Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LASKA ZLOTOWLOSEGO HANSA

DO MAMUSIEK OBECNYCH NA TYM FORUM

Polecane posty

Gość LASKA ZLOTOWLOSEGO HANSA

A zwłaszcza do tych , które zadają pytanie "co sądzicie o imieniu" albo "co sądzicie o 19-letnich matkach" , albo "najładniejsze dzieci na kafeterii". Wam sie ewidentnie nudzi. Spadły już wam brzuchy i dupy po ciażach , ze tak nic nie macie do roboty ? Nie mogę sie nadziwi , ze ktoś pisze , że wlosów nie ma kiedy umyć, bo dziecko , ale wysiadywac przed komputerem to sie czas znajdzie. Idźcie ze swoimi dziecmi na spacer , na powietrze , bo to jest wazne i zdrowe , a nie pozawijacie szczelnie , położycie do lóżka i sie cieszycie, że dzieckonie doznaje mikrowstrząsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram , popieram !!!! ale czy to cos da?trza by powołąc komisje :O nick jest super zajo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA ZLOTOWLOSEGO HANSA
Ja rozumiem , ze jak ktoś chce na szybko sie dowiedziec , czy np. basen w drugim miesiącu życia już jest ok albo czy jakies tam zachowanie dziecka jest normalne albo po prostu zasiegnać rady , to tu pisze. Po to to forum jest. Ale gadki o tym , czy lepiej aldonka , czy zofija , czy matka ma miec 40 lat , czy 15 , czy to wstyd mieć nieślubne dziecko , czy nie wstyd - to jest centralnie oznaka nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA ZLOTOWLOSEGO HANSA
a za komplementy co do pseudonimu - dziekuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdylek
zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaahn
lepiej go sobie zaczernij, bo Ci jakas małpa go zakosi. Tu wszystko jest mozliwe. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale mi sie nudzi ,.............. pozdrawiam Hansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA ZLOTOWLOSEGO HANSA
chwilowo mi sie nudzi , tak ale ja nie mam dziecka, mam tylko hansa :P a propos - pozdrowie i dzieki :P jakbym miała dziecko , to bym z nim śmigała na spacer albo bawiła się , zeby było sprawne i zeby mi ciążowe sadło z tyłka zeszło , a nie wysiadywała stolek przed komputerem i płakała , że przytyłam 30 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rafinka :P:P:P:P:P:P:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie widac komu się nudzi!!!! Ja umiem znalesc czas na wszystko i na czytanie takich głupot tez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśka9
laska z. hansa ma rację. ppieram w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśka9
poza tym co wam daje pisanie i czytanie takich "nieużytecznych" topików. ale zmykam i z tego bo mi powiedzą co tutaj robisz i co ci to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitch boży
Prawda! Te mamuśki to zmora, a już najbardziej mnie dobija zamieszczanie zdjęć bachorów w necie i podniecanie się tym, jakby było czym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśka9
zmora to złe słowo, ja do tych mam nic nie mam :) tylko o czas który poświęcają kafe zamiast dzieciom lub porządkom w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuń
ta jest; tyle tu tematów , mozna by połowę wywalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×