Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość layla**************
no to jak operacja nosa to relaksik to okey ja tak jak mowie boje sie tych omdlen choc ostatnio mialam zabiegi na wrastajace panokcie i sam zabieg nie bolal nic (mialam wyrywany kawalek paznokcia z miesem ale ze znieczuleniem) i tez myslalam ze bede mdlec i w wogóle a jakos przeszlam panikowalam bo panikowalam ale dalam rade - mimo że bol przez dwa dni byl okropny jakby ktos rwal paznokiec i ketonal 100 nie pomagal nic - bralam po 3 tabletki ketonalu takiego i dalej to czulam mowie Wam cos oropnego i przezylam ..... nie wiem czy to porownywalne ze sciaganiem gipsu i zakladaniem mam nadzieje ze nos mniej boli.... tylko kolezanka mi ostatnio mowila ze do noska wkladaja takie jakby tampony - cos w rodzaju nakladki....?????????? i ze to potem na zywca wyciagaja z zaschnieta krwią.....?????????????? dziewczyny czy to jest prawda bo mam szczera nadzieje ze kolezanka nagadala mi jakis stek bzdur... tak troszke sie tym przerazilam;((((((( moja znajoma miala operacje biustu i mowi ze bolalo strasznie nawet rekami nie mogla ruszyc grrrrrrrrrrrrrrrr więc my z nosami sobie poradzimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla**************
Pani katenak mam jeszcze pyt czy jest pani zadowolona z efektu???????????????????????????????? ja nie potrafie tam wejsc na t a galerie nosow juz jestem zalogowana ale tam trzeba byc na forum i jakies posty otrzymywac czy cos.......... szkoda bo bym chetnie te zdjecia tam zobaczyla może da sie tam jeszcze wejsc tzn te zdjecia zobaczyc jakas inna drogą? to troszke dziwne ze nie mozna ogladac tych zdjec bez zalogowania.........................dziwne prawda...?????????????????? Pani Stanisławo ja wierze ze efekty beda widoczne trzymam kciuki za Panią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a beda napewno i wierze ze b edzie Pani zadowolona narazie jest Pani opuchnieta ..... napewno Dr wybrał prawidłowy nosek;))))))))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Nie wiem czy jestem zadowolona,bo mam nos opuchnięty.Na pewno jest mniejszy. Teraz nos jest grubszy niz w dniu sciągnięcia gipsu, ale to normalny objaw. Setony w nosie są czymś nasączone tak więc nie ma opcji,żeby krew była zeschnięta.Wyciąganie ich nie bol, ale jest nieprzyjemne..trwa to jednak 1sekunde więc można wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1818
dziewczyny!!!!!!!!!! czytam i jestem w rozterce sama nie wiem co mam zrobić bardzo pragnę tej zmiany bo ciągle o niej myślę w kategoriach ze będzie ok ale nikt mii tego nie zagwarantuje :( mój problem polega nie na nosa gabarytach ale na jego kształcie nos mam mały ale niestety garbaty i zakończony kulką tak wiec bardzo sie obawiam czy wszystko będzie tak jak powinno być, czy któraś z was była juz w takiej sytuacji????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem 11 dni po operacji garbatego nosa u dr Wójcickiego i do dzisiaj w czesci chrzestnej nosa mam takie mrowienie jakby naprężenia cały czas czuje nos czy przełykam sline czy sie usmiecham mam wrazenie ze rozciagam nos i chodza po nim mrowki czy ktos ma podobne odczucia czy to tylko u mnie tak wyglada? mam jeszcze jedno pytanie po jakim czasie nos jest \"bezpieczy\" tzn kiedy tam w srodku wszystko sie na tyle pozrasta zeby moc sie normalnie z nim obchodzic? z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie p.s. chetnie odpowiem na wszelkie pytania odnosnie operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Wiraj, rodzynek opisz w punktach jak wygladała operacja tj. o której się zaczęła , gdzie sie odbywa, jak długo tra itd. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasia1987 operacje mialem jako ostatni tego dnia czyli bylem trzecia osoba co mnie bardzo martwilo bo na operacje zaiwzli mnie okolo 18 wrocilem do pensjonatu okolo 21 w drzwiach swojego gabinetu powital mnie dr i zaczal wypisywac karte do operacji choroby przebyte i takie tak i ta karte musialem podpisac ze sie zgadzam na wszystko i wiem jakie moga byc powiklania potem dal mi karte ankietowa i kazal czekac na anestezjologa jak przyszla pani anestezjolog sprawdzila karte ankietowa zadala kilka pytan i kazala sie przebrac w ich ciuchy sterylne i potem przyszla po mnie pielegniarka i zaprowadzila na salke operacyjna kazali sie polozyc na stole operacyjnym podlaczyli welflon wpuscili glupiego jasia potem narkoze i juz nic wiecej nie pamietalem i nie bylem swiadomy obudzily mnie glosy zeby sie przesunac na inne lozko gdzie lezalem godzine potem kazali sie ubrac i pojechalem do pensjonatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1981
cześć Kasia!!my juz niedługo będziemy miały nowe noski! ja się zaczynam denerwować, zrobiłam sobie symulacje noska, nie wiem czy sie przyzwyczaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Dziękuję za info. rodzynek! Nie wiesz czy jest net w pensjonacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla******************
symulacja noska czyli.....? chodzi o zdjecia na komputerze? czy Doktor takie coś robi???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ola 1981 - ola1818
Olu, bardzo Cie proszę czy mogłabyś udostępnić mi taki proram do symulacji???????????? albo choś podaj link do strony gdzie mgłabym sobie taką imitacje nowego noska zrobić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola1981 Na kiedy masz dokładnie termin? Ja mam na 19 stycznia i szukam kogoś kto wtedy będzie w pensjonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie maielm internetu w pokoju i chyba go nie ma bo widzialem tylko jedna dziewczyne z laptopem ale nie byl do niczego podlaczony chyba tylko bezprzewodowy zostaje jak ktos ma iplusa czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz200000
moze ktos wie czy w polanicy maja umowe z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Tak, szpital w Polanicy ma umowe z NFZ. Na operacje czeka się ponoć 5lat, a refundacji jest tylko 40%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1981
Ola, ja prosiłam dziewczyny z Beauty Polska, aby mi to zrobiły, zaloguj sie tam, wejdź na korekcje nosa-symulacja i napisz do dziewczyn zrobią ci to na pewno!mnie przecież nie znały mnie, wysłałam mejlem zdjęcie z profilu i tego samego dnia otrzymałam symulacje. Termin mam na 15 Grudnia będę w pensjonacie P. Zacharów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich serdecznie. Ja jestem kilka dni po operacji. Postaram sie odpowiedziec na kilka Waszych pytan. No wiec zaczne od zachowania dra Wojcickiego. Czytalam w Waszych wypowiedziach ze nie slucha pacjentów, jest nie miły... itp na mnie zrobil zupelnie inne wrazenie. Jest bardzo sympatyczy, otwarty na wszelkie dyskusje. A sam doskonale wie jaki kształt noska zrobic zeby idealnie pasowal do twarzy. internet w pensjonacie Oliwia jest!!! Nie potrzebujecie zadnego iPlusa czy takich tam... Pani Wiesia wlacza internet zawsze okolo godz 20 na 2 - 3 godziny, wiec jesli macie karty sieciowe w laptopach to z latwoscia wyszukacie tu siec bezprzewodowa. operacja noska relaksem - doslownie - nie jest, ale tez nie jest niczym strasznym. To nic nie boli. Jest tylko nieprzyjemne, bo nosi sie przez te 8-9 dni gips. Ale wszystko jest OK. Krwia wymiotuje niewiele osob, choc czasem sie to zdarza. Ale bez obaw - nic strasznego - takie slyszalam opinie. Poza tym w pensjonacie jest bardzo przyjazna atmosferka. Wszystkie dziewczyny sa dla siebie berdzo mile, a w razie potrzeby pomocne. Pozdrawiam Wszystkich i z checia odpowiem na inne zastanawiajace Was pytanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luska - ola1818
cieszę sie bardzo ze do nas dołączyłaś :) i zechciałaś być dla nas "oknem na świat", ja mam pytanko dotyczące Twojego i osób w pensjonacie - zadowolenia z efektów operacji... ja jestem w stanie wszystko przeżyć ale chce wiedzieć jaki procent z Was jest zadowolona ... bo prawda jest taka ze tylko wasza obiektywna ocena sie liczy, osób które juz mają to za sobą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola, niestety w tej chwili nie moge odpowiedzieć Ci na Twoje pytanie. Nos, policzki, broda i szyja sa bardzo opuchniete, wiec nie jestem w stanie napisac czy jestem zadowolona z wielkosci noska. Mysle ze za 2-3 tygodnie - przy zalozeniu ze nos dalej bedzie spuchniety - bede mogla wstepnie powiedziec czy jestem zadowolona z efektow czy tez nie. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
Jest dokladnie tak jak pisze Luska. Atmosfera jest rewelacyjna, humory dopisuja mimo upiornych wygladow..hihihi.az zal bylo wyjezdzac. Co do Pana doktora to choc u niego wszystko jest zalatwiane ekspresowym tempem jest bardzo milym czlowiekiem z poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000
mam pytanko jaki czas przebywa sie w klinice?i jeszcze czy tam jest 24 h opieka pielegniarsko lekarska pilne bo jak to wyplac wtedy ubezpieczenie?pilnie prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszko, heh w klinice przebywa sie w dniu operacji jakies 2 godziny - z czego godzine trwa operacja, pol godziny przed operacja trwa wypelnianie ankiet i rozmowa z doktorem, a drugie pol godziny po operacji lezysz na lozku i mozesz poogladac sobie telewizje. Opieke 24 godzinna masz w pensjonacie. Wlascicielka pensjonatu w pierwszej dobie po operacji przychodzi do pacjentki co 2-3 godz - rowniez w nocy, a z kazda doba coraz rzadziej. Poza tym zostawia swoj numer telefonu i w razie potrzeby mozesz dzwonic do niej na komorke - pojawi sie po kilku minutach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stąnisława stanisławska
Mam pytanie jakiego podkładu używacie po operacji? Czy ten dermoblend vichy rzeczywiście jes taki dobry?? Czy polecacie jakiś inny? Bo mi wszyscy mówią ze inaczej wyglądam, ale potem ze to chyba przez opuchnięcia pytają co się stało, mówię że pobiłam się z bratem hehe:D:D no i wszyscy wierzą, jak narazie nikt nie zwrócił uwagi na nos, a wiele osób jest takich którzy nie zauważają wogóle zmian, jutro ide pierwszy dzień na studia więc zobaczymy jak jeszcze inni na to spoglądną;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka45- Kraków
Czytam Was i nie wiem co robic dalej, moj nos jest dlugi kosc prosta tylko dlugi i dosc gruby chce go skrocic ale w pracy dadza mi tylko 10 dni urlopu najwyzej no i jak ja sie mam pokazać??? jestem z Krakowa, u mnie same plotkary pracuje, nie bede im nic mowic bo i po co, to moja sprawa,ale jak to ukryc???:(czy ktos poszedł do jak szybko po zabiegu??ja nosze okulary ale to chyba mało zasłoni???:( a głupiego jaśka to maiłam jak byłam dzieckiem i po zabiegu wymiotowałam wtedy...:( najwiekszy problem to jak tu isc do pracy po 8 dnaich zdejmuja??? ale jak kosci nie beda naruszac to też jest straszna opuchlizna i siniaki???moze puder cos da??;) jakos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000
heh bardzo dziekuje za odp :-))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem 15 dzien po operacji i sam nie wiem co mam myslec zeszla mi juz troche opuchlizana tzn w porownaniu do pierwszych dni po operacji ale wciaz jestem zapuchniety i nie moge oddychac nosem tylko ustami co jest bardzo meczace mialem garbaty nos i jak ta opuchlizan zeszla to sie okazalo ze dr nie scial calkiem tego garbu wciaz mam malutki ale nos zdecydowanie nie jest prosty i to nie tylko moje odczucia bo pytalem znajomych i tez uwazaja ze jest malutki garbik a to mnie zalamuje bo przeciez nie po to dalem tyle kasy zeby tylko zmniejszyc garba ale zeby sie go pozbyc powinien dr mi go poprawic ale znajac zycie powie ze wszystko jest super ;( widzialo mnie dzis tez wielu znajomych i nie zwrocili uwagi na nos tylko na opuchnieta twarz kolezanka pyta co mi sie stalo ze taki okragly jestem o nosie sam musialem jej powiedziec wiec chyba nie ma duzej zmiany sam nie wiem zobacze co powie reszta znajomych fajnie ze latkowski robi poprawki za darmo a jak to jest u wojcickiego ktos wie? dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20000
czy ma ktos termin na 26 marca 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do osbo ktore juz mialy operacje u dr wojcickiego czy na sali operacyjnej zauwazyliscie sprzet monitorujacy (tetno, oddech, cisnienie krwi)? bo je nie widzialem tego i sie zastanawiam w jaki sposob anestezjolog wiedzial co sie dzieje z pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millka45
no i nikt mi nic nie poradził, ignorancja zupełna :(..co ja sie tak pytam moze nie chce sie nikomu gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenak
milka. nikt ci nie powie czy w 10dni po operacji bedziesz normalnie wygladac. to jest sprawa indywidualna. Ale tak czy inaczej 10dni to za malo. poczytaj wszystkie posty. ja jestem 16dni po op. i wygladam nieciekawie, wciaz mam siniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×