Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej wszystkie kobietki

w jakim wieku stracilyscie dziewictwo

Polecane posty

Gość hej wszystkie kobietki

czy jest sens byc dziewica do sluby.czy moze zaszalec przed slubem i wyszumirc sie na calego;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszalec i jeszcze raz wyszale
Bycie dziewica przed slubem nie gwarantuje udanego malzenstwa. Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsytd się przyznać
ale miałam więcej niż 17 lat...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek Obciągacz
ja w wieku 12 lat z własną ręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ala 103
ja bylam dziwica do slubu.stracilam dziwictwo z mezem majac 23 lata.teraz z perspektywy czasu zaluje ze nie kochalam sie przed slubem uczac sie ty seksu i poznajac siebie.teraz czasem mysle jak to jest z innym facetem i czy jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha gimnazjum na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z toba na czele i twoja rodzin
ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraca osiemnastke mialam na
urodzinki dostalam seksik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela*25
ja miałam prawie 22 lata. to było z moim ówczesnym chłopakiem na studiach. teraz jestem szczęśliwą przyszłą mamą dziecka mojego trzeciego i ostatniego partnera :-) nie warto czekać do ślubu,ale każdy ma swoej zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kononowicz-
ja stracilam dziewictwo w wieku 20 lat z moim obecmym mezem bylismy w tedy para kochalismy sie poraz pierwszy na gwiadke.jesli pozna sie tego jedynego to warto czekac.nie ma nic piekniejszego niz my sami dla siebie na wzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że coraz szybciej
się zaczyna pchać do łóżek...... :O według mnie najlepszy wiek jest teoretycznie wtedy,gdy człowiek czuje się gotowy,ale nikt mi nie wmówi,że pełną psychiczną (bo fizyczną to jak nabardziej :p czują 17-latkowie! najlepiej jest być już pełnoletnim, mieć conajmniej 19 lat. oto moje zdanie (straciłam cnotę mając 21 lat,a miałam wcześniej aż 3 razy możliwość, pierwszy raz gdy miałam 18 lat,ale odmówiłam mojemu owczesnemu chłopakowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thumbba
dziewictwo tracone po slubie nie gwarantuje dobrego malzenstwa.Poza tym facet nie bedzie sie z Toba bral slubu lub nie dlatego ze jestes dziewica lub nie - wtedy bylby idiota,a takiego lepiej za meza nei miec.Jesli masz faceta i go kochasz - to uprawiaj z nim seks,boto jak najbardziej naturalne zachowanie czlowieka,takie jest moje zdanie i nie warto z tym czekac do slubu,tym bardziej ze facetom nie podoba sie fakt ze ty taka czysta tylko fakt ze oni maja cos czego inni nie mieli.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia i kasia oraz basia
ja w wieku 14 lat.nawet nie bylam w pelni swiadoma.moj facet byl starszy.troche nam nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialczydelko
mialam 13 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauczydelko a wjakim wieku po raz piwrwszy zobaczylas na zywo fifola ?? :> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku odpowiednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka razowego
ja miałam 17 i 11 miesięcy, na sylwestra... z facetem z którym 3 miesiące później sie rozstałam... ale nie żałuje, bo był spoko kolesiem... :) no i nie ukrywam że za pierwszysm razem bolało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyatytt
no tak - same tu cnotki niewydymki !! hahahah pozno i w dodatku z przyszlymi mezusiami hahaha No a gdzie te panny co po pijaku na imprezach pozbyly sie "wianuszka"? hę???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem opozniona
kochalams ie peirwy raz na miesiace przed moimi 22 urodzinami a facetem, ktory mial byc moim mezem. sex byl beznadziejny, bardziej niz beznadziejny z moi nastepnym bylo ok z moim obecnym jest bardziej niz cuuuuuuudownie wiecej nie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 19, ponad 10 lat temu, mój obecny to trzeci i mam nadzieję, że ostatni. Pojęcie tracenia wianuszka czy nawet używania miejsca po straconym po pijaku jest mi obce, pijana byłam parę razy w życiu i to całkiem zdrowo, ale w tym stanie nawet się nie całowałam, nie mówiąc o czymś więcej, chociaż chętni się znaleźli. Żadnych przygód z byle kim, nieważne, czy po pijaku czy na trzeźwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja az 26
z chlopakiem z ktorym nadal jestem, nie wiem czy bedzie moim mezem czy nie, zrobilam to z milosci . To na milosc czekalam:) no i pojawiła sie, okazje byly wczesniej ale nie bylo uczucia... a tak seksic sie dla samego seksu? no moze dzis juz inaczej na to patrze, ale kiedys inna ideologia:) do wszystkiego trzeba dojrzec kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po pijaku chcem ale nie mogem, wiec niestety stracilam na trzezwo, rozczarowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem opozniona
do harXxX beznadziejny bo... w lozku liczyl sie tylko on, penetracja, dwa pchniecia i koniec. dla mnie przyejmnosc byla niewielka, on nie wiedzila o co mi chodzi bo jemu bylo cudownie. po jakims czasie, gdy probowalm cos z tym zrobicbez zadenj woli wspolpracy z jego strony stwierdzilam, ze to nie ma sensu. Cuuudowny bo.... cudowny pozadanie, pieszczty, otwartosc , brak rutyny i duzo duzo milosci.Ja si staram dla niego on sie stara dla mnie i jest cudownie, caly dzien czekam na wieczor, i to juz od ponad 3 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×