Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inka malinka

jaki tusz??????????????????????

Polecane posty

czsc dziewczyny, szukam tuszu do rzes, takiego, ktory bedzie fantastycznie pogrubial rzesy. wiem, ze sa takie tusze ( kilka) i ze sie niezle sprawdzaja ale niestety nigdy na taki nie udalo mi sie trfic. jesli ktoras wie o co mi chodzi plisss podajcie jakies konkrety, marka, cena czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla39
Zdecydowanie polecam "Maybelline Volum Express" Pogrubiajacy tusz do rzes. Uzywalam wielu znanych i drogich marek powyzej 100zl. i zawsze na koncu wracam do tego. W moim przypadku sprawdza sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko 1000
2000 calorie super!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki
tylkonie 200 calorii-niemiłosiernie skleja rzęsy, brznadziejny, do bani błe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
tylko i wylacznie masterpiece max factor'a wszsytkie koelanki pytaja co robie \e mam takie dlugie i grube rzesy takze polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret astor 3 style
rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyy
ja polecilabym rimell volume cos tam w takim czerwonym opakowaniu cena chyba cos ponad 20 zl, uzywam od niedawna ale jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTOR Air Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivia
zgadzam się z koleżanką - maybelline tusz jest naprawdę dobry(ok 20 zł), a jeśli chodzi jeszcze o pogrubiające to Loreala - naprawdę dobry- Intensifique(ok 40 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękniutka67
Ja polecam albo 2000calori,albo Deborah(moim zdaniem najlepszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astor - Air Max : świetnie podkręca i wydłuża, b. trwały - ok. 25 zł Avon - Super Full : nieźle pogrubia, rzęsy wydają sie gęstsze i podkręcone, utrzymuje się gdzieś tak 6 godz i jest tani - w promocji 17 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Air Max - nie zgadzam się co do jego trwałości. Co prawda spełnia swoje zadanie, jeśli chodzi i pogrubienie, ale u mnie błyskawicznię się obsypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa_k
a maybeline ten zwykly za 13 zl taki zielono-rozowy??? podobno wizazyści go lubią. dobry jest? doradźcie pleaseeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mircle
Zgadzam się z dzagunia24 - Loreal Lash Architect :) Mocno pogrubia a do tego wydłuża i rzęsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawana
lash queen heleny rubinstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przymierzam się do kupna tuszu Astor3style :D Lubię mieć podkręcone, wydłuzone i pogrubione ale nie sklejone rzęsy więc ten powinien być ok :) Rzęsy to dla mnie najważniejsza część makijażu dlatego muszą być bardzo ładnie podkreślone:) Jak ktoś miał ten tusz to proszę o opinię.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×