Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

ElaShow ja chętnie zamienie się terminami. eeetam ja cię ozłocę dziewczyno jak tylko bym mogła hihi ja mam na 14 grudnia jak tylko chcesz sie zamienić daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno mnie tutaj nie bylo. No, coz wakacje !!! wakacje!!!Frost ola_b moglybyscie podeslac mi zdjecia swoich noskowPodaje email paula674@gazeta.pl Czekam pozrdrowienia I co tu mowic podziwiam Was wsztstkie przed i po, ze macie tyle determinacji aby doprowadzic wszystko od a do z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! :) dziewczyny czy jesli mam operacje we wtorek to do pensjonatu wracam w srode?? czy w tym samymy dniu?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
w tym samym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kasienka1410 ja tez mam operacje w ten sam dzien. We wtorek po wybudzeniu sie wracasz do pensjonatu Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
Witam wszystkich. Do kasienka1410 Ja mam termin operacji na 12.10 i bardzo się denerwuję - mam tyle wątpliwości. Będę mieć operowana cześć kostna i chrzestna. Długo zwlekałam z ta operacja do czasu jak poczytałam na forum - trochę mi to dodało otuchy. Kasia 1410 napisz jak już będziesz po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynY!! :) Julita zatrzymujesz sie w OLIVI?? Jasminaka wydaje mi sie ze do 12 wrzesnia spokojnie bede w polanicy wiec pewnie sie zobaczymy... Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birca- jak na razie nie wiem co i jak będzie. Chciałabym mieć operacje wcześniej niż w grudniu ale ... nie ma wolnego terminu. teraz nie mam czasu na szukanie tańszego pensjonatu więc pozostaje tylko Oliwia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej Frost!! Wiem, ze mialam wyslac zdjecie, Monika tez mi wyslala a ja jej jeszcze nie :( Wysle wam napewno na dniach i sorki za zwloke... Frost jak Twoj nosek, juz prosty? Wszystko ok? Pozdrawiam, Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1985
Czesc Dziewczyny.. Chcialam sie zapytac czy ktoras z Was ma termin w grudniu i chcialaby sie zamienic na pozniejszy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18tr
Ja już tydzień po operacji :) dzisiaj miałam ściagany gips i pomimo tego, że nos jeszcze opuchnięty to już jestem strasznie zadowolona :) Dr Wójcicki to wielki mistrz :) mogłabym Go wychwalać bez końca :D trzymajcie się dziewczyny. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki, Przez ostatnie kilkanaście dni nie robię nic innego jak tylko śledzę Was dziewczyny co piszecie i powiem Wam że to dzięki Wam i waszym zwierzeniom zdecydowałam się w 100% na korekcję u dr Wójcickiego. Mam wyznaczony termin operacji na 14 grudnia. Z tego co widzialam to jest parę dziewczyn na ten sam termin, a więc nie będę sama :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnattaalliiaa
Zosienka- ja mam termin na 10 grudnia. Za nim zdecydowałaś się na Wójcickiego, brałaś pod uwagę innych lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nnattaalliiaaa O dr Wójcickim dowiedziałam się od znajomej, która także się operowała u niego, więc za bardzo innych lekarzy nie brałam pod uwagę. Weszłam na to forum i czytając wypowiedzi utwierdziłam się tylko w przekonaniu że dobrze zrobiłam i jestem zdecydowana w 100%. 10 grudnia to się zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaN
Do Fiolka-w.a, Czesc, mamy chyba podobny problem. U mnie rowniez wylazl maly guzek po ok.1,5 mies. W dotyku nie boli i jest widoczny przy blizszym przyjrzeniu sie. Nie wiem czy opuchlizna czesci kostnej jest twarda, czy jest to moze jakies zrosniecie kostne, ktore juz pozostanie zrostem? Z reszty jestem ogolnie zadowolona, nie ma co przesaczac, tylko ten cholerny guzek? Ostatni Twoj post jest z poczatku sierpnia. Jak to wyglada obecnie? Jak znajdziesz chwilke, napisz prosze, czy jest jakas zmiana? Serdecznie pozdrawiam EdytaN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
dziewczyny w jakich dniach są konsultacje u doktora? i orientujecie się ile kosztuje zabieg nosa w części chrzęstnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jessi21, Konsultacje zarówno telefoniczne jak i osobiste odbywają się w każdą środę. Co do kosztu operacji to wiem jedynie że pełna korekcja kosztuje 7500zł +500 zł resekcja skrzydełek. Jeśli chodzi o samą część chrzęstną to niestety sie nie orientuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
dzięki wielkie za informacje..:) widzę, że ma podobną stawkę do Łątkowskiego...ja miałam zabieg u niego i jestem niezadowolona, więc chcę sobie poprawić...a słyszałam, że Wójcicki bardzo dobrze skraca noski no i wykonuje resekcję skrzydełek... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×