Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

witam ... moze tu bedzie mi latwiej ... moze bede miala jakies wsparcie ... od jakiegos czasu straszliwie zaprzepascilam cale swoje zycie ... przestalam dbac o siebie ... nie chce mowic ile waze bo az mi wstyd ale grubo ponad 100 ...nie potrafie sobie z tym wszytskim poradzic ... ogarniaja mnie napady jedzenie, i wtedy nie panuje nad soba ... postanowilam od jutra zmienic cale zycie ... czy mi sie uda ... nie wiem ...mam nadzieje ze znajde tu chodzby najmniejsze wsparcie ... nie mam jakiejs obranej diety .. poprostu ogranicze sie ze wszytskim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto zada ten dostanie
Powodzenia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dasz:) jezeli tylko bardzo chcesz, to uda Ci sie..zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje napewno zerkne a tu mam zamiar pisac co kazdego dnia jem i cwicze poniewac bede miala wieksza dyscypline jak wiecej osob bedzie na to patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka20.14
ja też zmieniam swoje życie już półtora tygodnia:) chętnie będę tu wpadać i zerkać jak tobie idzie.. wierzę w Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj sobie na necie zdjecia dziewczyn \"przed\" i \"po\" mnie to bardzo mobilizuje:) i nie ma sie czego bac..pomysle, ze otwierasz nowy. lepszy rozdzial swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka20.14 --> dziekuje slicznie ... bedzie to dla mnie ogromny zaszczyt jak ktos wogole tu bedzie czaseem zagladal.... Raiqa --> a nie wiesz moze gdzie tego szukac ? tylko chcialabym widziec takie po normalnych dietach a nie po operacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie znalazlam na dieta.pl ..jezeli nie znajdziesz, to jutro poprosze siostre zeby mi je przeslala na maila, bo obecnie nie jestem u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raiqa --> dobrze postaram sie za chwileczke poszukac tego na tej stronie na ktorej podalas ... jesli nie znajde ... to napewno tu napisze ... z gory dziekuje kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka20.14
ta pierwsza babka nieźle wyszczuplała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich serdecznie :)))) ja dzis jeszcze nic nie zjadlam a to dlatego ze strasznie puzno wstalam wypilam tylko troszke soczku .... za chwilke zrobie sobie cos na sniadanko i napewno napisze :) milego dnia dietowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej tez wazylam powyzej 100tki ale przy wzroscie 180 no mimo wszytsko wygladalam jak slonicaa niestety od poczatku roku wzeialm sie w garsc i wierze Dorotko ze Tobie tez sie uda coz nie chudnie sie od niejedzenia sprawdzone tracisz wode zaczynasz jesc wszystko wraca jedz !! ale zdrowo i z glowa przy moim komputzerze leza pokrojone 3 marchewki takis osbie drugie sniadanko alebowiem rozniwez poznow stalam uwierz nawet lepsze niz snickers !! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ja dzisiaj zaczelam od sera bialego;)jak nigdy go nie lubilam tak teraz mam na niego ochote:P dzisiaj bede sie trzymac wzorowo:D rany jaka ja czuje determinacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancząca chmura
do Doroteczki: to bardzo dobrze ze postanowilas zmienic swoje zycie, ale nie tak drastycznie i wszystko naraz!!!! bo wtedy nałozysz sobie za duza poprzeczke, ambicje cie przerosną i wtedy bedzie jescze gorzej, bo stwierdzisz ze juz nigdy nic sie nie zmieni..(wiem z własnego doświeadczenia) proponuje Ci prace nad sobą małymi kroczkami! zastanów sie nad 1 swoją wadą, i staraj sie ja zmieniać przez najbliższy tydzien po drugie to bardzo Ci radze - pojdz do psychologa, bo problem przejadania sie siedzi w tobie głeboko, jest tylko skutkiem jakichś przeżyć, niepowodzen, wymaga wiele pracy nad sobą, i cięzko sie tego wyzbyć bez pomocy psychologicznej. pozdrawiam i zycze dużo sukcesów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AmeliaM --> ja nie watpie ze lepsze niz snickers :)))) Raiqa --> ciekawa jestem jak ja bede sie dzis trzymala tancząca chmura --> a skad wiesz ze mam problem przejadania sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jesz kompulsywnie? Ja tak miałam i jedyny sposób jaki znalazłam to program 12 kroków i abstynencja. I mityngi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynam
na pewno dasz rade trzymam kciuki ja tez zaczynam zmieniac wszystko w swoim zyciu:) a przedewszystkim wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka kg do zrzucenia i wczoraj też rzuciłam- swojego chłopa.Nie był mnie wart. Moze to zcas na definitywne zmiany?? Jak myślicie? jesli taki, to się dołączam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black velvet --> a jaki to jest program ? mozesz mi cos wiecej o tym powiedziec ? znowu zaczynam --> trzymam kciuki black velvet --> pewnie ze czas na zmiany ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zmienisz
Twoja karma Ci nie pozwoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zmienisz
to byl zart - po prostu to zdanie ciagle slyszalem od najblizszej rodziny, kiedy stwierdzilem ze zmieniam swoje zycie :P ..przysięgłem im że dopnę swego i tego, kurwa będę się trzymał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie zmienisz --> no to ciesze sie ze dazysz do celu ... i jestes pewien tego co osiagniesz ... ja jak narazie nie mam zadnej pewnosci .,.. powoli sie lamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×