Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Margo 44
Agasa, tak byłam na konsultacji 27 lutego. Ty też???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo chyba ja wchodziłam zaraz po Tobie. Siedziałaś pod oknem i mało się odzywałaś , a starsza pani na wprost zagadywała. Ja siedziałam obok Ciebie jeśli to Ty byłaś tą osobą . Mąż siedział obok mnie, potem nalewał kawkę. NIe będę opisywac wyglądu, ale niczego sobie figurka. Czy to TY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Agasa To chyba ja... Faktycznie siedziały takie osoby jak mówisz i starsza pani zagadywała. No to miałyśmy okazję się już poznać. Pierwsze koty za płoty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo czy to nie jest niesamowite? Tylko my tu piszemy z osób, które czekają na zabieg i teraz się okazuje, że siedziałyśmy obok siebie w poczekalni. Ja pamiętam jak wyglądasz, nie wchodziłam zaraz po Tobie, tylko najpierw ta pani która zagadywała i jak się ubierałaś trochę zerkałam na Twój nosek- wybacz :) Ty chyba mnie nie kojarzysz. Dzwoniłam do kliniki bo dziwne mi się wydawało, że człowiek po zabiegu sam musi sobie serwowac sniadania i kolacje. Dowiedziałam sie , że wszystko jest zapewnione i nie ma się o co martwić. Tak też myślałam od początku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Wprawdzie jak przez mgłę, ale Cię kojarzę. Wiesz, tam wtedy przed wizytą byłam dosyć mocno przejęta i tak za bardzo nie zwracałam uwagi na inne osoby, ale wydaje mi się, że Cię pamiętam. Czyli masz zabieg jeden dzień po mnie? Będziemy cierpieć razem :). Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Eleeectra Mam jeszcze pytanko. W jakim stroju należy być podczas zabiegu? I jeśli możesz to opisz jak to potem wygląda po zabiegu. Chodzi mi o tę stronę medyczną. Co, po ilu dniach robią. Zmiany opatrunków, gipsów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtvi
Ja jestem po opercji u Wójcickiego i wspominam to raczej dobrze. Lekarz przyjemny, pielęgniarki bardzo miłe, narkoza łagodna (bardzo dobrze ją zniosłam-bez wymiotowania). W pensjonacie byłam do godz 13 o 15.30 byłam w klinice a o 18 przywieziono mnie do pensjonatu. Operacja trwała godzinę, później leży się jeszcze pod kroplówką. Operacja jest bezbolesna, później też nic nie boli. Innymi słowy ZERO bólu. Najgorzej z tym gipsem bo jest prawie na całej twarzy. W pensjonacie jest ok opieka nie jest może taka jakiej byśmy się spodziewali, ale za 50 zł czegoż można wymagać. Mój nosek jest teraz piękny-polecam Wójcickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierczyna
Witam.Jestem swiezo po operacji u dr Wójcickiego,jezeli macie jakies pytania to smiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Ale wam zazdroszczę , ja jeszcze muszę poczekać do końca czerwca. To czekanie jest najgorsze. Cieszę się , że wreszcie zdecydowałam się na operacje i mam nadzieję , że będzie ok. Jeśli chodzi o pytania to w zasadzie nie wiem już o co pytać. Trochę już poczytałam na ten temat, za duzo wiedzieć chyba też nie jest dobrze. Jeśli macie jakieś swoje przemyślenia i doświadczenia to chętnie poczytamy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiaaaa
Dziewczyny,ile kosztuje mniej więcej operacja nosa?W zasadzie chodzi mi tylko o modelowanie samego ,,czubka''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtvi
Każdy kto tam teraz robił nos płacił 6500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiaaa
Za każdy nos trzeba płacić 6500? Niezaleznie od tego co sie robi? to troche drogo,ja chciałabym tylko wymodelować skrzydełka.Bez łamania kości,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtvi
Z mojego "turnusu" wszyscy płacili 6500 bo mieliśmy kompleksową, a za same skrzydełka nie wiem ile bierze. To już musisz się kontaktować z Wójcickim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Resekcja skrzydełek 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciołek
witam. jezeli chodzi o dr Wójcickiego to moge sie wypowiedziec gdyz sama mialam operacje nosa w pazdzierniku 2005. to fakt ze Pan dr nie słucha pacjenta i w moim przypadku całe szczescie bo ja gdzies (głupia) przeczytałam zeby miec nos taki zadarty -siodełkowaty .Bogu niech beda dzieki i doktorowi ze mi to wybil z głowy. mam teraz sliczny mały nozek lekko zadartu nie sco\\isle prosty i pasuje do mnie jakbym sie znim urodziala. widzialam tez sporo nosów na zywo od Dr i powiem ze wlasciwie 95 % pasuje idealnie a te 5% dopasuje sie z czasem gdyz powiem wam ze nos zmienil sie przez te 2 lata bardzo.na korzysc oczywiscie .mialam lamany nos ,zmieniamy czubek , przegroda (troszke jest jeszcze krzywa -ale to nie nos od szablonu ) i prtzycinane skrzydelka co wrecz zalecam gdyz przy duzym nosie gdy sie go zmniejszy jesli pozostana DUZE dziurki efekt bedzie oplakany hehehe. 1.wezscie sobie cieple skarpety na sale operacyjna 2.nie jedzcie nic w dniu operacji chociazbyscie mieli ja popoludniu-ja sie ze tak ladnie pwoiem porzygalam na stole i pozniej pod murkiem sasiadów pana DR:) 3. nie stresujcie sie bo ten czlowiem wie co robi. ja spalam w pensjonacie Pani Zachary .nie wiem jak teraz ale wtedy bylo cudownie ,opieka jak za czasów dziecinstwa. Pani Zachara jest pielegniarka która równiez asystuje przy operacjach plastycznych (wtedy u dr łątkowskiego - nie polecam go gdyz robi male korekty wrecz nie zauwazalne np. scina garb i zostawia -po jaka cholere nie wiem ?!-długi nos nie przycinajac czubka .efekt -opłakany akasa wydana :).Pani Zachara spi w pierwsza noc w ppokoju operowanego zeby cos mu sie nie stalo,jedzenie pycha ,prosto do pokoju ,opatrunki zmienia ona lub jej syn chirurg i woogole wozi czlowieka do lekarza itd na stacje przywozi i odwozi .full wypas ze tak powiem .podaje nr moze jest jeszcze aktualny. 074-486-882-837. podaje tez namiary na profesjonalne forum dotyczace operacji plastycznych . http://www.beautywpolsce.com/forum/ pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Zastanawiam się jak po operacji dbać o twarz. Czym ją przemywać i natłuszczać. Czy krem który teraz stosuje trzeba odłożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierczyna
Kreciołek,jezeli chodzi o Zacharów to sie troszke zmieniło,po pierwsze nie ma posiłków,tak ze na pierwsza dobe po op najlepiej miec gorące kubki lub cos pdbn.pani pielegniarka nie spi z nikim w pokoju bo musiała by sie rozdzielic na czworo,zaglada tylko czasem zeby np zmienic opatrunki.Cena 50 zł za dobe wydaje mi sie przesadzona poniewaz w tej cenie w Polanicy mozna znalezc znacznie lepsze warunki.Jezeli chodzi o Wójcickiego ,masz racje nie słucha pacjentów co i w moim przypadku wyszło mi tylko na dobre,na razie jestem dwa tyg po op nos(całkowita korekcja) jest duzy, spuchniety, dodatkowo wyskoczyła mi taka "bólka" miedzy okiem a nosem ale to mam nadzieje minie.Ogólnie gdybym miał polecac plastyka od nosków to Wójcicki zdecydowanie tak.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Ja przesłałam doktorowi zdjęcia emailem, potem miałam telefoniczną konsultację. Termin dopiero 13 października ..czekam już 1,5miesiąca, a jeszcze 5 przede mna. Cena 6500zł + ew. resekcja szkrzydełek 500zł. Wasze rady są na prawdę bardzo cenne, zwłaszcza dla tych co będą w Polanicy same. Ja na gości mogę liczyć dopiero w weekend - do tego czasu sama. Jak to wygląda z myciem sie po operacji-zwłaszcza, że nie można się za bardzo ruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Szkoda, że cisza tutaj zapanowała. Dziewczyny mam prośbę, napiszcie proszę czy dr robi EKG na miejscu przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtvi
Po operacji funkcjonuje się normalnie, myć się można za wyjątkiem twarzy, ponieważ jest się tak opuchnientym, że nawet dotyk odpada. Po 3 dniach jest już ok, ale jeśli będziech chciała myć twarz to tylko brodę i kawałek policzków, resztę zasłania gips... Co do ekg lekarz tego nie wykonuje, w zasadzie to tego ode mnie nawet nie wymagał. Tym bardziej, że narkoza jest bardzo łagodna i naprawdę nie ma się czego bać. Dziewczyny głowy do góry będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
ja sie zapisywalam poltora miesiaca temu czyli czekania 6,5 miesiaca...Zdarza sie, ze ktos rezygnuje z operacji wtedy zwalnia sie termin. Mnie osobiscie pazdziernik odpowiada, bo nie bedzie upalow, pogoda sprzyjajaca ukrywaniu sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Aha. jesli chodzi o wysylanie zdjec mailem. Tez tak zrobilam, nastepnie zadzwonilam do doktora [w srody ma konsultacje]-tzn ciezko bylo sie dodzwonic, w efekcie rozmowa zostala przelozona na czwartek rano [doktor mial urlop i "czas" na rozmowe], zdjecia posylalam kilka razy, bo cos one nie docieraly na jego poczte..Ale udalo sie i mam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka7773
Czesc Dziewczyny! Dzieki za wszystkie komentarze, sa nieocenione. Ja na razie zastanawiam sie nad operacja. Moj nos nie jest najgorszy ale moglyby byc duzo lepszy:) Troche boje sie, ze poddam sie temu wszystkiemu i okaze sie, ze nos mi sie nie podoba. Bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos przeslal mi swoje zdjecia przed i po. Moj email: agnieszka7773@hotmail.co.uk Mam jedno pytanie. Czytalam, ze po operacji kosc nosa nigdy nie jest juz calkiem gladka, zawsze sa jakies grudki, czy to prawda? Pozdrawiam Cieplo i prosze o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Agnieszka wejdźna to profesjonalne forum http://www.beautywpolsce.com/forum/ zobaczysz noski przed i po. Jako nowicjusz możesz wejście do galerii otwartej. Jak będziesz czytać posty to tam też dziewczyny powklejały noski. Poczytaj regulamin i będziesz wszystko wiedziała. Margo44 co słychć u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo 44
Witaj Agasa Tak jakoś jestem ostatnio zajęta, że nawet nie miałam czasu, aby wejść na tę stronę. Generalnie nastawienie mam takie, że już trochę nie mogę się doczekać i chciałabym być już po. Mam nadzieję, że już szybko zleci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullalla
Mam pytanie do wszystkich pań po operacji nosa.Planuje niedługo zabieg,mam jednak okropną skłonność do zaskórników,muszę je stale usuwać mechanicznie.W jakim czasie po operacji mozna oczyszczać skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasa
Margo 44 w sumie dobrze, że jesteś zajeta, mniej czasu na myślenie. Ja mam urlop i dużo myślę. Wiesz....u mnie nastąpiła zmiana terminu. Jadę już za dwa tygodnie. Żałuje, że się nie spotkamy. Znasz mój email, na początku napisałam , tylko koncówka jest inna- eu. Dużo się dowiedziałam będąc na forum- link podałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinoL
6000??? Liczylem ze gora 3000:( To chyba juz po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula17
witam! kiedys wypowiadałam sie na tym forum w zwiazku z moim tak młodym wiekiem! i bylam juz a konsultacjach u dr Wojcickiego i jak sie dowiedzialam ze operacja kosztuje 6000 to sie zalamałam ale dla mnie wazniejszy jest wyglad niz pieniadze wiec napewno sie zdecyduje na ta operacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×