Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

a ja od kilku dni probuje dodzwonic sie do dr barnasia w celu umowienia sie na konsultacje, niestety bez skutku... od kilku dni nie odbiera telefonu ciagle sie poczta wlacza.... powoli robie sie zniechecona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Na dzień dzisiejszy z moim noskiem wszystko jest jak najbardziej ok. Cudownie goi się w środku. Nie ma już niemiłego zapaszku, strupków i skrzepów. W 100 % ( mimo mojego kataru przez większość roku ) oddycham nosem, czuje doskonale wszystkie zapachy ( a na maxa bałam się ,że pogorszy mi się mój prawie absolutny węch -jestem maniaczką jedzenia, gotowania i mam film na punkcie zapachów ). Pytam ponieważ chciałabym być uważna i wiedzieć na co zwracać uwagę w trakcie zrastania nosa. Jakie sygnały powinny zaniepokoić. Kiedy się pojawiły pierwsze objawy wskazujące ,że coś jest nie tak i wynika z ewnidentnego błędu lekarza. Nadmierne kostniny i przerośnięte blizny są raczej skłonnością konkretnego organizmu , ale już nos , który się rozpada czy jest nie drożny to już wina lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
A Wojcicki to stary czy mlody lekarz. Pytam z ciekawosci:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Jak na mój gust po 50tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyny ktore sie wahaja mniedzy dr Latkowskim a Wojcickim.. Wiem ze kazdy Dr ma jakies plusy i minusy ale jak dla mnie to Latkowski ma same minusy.... Polecam Dr Wojcikiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
To kwestia gustu i zaufania. Który ma więcej plusów a który minusów, to kwestia upodobań właścicielki noska. Czasami się zdarza, że nawet najwybitniejszy chirurg nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom pacjentki... Jak dla mnie to tylko i wyłącznie kobieca intuicja powinna podpowiadać, do którego z lekarzy się udać... Mi podpowiedziała dra Wójcickiego i jestem w 100% zadowolona. Nie podsuwałam zdjęć aktorek, piosenkarek itd... Poprosiłam dra, żeby zrobił mi nosek taki, jaki on uważa, ze będzie pasował do "całości". Głównie chodziło mi o to żeby "postawił" go na środku twarzy (a nie jak do tej pory wszystko po lewo) :D i ściął garba. Może to fart , może co innego ale nigdy nawet nie brałam pod uwagę innego lekarza.. Wydaję mi się że to jak we wszystkim, kwestia szczęścia. W końcu najlepszemu specjaliście coś może się nie udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny.....
do frost.. mam tak samo jak Ty 40 lat. Zwlekalam dluuuugo z operacja bo wiesz ja to jest zawsze sa inne wydatki, szczegolnie jak masz rodzine. Dzisiaj - na forum o korekcie nosa - dziewczyna zapytala mnie po co w wieku 40 lat lat zrobilam sobie operacje i czy nie za pozno? Hmmm szokujace to dla mnie bylo bo uwazam, ze kazdy wiek jest po to aby spelniac marzenia... nieprawdaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny.....
P.S. Jestem przed operacja. Umowiona jestem z ... Wojcickim - dzieki Waszej pomocy - na 11 lutego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze kazdy wiek jest dobry by spelnic swoje marzenia....zreszta uwazam ze 35...40 to najpiekniejsze lata:) dzieci duze..czlowiek juz jest stabilny zawodowo...powoli z kredytow wychodzi:) zyc nie umierac:) zapuszczam wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Mam nadzieje, ze sie pokazesz w dlugich. W krociutkich juz wiem, ze wygladasz siwetnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGANORKA
Ja skończyłam 38 lat i uważam,że wcale nie jest zapóżno na taką decyzję.Nos i uszy rosną do końca życia,a ja chcę być miłą babcią dla moich wnuków a nie babajagą. Mam męża który nie widzi problemu,spodobałam mu się z takim nosem. Starsza córka jest za, zaś młodsza powiedziała,że się do mnie nie odezwie jak to zrobię.Ja decyzje podjęłam 25 stycznia jadę do Polanicy na operacje mojego noska.Nie robię tego aby szukać adoratorów,robię to tylko i wyłącznie dla siebie.Nie powiem,że się nie boję,jednak wiem,że jeżeli tego nie zrobię będę żałować do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganorka a jak dlugo po konsultacji doktor wyznaczyl Ci termin operacji Bo ja mysle i mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo dziewczyny!dzis dr oznajmil mi ze bedzie konieczne przeprowadzenie totaaaalnej korekcji nochalka wrr przerazilam sie i tak sobie mysle czy te nerwy sa warte koncowgo efektu?????czy doktor rzeczywiscie zrobi to dobrze........czy ktos ma fotki totalnej korekcji przed i po???z ciekawosci czystej chcialabym widziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGANORKA
Powiem Ci Geraldina,że bardzo byłam zaskoczona ponieważ na konsultacje pojechałam 18 listopada(prawie 400km) dr Wójcicki tak mnie ocenił,że nie miałam wyjścia tylko umówić się na operacje.Mój problem to bardzo mała bużka ogólnie jestem szczupła.Powtarzano mi że jak przytyje to problem zniknie.Wójcicki zaprzeczył powiedział,że nos jest zadłuży krzywy i garbaty w części chrzęstnej.Powiem szczerze wcale się tym ni e przejełam a tak naprawdę do ogarną mnie głupi śmiech bo ktoś w końcu odważył powiedzieć mi prawdę o moim nosie.Bardzo długo zwlekałam z tą decyzją,teraz działam na wszystkich fontach tą w sobote mam otwacie swojego saloniku fryzjeskiego-to moja pasja z tym równierz zwlekałam.Kocham odmieniać ludzi na lepsze teraz ktoś mnie odmieni oby na lepsze.Wtym roku także mam obrone pacy licencjackiej na naukę równierz nie jest nigdy ze póżno Pozdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi21
hey, dziewczyny powiedzcie mi czy doktor Wójcicki kontaktuje się przez e-maila jeżeli chodzi o konsultacje?? bo chcę się umówić na poprawki po nieudanym zabiegu:( i jest jeszcze jeden znak zapytania czy doktor poprawia nosek po innym lekarzu...bo słyszałam, że lekrze niechętnie operują po kimś..:( p.s. napiszczie mi jakie są wasze odczucia po korekcie noska:) pozytywne czy negatywne...chodzi mi o skrócenie i resekcję skrzydełek..:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskop
czesc czy ktos tamk bedzie 10tego???????????? 10 grudnia GIRLS!!!??? macie numer telefonu do Oliwii? please....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaaliiaa
Numer do oliwi 074 8682837. Ja mam 10 grudnia zabieg. A czy dr wystawia zwolnienie ? Jeśli nie to jak sobie,z tym radziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa80
Hej dziewczyny I ja dopisuje się w końcu do waszego grona- na 28 stycznia umówiłam się na operację u dr Wójcickiego. Zastanawiałam się nad tym tematem od jakiś dwóch miesięcy i w zeszłym tygodniu podesłałm dr zdjęcia, a dzisiaj telefonicznie umówiłam się na zabieg. I dopiero po tym telefonie głowa mnie rozbolała- mam tyle wątpliwości i złapałam takiego stresa, że chyba te dwa miesiące mam wyjęte z życiorysu... ;) Najbardziej zdziwiłam się, że to tak szybko. Jak zaczęłam interesować się tym tematem to wyczytałam, że do dobrych lekarzy czeka się po kilka miesięcy nawet do roku- a tu tylko 2 miesiące.... niby powinnam się cieszyć, a tu nawet doła trochę złapałam. Może to dlatego, że mój małżonek nie podzielał od początku mojego entuzjazmu, ale mam nadzieję, że wy dziewczyny choć trochę mnie podbudujecie i upewnię się, że to dobra decyzja :) Pozdrowienia i podziękowania dla Frost- w zeszłym tygodniu wysłałaś mi zdjęcia i chwilke po ich obejzeniu zdecydowałam się wysłać moje doktorowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
do truskawkowa80... Oj na poczatku kazdy ma taki metlik w glowie. Ja tez jestem umowiona u Wojcickiego na 11 lutego, a umawialam sie ok. 3 tyg.temu. Moze ten 28 styczen zwolnil sie po prostu. Zreszta, po obejrzeniu wielu nosow Wojcickiego stwierdzam, ze jest bardzo dobrym fachowcem. Nieudana operacja moze wyjsc kazdemu doktorowi. Niby prawda, ze u niektorych czeka sie baaaardzo dlugo, ale co z tego jak pozniej zadzwonisz to i tak przyspiesza Ci operacje nawet pol roku. Czyli z tymi kolejkami to tez nie wiadomo. Poza tym zima, jak juz ktos napisal nie jest zbyt sprzyjajaca zabiegom, bo latwo o katar, kaszel, generalnie przeziebienie a u Wojcickiego zeby zechcial Cie operowac nie mozesz miec nawet malego katarku... Ja mysle, ze dobrze wybralas... Ja myslalam jeszcze o Szczycie ale ostatecznie zdecydowalam sie na Wojcickiego bo jego noski podobaja mi sie bardziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa.. ciesze sie ze pomoglam:) trzymam kciuki:) pozniej Ty bedziesz sie nam chwalic swoim slicznym noskiem:) caluje....zadko bywam..troszke choruje....ale ma sie ku lepszemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam przed chwila zdjecia...i powysylalam niektorym z Was:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
O Fost wrzucaj na maila do mua...kurcze ja już prawie 2 tygodnie temu wysłałam swoje do GZ Beauty...ale wciąż nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa80
Frost- mistrzostwo świata, mam nadzieję, że i ja będę się tak ładnie prezentować z nowym nochalkiem :) Mam do Ciebie jeszcze pytanie- jak dostałaś sie do Polanicy?? Ja też jestem z Lublina i mam mały kłopot. Mój luby nie dostanie urlopu, samochodem sama nie za bardzo będę chciała wrócić, a pociag jedzie UWAGA... 17 godzin z 3 przesiadkami!!! Może jeszcze jakiś bus albo coś. Sama juz nie wiem. I jeszcze prośba- czy mogłabyś mi przesłać swoje zdjęcie z przed operacji? Jak nie chcesz to nie było pytania. ps. mieszkasz w okolicach lsm?? bo okolica jakś wydaje mi się znajoma :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa;) srodmiescie:) maz mnie zawiozl do Palanicy i przyjechal pozniej po mnie.. a nochal przd zabiegiem jest na beauty polska moj nick Edyta401 znajdziesz w moich postach:) bo stary nos wyrzucilam i tam jest tylko :) nosek jest jeszcze opuchniety troszke..,powoli zaczynam sie przyzwyczajac do niego:) bo choc jest piekny..nie tak latwo go zaakceptowc:) gdybym to zrobila 20 lat temu:))) hihihi byloby prosciej:) caly czas czekam jeszcze ,bo jestem pewna ze on bedzie jeszcze piekniejszy:D:D pozdrawiam Was cieplo dziewczyny ..i nie bojcie sie...to nie boli...trzeba tylko byc cierpliwym ..bo to nie od razu bedzie piekny ns..napoczatku bedzie okropna opuchlizna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny....11 stycznia już tuż,tuż a ja mam pełne pory....Mam pytania do dziewczyn po...czy ten obrzęk i siniaki utrzymują się długo???Bo mam zamiar w lutym zabrać dzieci na zimowiska ale boję się że będę straszyć...Jak wygląda to 9 dni w polanicy???Czy możecie wysłać mi fotki i dodać mi wiary:( adria1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa80
Ehhh Musiałam przełozyć operację na późniejszy termin i jest to dopiero 6 kwietnia. Ale to chyba lepiej bo wtedy pojade do Polanicy z mężem i córeczką. No i generalnie mam więcej czasu na poukładanie sobie tego wszystkiego w głowie. Zazdroszczę wszystkim, które miały duże wsparcie ze strony bliskich. U mnie w tym temacie praktycznie nikt mnie nie wspiera. Początkowo mama podeszła do tego dość entuzjastycznie, ale podczas drugiej rozmowy miała całkowicie odmienne zdanie. Obejżała jakiś film w telewizji o zaniku chrząstki po operacji i stwierdziła, że jestem głupia itp... szkoda gadać. Teraz żałuję, że komukolwiek wspomniałam o moich planach. Trzebabyło pojechać, zrobić i wtedy nikt by mi nie marudził. Teraz zapewne będzie to temat przewodni zbliżających sie Świąt i 4 następnych miesięcy.... sory za te żale, ale nawet nie mam z kim pogadać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×