Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały problem

międzynarodowe party, co włożyć?

Polecane posty

Gość mały problem

no własnie, mam problem, kumpel zaprosił mnie na impreze gdzie bedzie pól europy i co ja mam włożyć, żeby nie wyglądać na sierotkę co? dodam, ze nie należę do szczuplutkich... :( mam tu i tam :( ale w umiarze :), preferuję syl klasyczny, elegancki :) pozdrawiam :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europa ubiera sie bardzo rozni
włoz, w czym ladnie wyglądasz, dobrze byloby, gdyby bylo z dobrego gatunkowo materiału, przyzwoite buty i torebka,fajnie, jesli polskie dobrej marki, np Ryłko. Nie maluj sie za mocno, raczej niechcera wyglada na naturalna, zadbana,tak samo włosy. Bez kompleksow. Ja wciaz musze chodzic na imprezy ze swiatem, tez nie jestem szczupła. Najwazniejsze zachowuj sie naturalnie, usmiechaj sie, milo rozmawiaj( nawet jak nie jestes pewna swego jezyka) A waga to jest ostatnia rzecz, ktora sie trzeba przejmoac gdziekolwiek (poza Polska) Hinduski i tak przyjda w sari, nie maja problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
dzięki za pociszenie, ja w sumie mam też sporo doświadczenia w tych kontaktach i wiem ze europa potrafi być kolorowa :) a ja nie chce wyglądać jak kopciuszek! chcę załozyć coś w czym bede sie dobrze czuła, ale równiez wyglądała fajnie - doda mi to pewności. ale w jakim sklepie mam kupić ciuchy? co polecacie? dodam ze mam 22 lata a impreza nie jest zbyt oficjalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placek
aa to w takim wypadku apsolutnie nie wolno ubierać bielizny ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli Saimon Cie zaprosił
to możesz założyć cokolwiek. I tak zaraz zdejmiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli Saimon Cie zaprosił
PS. fajnie, ze Hinduski to Europa:O ALe się swiatowo zrobiło, szkoda gadać:O Tylko żeby wam tych resztek mózgu nie wywiało od machania siurami tych hindusów i innych "światowych", bo tragedia będzie:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placek ciekawa porada ;).........maly problem,daj znać w jakie ciuszki wskoczyłaś...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
Witam, dziś byłam na zakupach, bo stwierdziłam że jak zwykle nie mam co na siebie włożyc :/ kupiłam fioletową bluzkę i szary ażurowy zapinany sweterek na wierz i czarną torebkę a do tego złoże jeansy koloru siwo- niebieskiego, czrne oficerki długie korale i kolczyki czarne może być? co o tym sądzicie? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
dzięki Aga29 też mysle, ze końcowy efekt powinien być w miare ok :) jakby co mam jeszcze tydzień czasu :) a może macie jakieś swoje własne sprawdzone rady, tricki itp. na jakiś fajny swój look (nie tylko na imprezę) :) za każdą porade z góry dziekuję :) p.s. bede za ok 2h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
straszni cicho... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały problem
"strasznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×