Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

Gość mała i okrągła
nananka dzieki za rady, tu kazda jest cenna i mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że tak trudno mi zastosowac u sibie ale może czas zacząć No ja mam motywację. Chcę wreszccie dobrze czuć się w swojej skórze. I przecież nie mogę mojemu facetowi pozwolic wygać zakładu- kto więcej schudnie ja czy on w ciągu 2 tygodni. Oczywiście późnij będzie rewanż pewnie na kolejne 2 tygodnie. Tylko, że ja bardo chce wygrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
mam jeszcze 1 motywacje............... Mezczyzne :) widujemy sie tak srednio co 2 m-ce wiec chce Go zaskoczyc przy najblizszym spotkaniu. Mam jeszcze 2 tyg :) wiem ze w tym czasie nie schudne duzo ale nawet 3-4kg mniej to bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
nananka to Ty tez masz jednak silna motywacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie mam taka motywacje nie chce skonczyc tak jak moj tata ktory ma duza nadwage jest juz po 4 zawalach i ma zaawansowana cukrzyce teraz mial wlasnie 4 zawal serca lekarze powiedzieli zejuz nawet zadnego zabiegu nie moga mu zrobic jak znowu do szpitala przybedzie ... tak wlasnie sie zaniedbal /.//// jabardzo nie chce tak skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko to wystarczyło. Jak myslicie ile można schudnąć w ciągu 2 tygodni? Cały czas się zastanawiam czy nie lepiej byłoby ułożyć sobie jakis konkretny jadłospis i się jego trzymać. Niż tylko uogólnione zakazy. Jak myślicie. Tak wogóle to ile najwięcej uadało się wam schudnąć i w jakim czasie i na jakiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! ja już po obiadku---warzywka \"smażone\"na wodzie i udko pieczone bez skury. jutro pracuje do 15 wiec chyba jutro rusze dupsko na basen.ja też chodziłam na inflancką i własnie jutro WKOŃCU tam ide. może kiloski pójdą w dół!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze w ciagu 2 tygodni jak sie ostro za siebie wezmiesz mozna stracic z 5 kilo albo z 7 tak mi sie wydaje ale trzeba bardzo mocno walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ne wiem co jest-----nie chce mi sie jeść.zjadłam obiad ale jak by go nie było to spoko bym wytrzymała----to nie w moim stylu--he he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje, ze 3 kg to i tak bedzie dużo. Bo nie będę jakos intensywnie uprawiać sportu, a dietka będzie, ale pewnie mogłaby byc jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
nananka ja czytalam ze na kapusciance w tydzien mozna schudnac do 5 kg ale ja sie ze wstydem przyznam ze ja wytrzymalam tylko 3 dni i sie poddalam ( zupa mi zbrzydla strasznie ) Mysle ze samo ograniczenie sie moze miec marne rezultaty, bo raczej duzo nie schudniesz bez diety i cwiczen... Plan jedzeniowy moze byc trafionym pomyslem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihna mnie niestty nie liczcie, ale z trójmiasta to mi troszke za daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mi sie chce jest i to straszliwie musze sie napic za chwilke wody bo nie wytrzymam na basen ja narazie rezygnuje moze za jakis miesiac sie skusze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
otiawia ja jestem codziennie na Inflandzkiej od 19,15 do 20 ( w wodzie oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dość dużo mam zamiar ograniczyć. Bo przyznaje, że wcześniej to niezbyt zdrowo sie odżywiałam. A to jakies chipsy, spagetti, późna kolacja. Niby 2 posiłki dziennie, ale za to mocno kaloryczne. Dlatego mam nadzieję, że to ograniczenie jedzenia sprawi, że wecej schudnę. A gimnastykę też zacznam, co prawda to niestety nie basen, ale moze coś da. Jestem pełna nadzieji. Miałam juz kilka podejść do odchdzania, i wiem na co mój organizm reaguj a na co nie. Kiedyś udało mi sie schudnąć 6 kg, niestety później przybyło. Mam nadzieję, że uda mi się teraz też osiągnąć swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
no dobra dziewczynki, ja sie ide zbierac na basen :) Trzymajcie sie cieplutko i prosze Was nie dajcie temu topikowi upaść, bo naprawde z Wami jest o niebo lepiej... No i to zawsze mobilizacja :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała i okrągła -Ty codziennie chodzisz na ten basenik?i ile robisz baseów w te 45min.pływasz non stop czy z przerwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle też o saunie ale tam na inflanckiej jeszcze nie byłam poza tym jakoś tam chyba drogo ta sauna-ale gdzie można tanio na saune tylko iść wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej bo ja jakoś tak o dziwo nie myśle o jdzeniu a raczej o spaniu. Jestem przemęczona tą całą nauką:( Ja nie wiem jak ja sobie jutro poradzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly czas musialam wysadzic pieska i pozamykac domek wlasnie sobie kupilam gazetke z filmem nigdy w zyciu stary juz ale uwielbiam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja juz zasypiam:(ale musze jeszcze dużo powtórzyc. I jak pisałaś, że jesteś głodna co zjadłaś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×