Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość paula17
cześć dziewczyny! ja już bylam na konsultacjach u dr Wójcickiego i odniosłam mieszane uczucia. Narazie nie mam ustalonego terminu bo jestem za młoda (17 lat) a operacje mozna robic od 18 lat czyli jeszcze roczek poczekam:/ Moje konsultacje w klinice trwały około 5 minut co bardzo mnie zdziwiło poniewaz za konsultacje zapłaciłam 100 zł ( w przeciwieństwie do katenak, która sie tu wypowiada ze nie płaciła nic) i zbyt wiele się nie dowiedziałam, doktor spojrzał na moj nos i okreslił co trzeba \"naprawić\". Odniosłam wrażenie, że niezbyt przyłozył sie do tego bo przejechałam taki kawał aby dotrzec do tej kliniki i dowiedziec sie, dostac jakies rady odnośnie mojego nosa. jakbyście miały jakieś pytania odnoście konsultacji (bo narazie nie mogę miec jeszcze operacji) to jestem do waszej dyspozycji:) pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Dla dr nie jest istotne ile kilometrów musimy zrobić, aby być w Polanicy.To jest nasz wybór. Ja miałam podobne odczucia, że za krótko, ale nad czym tu się rozczulać. To jest już nasz problem, ponieważ mamy swoje oczekiwania. Dr mówi, co trzeba zrobić i to w zasadzie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego13
Agasa mam do Ciebie pyt czy TY miałaś pelną korekte jezeli tak to ile Cie to kosztowało razem z pobytem w ośrodku po operacji? orientujesz się może czy obecnie długo czeka sie na termin? ja chciałabym umówić sie jak najszybciej, ale jestem studentką i boje sie powrotu na uczelnie jeżeli skutki uboczne w postaci sińców utrzymywałyby się długo, bardzo bym chciała a z drugiej strony sie boje i Ci zazdroszczę że jesteś już po. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Ego 13 nie ma się czego bać. Po operacji nic nie boli, tylko zatkany nos- to jedyny minus. Miałam całkowitą korektę, wraz z resekcją skrzydełek- koszt samej operacji 7tyś. Pobyt 50 zł. bez wyżywienia( 8 dni). Obecnie chyba czeka się ok. pół roku. Może ola napisze, jak długo będzie musiała czekać . Wydaje mi się , że ceny mogą też wzrosnąć. Zrób sobie operację na początku wakacji i do października masz czas na dojście do siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny- ola1818
ja juz jestm po konsultacji i odnośnie dr. Wójcickego nie mam wątpliwości ze jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku, jest kwintesencja tego czego szukałam a dzieki Wam dziewczyny go odnalazłam. Człowiek jest konkretny i na temat jego nie interesuje to : jak to sie stało ze masz złamany nos ect... on patrzy na Ciebie i mówi co on sądzi i co może Ci zaproponować. Ja na swój nos pomysłu nie miałam wiec generalnie pojechałam tam z myślą aby to on mi coś zaproponował i skomentował co sądzi o tym moim kinolu......... no i w tym miejscu ZAŁAMKA, mam cholernie trudny nos do zoperowania z uwagi nie tyle na garb ale na koliste zaokrąglenie jego czubka........mówię wam dziewczyny czuje sie jak w potrzasku. I NIE WIEM CO ZROBIC a jak to było u was? jesli chodzi o daty i terminy operacji najwcześniej na styczeń do 17'letniej dziewczyny-ile ja bym dała oby mi tak powiedział naprawdę ciesz sie....... no i teraz wielka prośba -Agasa i Margo 44 czy istnieje możliwość abyście mi wysłały wasze nosy przed i po? wiem że proszę Was o wiele ale w mojej sytuacji ...same rozumiecie ale nic sie nie martwcie jak sie nie zgadzacie to też zrozumiem napiszcie mi dziewczyny czy poszłybyście na taką operacje (jak sam powiedział boi sie ze zrobi mi "świnkę Pigi" ja to wymyśliłam ale tak to mogłoby wyglądać) normalnie załamka jak sie juz człowiek nastawi i pokona jakąś barierę zaraz wyrasta nowa biwas@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agasa - ola 1818
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Do osoby z ostatniej wypowiedzi---> rzeczywiście trudną masz sytuację. Nie wiem, co Ci doradzić, jeśli nawet dr tak się wypowiedział. To już ryzyko, ale w sumie co zaproponował? Powiem szczerze, że jak byłyśmy z dziewczynami tam na miejscu w gipsach to miałyśmy schizy, że nam wielkie dziurki zostaną. Na szczęści okazało się, że nos jest podnisiony na plastrach i gipsie, więc jak go zdjęto było ok. Jak już wcześniej pisałam, dla mnie siniaki nie stanowiły problemu, bo szybko znikają. Czasami po ściągnięciu gipsu (czyli po 8 dniach) można już ich nie mieć lub za parę dni ślad po nich znika. Gorszym problemem (z tego, co wiem nie tylko dla mnie) jest opuchlizna, która może utrzymywać się dosyć długo. Ja właśnie z tego powodu nie pokazywałam się ludziom dość długo. Teraz jest troszkę lepiej, aczkolwiek nos będzie opuchnięty jeszcze ho. ho... Jeśli chodzi o wizytę u dr, to również miałam takie mieszane odczucia. Przed konsultacjami myślałam, że wejdę i będzie ze mną rozprawiał długo, bo przecież to dla mnie takie ważne i jechałam z daleka. Po fakcie mogę powiedzieć, że dr jest konkretny, rzeczowy i naprawdę wie, co robi. Uwierzcie. A ma tyle pacjentek, że nie może podczas konsultacji poświęcać każdej godzinę. Podczas operacji jest pełna fachowość i po również. Istotne jest to, że dr Wójcicki wszystko robi sam (nawet ściąga gipsy), a nie tylko firmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Jeśli chodzi o zdjęcia to ja niestety nie jestem wyposażona w tej chwili w takie sprzed operacji, a tymbardziej po. Nie jestem u siebie w domu, więc nic nie wykombinuję. Kiedyś na pewno, nie widzę przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
JA nie płaciłam za konsultację bo miałam ją telefonicznie! Normalnie doktor bierze 100zł. A ja w gorącej wodzie kąpana chciałam jak najszybciej ustalić termin operacji więc wykręciłam numer do Polanicy ...trochę sie nadzwoniłam,bo doktor był zajęty, poza tym moj email ze zdjęciami jakoś się gubił w sieci, ale za 3razem sie udało:)...... Zostało mi już tylko 3miesiące czekania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego13
Agasa bardzo Ci dziekuje za odpowiedzi i za rade, na poczatku też myślałam ze poczekam do poczatku wakacji ale powiem szczerze ze właśnie wtedy chciałbym byc juz po czeka mnie pare imprez i może to głupie ale chciałabym już wyglądać lepiej, dlatego byc moze zarezykuje jakiś wczesniejszy termin, np w okresie przerwy międzysemestralnej najwyżej zarwe pare zajęc, wiem ze to sprawa indywidualna ale powiedz mi Twoim przykładzie czy tak po 3 tyg wygląda sie juz w miare normalnie tzn tak zeby nie straszyć ludzi? DZieki ze odpowiadasz tak jak inne dziewczyny na moje czasem chyba głupie pyt, ale nikt nie zrozumie lepiej jak ten kto ma albo miał taki sam problem POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
ego 13- z gipsem zaraz po operacji byłam w Polanicy 8 dni . Przyjechałam do domu i również 8 dni się ukrywałam( jak byłam sama w domu, to nie otwierałam drzwi). Po 8 dniach już nie miałam siniaków i wyszłam z domku. Opuchlizna utrzymuje się dłużej, ale nie rzuca się w oczy. Inne dziewczyny już po ściągnięciu gipsu fajnie wyglądały, wystarczył tylko makijaż. Co do głupich pytań to masz racje. Czasami jak komuś coś wspomniałam, to najczęściej słyszałam, że przesadzam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego13
Agasa to znowu ja, dzieki za odpowiedz i ciesze sie ze mnie rozumiesz, podstawowe rzeczy już wiem teraz tylko musze się odwazyc i tam zadzwonić, miałam szczescie ze znalazłam to forum, jeszcze raz dzieki pozdrawiam dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agasa-ola1818
sprawdz meila, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego13
Ketank mam do Ciebie pyt. czy rozmawiając z dr telefonicznie w sprawie konsultacji dzwoniłaś pod ten nr ze strony internetowej klinki ( 748682...) czy jakiś inny? rozumiem ze wczesniej wysłałas mu te zdjęcia, ale czy o tym też trzeba go wcześniej poinformować? czy poprostu wysyłam zdjęcia a później go łapie telefonicznie? Będę CI wdzięczna za odp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego13
Katenak przepraszam za przekręcenie we wczesniejszym wpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818
hejka dziewczyny, ja sie ciągle nie zdecydowałam i jakoś sie zdecydować nie mogę, dr. podał mi termin do kiedy mam sie zdecydować i do niego zadzwonić - 20 sierpnia. wiec do tego czasu mam jeszcze prawo manewru...... odezwijcie sie dziewczyny czy na moim miejscu poszłybyście na to i jednak sie zdecydowały...... gwarancji nie mam , jedynie słowa : ze korekta nie bedzie spektakularna ale zawsze jakaś ... (ale nie wiem czy zadawalająca) napiszcie jak to było u Was czy tez długo rozmawiałyście z dr. i czy jego zdanie było - odrazu ze ok i robimy czy miał jakieś obiekcjie... pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Ola 1818 decyzję musisz podjąć sama i nawet rozmowa dłuższa z dr chyba też wiele nie zdziała. Napewno nie warto robić niczego na siłę. Sama musisz dojrzeć do tej decyzji. Ja bardzo chciałam mieć mniejszy nos i mam. Odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Ola Podzielam opinię Agasy. Musisz do tego dojrzeć. Ja wiem, że nie żałuję. Na przestrzeni iluś tam lat również miałam wątpliwości, czy robić czy nie. Raz chciałam, potem ochota odchodziła. I przyszedł jakiś przełom w moim życiu, że powiedziałam tak, chcę tego na 100%. Może u Ciebie będzie podobnie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny_ - Ola1818
szkoda ze nie jesteśmy dziećmi za które ktoś bierze odpowiedzialność.......... te czasy minęły bezpowrotnie to z perspektywy dobra zmiana . ja juz wiem ze jestem skazana na ryzyko.... tyle lat sie wahałam i nagle zdajesz sobie sprawę ze temat powraca ale z każdym razem powraca, a ty robisz coraz to śmielsze kroki. Teraz juz wiem ze na pewno sie to stanie tylko moja w tym głowa aby zadecydować jak i kiedy a skoro wiem ze i tak sie wydarzy to czemu nie szybciej .... TAK, jestem juz na 95% ze w styczniu będę przed narkozą mówiła do doktora.... "....bylebym sie z dużym biustem nie obudziła...." hehheheeh ;) pozdrawiam Was dziewczyny jesteście dla mnie wielką motywacją i przykładem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katenak ego13
Katenak podtrzymuje swoje wczesniejsze pyt jak bedziesz mogła to odpowiedz, może któraś z Was bedzie się orientować w tym temacie to prosze o odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Zadzwonilam na nr podany na stronie internetowej. Odebrała jakaś pani i powiedziala, ze jesli jestem z daleka to moge poslac zdjecia emailem i potem telefonicznie z panem doktorem wszystko uzgodnic. Oczywiscie pan doktor bardzo zajety, bo jak zawsze w srody ma konsultacje. Wykonalam kilka telefonow..Kazano mi zadzwonic o 10rano nast.dnia. Akurat p.doktor mial urlop,pisal jakis artykuł...Okazalo sie,ze moj email nie przeszedl..wyslalam jeszcze kilka z innych kont mailowych.Udalo sie:) Wiem,ze na konsultacje sie czeka bardzo dlugo, potem jeszcze czekanie na op. Ja chcialam jak najszybciej miec op.Troche sie zdziwilam,ze najblizszy termin za 7miesiecy. Teraz zostalo mi dokladnie 3m ..to szybko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katenak ego13
bardzo Ci dziękuje za odpowiedz, tez jestem z daleka i bardzo odpowiadałby mi taka forma konsultacji, próbowałam juz dzwonic ale nie udało mi sie dodzwonić, ale to nie była środa moze dlatego, jeszcze raz wielkie dzieki za odp będę próbować dalej ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witanko wszystkim
czytam tu,ze pytacie o zdjecia przed i po operacji pacjentki tego lekarza,ale przeciez mozna zobaczyc wiele zdjec przed i po rejestrujac sie na stronie forum Beauty.Jest tam galeria zdjec i mozna poogladac noski zoperowane przez tego i innych lekarzy( po uzyskaniu uprawnien dostepu do galerii zamknietej) Jest tez galeria otwrta i tam mozna rowniez podziwiac nosek od dr Wojcickiego,sa zdjecia przed i po .Jak dla mnie to CUDO! Piekniejszego noska nie zrobil zaden z chirurgow,tak pieknie operowac jak Wojcicki nie potrafi zaden chirurg ,nawet jesli sa inni wychwalani to jednak nie to..... Radze zajrzec i samej sie przekonac.Od wychwalanych paru chirurgow jest troche noskow calkiem ladnych,ale oprocz tego masa zepsutych.Pouciekalo z forum wiele niezadowolonych pacjentek od Skupina,a inne pieja pod niebiosa bo im sie udalo nie zostac oszpeconymi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katenak ego13
Katenak mam jeszcze jedno głupie pytanie do Ciebie :( mam nadzieje ze mi to wybaczysz ;) chodzi mi o rodzaj zdjęcia, na pewno musi być profil prawda? a wystarczy tylko z jednej str czy lepiej z dwóch? zastanawiam sie również czy to musi byc zdjecie profesjonalne np zrobione u fotografa czy tylko o to zeby było widać moja zmorę czyli nos ? przepraszam Ze Cie męcze takimi pytaniami, najchetniej wrzuciłabym zdjęcie z komórki bo głupio mi u fotografa prosic o takie zdjęcie :( poradź mi coś prosze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Katenak ego13
Katenak wiesz dostałam email od dr i mam mu wysłać zdjęcie (strasznie sie ciesze ze sie odezwał bo myślałam ze nic z tego nie wyjdzie:) ) dlatego będę Ci bardzo bardzo wdzieczna jak poradzisz mi odnosnie tego zdjęcia Pozdrawiam i dzieki Wszystkim za rady moze wreszcie cos ruszy w sprawie mojego nochalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
ja sama robilam sesje zdjeciowa:D Wystarczy poslac zdjecie profilu..ja poslalam 2 fotki[prawy i lewy profil] Do Polanicy najlepiej dzwonic w srody- wtedy sa konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KATENAK ego13
bardzo Ci dziekuje za odpowiedzi na moje dziwne pyt, mam nadzieje ze uda mi sie to szybko załatwić i już niedługo poznam date tej operacji ;) pozdrawiam serdecznie i zagladaj czasem na forum a koniecznie jak juz będziesz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartanka
czy znajdzie sie choć jedna osoba nie zadowolona z operacji nosa u dr. Wójcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekkk
ja też planuje sobie nosek u Wójcickiego z operować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekkk
Muszę załatwić wszystkie sprawy i jadę na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×