Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

hej akna sorka że mnie w piątek nie było, na e-maila ci odpisałam, a na chałwowej nie udało mi sie być wpiątek, za słodko mi było i aż od tej chałwy nie dobrze... no i schudłam 2 kg... za dużo jej jadłam.. Na tej diecie je sie jabłko a później co 3 godziny tylko 50g chałwy , a ja jadłam owiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece mam diete ktora jest stara ja juz jej nie zdaze zastosowac bo w piatek jade ale moze tobie sie uda :) diete stosuje sie raz w miesiacu przez 4 dni wskazane jest nie uzywanie przypraw soli cukru spadek wgi od 3 do 4 kg godzina 7.00 herbata ..........9.00 jajko na twardo i kawa ..........11.00 topiony serek 10dkg ..........13.00 15 dkg gotowanego miesa ..........15.00 20dkg owocow ..........17.00 jajko na twardo herbata lub kawa ..........19.00 dwie szkl. soku pomidorowego lub czerwonego barszczu lub dwa kieliszki czerwonego wytrawnego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)wygraebalam ja gdzies w domu naprawde ma z 20 lat ale teraz jak ja znalazlam to wydaje mi sie dobra wszedzie pisza o 5 malych posilkach dziennie dieta spelnia te warunki niestety nie dowiem sie jaki mialas efekt bo dzisiaj w nocy jedziemy chyba ze wyslesz mi sms ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece wpadlam na chwilke dorwalam sie do kompa jest fajowo i mam nadzieje ze diete stosujesz i jest skuteczna :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej akna :) mam strasznego kaca.... o ludzie ile ja wczoraj wypiłam to głowa mała... koleżanka zerwała z partnerem i dali jej wymówienie z pracy.... popstu maskara... więc z diety nici, no cóż, czasem takie odstępstwa trzeba robić... Więc dietke znów zaczełam dzis stosowac od początku, bez żadnych imprez do piątku - obiecałam sobie., Wogóle to stosowałam ją w pn i było ok, żadnego głodu... dziś tez jetem już po dwóch posiłakch i jest ok.... Więc sie trzemam a o efejktach bede informować :) napewno na kafeteri, bo wysłam do ciebie smsa ale nie wim czy dotarł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do internetu nie zawsze mam dostep stary nie dopuszcza:)ale smsy dochodza i mozesz mi wyssylac nawet z internetu czekam na kazda dobra wiadomosc a z alkochole to ja tez tu mam przesrane pije codziennie no ale co robic nuda ile mozna sie opalac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna spoko, wyluzuj się wkoncu po to pojechałaś na wakacje, alkohol tez jest dla ludzi... wykorzystaj to że masz wolne od garów, sprzątania w domu itd.... Poporstu się dobrze baw :) A ja mam 1 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna ta dieta jest od kitu, bo te kg wrócił przy tzryamniu sie tej diety :( ech nie wiem czemu, bo byłam na basenie, cwicze brzuszki, chodze na spacer a tu coś takiego :( ech nie wiem już to chyba ze mną jest coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, jak zwykle nikogo nie ma poporstu topic upadł, a jedna jedyna akna wyjechała na urlop... ech no cóż.. czekam na mojego wiernego kompana, bo nic innego mi nie pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa
Na każdego zadziałają naturalne tabletki. Kupisz je w aptece. Powiedz pani: tabletki dieta kapuściana. Można schudnnąc nawet do 30 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Od kilku dni zastanawiam się nad odchudzaniem, bo ostatnio trchę przytyłam i dużo osób to zauważyło. Od poniedziałku chyba zacznę. Tylko nie wiem od czego zacząć. Nigdy się na poważnie nie odchudzałam. Możecie mi powiedzieć jakie diety wy stosujecie? Muszę się zważyć i zmierzyć i jutro dam wam znać. Mam nadzieję, że mi pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny zważyłam się. Przy wzroście 163 cm ważę 53 kilogramy - to o 4 kilo więcej niż ważyłam kiedyś. Moim celem jest schudnąć do 47-48 kilogramów. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię jeść wszystko, a szczególnie to co ma najwięcej kalorii. Często jem pizzę, jedzenie z McDonald\'sa, zapiekanki w barach, hot-dogi na stacjach paliw :] Wiesz głównie jem fast foody. W domu jak jem obiad to zazwyczaj jem ziemniaki, których też się nie powinno. A poza tym jem całymi tonami słodycze, bez nich nie mogę wytrzymać... Nie wiem czy dam radę zrezygnować z tego wszytskiego... Jeszcze nie zaczęłam tej diety, bo nadal czekam na wasze rady co jeść, a czego nie. Mam nadzieję, że niedługo już zacznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):) juz jestem nie mam jeszcze czasu na rozpisywanie , ale melduje sie na posterunku tak jak myslalam wieczorne drinkowanie na wczasach nie sprzyja odchudzaniu boje sie nawet stawac na wage no ale co tam bedziemy znow sie odchudzala nie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej laski sorka że mnie nie było... ale pokrtęciło mi się że ty akna dziś dopiero wracasz.. ech nie wiem czemu... No jak kamelia bedziesz jeśc tak jak jesz czyli FAS - FODY - to nie masz na co liczyć że kiedy kolwiek schudniesz... nie masz nawet o czym marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) fajnie ze jestes kobiece no ja teraz musze sie zabrac za siebie dowalilam po wczasach 63 nikomu sie nie przyznaje nawet ale ciezko mi z tym wiec zaczynam ale jaja jak latwo sie przybiera a jak trudno zrzuca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech akna ty i tak jesteś zgrabniutka, ale jaK SIE źle czujesz i masz silna wole to walcz, bo janarazie nie moge. Zaraz idę do lekarza i dowiem sie w końcu w którym tygodniu jestem :) Pozatym jaką dietkę chcesz stosować? czy porpostu żyć jeszcze na owocoach i warzywach póki jeszcze są? Ja powiem ci szczeże strasznie zaczełam sobie pozwalać, w szczególności na słodycze, ale tez i mi ciąża służy bo nie mam problemu z załatwienaiem się - jak narazie :) nie zapeszać!!! Ja to sie boje wejśc na wagę, bo brzuszek mi wypchało do przodu strasznie .... A no i te papierochy - ech moja zmora,,, już nie wiem sama co mam robić bo popalam , a jak się wkurze to jeszcze więcej :( nie wiem co mam zrobić... naprawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam pojecia co z tymi fajami noze jestes ta farciara ktora nie odczowa mdlosci i cie nie odrzuci :( staraj sie przynajmniej ograniczac a jak twoj chlop nie goni cie za nie nie masz zadnego bata nad soba :):)informuj co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej akna, dzięki za ostatnie wyliczenia że to dziewczynka, powiem ci że z chłopem właśnie bardzo nam się marzy by to była własnie dziewczynka, więc jak mi powiedziałaś że wyliczyłaś na 90% to sie jeszcze bardziej ucieszyłam :) A pozatym to troche chłop mnie tamuje, ale i tak i tak znajdę czas i chwile kiedy jestem sama i akurat koło mnie jest jakiś papieros .. ech staram sie ograniczać ale wcale nie jest to takie łatw... szkoda mi tego dziecka.. No nie mam żadnych ,mdłości wogóle nie czuje sie jak ym była w ciąży... tylko mam apetyt , który tez próbuje okiełzać... no ale cóż to chyba juz takie uroki :) Nie mam wymioptów nic mi nie jest tylko wiecznie bym spała... ale słyszałam ze tak sie własnie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×