Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Spokojnie spokojnie ... nie dawaj się, zaczełaś cwiczyć? cos podżerasz w takim razie jak waga nie spada.... a co do tych tabletek - to u mnie stoi therm line II, chromdiet i thermal pro... i jakoś nic nie biore.... chociaż thermal pro daje duzo energi do cwiczeń, ale ja go przestałam jakoś barć... wyczytałam że jest na efedrynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic ciekawego jakos wydaje mi sie ze jestem rozepchana :( czuje sie fatalnie mam tyle dzieci w domu i wstydze sie przy nich cwiczyc kobiece i co plyta nie doszla bylas pytac na poczcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):) A u mnie ok. Kupiłam te tabletki, mąż się podśmiewa ze mnie, że mam do łopaty i pole gospodarzowi jakiemuś przekopać to schudne:P. Ale ja mu jeszcze pokaże:P Oczy mu jeszcze z orbit powychodzą jak pewnego razu swoją kochaną żonkę zobaczy:P On sobie tak ze mnie żartuje. Tak poza tym to u mnie ok., jem śniadania:) i mniej się opycham wieczorem i po południu, a tak poza tym to mam troche mało czasu, bo dziennie wychodzę z dziećmi na spacer, do koleżanki lub jeździmy na wycieczki rowerowe:). Chciałabym, żeby moje dzieci polubiły sport i aktywny wypoczynek, żeby weszło im to \"w krew\", żeby w przyszłości nie miały problemów z wagą. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago no to super i widze ze masz duzo ruchu :) naprawde swietnie ktory to juz dzien jesz te tabletki ? i co faktycznie nie chce sie jesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej akna i Fago :) No fago pewnie - aktywny wypoczynek superr. :) a chłpem sie nie przejmuj bo w końcu stweirdziałas sama że mu jeszcze pokarzesz :) Akna nie dosżła płyta - choc fakt na poczcie nie byłam... bo nie mieliśmy czasu... od rana do wieczora zapapieprzamy jak dzikie woły... ale to dobrze.. A co do tego że sie czuje sz opuchnięta - to tak smao jak ja i mi sie wydaje że od tego jedzenia bobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja jestem pewna ze to bob ale nie moge sie opanowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece mysle ze moglabys zadzwonic na poczte i spytac moze ta plyta tam czeka a awizo gdzies wyfrunelo bo innego wytlumaczenia nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mam taki jakiś dobry humor, choć ani deka mniej na wadze. Ale nie poddaje się! Walcze! I w dobrym nastroju jestem:) Wam też życze duuuuuuużżżżżżoooo uśmiechu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago mam nadzieje ze dalej trwasz w tak dobrym nastroju bo az milo czytac sama wiadomosc tryskala optymizmem az sie weselej zrobilo :):):) a tu wsztawiam wam taka stronke na drobne cwiczenia moze sie przyda ja dzisiaj juz skorzystalam z paru http://www.mysza330.republika.pl/CWICZENIA.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dobry nastrój trwa nadal:D. No, myślałam, że wszystkie pojechałyście już na wakacje tylko ja w domku zostałam:O tak Was nie było i nie było... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale u mnie dalej to samo, nic do przodu nic Ale pocieszm sie ze pod koniec lipca moze uda sie wyskoczyć gdzies na kilka dni. Zazdroszczę Ci twojego humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej lalki:) No jak dobrze tak optymistycznie poczytać... DUŻŻO UŚMIECHU... heheh to mi się podoba... Ja jak narazie walcze, by nie wpychac w siebie zadnych rzeczy weglowych czyli bobu itp.... brzuszek mi urusł :( ale też jestem w dobrym nastroju do podjęcia walki z tymi węglowodanami :) Akna płyty nie ma , zaginineła, na poczcie też nic nie ma... :( więc zakosili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece nagram jeszcze raz i wysle jutro ale juz zwyklym listem kurcze ze ja nie wiem co zrobilam z tym potwierdzeniem nadania bo poszlabym na swoja poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie tak czy siak wybiore sie na ta poczte i sie zapytam bo az nie moge uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taka pełna uśmiechu:D:D:D Stanęłam dziś w przelocie na wagę, bo nie mam zwyczaju ważenia się co godzinę, a tutaj.......:O:O:O:O:O 1 kg do przodu:( Ale walczę dalej!!! A co do tych tabletek... to ich nie jem, bo zawsze zapomne łyknąć:O. I tyle z tego mam:O No ale mój dodatkowy kilogram nie był w stanie popsuć mi humoru:):):) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fago dobrze że ci dlaej humor dopisuje, bo ja jestem zaspana i zamulona , bo taka to własnie podgoda:( Ale coż .. ja walcze by nie dotykac węglowodanów i można powiedzieć że mi się udaje, tylko choroba jasna pije hektolitry coca-coli light:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D Ja bym się tam colą nie przejmowała, ma malutko kalorii, jest niezdrowa, to fakt, ale co jest zdrowe? A pozatym jest słodziutka, trzeba sobie jakoś rekompensować bycie na diecie i ciągłe odmawianie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loola89
czesc, mam pytanko :) czy BIO CLA ma jakis wplyw na antykoncepcje? w sumie juz miesiac czasu jem CLARINOL ale chce sie przezucic na tamte - z zielona herbata :) aa za jakies 2 tyg. zaczynam tabl. anty - ma to jakis wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tak samojesli chodzi o pogode i kilogramow jakby wiecej:( nie wiem czemu znow malo jadam to chyba ten bob juz go nie tkne pati wyslalm dzisiaj ta plyte ale juz zwyklym pytalam na poczcie o tamta ale bez tego dowodu nadania nic nie da sie zrobic pan sie zdziwil i usmiechnol ze jak polecony prjorytet i nie doszedl i z usmiechem wreczyl mi nastepna koperte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ... dlaczego nie doszedł, ani nie ma zwrotu. akna dzieki :) no od bobu.. ja też miałam większy brzuch jak go jadłam , chyba tonami... a teraz juz od soboty nie jem i brzuch mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U mnie też cały dzień ponuro, szaro i smutno na niebie:(. A ja w taką pogodę to bym tylko spała💤. Dzisiaj od rana zjadłam 2 jabłka, grejpfruta, potem jechaliśmy z córką do lekarza, załatwialiśmy sprawy i byliśmy na zakupach. No i na tych zakupach zjadłam reszte pizzy po dzieciach;P bardzo niedietetyczne jedzenie:O No, ale to koniec jedzonka na dzisiaj, tak myśle:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a pamiętacie ten topik o diecie warzywno-owocowej dr. Dąbrowskiej? Jakiś czas temu, już dość dawno ktoś podawał tutaj link do niej, że niby nawet fajna. Ja teraz czekam na @ i tak sobie myśle, że może od pn. bym przeszła na takie warzywka. Ostatnio nie jem zbyt zdrowo i jakieś pryszcze mi pojedyncze wyskakują, przydałoby się oczyścić:O. Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko, a właściwie to sama nie wiem, co zrobi. Od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne Harmonet. Nie mam zamiaru obwiniać właśnie te tabletki o to, że nie potrafię schudnąć, ale może jednak mają jakiś wpływ na wagę? W końcu to hormony:O I nie wiem, może z nich zrezygnować? Nie wiem co na to mój mąż, bo tabletki to bardzo wygodna antykoncepcja i raczej pewna. No nie wiem co zrobić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja dzisiaj pocwiczylam nie duzo ale 30 min zawsze to cos fago ja mysle ze jest to mozliwe ze tabletki maja jakis wplyw na figure dlatego zawsze sie ich balam i nigdy nie bralam moze jakas spirala tez jest skuteczna kobiece a co ty z ta cola moze lepiej pic wode nawet z cytryna napewno lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×