ PRZEDZIWNIE,PROFIL TO TERAZ MOJA MOCNA STRONA!!!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
a nosek juz Ci sie zmniejszyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleeectra
tak,jest juz wezszy niz w dniu sciagnieca gipsu,w dalszym ciagu czubek jest opuczniety i czuc to,jednak nawet mimo tego wyglada juz dobrze.Cena to 6500zl +koszt noclegow i wyzywienia-ale to juz indywidualnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaa
a gdzie nocowalas? ponoc trzeba sie ulokowac u Zacharow w Oliwii, ale ceny sa gigantyczne - 90zl/dzien... Czytalam gdzies na forum, ze niektorzy kmbinuja inne noclegi, ale jak dzwonilam do kliniki, to pani, z ktora rozmawialam byla oburzona jak powiedzialam, ze prawdopodobnie ulokuje sie gdzies indziej. Powiedziala, ze musze byc tam, poniewaz tam beda pielegniarki:/ Ale co to ma do tego, szczerze mowiac... PRzeciez pacjent nie zastalby zwolniony do domu po zabiegu gdzyby to wiazalo sie z komplikacjami. Wiesz, troche mnie przeraza fakt, ze rekowalescencja tak dlugo trwa. Zastanawiam sie czy nie przelozyc tego na inny okres w takim przypadku, bo tym razem wiecej niz 2 tyg raczej nie dostane, a po 10 dniach juz musialabym sie pokazac ludziom, ktorych znam:( Sama nie wiem co robic... nie sadzilam wczesniej, ze bede miec takie obiekcje, bo przeciez o to chodzi, zeby bylo widac... elektra, czy jest szansa, ze moglabys mi przeslac jakies zdjecia na maila giovanna77@wp.pl...zrozumiem, jesli nie, w koncu to jest dosc osobista sprawa...ale bardzo bylabym ci wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleeectra
Daj znac czy dostalas maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam informacji
hej. czy bylaby mizliwosc przeslania mi zdjec waszych noskow przed i po operacji? zastanawiam sie nad nia, ale do konca nie jestem przekonana, cay aby nie bede zalowala decyzji potem. mam taki dziwny nos, ze boje sie, ze nie da sie nic z nim zrobic:/ bede wdzieczna za zdjecia:) chetnie tez poczytam jak to wszystko wyglada, konsultacje, zabieg, czas po zabiegu. dzieki:) mail: ulaula25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaa
hej electra! serdecznie dziekuje za maila, odezwe sie jutro, jestem Ci niezmiernie wdzieczna, pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo44
Witajcie dziewczyny! Jestem umówiona na konsultacje do dr Wójcickiego i bardzo chciałabym uzyskać kilka informacji od tych, które przeszły operacje. Napiszcie proszę ile czasu, od momentu operacji do momentu wyjścia, trwa to wszystko. Po jakim czasie zdejmują gips i ile trzeba tam zostać? Proszę o odp. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.b.
Czesc dziewczyny! Ja tez sie zastanawiam nad operacja, ale najpierw musze znalezc odpowiedniego chirurga . Bardzo sie boje i jak czasem czytam Wasze komentarze, to zastanawiam sie, czy lepiej nic nie kombinowac z moim nosem... Ale mam naprawde strasznie kompleksy. Kilka osob czasem cos zazartowalo z mojego nosa i ja tez sie smialam, ale tak naprawde to baaardzo boli... Mam do was pytanie... Ile trzeba czekac na korekte nosa u dr Wojcickiego? electra - mam prosbe, moglabys mi tez przeslac te zdjecia? Nie zdziwie sie jak nie, bo moze sie czegos obawiasz albo nie chcesz zeby ktos obcy ogladal te zdjecia tym bardziej, ze nie jestem pierwsza osoba ktora Cie o to prosi... ale bylabym bardzo wdzieczna za Twoja pomoc (moj email w razie czego: bryskaa@op.pl ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.b
Szkoda ze juz nikt nie odpisuje na komenatrze... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latka
cześć:) ja mam wielką prośbe! mogłaby króraś z Was odpowiedziec mi na pytanie czy w moim wieku (17 lat) mozna przeprowadzac korekty nosa? Jest to dla mnie bardzo ważne bo chyba zdecyduje sie na plastyke nosa u dr.Wójcickiego, o ile to możliwe:/ Bardzo Was prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.b.
Wydaje mi sie ze sa przypadki, gdzie dokonywano w tak mlodym wieku korekty nosa, aczkolwiek jest to ryzykowne i raczej powinnas poczekac minimum rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Ola.b. Na operację, od wizyty konsultacyjnej, w tej chwili czeka się 4 m-ce. Właśnie niedawno byłam i mam termin na koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.b
Kurcze... to bardzo dlugo :( Ale dzieki za wiaodmosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 latka
dziekuje za odpowiedz:) ale za bardzo mnie nie pocieszylas! ale ja i tak jestem umówiona do dr wójcickiego za 2 tygodnie i zobaczymy co powie!!! bardzo bym chciala miec ta korekte nosa ale moze jakos wytrzymam rok;( pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo 44 ja również będę miała operacje pod koniec czerwca, więc może się spotkamy. Szkoda, że trzeba czekać tak długo, ale to świadczy o tym , że interes się kręci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.b.
Agasa, a kto Cie bedzie operowal? Dr Wojcicki? Jesli tak to ile czekalas na termin? Podzielisz sie swoimi wrazeniami i efektami po operacji? Fajnie by bylo, chociaz do czerwca jeszcze troche... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Agasa Ja mam termin bodajże na 23.06., ale powiedział mi dr, że to nie na 100%, bo urlopy... Będę tam dzwonić w kwietniu to mi dokładne potwierdzą. W każdym razie pozdrawiam serdecznie i być może do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
ola.b Będzie mnie operował dr Wójcicki, a czekam od lutego. Muisz sama dojrzeć do tej decyzji, nie warto robić nic na siłe. Odwagi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo 44 Ja mam termin na 24 i nic mi dr nie mówił o przesunięciach. Trochę mnie zaskoczyło to, co napisałaś, ale dobrze wiedzieć. Wiesz, e-mail podałam przez pomyłkę zły. Ja prawie codziennie myslę jak to będzie po operacji, trochę się boję, ale jestem zdecydowana na sto procent. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Witaj Agasa! Ja też trochę czuję niepokój, ale nie przed bólem i operacją, tylko przed nowym wyglądem. Boję się, jak będzie wyglądał mój nowy nos i jak będzie komponował się z całą twarzą. Jestem optymistycznie nastawiona i mam nadzieję, że tak do końca pozostanie. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Hej Margo 44! Fajnie, że masz w sobie optymistyczne nastawienie. Do tego trzeba dojrzeć. Dla mnie jeszcze pół roku temu taka decyzja była niemozliwa. Dzisiaj jestem nastawiona pdobnie jak Ty. Szkoda tylko, że termin przypada na lato. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Witaj Agasa A gdzie będziesz mieszkać podczas pobytu w Polanicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Hej Margo 44! Będę mieszkać w klinice i nie myślę by szukać czegoś innego. A ty Margo? Ja będę miała całkowitą korekcje nosa i lepiej będę się czuła wiedząc , że mam opieke na miejscu. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Hej Agasa Ja też tak samo jak Ty. I jedno i drugie, tzn. nos i zakwaterowanie. Pozdrawiam i zyczę zdrowych i miłych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Witaj Margo 44 ! Szkoda, że tak mało ludzi tu zagląda. Mam prośbę , daj znać jak zadzwonisz . Jestem ciekawa czy faktycznie terminy uległy zmianie. Coraz bardziej chciałabym mieć to już za sobą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Witaj Agasa! Oczywiście dam Ci znać po rozmowie tel. Też czekam już z niecierpliwością. Przed samym wyjazdem do Polanicy planuję zoperować sobie jednego halluksa, aby za jednym urlopem załatwić dwie sprawy. Mam nadzieję, że wytrzmymam. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleeectra
Witam po długiej przerwie...pisałam chyba ostatni raz 4 tygodnie po operacji.Teraz upłynęło 3 miesiące...opuchlizna zeszła wszystko się zmniejszyło i jest poprostu SUPER .Ponoć końcowy efekt jest widoczny przynajmniej po 6ciu miesiącch..ale ja juz teraz lubie swój nowy nosek,jest proporcjonalny ,bardzo zgrabny ...doktor zrobił świetną robote..nie wahajcie się ten pan wie dokładnie co robi..a operacja jest warta kazdej złotówki..Więcej info jutro teraz ide lulu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×