Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ardnaskela

Jak Wam się podobaja te imiona?

Polecane posty

Utalilismy, że ja wybieram imie dla dziewczynki a mój N dla chłopczyka. Tak więcmojemu N bardzo podoba się imie Krzyś- Krzysztof a mi nie za bardzo podoba. Co o nim myślicie? A dla dziewczni podobami sie Marianna lub Zosia, i jak?? Przypadlo komus do gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyś ładnie, dlaczego nie :) dla dziewczynki ładnie podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla dziewczynki
bardzo ladne osobiscie Krzysiu mi sie nie podoba ale wiem ze mozna sie przyzwyczaic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jakos to imie mnie nie urzekło, ale no cóz, czasem trzeba iśc na kompromis:) A co myslice o Mariannie? Zosia dos pospolite i popularne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna ładnie, tylko zastanawiam się jak zdrobnić, Marysia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zdrobnienia
poprostu Marianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, racja :) najprostsze rozwiązania, najtrudniej przychodzą do głowy hihihi.... Mnie się też podoba Julia, nie dlatego, że jest oklepane, bo co druga dziewczynka to Julia, ale ma w sobie coś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina33
Zosia ładniej :-) dla chłopca - Piotruś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna wydaje mi sie takie bardzo dziewczece, prawda? A mówic mozna różnie np. Marianka, Mania a nawet Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi sie piotrus
ale tak dla malego chlopczyka:) ja mam Alka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Piotruś duzy Piotr( slicznie) Moje typy meskie to Aleksander, Wiktor, Jan i Antos:) Kajeten tez ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsatanawiająca
A u mnie zmowa męza z córką na Sebastiana, cóż, mnie się tak średnio podoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama
O, właśnie - Wiktor to mój faworyt - tak właśnie dam na imię synkowi. Hmm.... a imię Marianna kojarzy mi się ze starsza babcią (moja babcia tak miała na imię), raczej jakoś mi nie pasuje do małej dziewczynki, no ale kwestia gustu. Teraz jest taka moda, żeby dawać takie starsze imiona. A Zosia... byłoby ładne, gdyby nie "MIŚ": "Moja żona Zofia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uważasz że dzielenie
imion na "pasujące dla małej dziewczynki" i " pasujące starszej kobiecie" jest IDIOTYZMEM? Przypominam ten drobniutki szczegół o którym chyba zapomniałaś, że każda mala dziewczynka będzie kiedyś starszą panią a każda starsza pani była kiedyś małą dziewczynką. A uprzedzenie do imienia z powodu jednej małej scenki w filmie....brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi zachwycanie się
ostatnio moda na imiona prababć i dziadków. Super wygląda jak do malutkiego chłopca wołają Franciszku, Stanisławie czy Antoni, a do dziewczynki Zofio, Marianno czy Genowefo. Bleeeeeeeeeeeeee. I co za różnica czy innym internautom się dane imię podoba czy nie? Ma się podobać rodzicom. Bo to oni rejestrują swoje dziecko w urzędzie i będzie tak jak zdecydują. A dziecko i tak nie będzie zadowolone, bo gdyby miało sobie wybrać imię, pewnie myślałoby o zupełnie innym niż nadali mu rodzice. Trzeba wybrać imię takie, aby dziecko się go nie wstydziło i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio
spotkałam Klementynę. Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsatanawiająca
Terż mi --> a nie pomyślałaś że te Franciszki, Stanisławy i Antoni mają piękne zdrobnienia ? Franek, Stasiu czy Antoś ? A Zofia Marianna czy Genowefa to Zosia, Mania i Gienia ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustalilismy
wczoraj byla dyskusja i doszlismy do wniosku ze Olivier i (badz) Julia ;) nie udalo mi sie przemycic Filipa lub Mikołaja. Ale jeszcze nie wszystko stracone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsatanawiająca
:D:D:D:D:D:D ale napisałam "terż" :D:D:D:D też oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffttgtt
Krzyś ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się Marianna, to taka przedłużona wersja imienia Maria, a Maria już lepiej brzmi. Zofia nigdy mi się nie podobała. Podobała mi się Zosia, Zosieńska, ale przecież i tak trzeba podpisywać się Zofią. Ze wszystkich męskich imion Krzysztof podoba mi się najmniej. Krzyszof to takie stare, oklepane imię. 20 lat temu było pełno Krzysztofów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi zachwycanie się
pomyślałam, tyle, że brzmi to fatalnie przynajmniej dla mnie. Ponadto podejrzewam, że założycielka topicku ma jakieś 12 lat i wcale w najbliższym czasie nie spodziewa się dziecko. Sądzę to po fakcie że napisała swoje imię od tyłu, a takie pomysły przychodzą zwykle do głowy baaaaaaaaaaaaardzo młodziutkim panienkom ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są pewne imiona po których jestem prawie pewna, że daną osobę polubię albo nie i rzadko kiedy się pomyliłam:D Przez całe moje życie najbliższe mi koleżanki to były Gosie, lubiłam każdą Magdę a Krzyś, mimo, że niby zwykłe imię zawsze jakoś specjalnie na mnie działało:D Tak specjalnie, że mój mąż na pewno by się nie zgodził na takie imię dla naszego synka :( :P ;) Dla mnie CUDOWNE. Wszystkie Krzysie to fajne chłopaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukulu
słuchaj jak mozna takimi dziwnymi imioni krzywdzic dzieci, jak słysze jakies ankt srantki to maskarka:) LUDZIE OPANUJCIE SIE NIE ZNACIE NORMALNCIMIONA??????????????? a gdzie te kasie, gosie, asie, lukasze, marciny,magdy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii imion napewno nie kieruj się tym, czy ono podoba się innym czy też nie..bo zawsze znajdą się osoby, które będą chwalić i które będą krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajadwinia
zdrobnienie od Marianny to MARYCHA of course :classic_cool:, a Krzysztofa - Kris, słodkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×