Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

doroteczka spodobal mi sie tytuł Twojego posta i od razu tu wlazlam:) spoko,ja waze 115kg ,schudlam 10kg i pomalutku sie turlam w dol..Ty tez dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2 mce,bo w swieta nie bylam grzeczna..hahhaah ..i zebralam się dopiero tydzien temu znow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam,ale napisz do mnie na meila a ja Ci wszystko opiszę,ok? moze zadaj pytanie ,bedzie mi latwiej:) jody-jo@o2.pl jesli tylko moge w czyms pomoc-sluze pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochlonelam dzis cale opakowanie ciasteck maslanych (200gram) i do tego troche czekolady a codziennie mowie sobie od jutra nie dam sie skusic na ´na zadne slodkosci, koniec z obrzeraniem sie. waze 69kg, kiedys bylo 71 i zeszlam do 65 a teraz znow sie zaniedbalam. moge sie przylaczyc??? od jutra??? moze z wami mi sie uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, dorotechka napewno napisze \"ech ty to szczuplutka jestes\" nie jest mi z taka waga najlepiej, tym bardziej ze wiem ze waze tylko pare kg mniej niz moj szczuplutki maz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancząca chmura
miałam na mysli "ogarniaja mnie napady jedzenie, i wtedy nie panuje nad soba ..." - to chyba jest przejadanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka mamy te same doswiadczenia i ten sam wiek z tego co widze;) ja najpierw wazylam 71 potem w okresie maturalnym spadlam do 63 a potem przybralam z mala nawiazka czyli ok 75kg:/ teraz waze okolo 70:) dzisiaj nawet od meza uslyszalam slowa, ze wyszczuplalam:D Doroteczkaa nie zalamuj sie..poczatki zawsze sa trudne i pewnie nie obejdzie sie bez wpadek, ale wierze ze przezwyciezysz to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka22 --> pewnie mozesz sie przylaczyc bedzie mi niezmiernie milusio czym wiecej osob tym lepiej kochana jesli nie jest Tobie z taka waga najlepiej to oczywiscie wez sie za to ... ale nie musisz hehe tancząca chmura --> racja Raiqa --> mam taka ogromna nadzieje ze to wszytsko przetrwam jody-jo --> dziekuje ... napisalam do tej Pani .. juz mi pomaga... dziekuje Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka z kubkiem kawy w reku :D Raiqa-- to siwtnie ze maz zauwarzyl zmiane, moj tez mi takie piekne slowka szeptal, (wtedy wazylam 65kg) wczoraj wieczorem bylo 70,8kg, poszlam do sklepu, zakupilam sie w salaty i inne wazywa i do dziela, zmajstrowalam super salatke i dzis jest ona w moim jadlospisie, do tego duuuzzooooo wody, wieczorkiem pokrece troche hula hop wiem , nie kazdego dna bedzie tak super kolorowo ale postaram sie. Dla SIEBIE!! doroteczka-- dziekuje za mile przyjecie to do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,babki ja tez Was pozdrawiam! mam nadzieje,ze choc troszke Ci pomoglam..w koncu wiem,jak to jest,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susia
Wiecie co,czytam te Wasze posty i zaczynam myśleć,że jestem nienormalna. Nie mam żadnej nadwagi,wszyscy mówia ze wygladam normalnie,ale wiadomo mam swoje kompleksy.Przez chlopaka pare lat temu przestalam w ogole jesc.I nagle sie okazuje ze moje problemy sa smiesznie małe. A ja potrafie sie katowac dla 2 cm:( 3mam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susia ciesze sie ze do nas wpadlas :)))) mam nadzieje ze bedziesz czesciej a to ze np walczysz z 2 cm jest calkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susia
dziekuje za wsparcie :) bede wpadala, czytam od jakiegos czasu Wasze posty,tyle,że się nie ujawniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dolacze;) jesli mozna oczywiscie tak wiec moze cos o sobie i swojej taktyce oraz planach:) wiek -widac ;) waga-74kg/wzrost 175-chce dobic do 53-55(jakby ktos sie dziwil czemu do tak niskiej wagi-jestem drobnokoscista osobka) dietka to taka wlasna nie zadne kopenhAGI CZY inne dziadostwa,duzo warzyw malo owocow,duzo bialka malo wegli ,znam i wiem ze dziala :) poki co dietke zaczelam od dzis na sniadanko zjadlam salatke z kap.pekinskiej,pomidora i odrobiny sera feta z przyprawami i do tego lyzka oliwy z oliwek, do tego kawalek chleba chrupkiego Wasa,obiad byl ten sam z tym ze juz bez chleba,kolacja taka sama:) pewnie dlatego bo mi to strasznie posmakowalo,pije duzo zielonej herbaty i ogolnie wody ale nie sokow bo to puste kcale :) pamietajcie dziewczeta tez o suplementacji witamin bo wiadomo ze przy kazdym odchudzaniu pojawiaja sie niedobory witamin :( ja biore Alphol bo ma jeszcze te nienasycone kwasiki ktore dobroczynnie wplywaja na utrate wagi :) ,cerutin na to aby nie pekaly naczynka i pije pokrzywke ktore dobrze dziala i na wlosy jak i na odchudzanie na zrzucenie takiej ilosci kg czyli prawie 20 dalam sobie czas do konca czerwca bo mam wtedy weselicho :) myslicie ze da rade? oprocz dietki i odchudzania chcialabym takze zaczac bardziej dbac o siebie i wiecej czasu wolnego przeznaczyc na urode i pielegnacje ciala:) mam w domu bieznie elektryczna wiec chcialabym na niej pofikac tak jakies 2 h ale tylko szybki marsz nie biegi bo chce schudnac a nie wymodelowac miesnie :) zadbac o rzeski czyli-- olejek rycynowy w dlon :D myslalam tez nad tym aby uzywac jakichs mazidel przeciw rozstepom i celulitisowi ale tak jak tu sie naczytalam to widze ze to nic nie daje :( czy moze macie jakies sprawdzone? myslalam tez nad dzialaniem olejkow eterycznych konkretnych zapaszkow ktore ponoc jak sie wacha odchodzia ochota na slodycze albo zmniejsza sie apetyt-to juz w zaleznosci od zapachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki nocnie ... a nawet bardzo nocnie :))) ja dzis od godzinki 17.00 juz nic nie jadlam :) ale jestem twarda... mam nadzieje ze tak bedzie juz codziennie .. teraz jeszcze krotko skomentuje i klade sie spacku bo padnieta jestem susia --> no ja mam nadzieje ze szybko sie ujawnisz ... :))) pozdrawiam Cie serdecznie :) anabelka21 --> oooooj witam Cie slicznie :) jakze sie pieknie rozpisalas . :) . Miło. No ja mysle ze napewno dasz rade te 20 zrzucic, jesli tylko tego bardzo mocno chcesz. Ja to marze zeby tak z 40. oj jaka ja bym byla szczesliwa. :) .. O tych mazidelkach przeciw celulitowych to ja cos juz wiem, tyle kiedys kasy na to wydalam i nic . poszlo w bloto. Powiem ci ze najlepsze sa cwiczenia na nogi, i klepanie sie z calej sily . pomaga. Ja mam zamiar sobie jeszcze nakupowac herbatek na odchudzanie, i ziolek . Moze mi pomorze. Zobaczymy. A teraz klade sie spacku . Mam nadzieje ze jak jutro tu wejde to cos od was przeczytam . Dobranoc. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susia
To mamy noworoczne postanowienie!:) i to takie same hehe to super ze nie jestesmy w tym same,chociaz w zasadzie cele się troche różnią to generalnie wszystkie chcemy być piękne i podobać się sobie:) Anabelka21-jestesmy w tym samym wieku:) mam 159cm i hmmmm mysle z 50kg,chociaz oczywiscie waga wagą, a wygląd ciała swoją drogą :) masz fajna diete, mało węgli,dużo białka :)jem tak cały czas (przynajmniej staram się:) ) no i przeczytałam wczoraj,że picie 8l wody dziennie czyni cuda :D ofkors nie dałam rady ale te 6 pooszłoo, dzisiaj za mna 1,5 l aż boje się myślec ile zostało :) Dziewczynki na cellulit najlepsza jest ostra gąbka i ruch:) te mazidelka wszystkie to można sobie w d.. wsadzić ;) mnóstwo kasy a efekty... Pozdrawiam rannie :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanko
usia- a ty tylko te wode pijesz??? nic pozatym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanko
susia mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny ponownie :) Dorotko widze ze ty tak jak ja nocny marek :P ja tez b. pozno sie klade spac :) a i przepraszam za ta dluuga rozpiske :) ale jakos tak nie zauwazylam ze az tyle sie uzbieralo ;) co do herbat odchudzajacych to uwazaj bo one zwykle sa na bazie senesu czyli jedynie przeczyszczaja a to tylko pozorne chudniecie :( susia wiec witam rowiesniczke :) a co do tej metody 8 L wody to szczerze mowiac troche balabym sie ja stosowac bo musi strasznie przeciazac nerki :( ja pije 3 herbatki zielone i do tego jakies 3,4 szklanki wody wiec pewnie suma sumarum te 1,5 l sie uzbiera przez caly dzien ;) dorotko a ty zdradzisz swoj wiek?chyba ze juz pisalas a ja to przeoczylam :) ja dzis dietkowo wporzadku w sumie byla salatka na sniadanko,na obiad kubek czystego barszczu i piers z kurczaka a kolacja spore jablko :) od jutra albo raczej odp ojutrza zamierzam dolaczyc ta bieznie dzis i wczoraj nie mialam czasu bo zakuwalam do jutrzejszych egzaminow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×