Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mająca taką

czy krótkie plisowane spódniczki w kratke sa jeszcze modne?

Polecane posty

Gość mająca taką

bo mam taką, rzadko w niej chodziłam, kupiłam ją 2 lata temu, i nie wiem czy to jest in or out of fashion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka angielszczyzna łoooooooo :D nie łatwiej bylo napisac po polsku, a nie robic z siebie straszna TRENDY osobe ze zna się angielski??? :| a co do spodniczek.. to nie wiem, takie kraciaste i plisowane to mi sie kojarzą z paniami lekkich obyczajów, (nie obrazajac nikogo, bo kazdy chodzi ubrany jak chce) albo z pustymi rozowymi blondyneczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zacofana jesteś z deka,bez obrazy!! Ja chodze na uczelnie gdzie jest prawdziwa rewia mody(tylko tam jest taki kierunek jak chciałam) i własnie dziś zauwżyłam-ku mojemu miłemu zaskoczeniu,coraz więcej dziewczyn nosi miniowki i plisowane w krate również. A co ty pewnie całe zycie w porach skoro tak mowisz,albo kościelne spodnice do kolan,sorry ale wqrza mnie takie gadanie,jakbym słyszła te stare baby co z kościola wyjdą i gadają \"o matko jaką ona ma krotką tą spodniczke,jak tak mozna,to jest obnazanie się,wyglada jak qrewka\" Moja mama tez chodziła w jeszcze krotszych spodniczkach a był koniec lat 60tych i nie był takiego luzu jak teraz,ale wszystkie takie nosiły bo takie trendy były i jakoś nie były wszystkie głupimi blondynkami!! Kazdy chodzi w tym co mu pasuje!!!!! mająca taką!!! nie słuchaj tych bredni,a jak nie jestes pewna to popatrz na stronach mody,albo do w Avantii,moze tam znajdziesz,wazne zebys się dobrze czuła!!!!aha i konieczne rajstopy we wzorki,mogą być takie grubsze,jest teraz duzy wybor!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektorka nadzoru
pewnie, ze tak. ostatio byłam w galerii i roiło sie tego po sklepach. w ostatnim avanti tez były plisowanki w kratkę. takze śmiało moz,esz w niej chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopy we wzorki
to spodnicy w kratke?to juz wiocha... owszem sa modne a w ogole to dziwnie wam sie kojarza te spodniczki bo mi sie kojarza z mundurkami pensjonarek:P oczywiscie pensjonarki chodzily w ciut dluzszych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się ktos zbulwersował... :D :D ja nie powiedziałam ze krótkie spodniczki są złe, i wcale nie chodze w babcinych kieckach i w porach :P (choc spodnie lubię :P ) lubie spodniczki mini i jak laska ma co pokazac to niech sobie nosi :P wyraziłam tylko swoj stosunek co do akurat takiego kroju tzn pliski na miniówce... moze jeszcze w różową krateczke :lol: jak sa krociutkie spodniczki ale bez plisek to niech sobie beda :P sama latem takie noszę, ale wybacz, takie jak opisała autorka tematu - moze i modne- ale mi się kojarzą tak jak napisałam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorry ale wczoraj miałam stan napięcia przedmiesiączlowego i nie zdawałam sobie nawet z tego sprawy.Jeszcze raz przepraszam za wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająca taką
ja rzadko chodzę w spódnicach, dlatego pytam, czy to, co zakupiałam 2 lata temu jeszcze sie nadaje. Nectarine po pierwsze: to że ktoś jest blondynką, nie znaczy, ze jest pusty (ja jestem naturalną i co z tego, co to ma do rzeczy?) po drugie: znajomość angielskiego to akurat zaleta i nie ma nic wspólnego z popisywaniem się po trzecie: nie jest różowa, tylko w czarno-ecru (nie wiem, jak się pisze) kratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×