Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyrdek

kamień w muszli kloz.

Polecane posty

Gość dyrdek

Drogie forumowiczki i forumowicze. Może macie swoje sposoby na pozbycie się kamienia osiadającego w kibelku. Próbowałem już octem, środkami dostępnymi w sklepie. Trochę wyczyściłem. Być może są teraz jakieś super środki. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas azotowy
a najlepiej wodę królewską - 5 minut i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _enter_
zalezyjak gruba warstwa tego kamienia poza tym dzisiaj jest niedziela w niedziele sie kibli nie czysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
środki do wc marki kret. Wbrew pozorom bardzo dobre środki :) Kibelek mam super ślicznie biały a rury drożne :D Kiedyś skusiłam sie na domestosa i jeszcze coś markowego - totalna porażka. A kret jest naprawdę świetny. Mogę gorąco polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _enter_
a skad wziac te wode krolewska albo kwas azotowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z hurtownii chemicznej
najlepiej z odczynnikami. Groszowa sprawa, tylko trzeba uwazac na rece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdek
dzięki za taki szybki odzew. Mam nawet kreta ale granulkach. Jest w jakieś innej postaci np. w żelu?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usubelam domestosem
przez tydzien zalewalam domestosem na noc rano szorowalam szczota w koncu zszedl wiem, ze to nieekolgiczne ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enterka
cilit bang to lipa jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..22
Byl kiedys taki super dobry srodek o nazwie WC Igieno i przepadl.Nie mozna juz go dostac.Byl naprawde dobry i swietnie wybielal, a czyscilam nim wszystko :wanne, umywalke, wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
W Biedronce jest środek o nazwie Agent i jest bardzo dobry. Tylko niestety żeby dobrze się umył za pierwszym razem trzeba wybrać wodę z kibelka zalać tym środkiem i po chwili umyć szczotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kretem tyle czasu się nie namęczysz, praktycznie efekt natychmiastowy :) ten w granulkach jest do rur. A do wc sprzedają osobno taki normalny płyn jak inne. Mają kilka rodzajów, czerwony jest na kamień inne na inne bolączki i dolegliwości. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sansed tylko odpowiedni bo jest kilka rodzajów moze nie jest pachnący i nieciekawy wizualnie ale efekt jaet murowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfht
polecam W5 z lidla -serio Jak wprowadziliśmy się z mężem do "nowego" mieszkania była tam umywalka 20 letnia pełno kamienia i innych brudów. Ktoś polecił mi właśnie w5,wypróbowałam,umywalka wygląda lepiej niż nowy sedes SERIO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi
polecam WC Sansed. Na pewno da darę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcsansed
Potwierdzam, że wc sansed zadziała. Ja mam ten w płynie, bo jest chyba i w żelu. Miałam u siebie cały kibel czarny od kamienia, od tego momentu co zaczyna się woda i głebiej. Zrobiłam tak, jak ktos mi powiedział na forum, tj. trzeba się poświecić i jakimś plastikowym kubeczkiem wylać stojąca wodę. Potem polać płynem(ja polałam sporo, bo i tak płyn tani :P ) dać mu trochę zadziałać, potem poszorować szczotką - kamieć odchodzi płatami. Jak nie odejdzie wszystko to jeszcze raz xzalać płynem i znowu trochę odczekać i poszorować. Mój wc zrobił sie bielutki jak ze sklepu. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam płyn do WC o nazwie \"Tytan\" - użyłem go parę lat temu, żeby pozbyć się kamienia \"odziedziczonego\" po poprzednich lokatorach. Zadziałało bardzo dobrze. Inna sprawa, że nie wiem, czy ciagle jest w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnosze
Potwierdzam --- odkamieniacz z serii W5 z Lidla--suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×