Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość jedzenie_ma_znaczenie
4 Minuty o truciznach które wszyscy zażywamy - David Icke Aspartam, fluor, dodatki żywnościowe, szczepionki..........zobacz http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck&NR=1 - i my mamy nie chorować na raka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie truj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jesli chory ma ochote na golonke to niech jom dostanie i zje ." A także jak ma nowotwór to niech pali pety albo jak ma marskość wątroby yto niech pije bimber oczywiścei:P.Ale to porady dla samobójców od takich co ich chcę namówić do tego:P. " andziaslupsk Paula tak trzymaj .Wiecie co ja pisalam ze moja mamcia brala witb17 1 wziela calom i byla zla kiedy znow zamowili jej nastepnom ktorej wogule nie zaczela brac powiedziala tylko tyle ze na wszystkim chcom zarobic miala racje bo efektow wit nie bylo widac a moze sie pogorszylo po tym .A co do sokow z sokowirowki to moja ciotka chora na rak nie plu a sprawy kobiece stosowala wlasnie tom diete i co pomoglo gowno pomoglo ja juz nie wieze w zadne metody niekonwencjonalne wiecniech zadne mondre glowy nie wypisujom glupot.Ja tez czekam na wiosne i miesionc maj. " Ale ciemna jesteś że nawet nie pomyślałaś że to może być z innego powodu pogorszenie:P.A co do soków owocowych-jak były z truciznami to nie jest wtedy dziwne że szkodzi:P. jedzenie_ma_znaczenie 4 Minuty o truciznach które wszyscy zażywamy - David Icke Aspartam, fluor, dodatki żywnościowe, szczepionki..........zobacz http://www.youtube.com/watch?v=_Aae7l-GQck&N R=1 - i my mamy nie chorować na raka ? " O tym pisałem dawno temu:P. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun co ty za glupoty piszesz. sam sobie przeczycz- jak soki mogly byc z trucizna? przestan juz wyglaszac te swoje madrosci, jednego swira sie pozbylysmy to przyszedl nastepny. i przestan obrazac innych, bo nikt tu ciemny nie jest. czy ty nie rozumiesz ze chory potrzebuje czegos wiecej niz zielstwa do tego zeby mial sily? denerwuja mnie ludzie ktorzy nie wiedza o czym pisza, ktorzy tak naprawde nigdy nie zetkneli sie z rakiem, nie chorowal nikt z ich bliskich. a co najlepsze nie znaja osobiscie nikigo kto wyleczyl by sie z raka zielstwem. Max Zander vel Klaun potrafisz tylko jak robot powtarzac teksty innych , nie majac wogole doswiadczenia w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemny i obzydliwy to ty jestes nie ublizaj bo nie wiesz ja kto znosi kazdy jest inny.Poszukaj sobie gdzie forum i tam sie wyzywj bo ty masz cos w glowie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie wiem o co ty ludziom chodzi z tego co piszom wszystko szkodzi to przestanmy jesc ,pic bo w tych czasach wszystko jest w pewien sposob zatrute .Ja nie zaczelam tu pisac zeby sie wymondrzac i wkurza mnie to bo czytalam ten blog o pierwszej strony i duzo wiecej sie dowiedzialam niz od lekrzy bo tu nikt nie gada farmazonow.Pozdrawiam.Joanka co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO CO wy dziewczyny przeciez ten caly Max z...to ten nie udany ''farbowany'' idzie wiosna nim sie nie przejmujmy...bedza świeże warzywka owoce rosnace witaminki-przeciez o to mu chodzi......bedzie sie chlop zajadał...pewnie sam przypomina szczypior lub por ;) na straganie w dzien tagowy takie slychac tu rozmowy..odrazu przypomina mi sie wiersz Brzechwy..sciska wiosennie ps.piszcie co u was,u mnie mama nadal w szpitalu zamiast bol ustepywac czasem sie nasila te chol..dreny..ale w z dnia na dzien mam nadzieje ,ze bedzie lepiej..jest zmeczona szpitalem ;( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kingsol Max Zander vel Klaun co ty za glupoty piszesz. sam sobie przeczycz- jak soki mogly byc z trucizna? przestan juz wyglaszac te swoje madrosci, jednego swira sie pozbylysmy to przyszedl nastepny. i przestan obrazac innych, bo nikt tu ciemny nie jest. czy ty nie rozumiesz ze chory potrzebuje czegos wiecej niz zielstwa do tego zeby mial sily? denerwuja mnie ludzie ktorzy nie wiedza o czym pisza, ktorzy tak naprawde nigdy nie zetkneli sie z rakiem, nie chorowal nikt z ich bliskich. a co najlepsze nie znaja osobiscie nikigo kto wyleczyl by sie z raka zielstwem. Max Zander vel Klaun potrafisz tylko jak robot powtarzac teksty innych , nie majac wogole doswiadczenia w tej dziedzinie. " Po 1 co za dużo to niezdrowo:P.Po2 Ja pisałem że zaszkodzić to mogą przyprawy jak np. pestycydy w soku:P.Natomiast zdrowe mogą być warzywa-oczywiście jak się nie przesadzi:P.Pisze o tym na wszelki wypadek żeby ktoś nie pisał że nie można się otruć samymi warzywami:P.Myślę że 5 kilogramów marchewki jednorazowo może zaszkodzić:P.A co do doświadczenia to ociupinkę mam:P.A aż tak bardzo mnie na tym doświadczeniu nie zależy-bo bym musiał się postarać zachorować:P.A takim świrem to nie jestem:P. "andziaslupsk Wiecie co ja nie wiem o co ty ludziom chodzi z tego co piszom wszystko szkodzi to przestanmy jesc ,pic bo w tych czasach wszystko jest w pewien sposob zatrute .Ja nie zaczelam tu pisac zeby sie wymondrzac i wkurza mnie to bo czytalam ten blog o pierwszej strony i duzo wiecej sie dowiedzialam niz od lekrzy bo tu nikt nie gada farmazonow.Pozdrawiam.Joanka co u Ciebie. " Dlatego właśnię pisze że należy starannie dobierać żarcie aby jak najmniej szkodzić:classic_cool:.Przede wszystkim unikać pestycydów itp.:P.Z nawozów najgorsze są azotowe-reszta popularnych jest mniej groźna:classic_cool:.Po prostu przestań tak lekceważocą traktować tą sprawę bo możesz sama na nowotwór zachorować:P.A ja sam się obawiam raka płuc bo mam objawy:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wiosennie ;) DZIs lekarka przekazala mojej siostrze takie wiesci..ze to był nowotwór zostal z naddatkiem wyciety ,chemii nie trzeba ... dziwnie brzmi mi stwierdzenie ze byl lekko złosliwy..czy jest cos wogole takiego,acha i ,że zawczasu wyciety...nie jasno mi to wyglada..ja juz nie wiem czy nowotwór to to samo co rak ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dopiero wróciłam od mamy. U nas bez zmian. Razem z siostrą wykąpałyśmy wczoraj mamę. Dużo siły potrzebowałyśmy ale jest ok. Mama w miarę normalnie kontaktuje tylko słaba jest bardzo. Trochę lepiej je. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauli1974 moim zdaniem nowotwor to rak, a ze zostal wyciety z naddatkiem to chyba znaczy ze moze troche naciekal i to tez zostalo wyciete. nowotwor jest albo zlosliwy albo nie, nie ma lekko zlosliwego. jesli po wycieciu wszystko dobrze podwiazali to nie powinno byc naciekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz King..tyle sie o tym naczytałam prawie kazdego dnia a do konca nie jestem na 100 % pewna jak jest z tym nowotworem i rakiem ... mysle ze jak po operacji nie potrzeba chemii to chyba nie jest do konca tak zle.;) chodz mama jak uslyszala slowo nowotwór to juz ma załamke...;( nie wiem co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz King..tyle sie o tym naczytałam prawie kazdego dnia a do konca nie jestem na 100 % pewna jak jest z tym nowotworem i rakiem ... mysle ze jak po operacji nie potrzeba chemii to chyba nie jest do konca tak zle.;) chodz mama jak uslyszala slowo nowotwór to juz ma załamke...;( nie wiem co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pauli1974 witajcie wiosennie DZIs lekarka przekazala mojej siostrze takie wiesci..ze to był nowotwór zostal z naddatkiem wyciety ,chemii nie trzeba ... dziwnie brzmi mi stwierdzenie ze byl lekko złosliwy..czy jest cos wogole takiego,acha i ,że zawczasu wyciety...nie jasno mi to wyglada..ja juz nie wiem czy nowotwór to to samo co rak ? ;( " Podobno w wielu przypadkach wycinania to nie jest nowotwór złośliwy:P.A rak to nowotwór złosliwy:P.Ja myślę że ta lekarka ma w swoim saganie materiał z kibla:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam na szkolenie RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań), które odbędzie się w Krakowie w dniach 6 i 7 marca 2010. Warsztaty prowadzi Andrzej Setman. Więcej informacji na temat szkolenia: Agnieszka Matura, tel.: 606-275-703, e-mail: AgnieszkaMatura@wp.pl Ilość miejsc ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauli1974 oczywiscie mam nadzieje, ze u Twojej mamy wszystko bedzie dobrze, ale moja mama po operacji tez nie dostawala chemii. dopiero po jakims czasie okazalo sie ze zostal zle podwiazany kikut i zrobily sie nacieki. no i teraz jezdzimy do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ;) jutro moja MAma udaje sie do domu-wypisuja ja ;) ciezko jej sie oddycha pewnie teraz zanim wyzdrowieje bedzie sie niezle meczyc..zreszta czy po takiej chorobie jest mozliwy calkowity powrot do zdrowia :( Dodatkowo sobie dorabia ..czy teraz bedzie to mozliwe eh..king..nastraszylas mnie bo ja juz myslalam ,ze to koniec leczenia ..a to tak wcale chyba nie wyglada prawda? teraz co 3 miesiace do kontroli..a TWOJA Mama King..jakie badania ma jak chodzi do kontroli-bronchosk..tez robią? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama wlasnie 8 jedzie na badania. bedzie miala bronchoskopie, usg, tomograf, rtg no i oczywiscie krew. wcale nie jest powiedziane ze u Twojej mamy to nie koniec, trzeba wierzyc ze nie bedzie zadnych naciekow i komplikacji. ale niestety meczyc bedzie sie raczej juz zawsze bo jednak pojemnosc pluc sie zmniejszyla. a tak wogole to mama moze sie teraz starac o sanatorium poszpitalne. dziwie sie ze jej tego od razu nie zaproponowali. moja zostala przewieziona od razu ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granienażądanie
takie jesteście soba zajęte, że nawet jak ktoś nowy coś napisze, to go olewacie------>np. Anwima, głupie kwoki gdaczące jedna przez drugą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam/a jestes kwoką lub ćwokiem..nie wkurzaj bo jestem dzis agresywnie nastawiona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...ja juz nic nie wiem jutro wychodzi moja mama a ja dzis sie z nienacka dowiaduję,ze to jednak nowotwór zlośliwy....ja juz nie wiem co myslec -czuc..oszukano mnie ..przekazujac zle swoja wiedze...mam jakos myslową masakre..Help ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba nie
łudziłaś się że guzy w płucach to nie są nowotwory złośliwe..nie słyszaam jeszcze o łagodnych guzach płuca..przed wami walka jak i wszystkimi tu obecnymi..bardzo mi przykro trzymajcie się jakoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pauli1974 Wiecie co...ja juz nic nie wiem jutro wychodzi moja mama a ja dzis sie z nienacka dowiaduję,ze to jednak nowotwór zlośliwy....ja juz nie wiem co myslec -czuc..oszukano mnie ..przekazujac zle swoja wiedze...mam jakos myslową masakre..Help ;( " Zamiast marudzić zaaplikuj swojej mamusi metody które przedstawiłem:classic_cool:.Moje przynajmniej jak się nie przesadzi to nie zaszkodzą byle komu:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulali
Pauli ... podtuczyc mame kurczakiem z rozna? Zamiast miesa i nabialu podawaj mamie sok z buraka+merchew+seler. Kilka razy dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulali
Dodam jeszcze , ze sok musi byc domowej roboty , wycisniety przez sokowirowke ze zwiezych wyrzyw . Bron Boze ze sklepu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauli1974 wszystko bedzie na wypisie, wtedy bedziesz wiedziala co mamie tak naprawde jest. nie kazdy lekarz powie wprost co tak naprawde choremu dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulali przestancie juz pieprzyc o tych soczkach. to nie zastapi normalnego jedzenia a chory musi miec sily do walki z choroba. od burakow jej nie przybedzie wiec spadaj na forum dla anorektyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .Wlasnie sie zastanawim dla kogo jest stworzone te forum bo co raz zdaje mi sie ze nie dla nas .Paula zapisz sie na forum onkologiczneDum spiro-spero tam lekarze onkolodzy mogom slonsultowc Ci wyniki i bedziesz wiedziala bez zadnych kretactw co dolega twojej mamci naprawde pomagajom ja z tego nie skorzystal i zaluje duzo sily zycze trzymaj sie.King dzieki za obrone bo ten klaun mnie na nerwy dziala.Jonka co u Ciebie ja sie masz .Pozdrawim i strych i nowych i nikt tu nikogo nie olewa po prostu kazdy moze miec zly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam jeszcze dodc ze moja tesciowa jest po operacj pluca prawego rak guz wielkosci sliwki zyje ponad 20 lat ma sie dobrze pracuje pali i to juz bardzo dlugo a i czasami se wypije jest zdrowa bodzcie dobrej mysli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×