Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

zycze Wam dzis kobietki szczegolnego dnia:) I,zeby ciasto i czekoladki dzis mialy 0 kalorii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo dziewczynki :) ja niestety nie swietuje bo nie mam przy boku chłopa :) No ale od przyjaciół od rana dostaje eski - i to jest miłe :) Zła jestem, bo ketoza mi nie chce wrócić :( - mam wrazenie ze w poniedzialek daruje sobbie warzenie, aby sie nie zestresowac i nie rzucic tego w diably... :) od przyszlego tyg niech sie wali i pali a ja wracam na basen :) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was? u mnie nie wiem czemu al waga stoi w miejscu:( a ja mam tylko jeszcze troszke czasu żby schudnąć jeszcze trochę i święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dziewczynki co tam u Was? podobno w kazdy poniedzialek piszemy wyniki,a tu co? Doroteczka gdzie Ty sie podziewasz? a ja dzis się zwazylam ,wymierzylam i : waga ze 125kg na 109kg czyli -16 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pas ze 114cm na 92cm, czyli -22 cm biodra ze 145cm na 123cm,czyli -22 cm biust ze 125cm na 120cm,czyli -5 cm udo z 77cm na 68cm,czyli -9cm a moje cele : CEL 1 LUTY 115KG -wykonany CEL 1MARCA 112KG-wykonany CEL 1KWIETNIA 109KG-wykonany CEL 1MAJA 106KG idę po niego pozdrawiam i zyczę miłego tygodnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga niestety mimo wysiłków nadal stoi ale mam nadzieję, że będzie szła dalej w dół. A jak u ciebie doroteczkaa? i inne dzwczynki? jody-jo gratuluję jak ty to robisz, że waga wciąż leci w dół? możesz napisać jaką dietkę stosujesz i co ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje kochane ja od jutra mam głebokie postanowienie! Zakładam sobie swoja diete ! Jak mi wyjdzie po jakis 10 dniach jaki kolwiek efekt to wam napewno powiem ! :) A teraz kochane trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->no Doroteczka wreszcie meska decyzja-brawo! ->nananka ja pisalam na stronie 21 i 22,ze jem koktajle Herbalife i prowadzi mnie taka babka,ktora jest konsultantem-sama schudla ponad 60kg! mam swoj wlasny pamietniczek,na ktorym codziennie sie spowiadam,wiec jak chcesz to zajrzyj http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=143428&start=210 wczoraj zjadlam czekoladę-no tak na mnie patrzyla,ze nie moglam jej zostawic samej..hehehehhe pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lalki u mnie niestety dziwne zawirowania życiowe, jakieś mam złe dni.... i nie mysle o dietce bo mnie nerwy noszą.... :( Światłem w tym jest tylko fakt, ze jutro zobacze sie ze swoim ukochanym Sławeczkiem :) Myśle że On ukoi moje nerwy i od przyszlego tygodnia wroce juz do was na dobre buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik umarł!!! dzisiejsza moja waga o 73,2 :-) hura!!!!!!(-7,3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,superkowo otiawa-pieknie:) no doroteczkaa ponoc sie wziela z kopyta-zaraz napisze zapewne swoje pierwsze osiagniecia:) pozdrawiam dziewczyny i milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,lalunie jak tam?dzis poniedzialek,jak waga?? moje pomiary wygladają nastepująco: waga ze 125kg na 109kg czyli -16 kg pas ze 114cm na 90cm, czyli -24 cm biodra ze 145cm na 123cm,czyli -22 cm biust ze 125cm na 118cm,czyli -7 cm udo z 77cm na 68cm,czyli -9cm W grudniu bylo 62,3 kg tkanki tłuszczowej ,a teraz jes 47,2% ,co daje 51,4kg czyli samego tluszczu to jest juz 11kg!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,ze oprocz mnie nikt tu nie zaglada,wiec jesli chcialybyscie kiedys pogadac to zapraszam na moj topik http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=143428&start=240 ,bo tutaj sama pisac nie bede.spodobal mi sie tytul tego watku,ale widze,ze doroteczkaa nie zmienia juz swojego zycia,nawet gdyby miala skonac-zycze ci tego-zrob porzadek z waga-koniecznie! wszystkie was pozdrawiam i zycze tylko pomyslnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a doroteczkaa znikła i reszta dziewczyn widzę że też a szkoda;( Zaglądam tu czasem ale widze, że nikt nie piszę więc ja też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santabarbara
i ja zmieniam swoje zycie od jutra!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×