Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuchara az strach

jakie zupy naj naj bardziej lubicie

Polecane posty

Gość kuchara az strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to trzeba zbac żeby wiedzieć ? :p kapuśniak,jarzynowa,ogórkowa,krupnik,barszcz biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffu
rosół, krupnik, warzywna is the best!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek elektryk
naj bardziej ? czy najbardziej? niektóre słowa potrafią wprowadzić człowieka w osłupienie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek gadaj jaka zupe lubisz
a nie sie czepiasz ktora naj naj lepsiejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim_
1. Pomidorowa z makaronem 2. Pomidorowa z makaronem 3. Pomidorowa z makaronem 4. Barszcz czerwony z uszkami (Christmas version) 5. Rosół z makaronem Mmmmmmmmmmm, już mi ślinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
ogórkowa, pomidorowa z ryżem, jarzynowa, , szczawiowa, barszcz grzybowy i żurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupina
Mh...nie przepadam za zupami ale załóżmy, że jestem bardzo bardzo głodna i muszę coś zamówić w restauracji a tam same zupy... to pewnie wziełabym żurek jakby go nie było to pewnie warzywną potem ewentualnie grzybową a tak już wiem lubię pieczarkową:) Mój mężczyzna za to szczawiową z jajkiem zreszto chyba każą zupę zje a najlepiej zupę-krem, większość mu miksuję i jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksjihahag
szczawiówka barszczyk pomidorówka z kiszonej kapusty i wszystkie pozostałe te kwaśne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemTwojaKochanie
1.Pomidorowa. 2.Zagraj. 3.Szawiowa. 4.Rosół. 5.Barszcz biały i czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za zupy: zagraj i szawiowa. w pozycji 3 to domyślam się, że miała być szczawiowa, ale zagraj??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm tez dołacze
Znam tą zupę i czasami ją gotuję - ot tak dla smaku-najczęściej wtedy, kiedy w TV idą "Sami swoi", bo tam też jedzą tą zupę i właśnie wtedy moja rodzinka domaga się tej zupy. Ja gotuję ją bez kostki rosołowej oraz bez włoszczyzny.Tylko ziemniaki, kluski-"zacierki" i przesmażony boczek. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
a ja najbardziej lubię burakową na żeberkach no i oczywiście pomidorową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, taka ze mnie sierota, że nawet nie pomyślałam o googlach, żeby tego zagraja sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyniowa z czosnkiem francuska cebulowa z zapiekanym serem gaspaccio kapusniak z kiszonej kapusty :D krem z borowików innych zup nie znosze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm tez dołacze
a czy Wy gotujecie barszcz zcerwony bez smietany? ja zawsze ze smietana, ale spotkałam sie ze niektorzy gotuja barszcz bez smietany i podawany z ziemniakami, ja rozumiem ze na wigile z uszkami to bez smietany, ale zziemniakami to wydaje mi sie ze tylko ze smiatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×