Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość Bo jak to jest
Proste pytanie Ci zadałem,dlaczego????zawsze stawiaj sobie to pytanie jak czegos nie rozumiesz,to wazne!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TY MASZ POTWIERDZONE KLINICZNE DOWODY SWOICH METOD .Nie nazywaj mnie kłamcą jak mnie nie znasz ,bo sobie tego nie życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo jak to jest
mirek2222,nie jest to koncert zyczen ,zebys tu sobie czegoś zyczył,a zachowuj sie jak człowiek który jest rzadny wiedzy i nie kłam,bo kłamiesz w zywe oczy i napisałem to z pałna odpowiedzialnościa,czy Ty naprawde nie widzisz róznicy miedzy tym co robi Nowak ,czy Kaszpirowski,a Ty co ja tu napisałem????to albo nie jestes rozumny albo kłamca,masz prawo wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo jak to jest
widzisz nie potrafisz odpowiedziec na tak proste pytanie,bo wiecej ludzi z raka zyje niz na niego umiera i zadna klinika nie jest zainteresowana by rak był wyleczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo jak to jest
zdrowie ma sens dla człowieka chorego ale według myslenia lekarskiego człowiek zdrowy nigdy nie przyniesie dochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze czytam twoje wpisy ,witamina b12 też była .A ze firmy farmakologiczne dbają o swoje dochody to już dobrze wiemy .Prosiłem tylko o dobry i mądry poziom tej rozmowy a widze że i tak ciebie nie przekonam więc nie mam zamiaru z tobą więcej pisac bo ty masz swoje zdanie i swój poziom wiedzy i nie przyjmujesz tego co mówią inni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sala_samobójców
Ale czy bóle głowy i gadanie bez sensu to objaw przerzutu do mózgu??:( Od pierwszej chemii mija prawie 4 miesiące...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na szczescie mam
wysoki poziom wiedzy której Ty nie jestes w stanie zrozumiec mirek2222,ale cóz bywa,nie było B 12 ,a wit B 17,to jest zasadnicza róznica,no chyba ze zadna dla Ciebie mirek2222,co to myli pojecia,Kaszpiroskiego ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca123
na jakiej podstawie sądzisz że "więcej ludzi z rakiem zyje niż umiera"? czy są prowadzone gdzieś takie statystyki? bo chyba nie można zakładać że wszyscy mamy raka a Ci co umierają zaczęli się leczyć no i to ich zabilo...tak by to mniej wiecej wyglądało bo skoro ktoś mówi o tym że 'wyleczył raka" to tylko się cieszyć ze udało mu się go "uśpić"....jedni mają złośliwego inni nie i z pewnością ta druga grupa moze czasem dodawać optymizmu ze im się udało...ale nie sądzę że pokonali ta chorobę sposobami typu soda czy ta witamina..... co do lekarzy.....generalnie jest tylu chorych że jakby nawet udawało sie kazdego wyleczyć to moim zdanie lekarze by nie próżnowali ...więc tez nie ma co zakładac że oni "tak leczą aby nie wyleczyć"...no bo jak pacjent umiera to tak jakby go wyleczyli" no bo defakto nie maja dalej kogo leczyc....więc takie myslenie jest trochę bez sensu i obraża lekarzy....owszem z rutyna się zgodzę ale nie z dzialaniem celowym.... ta choroba jest bardzo podstępna...i dużo wg mnie daje nastawienie pacjenta, dużo tez zależy od organizmu no i od postępu choroby, czy szaleje czy "dziala" powoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
Oj podczytująca123,marnie to Ty podczytujesz a co za tym idzie i Twoje interpretacje nie sa trafione,a Ty lekarzy nie bron,bo nie ma kogo obrazac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
Lekarzy sie nie obraza a ich sie poprostu ignoruje,a jak sadzisz ,masz tu ponizej dowody specjalistów i ludzi którzy włąsnie sie wyleczyli z raka soda oczyszczona ,witamina b 17,oraz terapia gersona: http://magicsport.pl/news/zdrowie/witamina,b17,laetrile,,lekarstwo,na,raka,N191.html http://www.youtube.com/watch?v=9IitoiBDtq4 http://www.czarymary.pl/p_38093_terapia_doktora_gersona_leczenie_raka_charlotte_gerson_beata_bishop?gclid=CNiRhJKJvJ4CFUgA4wodRk1F1g http://www.dailymotion.com/video/x9olsb_swiat-bez-raka_lifestyle http://www.youtube.com/watch?v=NR_z2HEpy44 I tak to juz jest,obejrzyj te filmy to własnie dowód na to ze rak jest w 100% wyleczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca123
dalej nie wiem gdzie te statystyki (więcej z rakiem zyje niż umiera?) skoro te metody (nie oglądałam i nie czytałam tych stron) gwarantują 100 % wyleczalnosć to myslę że dawno by już dotarły do społeczności i wszyscy by o tym wiedzieli...takie wieści szybko się rozchodzą a co do lekarzy...ja ich nie bronię...uważam ze rutynowo leczą i czasem bardzo niedokaldnie przykaldają się do badań itp....ale wiadomo sa różni lekarze...natomiast nie zgodzę sie z tym ze kliniki nastawione są na zyski z chorych.... logiki w tym zadnej...bo skoro chory na raka będzie żle leczony to umrze i nie będzie kogo leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
A skad Ty wziełąś jakies statystyki?????podczytująca123 dalej nie wiem gdzie te statystyki (więcej z rakiem zyje niż umiera?),Kto i gdzie napisała cos o tego typu statystykach?????czy Ty kiedys sie bawiłąs w głuchy telofon????bo jakos tak mi sie to nasówa:)przejc jeszcze raz do wypowiedzi wyzyj i literka po literce przeczytaj dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
Właśnie jest w tym logika,skoro bedzie zle leczony i umrze,beda nastepni,ale złe leczenie daje ogromne korzysci firmom farmaceutycznym a pozniej zakładom pogrzebowym,słyszałas kiedys o walce o skórki w łudzkim pogotowiu???dzis wszystko jest biznesem ludzkie zdrowie a nawet nieboszczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca123
CYTUJĘ: "Bo jak to jest widzisz nie potrafisz odpowiedziec na tak proste pytanie,bo wiecej ludzi z raka zyje niz na niego umiera i zadna klinika nie jest zainteresowana by rak był wyleczalny" chcialam się dowiedzieć gdzie o tym pisze skoro ten ktoś się na to powołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca123
tą sode i wit, b 17 tez trzeba gdzies kupić...a gdzie jak nie w aptekach gdzie dostawami są firmy farmaceutyczne...i co?...tez mogę powiedzieć że to nabijanie kasy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
No ale taka rozmowa z Toba nie ma sensu dopoki nie zapoznasz sie z materiałami które Ci na stronkach podałem,wtedy nieco otworza Ci sie oczy,a ludzi z nowowtworami przybywa wiec lekarzom pracy nie ubedzie,a jak myslisz szczepionki na swinska czy ptasia grype to czym były??najpierw zastraszano ludzi ,aby byli bardziej podatni a pozniej ruszyła produkcja szczepionek niezanego działania na szeroka skale ,czy Ty zdajesz sobie sprawe ile na to poszło miliardów dolarów????biznes farmaceutyczny jest najbardziej dochodowym po zbrojeniówce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
No włąsnie cytujesz i dalej nie wiesz co cytujesz,tam jest wyraznie napisane ze wiecej ludzi z raka zyje,z raka,a nie z rakiem:)soda oczyszczona jest dostepna w kazdym sklepie spozywczym a Wit B 17 mozesz sama sobie nazbierac jest w pestkach ,brzoskwini,moreli sliw itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca123
nie porównuj grypy ( i jej odmian) do NOWOTWORU na każdą chorobę można umrzeć ale jak już ma się ten nowotwór to szanse są małe ludzi chorych na nowotwór przybywa (niestety) a to ze lekarze nie pozostaną bez pracy -to wiadome ...nawet jakby wszystkich chorych udało im się wyleczyć...bo choroby zawsze były, są i bedą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
A dlaczego mam nie porównywac raka z grypa???a swoja droga nie chodzi tu o porównanie tylko pokazanie jak działaja firmy ,koncerny farmaceutyczne i nie wazne czy to chodzi o zwykłą grype sezonowa czy ból gardła,czy raka,taka jest poprostu metoda działania ustawina na biznes,prosze poczytaj i poogladaj to co Ci wysłałem na stronkach,szybciej sie wówczas dogadamy:) bo widze ze Ciezko Ci zrozumiem oczywiste oczywistości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca123
a co sklep spozyczy rozdaje ją za darmo????...dostawca jest chyba ten sam co nie?? tylko punkt spzredaży inny... a co do cytatu...skoro nie była to literówka ...to skoro pisze sie takim dziwnym jezykiem i skrótami to potem wychodzi to co wychodzi... powiem jedno jesteś anty nastawiony na leczenie szpitalne o każdej dziedzinie życia można by tak powiedzieć... "więcej z raka żyje niż umiera" więcej wydawnictw z kupna ksiązek żyje niż jest ludzi wykształconych...to taki przykład na podobne myślenie prawda że bez sensu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
No ale ja nie moge teraz z Toba rozmawiac bo Ty nie rozumiesz ciagle jakimi brutalnymi prawami żadzi sie dzisiejszy świat,dlaczego Ci tak trudno przyłozyc sie do tych materiałow co Ci wysłąłem???Jest w Tobie jakis dziwny opór,boisz sie prawdy???ze zawali Ci sie Twój mały swiat wiary ze wszystko co sie robi na tej ziemi jest dla człowiek i na jego korzyść???tego sie boisz,a ja własnie lubie znac prawde jakaby ona nie była,niektórzy mówia "wole brutalna prawde jak słodkie kłamstwo"cos chyba w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca123
nie mogę czytać już tych bzdur...... firmy farmaceutyczne produkują mase lakarstw i to na grype i na nowotwór ale mieralność większa (znacznie) jest na nowotór...o czym to świadzcy...że to choroba która zwycięża te wszystkie specyfiki...ale nie zawsze dlatego trzeba podejmowac się leczenie bo nieleczona choroba (kazda) prowadzi do powiklań a w przypadku nowotworu do śmierci..dlateo nie przekonają mnie stereotypy o tym ze leczenie skierowane jest na zysk dla firm farm.....no wiadomo ze mają zysk ze sprzedaży...bo skoro jest zapotrzebowanie...jedzenie tez trzeba kupić ...to jest normalne i uwierz mi nie trzeba mi tlumaczyć "oczywistej oczywistości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
A pragne przypomniec gospodyni ,ze soda kosztuje niecała złotówke pestki mozesz miec za darmo:)wiec jaki zysk maja firmy farmaceutyczne,a ile kosztuje pobyt w szpitalu chorego,ile kosztuje podanie chemii???inne lekarstwa chemiczne????naswietlania lampami????operacje???sa to setki tysiecy złotych za jednego chorego,zanimumrze a pozniej jeszcze inne słuzby wspłpracujace zajmujace sie poczówkiem nastepne pieniadze,i biznes sie kreci???a chorych coraz wiecej choroby sa teraz takie ze masakra,jak bogato jest wyposazona apteka która ma na wszystko niby lek,tak duzo jest dzis chorych i chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ircia 1
Mirek i podczytująca dajcie sobie spokój z dyskusją z idiotą.Podejrzewam ,ze to jeden ze starych mający nowy nick.Szkoda Waszych nerw , tez to przerabiałam , chciałam żeby znikneli z tego foru , ale gdzie tam .Im więcej poświęcasz mu uwagi , on sie odradza i kwitnie. Dajcie więc sobie spokój . Szkoda tylko , że przez głupią "sode" znikneli wartościowi forumowicze a śmieć został i klepie cały czas swoje bzdury. Hej SODO OCZYSZCZONA zapłace ci kupe kasy , jak wyleczysz mi tate , który juz jest w fazie termalnej. No co zaśmiecaczu idziesz na układ?!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
Alez trzeba Ci wiedziec ze raczej wieksza umieralnośc jest na grype sezonowa niz na raka,bo ponad milion rocznie,a Ty dalej dyskutujesz ze mna nie zapoznajac sie z podanymi materiałami,czyzby Cie one parzyły???:)a moze nie chcesz wiedzy,chcesz myslec jak myslisz,jaki potezny masz w sobie opór ,prowadzimy juz któras rozmowe z rzedu a materiały jak lezały tak leza ,nie zajrzysz,silny opór,a moze nie jestes jeszcze gotowa,wiesz ludzie czesto długo dojrzewaja do prawdy,choc niektórzy nie zdaza,bo poprostu umieraja przed czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
Ircia 1,a Ty taka sma mądra jak ta podczytujaca,materiały sa podane nikt nie zajrzy,ale bedzie prowadził dysputy,no powiem wiecej posówa sie do obrazania,wiem ze ludzie czesto wola smierc jak prawde i zycie,bo Rak to społeczne przyzwolenie na śmierc,tak brzmi okreslenie psychologiczne ludzkich reakcji na ta chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
I tak to jest,tak to juz jest ,wszyscy jestesmy jednościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
I to wszystko co napisałem zgłebiajac tematyka kim tak naprawde jest człowiek i jak działaja słuzby ochrony firm ,koncernów farmaceutycznych,napisałem oczywista oczywistość,której ludzkosc nie chce przyjac do wiadomości,zawsze powstaje pytania skad sie bierze w nich tak silny opór na wiedze??ma na mysli ta prawdziwa wiedze która tłumina silnia za kulisymi ludzkiego zycia sie rozgrywa,hmmmmmmm,ciekawe to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×