Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

ponoc mozna pic kawe herbate i wode a w siudmym dniu jesc wszystko to co sie jadlo przez 6 dni przeczytalam o tej diecie i brzmi calkiem ciekawie nie wiem tylko na ile utrzymuje sie efekt po zakonczeniu diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogi26
anka2-a jak sie ta dieta nazywa i ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem bo tez znalazlam ja na jednym z forum ale trwa 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laleczk i:) Ja się czuje piękniejsza.... i tak patrząc na siebie po tych kilku dniach norewskiej wydaje mi sie że jestem piękniejsza... oczywiscie pociągne norweska ile wlezie a jak się uda to do świąt ... ale zobaczymy bo to róznie u mnie bywa..... jakby nie było czuje sie lzejsza i choc waga stoi to czuje sie lzejsza o jeszcze 3 kg... i jestem już zadowolona ze swojego wyglądu... jak tak patrze na siebie to zaczynam sie robić atrakcyjna i wogóle jakos tak fajnie zaczyna, sie czuc w swojej własnej skórce :) Hmm.. dziękuje za opieprz VIKI - no wkońcu mi sie należy... od dziś znów zaczynam pić siemie... bo jednak to w tej diecie tak bardzo przecieciesz nie zaszkodzi :) Piękna pogda..... :))))) kurcze ostatnio jakoś sie strasznie zaniedbałam cwiczenia - myśle że dziś wejde na orbiterka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie Kobiece ksztalty ciesze sie bardzo ze sie dobrze czujesz to cie zmobilizuje do dalszej dietki :)ciekawe co tam u eli 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam sobnie właśnie z godinnego spacerku ... poszłam na targ.... i kupiłam grefruta którego właśnie wcinam - przepyszny z hiszpani nie to co te w hipermarketach tureckie... no ale cena tez tu robi wieką różnicę. No własnie - szukam właściwosci grejfrutów - bo tak naprwade to nie wiem w czym one pomagaja... słyszałam kiedys że pomagają spalac tłuszcz... ale czy to prawda!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tyle: Roślina lecznicza : grejpfrut w 90 procentach to woda zawierająca cukier, kwasy organiczne oraz witaminy z grupy B, a także spore ilości E i P. Ekstrakt z pestek grejpfruta chroni przed skutkami działania wolnych rodników. Pestki leczą ponadto wrzody dwunastnicy. Owoc posiada dużą ilość witaminy C (30-50 mg/ 100 g) i korzystnie wpływa na pracę jelit. Przyspiesza przemianę materii, reguluje trawienie i poziom cholesterolu. Działa przeciwmiażdżycowo. Przeciwdziała sklerozie i żylakom, pobudza też apetyt. W miąższu występują karoteny - głównie likopen, warunkujący jego zabarwienie. Występuje także gorzki związek - naryngina. Związek ten jest odpowiedzialny za gorzki smak owocu, ale także za jego działanie lekko przeczyszczające, wspomagające przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małeBOOM
Hej Dziewczyny!!! Właśnie postanowiłam zrzucić zimowy tłuszczyk:) Mam nadzieje, że pójdzie mi tak samo dobrze jak w zeszłym roku tym bardziej, że przybyło mi tylko 0,5 kg:) Przy wzroście 160 cm ważyłam 67 kg :< kiepsko to wyglądało...ale postanowiłam się zabrać za siebie :) od marca do września schudłam 11 kg i ważę 56 kg! Można by pomyśleć że o 56 kg to akurat przy takim wzroście ale to wszystko zależy od figury i organizmu :) Jaki był mój sposób? Otóż najpierw zaprzestałam jadać kolację jedynie o 18:00 spożywałam jogurt naturalny i kromkę pieczywa chrupkiego:) pierwsze 5 dni były najgorsze ale szybko sie przyzwyczaiłam :) Jadłam praktycznie wszystko potrafiłam nawet zjeść dużą porcję frytek na obiad, ale oczywiście okazjonalnie :) Do tego dochodziło picie codziennie niesłodzonej zielonej herbaty:) wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni zaczęłam biegać...wieczorami oczywiście gdyż rano i w ciągu dnia nie miałam czasu. biegałam minimum 2 razy w tygodniu przez godzinę w swoim tępi! teraz moim celem jest schudnąć 5kg do wakacji moja wymarzona waga to 51 kg zapisałam się na UBP raz w tygodniu po półtora godziny i staram sie biegać jak najczęściej :) na razie waga stoi w miejscu :( boję się że stracę cierpliwość i mi się wszystkiego odechce :/ trzymajcie więc za mnie kciuki :) P.S. jest jeden negatyw tego sposobu....mam mocno umięśnione łydki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej małe boom :) oczywiście że wytrwać jest ciężko - jak mówi sie samemu sobie że to dieta... ajak poporstu bedziesz sie odżywiać tak mniej kalorycznie ti waga zacznie spadać... : oczywiście że będziemy trzymać za ciebie kciuki... ja dziś się wazyłam i mam 0,5kgmniej :) powolutku ale waga spada... jestem strasznie osłabiona... nie mam siły na nic i pije drugą kawe.... rano zjadłam jajko i jogurt plus jedno ciastko ... musiałam dowalic se węgli by się p[oczuc lepiej i już jest lepiej i jem grejfruta... osłabiona jestem bo zaraz okres :( a co tu sie zrobiło tak cicho... lalki co sie z wami dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym spadło mi 0,5 cm-1 cm w pupie i udach oraz bidrach... tylko oczywiście nie w pasie :( czyli: Pas 86 doł brzucha 90 biodra 93 Pupa 98 udo 55 ogarneło mnie wielkie lenistwo jeżli chodzi o cwiczenia... fakt staram sie więcej ruszać.... no ale cwiczyć to jakoś wogóle mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacjaaa
mam pytanie- czy ktoś z was stosował dietę herbalife podczas brania tabletek hormonalnych? czy dieta osłabia ich skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kształtku, żyję, tylko czekam do poniedziałku, bo mam zamiar zacząć tę Norweską. Poczekam, popatrzę, jak wam się udało. Na razie tyle, że ni tyję, a jem dużo, ciastka, babeczka, kanapki ze smaluszkiem. Poprawię dziś stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja nowa stopka. Ni jest jakoś strasznie rewelacyjna, ale z uwagi na moje marcowe obżerstwa, mogło być znacznie gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna in - ja wypadlam z norewskiej.. okres mi sie zbliza i mam napady na słodycze - niepochamowane :( własnie jem precla a z puddingiem :( moje łakomstwo nie jst do pochamnowania.... strasznie si z tym czuje i jem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece ksztalty a tak w ciebie wierzylam :( no nic wierze ze jeszcze ci sie uda ale apropo twojego chodzenia do wc gdzies wyczytalam ze dzien powinnas zaczynac od zjedzenia papryki pewna kobieta miala taki problem i zalecila jej lekarka i teraz chodzi codziennie do toalety moze warto sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem z popołudniami. Po obiedzie zawsze coś przygryzę i różnie się to kończy... niestety. Po 18 niby nic, ale to piwko, to orzeszki, na przykład wczorajszy meczyk to orzeszki i 1,5 piwka :( Ale teraz zabieram się za siebie, a ty się nie martw. Zaczną się warzywka, to zrobimy sobie warzywną dietkę :) z mnóstwem blonnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka8008
hejka ! wpadłam tu przypadkowo i jestem mile zaskoczona :) mnie też przybyło kilka kilogramów ostatnio (ciąża :)) wiec zamierzam je zrzucić...od jakiegoś czasu :) po przeczytaniu cześci wypowiedzi (nie zdołałam ogarnąć całego tematu) czuję się mile naładowana pozytywną energią :):) zainteresowały mnie ćwiczenia które ktoś określił jakoSzóstka Weidera -czy ktoś może mi je podesłać ?? bardzo proszę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lalki - nie chciałam was zawiesc :( ciezko mi jakos było - ale juz mi lepiej... miałam doła ktorego w sumie zajadłam.... ale poprawie sie obiecuje... a wogól to chłop mi sie oswiadczył i duzo rozmawialismy o dziecku więc nie wiem czy czasem nie zaczniemy sie starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece ksztalty no to wielkie gratulacje no ale z ciaza tak jest ze nieraz i pol roku mozna sie starac wiec chudnij sobie do tego czasu zebys nie dowalila jak ja ze 27 mialam do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka8008
akna2 - dziękuję,poczta odebrana :):) moje odchudzanie skończyło się właśnie ciążą :):) przed nią schudłam 3kilo i pojawiła się dzidzia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje KobieceKsztalty. I powodzenia w staraniach o dzidziusia. U mnie waga pomalu znow ruszyla. Niby tylko zrzucilam jak narazie 4 kg ale juz czuje sie lepiej, wiem ze uda sie zbic wiecej. No i do tego ta pogoda za oknem tak optymistycznie nastraja ze nie moze sie nie udac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac. Wcinam tez grejfruty. Mam to szczescie ze je uwielbiam, a tu na forum dowiedzialam sie ze moga mi pomoc z moja walka. Dzieki za te informacje, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalki wpadłam sie przywitac :) chodze jakas wykonczona - znów mi brak sił.... ale tak dwano nie miałam.... wczoraj jak zasnełam w dzien w domu - to nic mnie nie budziło... nawt nie wiem kiedy mój chłop do domu wrócił .... jakis brak energi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) no kiedy pokaże to nie mam pojęcia myśle że już pod koniec kwietnia :) postaram się o to.... teraz mam najgorszy okres przedmiesiączkowy i jestem zupełnie wyczerpana i nad niczym sie nie zastanawiam.... No wejde zaraz na ten temat i poczytam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×