Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

co jest jak strzyka w karku jak przekręcam?

Polecane posty

[30.01] 09:42 skrzyczasta jakies kłykcie sie przemieszczają czy jak? machnę w bok skrzyk, w drugi bok skrzyk. czasami jak jestem spięta i sobie tak zrobie to skrzyk słyszę, a jak czuje nagle luz to kilka skrzyków naraz jest. Musze co kilka godzin tak ruszac głową by te kłykcie sie \"przemiesiciły i zrobiły ten skrzyk\". Czy ktos z was wie co to jest? [30.01] 09:44 sippelsweg obejrzyj sobie Shreka, Osiol tez tak mial Biblia uczy nas kochac. Kamasutra uczy jak..., Pamietaj - lepszy jest napis \"Wstep wzbroniony\" niz \"Wyjscia nie ma\". [30.01] 09:46 skrzyczasta ale tonie jest smieszne, co to jest? to zwyrodnienia w karku czy jak? mi raz lekarz mówił ze to te kłykcie wchodza na swoje miejsce bo wyszły. No ale czemu mi wychodzą a innym nie? [30.01] 09:58 sippelsweg kazdy tak ma, jak siedzi w jakiejs niewygodnej pozycji dluzsza chwile. jak Ci to bardzo przeszkadza to idz do ortopedy i sie upewnij, ze to nic strasznego Biblia uczy nas kochac. Kamasutra uczy jak..., Pamietaj - lepszy jest napis \"Wstep wzbroniony\" niz \"Wyjscia nie ma\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×