Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Agniecha 73
Witajcie dziewczyny Miesiąc po operacji 1..siniaki, całkowicie wchłonięte, nie mam już również podkrążonych oczu 2. opuchlizna 90% zeszła z części kostnej w 10% z chrzęstnej 3. nos puchnie pod wieczór (wydaje się wówczas przekrzywiony na jedną stronę)- rano wygląda ładnie 4. Pojawiła się opryszczka dwa dni temu na nosie, został jeden pęcherz Nos cały w zaskórnikach, na razie boję się go oczyszczać mechanicznie a należy mu się jak nigdy 5. Nos nie bolał, nie boli, lekko swędzi, zwłaszcza w części kostnej Nikt z osób, które nie wiedziały o operacji nie zapytał czy robiłam coś z nosem, kilka osób zwróciło uwagę, że ładnie wyglądam (ale ja w ostatnim roku zrzuciłam 30 kg, więc co poniektórzy po prostu nie widzą "cielska" a nie krzywego nosa) Dziewczyny czekające na operację, życzę Wam zdrowia i abyście szybko były po :) Pozdrawiam serdecznie moje sympatyczne współlokatorki z Polanicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Agnieszko:) ja wczoraj robilam peeleng kawitacyjny,..fajna rzecz polecam jak juz sie wygoi nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla**************
a mi puchnie nos zwłaszcza rano i wtedy też wydaje sie nierówny to prawda w części chrzestnej jest baaardzo opuchniety u mnie zauważono że mialam operacje najbardziej podoba mi się prawy profil bo ten lewy jest sttrasznie opuchniety ja mam nadal podkrążone oczka czesto wyglądam na zmęczoną ale sama nie wiem czy po operacji czy po tym że duzo pracuję mnie nosek swedzi w środku w cześci chrzęstnej najbardziej opuchnięte mam skrzydełka operacje mialam 7 kwietnia] nie ma czego sie bać uwierzciemi pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Layla :) kurcze..jednak dosc dlugo goi sie nos...ja mam tylko miesiac na odpoczynek po zabiegu..mam nadzieje ze jakos dam rade wrocic do pracy:)..ale i tak chce to zrobic:) pozdrawiam:) jak tam Olu wiesz juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Dorota , Mam termin na poniedziałek :) Więc jednak się spotkamy :) Mam nadzieję tylko, że oprycha mi do poniedziałku całkiem zejdzie bo zewnętrznie to już nic nie mam ale warga jakaś jeszcze dziwna - jakby zdrętwiała ? No ale jeszcze 3,5 dnia :) Ponoć to jedyny termin więc na inny nie ma szan mi przełożyć ... Jestem happy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
Fiolka, no to super:), opryszczka na pewno sie zagoi, dobrze ze masz na wardze, a nie na nosie jak ja, jeszcze u mnie widac ze była. no to sie spotkamy :)mam 32 lata, cos mi sie zdaje ze ty duzo mniej. ja juz bede w niedziele w pensjonacie, bo mam daleko. no to sobie pogadamy :) Pozdrawiam i do zobaczenia w Polanicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie sie zdrowo i dzielnie;) fajnie Wam ze juz..tuz tuz .. ja to chyba najstarsza z towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie dzielnie! my trzymamy kciuki za Was:) dobrze bedzie...ech jak wam dobrze:) juz tuz...tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Dorota, Ja tez sie ciesze, a ty malolata przy mnie (hihi) ja mam 38 ale jakie to ma znaczenie ? Ja przyjade w poniedzialek do 11:00 bo mam tylko 2,5 godziny jazdy ale i tak sie pewnie spotkamy na miejscu i bedziemy sie stresowac do popołudnia az zaczna nas wywozic .... a pozniej to juz tylko wczasy ..... (hihi). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy mnie obie jestescie malolatami:))) hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Frost Jakie to ma naczenie jak dusza młoda ... (hihi) zawsze ma sie to osiemnaście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Frost: Dzwonilam do doktora i mam tez operacje na 20.07. Tak jak mowilam - 27.07 doktor daje pracownikom urlopy i nie bedzie operowal w tych dniach. A wiec u mnie jednak po staremu... Z jednej strony ciesze sie, bo chce miec to jak najszybciej za soba, zeby miec jak najwiecej czasu na dochodzenie do siebie po operacji, ale z drugiej strony mam sesje :( Ale nic, widocznie tak mialo byc... I mamy operacje w tym samym dniu, spotkamy sie i bedziemy to razem przezywaly ;) Az mi sie rece poca, gdy pisze o tym... Ze strachu oczywiscie... ;) Dziewczyny ja w takim razie jestem najmlodsza, mam dopiero 21 lat ;) Martwia mnie troche te krzywe nosy przy bardzo spuchnietym nosie :( Pozdrawiam, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Aha... i dzieki Frost ze dalas mi znac z tym telefonem do doktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskie z pianka
no, prosze.Jestem juz tak wiekowa ze leczyl mnie ojciec doktora Wojcickiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla**********
fROST JA ZARAZ po powrocie do szkoły i do pracy od razu i nie było nawet nic do gadania! no tylko ja ostatnio czesto chorowalam tu alergia tu wrastajace paznokcie i zaraz po nosie poszlam je wyciąc i powiem Ci ze nos przy wycinaniu paznokci to pikuś tylko dyskomfort i tyle. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLu z jednej strony ciesze sie ze tak wyszlo..bedziemy razem:) z drugiej..sesja...bedziemy sie uczyc razem...ja we wrzesniu mam egzamin ..robie specjalizacje z ratownictwa medycznego.Damy rade Olu:) Dziwne ze dr mi nic nie mowil o urlopie ...widocznie tak mialo byc ,ze sie mamy spotkac:D pozdrawiam Dziewczyny jestescie kochane ..dzieki za wszystkie slowa wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka z Dorotka trzymajcie sie dzielnie dziewczyny!!wracajcie piekne i zdrowe;) ja chyba kupie hewiran i bede lykac przed zabiegiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
Uwaga! Moje drogie, właśnie przeczytałam ,że sól morska podrażnia blizny po zabiegu (pisano o tym w kontekście kąpieli morskich), ale właśnie uświadomiłam sobie, że ta woda morska . którą Wam poleciłam do nosa i której sama używam, może wcale nie jest taka bezpieczna, odstawcie ją na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho?:) dziewczyny a jak z cena zabiegu? aktualny jest cennik...7000-7500?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla************
taka jest cena w zaleznosci czy dr zaleci ci resekcje skrzydelek jesli tak to sie zdecyduj wiesz ja ja uzywalam to wode morksa i czasem tez mi sie zdarzy ale musialam smarowac nos w srodku tribioticiem ale calyczas mowie przez nos ale mam zadarty hihi podoba mi sie nie zapeszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Dorotka i fiolka juz w Polanicy? trzymamy kciuki!! a cam Olu u Ciebie?:) moja przyszla towarzyszki :) juz sie nei moge doczekac:)bedziemy sie ogladac i cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Ja juz tez sie nie moge doczekac :) I coraz bardziej sie ciesze. Ten czas bardzo szybko zleci... ani sie nie obejrzymy, a tu juz bedziemy na sali operacyjnej :) Nie moge sie doczekac... ale jestem pewna ze bedziemy miec niezlego stracha. Ja juz sie boje, ale raczej mysle jak juz to ladnie bede wygladac z nowym noskiem, a nie jak to bedzie przed operacja :) Pozdrawiam, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Czesc kobitki, Ja z Dorotką juz po operacji, miałyśmy wczoraj najpierw Dorotka, potem ja. Po nas jeszcze dwie osoby. Jak czekałam na operacje to słyszałam jak Dorotkę wybudzają z narkozy. Wymiotowała. Ja nie ale jak obudzili mnie z narkozy to słyszałam jak Doktor młoteczkiem następnej osobie "robi" nos. Noc słabo przespana bo przez usta ciężko się oddycha, i zasycha w buzi, więc musiałam cały czas cos pic. No a dzisiaj tutaj leje deszcz, a ja wyglądam jak po 12 -u rundach z gołotą ;) Ale faktycznie nic nie boli - więc się nie martwcie. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
czesc wszystkim , nie rozmawialam jeszcze z Fiolka po operacji bo jestesmy w innej czesci pensjonatu a ja leze ciagle w lozku, od wybudzenia wymiotuje kilka razy krwia, tak dosyc duzo i głowa mnie strasznie boli. jak pisała Fiolka oczy mam az czarne, szczegolnie jedno i napuchniete, nos w czesci kostnej tez mnie pobolewa, tez nie oddycham nosem i w nocy smarowałam usta woda. zle sie czuje ogolnie wiec na razie juz nic nie pisze, kazdy przechodzi inaczej.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane zuchy:) FIolka i Dorotka czyli juz po...:) widze ze kazda slicznotka inaczej to znosi...najwazniejsze ze wybudzone i pewnie jzu szczesliwe ze w koncu marzenia spelnily sie. Dorotka nie daj sie wymiotom!:) dobrze mowic..ech...zazdroszcze Wam:) a juz cos widzicie jaki ksztalt noskow? resekcje skrzydelek tez mialyscie? Olu..zamowmy sobie razem pokoj!! bedziemy sie wspierac..jestes mlodsza to wode mi podasz:) hihihi pozdrawiam cieplo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Frost, Ze mną Doktor jak rozmawiał przed operacją to powiedział "a teraz koncert życzeń" i mówisz mu co ccesz mieć zrobione a on z Tobą omawia jak to zrobi i czy tak to powinno wyglądać... Mi powiedział, że należę do 15 % osób u których można ale nie trzeba robić resekcji skrzydełek - z jego strony ze wskazaniem na NIE, ale decyzja należy do mnie, powiedzial tez , że jeśli mi tą resekcję zrobi to nieznaczną, więc powiedziałam mu , żeby robił ;) Po co mi mają zostać duże dziury w małym nosie ;) Mi udało się zasnać w dzień i teraz juz się lepiej czuję. Na razie przez cztery dni nie możemy wychodzić więc lenistwo w pokoju a szkoda bo się wypogodziło a widoki z okna piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr slucha pacjenta co do noska? czy raczej dobiera sam? :) Ty wiedzialas Fiolka jaki chcesz?:) ja nie wiem:) jeeeejku juz bym chciala!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Czesc Frost ;] Rezerwowalas juz miejsce w pensjonacie Oliwia? Ja jeszcze nie, dzisiaj mam dzwonic potwierdzic ostatecznie termin i odrazu zarezerwuje sobie miejsce w pokoju :) Jak bedziesz dzwonic to powiedz, ze pokoj 2-osobowy ze mna (moje dane znasz) i ja tez to powiem, wtedy chyba nie bedzie zadnych problemow. Ok? Pozdrawiam, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu:) dzwonilam z tydzien temu zapytac sie czy to czas juz na rezerwacje...pan zapisal moje nazwisko i mowil zeby jeszcze tydzien przed zabiegiem dzwonic.. jak dzis bedziesz dzwonila to powiedz koniecznie ze chcesz ze mna;)) nazwisko znasz :) calusy:) Dziewczyny rozumiem ze laptopa mozna wzic i z internetem nie ma problemu tak? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×