Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość patka 7.04
Witam Wszystkie Dziewczyny przed i po operacji!!!od mojej operacji mineło już 5 miesięcy,przez ten czas nie bylo dnia, kiedy bym choć przez chwilę żałowała swojej decyzji.Dr Wójcicki jest prawdziwym profesjonalistą, z mojego długiego garbatego nochala wyczarował mały subtelny minimalnie zadarty nosek-taki o jakim nawet nie marzyłam.Rekonwalescencję zniosłam stosunkowo dobrze, opuchlizny już nie widać, mam wrażenie że cała twarz nabrał a jakby weselszego wyrazu.W Oliwii super atmosfera, miła opieka, czas mijał jak w sanatorium.pozdrawiam gorąco szczególnie Agnieszkę i Laylę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jak miło że ktoś w ogóle jeszcze tu zagląda i coś pisze. Już myślałam że wszystkie zapomniałyście o nas czyli o tych dziewczynach, które nadal z niecierpliwością oczekują na dzień operacji. Patka cieszę się że wszystko u Ciebie w najlepszym porządku i że nowy nosek Tobie się podoba. Myślę że dr Wójcicki także użyje swoich czarów żeby z mojego zrobić mały, zgrabny i subtelny.... ehhh już się rozmarzyłam a tu jeszcze 3 m-ce oczekiwania. Pozdrawiam Was dziewczyny - Patkę, Layle i Agnieszke również - mimo że nie znam ich osobiście, poprzez to forum czuję jakbyśmy były dobrymi kumpelami - to dzięki Wam i Waszym relacjom wiele z nas się zdecydowało i nadal decyduje !! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskop
Zosienka, Lalunia, ja mam 17 grudnia, a wy? czekam na maila. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 14-tego grudnia( jak narazie).chciałabym wcześniej ale niestety nikt nie ma ochoty zrezygnować lub zamienić się. Więc czekamy na 14-stego z niecierpliwością pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalunia, To się pewno zobaczymy na miejscu zestresowane "przed" a później już tylko szczęśliwe "po". Ja też mam 14 grudnia. Do usłyszenia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta :) Od piątku (11września 2009) jestem posiadaczką nowego noska. Co prawda widnieje na nim jeszcze gipsik :) ale juz wyłania się moje nowe, piękniejsze szczęscie :) Moja operacja była skomlikowana, miala nos siodełkowaty! czyli jak bokser! bo nieduanej operacji laryngologicznej musiała zostać zrobiona transplantacja z małżowin usznych, aby wypełnić brak chrząstek. W Polanicy ponoć duuużo fantastycznych specjalistów ale...nikt nie chciał podjąć się tak skomlikowanego zabiegu, dopók nie znalazłam mojego "anioła" z Łodzi. Dr. Krawczyński!!! FANTASTYCZNY!! Jeśli chcecie wiecej informacji piszcie 8870963 odp.na każde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
dajcie jakies namiary na dr Wojcickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Dzieki sliczne Zosienka za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi85
Czesc Dziewczyny, Czy ktoras z Was ma termin w listopadzie kolo 10??? Nie moge sie juz doczekac operacji chociaz bije sie opuchlizny pooperacyjnej..Mam na dzieje ze chociaz widoczna opuchlizna zejdzie szybko.. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
oczywiscie ze szybko zejdzie:) juz w Polanicy pod koniec pobytu malo co bedzie widac...ja jestem 2 miesiace po zabiegu...nosek piekny:)),z jednej strony jeszcze idoczna opuchliznaale sle wiem ze zejdzie...nos mam drozny juz...cera jeszcze troszchce chropowata na noniu..ale co tam:)...jak dotykam go czuje w koncu ze to m oj nosek:) Prosze sie nie bac dziewczyny...a jak jakies pytania...pytac!!!!:) juz jestem przy kompie codziennie wiec sluze pomoca Ola-b Nosek sliczny:))) a moze dzis Ci wysle swoj pozdrawiam i caluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
witam was cieplutko, 12.10 operacja i już nie mogę się doczekać. Czytając wasze pozytywne potosy moje obawy i strach trochę topnieją. Teraz nie mogę się już doczekać efektu po operacji. Najciekawiej będzie w pracy nikt nic nie wie i zastanawiam się jak zareagują i czy wogole zauważa bo planuje zmienić także fryzurę. Szkoda tylko ze nikt z was nie ma terminu razem ze mną zawsze to raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
Olu wyslalam Ci zdjecia mojego dzisiejszgo noska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej Frost! Bardzo ladny nonio i pasuje Tobie ;) A powiedz dobrze zrastaja Ci sie kosci? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
:) dzieki Olu mnie tez sie podoba;) chyba dobrze sie zrastaja... jeszcze po prawej stronie jest opuchlizna,ale czekam cierpliwie Jestem MEGA ZADOWOLONA;)))) MISTRZ Z WÓJCICKIEGO:) Olu Twoj nosek tez jest sliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam czekami i Nic nie dostalam. Dziewczyny przypominam sie ze swoim e mailem paula674@gazeta.pl A moze to jest tak, ze tylko sie wymieniacie zdjeciami z tymi ktore sa po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Bingo Geraldina! ;) Jak bedziesz po operacji to tez sie wymienimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopathre
Hejka dziewczyny A jak sobie radziłyście z miesiączką ? W sumie cieżko trafić z terminem pare miesięcy przed...zawsze TE dni mogą się przesunąć. Mi akurat zmienił się czas okresu i wypada akurat w okolicach operacji. Nie wiem czy brać coś na wywołanie miesiączki czy zacząć łykać antykoncepcje na cykl przed operacją i nie robić przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do EDYTKAN : Co do mojego garbka, ostatnio jeszcze bardziej sie uwydatnił co mnie troche zmartwilo, ogólnie nos jest mały, lekko zadarty, ładny - tylko tak jak piszesz ten garbek. Jednak dwa dni temu cos sie zmieniło - jakby zmalał a właściwie prawie go juz nie widać - czuje go tylko pod palcami jak dotykam grzbietu nosa. Myślę ze to jeszcze kwestia czasu - podobno nos się zmienia nawet do roku.. Pozdrawiem cieplutko wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede po..... to mi to na nic. Jak mowi ludowe porzekadlo - kobylka u plotu. Czyli kinolek zrobiony,kaska dana doktorowi, szansa na cos innego prawie zerowa, bo albo praca, albo rodzina, do tego obawy zwiazane z przebiegiem zabiegu, anestezja itd Skoro jestescie takie uczynne to dajcie krok po kroku namiary na jakas galerie dr, gdyz ja siedze tylko na kafeterii-bo jest tu latwo wszystko znalezc Na stronie dr jest o owszem, owszem kilka fajnych nosow ale jest to niewielka ilosc - wiadomo wybrana pokazowo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
kopalnia wiedzy to BEAUTY POLSKA zaloguj sie i czytaj czytaj czytaj...sa tam galerie ..wojcicki ma najwiecej zdjec...owocnej lektury zycze:) ja wlasnie z beauty wybralam MISTRZUNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, - kiedys probowalam ale tam jest gaszcz informacji, tak ze w koncu do zadnej galerii nie dotarlam i sie zniechecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkawrocław
Witam serdecznie, ja mam termin konsultacji u dr Wójcickiego na 14.10 (mogła być nawet za tydzien). Mamk pytanie odnośnie ceny zabiegu. Mnie oczywiście przez telefon nic nie powiedział. Wizyta konsultacyjna kosztuje 100zł. Dziewczyny napiszcie proszę (te które operacje miły stosunkowo niedawno) ile płaciłyście za samą oprację, ile za noclegi itp. (nie wiem czy to w jego klinice się śpi czy w pensjonacie tym, który z nim współpracuje). Ja chce zrobić "garbek" i skrzydełka. Będę bardzo wdzięczna. Aha i czy MOZNA PLACIC W RATACH (przez bank czy umownych)?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
cena zabiegu to 7500zl + 500zl resekcja skrzydelek, ale to doktor juz sam stwierdza czy warto robic resekcje czy nie. cena doby w pensjonacie to ok 60 zl bez wyzywienia. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Hej dziewczyny! We wtorek minęły dokładnie 3 miesiące od operacji. Nosek już nie boli ale cały czas jeszcze go "czuję". Często się zatyka przeważnie po kawie lub alkoholu i w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jeśli chodzi o wygląd noska, to jestem baardzo zadowolona :) Jest nieduży, proporcjonalny i prościutki jak od linijki. Czubek faktycznie, w porównaniu z tym parę tygodni po operacji, lekko opadł ale minimalne. Niestety pozostał jeszcze ten kartofelek na czubku i wrażenie "latającej" czy też "nieprzyrośniętej" końcówki :) Ogólnie, za żadne skarby świata nie chciałabym wrócić do starego nochala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
żeby nie zachorować na infekcję ,katar,czy opryszczke ,pani piel.z Polanicy poradziła mi pić actimel,ja dodatkowo kupiłam wit c rozopuszczalną co ma duża dawke 1000ml.od jakiegoś czasu pije raz dziennie,narazie nic mnie nie rusza,mam termin na 29 wrz,pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
no właśnie jak to sie płaci,przed czy po ,jeśli gotówką to komu ,Itd.jechać z pieniedzmi czy jest tam gdzieś bankomat? Nic nie wiemy ,my "przed"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fost
witam :) ja mialam zabieg 13 lipca...szczesliwa 13:) nonio o jakim nawet nie marzylam... placi sie przed samym zabiegiem doktorowi:),ja mialam gotowke ze saba,mysle ze bankomaty sa napewno...ale czy wyplaca takie pieniadze???..bardzo milo wspominam czas spedzony w Polanicy...fajne dziewczyny..rozmowy..super bylo..no i nosek miodzio:) oddycham juz calkowicie noskiem,jeszcze minimalna opuchlizna po prawej stronie..czubek juz nie puchnie... pozdrawiam Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi21
JEstem już prawie rok po operacji nosa u dr Wójcickiego. Bradzo się cieszyłam, że go wybrałam, wychwalałam go pod niebiosa. Byłam pewna, ze wszystko pójdzie gładko i pięknie. Tak się nie stało. Mój nos to najgorszy koszmar. Wszystko jest źle zrobione. 1. Kostnina pomiędzy oczami 2. Diura na środku nosa 3. Krzywo złożony nos 4. ogrome zgrubienie na czubku Nie mam siły wychodzić z domu, nie mam już na nic siły. Byłam u dr i jak zobaczył mój nos od razu zgodził się na poprawkę. Ale nie wiem czy potrafię mu zaufać i znów położyć sie na jego stół. Zreszta nie wiem czy zauważyłyście, że jedne nosy wychodzą mu genialnie a inne koszmarnie. Mam podejrzenie, że jego córka która też bedzie chirurgiem plastycznym, robi razem z ojcem operacje. I jak robi sam wójcicki to jest ok a jak z córką to koszmar. Mnie prawdopodobnie operowala jego corka. Nikomu tego nie zycze. Ale dziewczyny liczcie sie z tym, ze nie wszystko moze pojsc po waszej mysli nawet u najlepszego dr. Teraz szukam lekarza, który zrobi mi poprawkę. Ale nie ma we mnie nadzieji.... Nie chcę robić poprawki a pozniej poprawki poprawki..... Ah i jeszcze jedna rada: Jak wybieracie sie na operacje pamietajcie zebyscie byly pierwsze danego dnia na operacji. Druga osoba ma przechlapane............. Czy ktos moze polecic dobrego lekarza od poprawek.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×