Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Agasa
Ja płace 6500 plus 500 resekcja skrzydełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Agasa Fajnie, że masz wcześniej. Mniej czekania... Nie mogę zarejestrować się na tej stronie, którą podawałaś. Nie przysyłają mi listu potwierdzającego na pocztę, więc nie mogę sobie poczytać. Mam nadzieję, że jak po będziesz się czuła w miarę ok to napiszesz parę słów jak było. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwroc
hej dziewczyny to ile płaci się u dr Wojcickiego za cały nos,łącznie z pzregrodą?też słyszałam,ze to świetny chirurg... i jak długo trzeba czekać na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo 44 Dowiedziałam się kilku ważnych spr. zw. z operacją na forum na które nie umiesz sie zalogować. Dziewczyny przed operacją kilka tygodni wcześniej zażywają rutinoscorbin dwa razy dziennie. Dwa tyg. przed nie wolno brać aspiryny, polopiryny i nic co zawiera kwas acetylosalicynowy. Nawe jedna dziewczyna kupiła krem na naczynka i nim się smarowała przed operacją, aby wzmonić je. Po zdjęciu gipsu nie miała siniaków, rutinoscorbin też łykała- sprawa dyskusyjna. Margo oczywiści, że się odezwę jak będę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Agasa Dzięki za info. Niestety nie wiem, co jest grane, ale nie mogę wejść na tę stronę. Niestety jestem uczulona na rutynę prawdopodobnie i nie mogę brać rutinoscorbinu. Muszę się obejść bez.... Będę musiała się posiłkować na miejscu jakimiś specyfikami na zewnątrz do smarowania. Jeśli jeszcze coś ciekawego wyczytałaś to daj znać, bo kurczę sama nie mogę poczytać, a taka wiedza jest bardzo pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo 44 To bierz już witaminę c, w zasadzie ona jest najważniejsza. Nie wolno brać witaminy e. Pooglądałam sobie troszkę nosków spod różnych rąk i naszego pana dr podobają mi się bardzo. Badanie krwi jak przyjedziesz przed 12 godz. to możesz zrobic na miejscu, oczywiście musisz miec już badanie dot. gr.krwi ze sobą- oczywiście robią za opłatą. Z ważnych rzeczy to chyba tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała.ines
Ja też się zapisałam na operację nosa. Mam wyznaczony termin na listopad ( jeszcze pół roku!!!) Koszt: 6500pln Mam nadzieję, że dobrze wybrałam :) i czekam sobie teraz i odliczam dni do listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo 44 Wiesz mam pecha. Jak na złośc miesiączka mi sie opóżnia. Tobie napewno wcześniejszy termin nie odpowiada. Jutro będę musiała dwonic do dr. A tak się cieszyłam. Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliiiii
witam, napiszcie proszę ile sie od wizyty czeka na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
liliii ok. pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinuska89
Witam:) ja będę miała operację u Wójcickiego 17 czerwca.Już nie mogę się doczekać:) Będę miała totalną korektę wraz ze skrzydełkami:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Tinuśka , może chcesz się zamienic terminami - ja mam miec 3 czerwca, a nie mam jeszcze okresu i zaczynam panikować. Daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Agasa Dzięki za informacje. Niestety tak sobie wszystko poustawiała, że wcześniej odpada. Muszę się w pracy ze wszystkim wyrobić przed urlopem. To Twoje opóźnienie to pewnie przez stres. Wierzę, że jednak zdążysz i wszystko się uda. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleeectra
Witam,po chwili nieobecnosci.. Agasa ja mialam operacje i mialam 2 dzien okresu,zadzwonilam tylko do ginekologa zapytac o co tak wlasciwie chodziz tym okresem i zakazem operowania....kazala mi tylko zalozyc plaster(to moja metoda)i zmniejszylo mi to krwawienie,jezeli uzywaz plastra to poprostu nie rob przerwy,jezeli tabletek to tak samo ..Przezylam zabieg i nic mi nie było:) Moje kochane mija wlasnie 5 miesięcy od operacji,nosek zrobil sie super.. Pozdrawiam i życze udanych operacji:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
eleeeectra O jakim mówisz plastrze? Ja nie używam żadnych plastrów i ten temat jest mi obcy.Jeszcze nadal nie mam okresu. Dr powiedział , że jeśli dostanę w niedziele to raczej operacji we torek mi nie zrobi. Kurcze ten tydzien dla mie to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
eleeectra Mam jeszcze jedno pyt. i nadzieję , że tu szybko zajrzysz,bo ja teraz jestem bardzo niecierpliwa. Czy operacja w czasie miesiączki nie powoduje większych siniaków na twarzy? Jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleeectra
Agasa spokojnie,nie chce cie namawiac do niczego,ale ja sięzdecydowalam mimo miesiaczki,jesli chodzi o plaster to miałam na myśli evre -antykoncepcyjna ja mialam operacje na 7dmego stycznia,a dostalam okres 6stego...nawet nie bralam pod uwage rezygnacji z operacji...i nie przyznalam sie doktorowi rowniez,nie wiem czy to bylo madre czy nie,ale nie zauwazylam jakis nienormalnych problemow po operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Agasa, jak tam? Odezwij się. Myślę o Tobie, czy pójdziesz teraz na ten termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo44 Wiesz...chyba jednak się spotkamy. Ja mam 4 dni przed Tobą. O szczególach Ci opowiem jak się spotkamy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nely35
Witam! mam konsultacje u dr w sprawie operacji w przyszłym tyg. i chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zobaczenia "wirtualnej" zmiany wyglądu zanim się zdecyduję na operację, czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Nie wiem, czy jest taka możliwość, bo o nią nie pytałam. W moim przypadku była to dosyć krótka (jak dla mnie), ale rzeczowa i konkretna rozmowa. Dr pyta czego sobie życzysz i mówi jak on to widzi i co wg niego należałoby poprawić. Oczywiście decyzja ostateczna należy do ciebie. Moje wrażenia takie, że jechałam pół Polski, a wizyta trwała jakieś 10 min. Jest kolejka i pełno pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Agasa Jak samopoczucie na kilka dni przed? Ja już chciałabym być po i widzieć jak z dnia na dzień wyglądam coraz lepiej. To czekanie chyba jest najgorsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo samopoczucie mam dobre, tylko czekanie jest trudne do zniesienia, jeśli zaczyna się już odliczać godziny. Mam kontakt telefoniczny z dziewczyną , która miała operacje parę tygodni temu i jest bardzo zadowolona z noska i atmosfery w pensjonacie. Maseczki nie przeszkadzały by wychodzić na miasto, do kawiarni. Będziesz sama, czy z kimś? Ze mną przez 4 dni będzie mąż, tylko, że nie będzie nocował w pensjonacie. W niedziele wraca do domu. Do miłego zobaczenia- papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Przez pierwsze dni będzie ze mną mama. Potem raczej będę sama. Jak masz jeszcze jakieś pomocne info to proszę pisz. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 1234
mam nadzieje dziewczyny ze zagladacie na forum....... to do dziewczyn co sa juz po operacji :) umówiłam sie na pierszą wizytę i chciałabym aby ktoś kto juz ma to za soba i zrobił operacje nosa u dr wójcickiego dał znać jak było i jak efekty? proszę oodezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasia 98
mam nadzieje dziewczyny ze zagladacie na forum....... to do dziewczyn co sa juz po operacji :) umówiłam sie na pierszą wizytę i chciałabym aby ktoś kto juz ma to za soba i zrobił operacje nosa u dr wójcickiego dał znać jak było i jak efekty? proszę oodezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasia 98
dałam psuedo adasia bo margo juz jest ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1818
czy konieczne jest umawianie sie wiecej jak na jedna wizytę zanim zdecyduję sie na operacę jak to było u was dziewczyny? ja generalnie jestem zdecydowana nawet koszt mnie tak nie odstrasza jak sam fakt tego ze moze sie cos nie udać :( z forum dowiedziałam sie ze ranking tego doktora jest bardzo pozytywny i nie odnotowałam wielu nieudanych operacji wiec jestem na 90% zdecydowana. Ale ciągle nam poczucie strachu ze sie coś nie powiedzie...... poprawia i dodaje mi odwagi fakt ze i tak mało można mi noc "popsuć" bo poza garbem, złym zakończeniem nosa i dwoma "piepszami" to juz chyba nic wiecej nie da sie dodać...... pozdrawiam piszcie dziewczyny jak to było z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Dziewczyny odwagi! Konsultacja jest jedna przed operacją. Po operacji nic nie boli nosek. Jest duży dyskomfort- oddycha się przez nos, ale to jedyny minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agasa - ola1818
dzieki za słowa otuchy :) śledziłam twoją historie i powiedz mi proszę jak sie udała Twoja operacja jakie masz uwagi, napisz mi prosze jak operacja -najbardziej interesuje mnie czy efekt końcowy jest dla Ciebie zadawalający, ile trwała rechabilitacja , ile utrzymały sie na buzi zasinienia? bardzo proszę napisz jeszcze.. Ja chyba nigdy nie zdecydowałabym sie na operacje nosa gdyby nie moja mama która dodaje mi otuchy - i ciagle mówi że za jej czasów nie było takiej "łatwości w podjęciu takiej decyzji"-że na dziś zabiegi są dardziej dostępne (a nos mam po mamie) ;) jeszcze jedno jeśli masz czas napisz na jakiej podstawie wybrałaś własnie tego doktora??? Pozdrawiam Was serdzecznie dziewczyny ........ może Margo sie odezwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×